Bolo nájdených 4126 zhôd

od používateľa kllr007
Št 25. Jún, 2026, 14:05
Fórum: Hardware všeobecne
Téma: Valve/STEAM HW všeobecne
Odpovedí: 22
Zobrazení: 3682

Re: Valve/STEAM HW všeobecne

SKiLEX napísal: Št 25. Jún, 2026, 12:00 A co ked k tomu zaratame cenu hier.
Na steame ich mas zadarmo?
od používateľa kllr007
Št 25. Jún, 2026, 14:04
Fórum: Hardware všeobecne
Téma: Valve/STEAM HW všeobecne
Odpovedí: 22
Zobrazení: 3682

Re: Valve/STEAM HW všeobecne

Ps5 - 500€
Switch 2 - 455
Si na 955 a SM stojí koľko? 1400? Za 400 nejaký repas NB kupis 🤣
od používateľa kllr007
Št 25. Jún, 2026, 11:05
Fórum: Hardware všeobecne
Téma: Valve/STEAM HW všeobecne
Odpovedí: 22
Zobrazení: 3682

Re: Valve/STEAM HW všeobecne

Tak treba si uvedomiť že za cenu Steam machine môže mať človek:
PS5 + Nintendo Switch 2 + slušnejší kancelársky NB.
od používateľa kllr007
St 24. Jún, 2026, 13:56
Fórum: Hardware všeobecne
Téma: Valve/STEAM HW všeobecne
Odpovedí: 22
Zobrazení: 3682

Re: Valve/STEAM HW všeobecne

Je to na smiech.
Vyhovárajú sa na ceny pamäti - tak nech to dajú bez pamäte.
Nakúpili od AMD zastaralé cipy takže to museli mať za pár drobných. Jasne nemôže človek rátať len nákupnú cenu komponent ale aj tak. Cenovo to proste prestrelili.
od používateľa kllr007
St 13. Máj, 2026, 15:44
Fórum: Nákupná poradňa
Téma: OLED TV 65"
Odpovedí: 51
Zobrazení: 6597

Re: OLED TV 65"

nastav filmmaker mod a neries.
od používateľa kllr007
Ut 12. Máj, 2026, 16:23
Fórum: Hry a problémy s nimi
Téma: Forza 6
Odpovedí: 34
Zobrazení: 9092

Re: Forza 6

MS dava hardware based bany tak pozor. Zablokovat si cely MS ucet koli tomu no neviem.
od používateľa kllr007
St 29. Apr, 2026, 16:43
Fórum: Monitory a zobrazovacie zariadenia
Téma: OLED tv a monitory
Odpovedí: 777
Zobrazení: 348767

Re: OLED tv a monitory

tak pri tom 2 a 3 nastav automaticke vypnutie monitora na 5 minut napriklad. To by malo spravit no signal a telka nasladne bude striedat obrazky aby sa po case u mna tusim 15minut) vypla
od používateľa kllr007
St 29. Apr, 2026, 00:07
Fórum: Monitory a zobrazovacie zariadenia
Téma: OLED tv a monitory
Odpovedí: 777
Zobrazení: 348767

Re: OLED tv a monitory

drastyk napísal: Ut 28. Apr, 2026, 22:42 Viete mi prosim este vysvetlit ako funguje funkcia "Screensaver" (General>System>additional settings > Screen saver settings) ? Funguje vam to aj ked mate zdroj HDMI ?
Funguje keď nemá na danom inpute signál.
od používateľa kllr007
Ut 07. Apr, 2026, 13:02
Fórum: Skúsenosti s predajcami
Téma: Alza.sk
Odpovedí: 2430
Zobrazení: 855885

Re: Alza.sk

ja mam nejaky benefit ale pieskovisko mam za 219 (benefit zlava je 9%)
od používateľa kllr007
Št 26. Mar, 2026, 13:03
Fórum: Monitory a zobrazovacie zariadenia
Téma: OLED tv a monitory
Odpovedí: 777
Zobrazení: 348767

Re: OLED tv a monitory

Uuu teraz si ma zaujal, zmeram svoju ktorú mám rootnutu a zakázané reklamy a pod
od používateľa kllr007
Ut 24. Mar, 2026, 19:47
Fórum: Monitory a zobrazovacie zariadenia
Téma: OLED tv a monitory
Odpovedí: 777
Zobrazení: 348767

Re: OLED tv a monitory

Je to proste najlepsie a spravne aj ked s tym nesuhlasis.
od používateľa kllr007
Ut 24. Mar, 2026, 18:25
Fórum: Monitory a zobrazovacie zariadenia
Téma: OLED tv a monitory
Odpovedí: 777
Zobrazení: 348767

Re: OLED tv a monitory

Načo kupujete tieto smetie, vrátiť a kúpiť niečo čo funguje
od používateľa kllr007
Pi 06. Feb, 2026, 14:33
Fórum: Hry a problémy s nimi
Téma: Forza 6
Odpovedí: 34
Zobrazení: 9092

Re: Forza 6



Nikdy netrebalo grindovat auta 200hodin... Slo o to ze v horizon 5 si mal po 10 hodinach trojciferny pocet aut a proste bolo to ako hrat s cheatom na neobmedzene peniaze.


U mna je toto dovod, preco ma FH hry nikdy extra nebavili napriklad. Vyrastal som na NFSkach, od starej OG jednotky a vzdy ...
od používateľa kllr007
Po 26. Jan, 2026, 21:20
Fórum: Hry a problémy s nimi
Téma: Forza 6
Odpovedí: 34
Zobrazení: 9092

Re: Forza 6

4ka. Ale na XSX ti pôjdu všetky kludne si zožeň krabičku FH1
od používateľa kllr007
Ne 25. Jan, 2026, 15:43
Fórum: Hry a problémy s nimi
Téma: Forza 6
Odpovedí: 34
Zobrazení: 9092

Re: Forza 6

Ak bude progres stále rovnaký ako FH5 tak ne to onicom.
Keby sa vrátili k FH1 štýlu tak super ale už vidím ako v prvých 5 minutach bude mať človek plnú garáž superaut a wheeelspinov, no dik netreba

Rozšírené vyhľadávanie