Na steame ich mas zadarmo?
Bolo nájdených 4126 zhôd
- Št 25. Jún, 2026, 14:05
- Fórum: Hardware všeobecne
- Téma: Valve/STEAM HW všeobecne
- Odpovedí: 22
- Zobrazení: 3682
Re: Valve/STEAM HW všeobecne
- Št 25. Jún, 2026, 14:04
- Fórum: Hardware všeobecne
- Téma: Valve/STEAM HW všeobecne
- Odpovedí: 22
- Zobrazení: 3682
Re: Valve/STEAM HW všeobecne
Ps5 - 500€
Switch 2 - 455
Si na 955 a SM stojí koľko? 1400? Za 400 nejaký repas NB kupis
Switch 2 - 455
Si na 955 a SM stojí koľko? 1400? Za 400 nejaký repas NB kupis
- Št 25. Jún, 2026, 11:05
- Fórum: Hardware všeobecne
- Téma: Valve/STEAM HW všeobecne
- Odpovedí: 22
- Zobrazení: 3682
Re: Valve/STEAM HW všeobecne
Tak treba si uvedomiť že za cenu Steam machine môže mať človek:
PS5 + Nintendo Switch 2 + slušnejší kancelársky NB.
PS5 + Nintendo Switch 2 + slušnejší kancelársky NB.
- St 24. Jún, 2026, 13:56
- Fórum: Hardware všeobecne
- Téma: Valve/STEAM HW všeobecne
- Odpovedí: 22
- Zobrazení: 3682
Re: Valve/STEAM HW všeobecne
Je to na smiech.
Vyhovárajú sa na ceny pamäti - tak nech to dajú bez pamäte.
Nakúpili od AMD zastaralé cipy takže to museli mať za pár drobných. Jasne nemôže človek rátať len nákupnú cenu komponent ale aj tak. Cenovo to proste prestrelili.
Vyhovárajú sa na ceny pamäti - tak nech to dajú bez pamäte.
Nakúpili od AMD zastaralé cipy takže to museli mať za pár drobných. Jasne nemôže človek rátať len nákupnú cenu komponent ale aj tak. Cenovo to proste prestrelili.
- St 13. Máj, 2026, 15:44
- Fórum: Nákupná poradňa
- Téma: OLED TV 65"
- Odpovedí: 51
- Zobrazení: 6597
Re: OLED TV 65"
nastav filmmaker mod a neries.
- Ut 12. Máj, 2026, 16:23
- Fórum: Hry a problémy s nimi
- Téma: Forza 6
- Odpovedí: 34
- Zobrazení: 9092
Re: Forza 6
MS dava hardware based bany tak pozor. Zablokovat si cely MS ucet koli tomu no neviem.
- St 29. Apr, 2026, 16:43
- Fórum: Monitory a zobrazovacie zariadenia
- Téma: OLED tv a monitory
- Odpovedí: 777
- Zobrazení: 348767
Re: OLED tv a monitory
tak pri tom 2 a 3 nastav automaticke vypnutie monitora na 5 minut napriklad. To by malo spravit no signal a telka nasladne bude striedat obrazky aby sa po case u mna tusim 15minut) vypla
- St 29. Apr, 2026, 00:07
- Fórum: Monitory a zobrazovacie zariadenia
- Téma: OLED tv a monitory
- Odpovedí: 777
- Zobrazení: 348767
Re: OLED tv a monitory
Funguje keď nemá na danom inpute signál.drastyk napísal: Ut 28. Apr, 2026, 22:42 Viete mi prosim este vysvetlit ako funguje funkcia "Screensaver" (General>System>additional settings > Screen saver settings) ? Funguje vam to aj ked mate zdroj HDMI ?
- Ut 07. Apr, 2026, 13:02
- Fórum: Skúsenosti s predajcami
- Téma: Alza.sk
- Odpovedí: 2430
- Zobrazení: 855885
Re: Alza.sk
ja mam nejaky benefit ale pieskovisko mam za 219 (benefit zlava je 9%)
- Št 26. Mar, 2026, 13:03
- Fórum: Monitory a zobrazovacie zariadenia
- Téma: OLED tv a monitory
- Odpovedí: 777
- Zobrazení: 348767
Re: OLED tv a monitory
Uuu teraz si ma zaujal, zmeram svoju ktorú mám rootnutu a zakázané reklamy a pod
- Ut 24. Mar, 2026, 19:47
- Fórum: Monitory a zobrazovacie zariadenia
- Téma: OLED tv a monitory
- Odpovedí: 777
- Zobrazení: 348767
Re: OLED tv a monitory
Je to proste najlepsie a spravne aj ked s tym nesuhlasis.
- Ut 24. Mar, 2026, 18:25
- Fórum: Monitory a zobrazovacie zariadenia
- Téma: OLED tv a monitory
- Odpovedí: 777
- Zobrazení: 348767
Re: OLED tv a monitory
Načo kupujete tieto smetie, vrátiť a kúpiť niečo čo funguje
- Pi 06. Feb, 2026, 14:33
- Fórum: Hry a problémy s nimi
- Téma: Forza 6
- Odpovedí: 34
- Zobrazení: 9092
Re: Forza 6
Nikdy netrebalo grindovat auta 200hodin... Slo o to ze v horizon 5 si mal po 10 hodinach trojciferny pocet aut a proste bolo to ako hrat s cheatom na neobmedzene peniaze.
U mna je toto dovod, preco ma FH hry nikdy extra nebavili napriklad. Vyrastal som na NFSkach, od starej OG jednotky a vzdy ...
- Po 26. Jan, 2026, 21:20
- Fórum: Hry a problémy s nimi
- Téma: Forza 6
- Odpovedí: 34
- Zobrazení: 9092
Re: Forza 6
4ka. Ale na XSX ti pôjdu všetky kludne si zožeň krabičku FH1
- Ne 25. Jan, 2026, 15:43
- Fórum: Hry a problémy s nimi
- Téma: Forza 6
- Odpovedí: 34
- Zobrazení: 9092
Re: Forza 6
Ak bude progres stále rovnaký ako FH5 tak ne to onicom.
Keby sa vrátili k FH1 štýlu tak super ale už vidím ako v prvých 5 minutach bude mať človek plnú garáž superaut a wheeelspinov, no dik netreba
Keby sa vrátili k FH1 štýlu tak super ale už vidím ako v prvých 5 minutach bude mať človek plnú garáž superaut a wheeelspinov, no dik netreba
