isli trochu cenovo hore...ako vsetko
Bolo nájdených 4140 zhôd
- Ne 14. Jún, 2026, 22:43
- Fórum: Nákupná poradňa
- Téma: Lacna VPS
- Odpovedí: 13
- Zobrazení: 648
Re: Lacna VPS
ta akcia je DPHcka 
isli trochu cenovo hore...ako vsetko
isli trochu cenovo hore...ako vsetko
- Pi 12. Jún, 2026, 10:14
- Fórum: Nákupná poradňa
- Téma: Lacna VPS
- Odpovedí: 13
- Zobrazení: 648
Re: Lacna VPS
hetzner
- Pi 05. Jún, 2026, 22:11
- Fórum: Nákupná poradňa
- Téma: Roboticky vysavac
- Odpovedí: 529
- Zobrazení: 240318
Re: Roboticky vysavac
co by si chcel konkretne vidiet? lebo tak je to len skrinka s kuchynskym vyklopom 
- Ne 24. Máj, 2026, 12:18
- Fórum: Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete
- Téma: Akeho operatora? (neviazanost, ziadny pausal pokial sa da)
- Odpovedí: 395
- Zobrazení: 190639
Re: Akeho operatora? (neviazanost, ziadny pausal pokial sa da)
mam v telefone uz par rokov druhu simku od 4ky kvoli druhemu cislu na niektore 2FA
mam tam len prvych 4eur od kupy a nikto ma neotravoval, ze mam nieco doplatit
mam tam len prvych 4eur od kupy a nikto ma neotravoval, ze mam nieco doplatit
- St 13. Máj, 2026, 15:46
- Fórum: Skúsenosti s predajcami
- Téma: Alza.sk
- Odpovedí: 2430
- Zobrazení: 828337
Re: Alza.sk
nemas velky produkt? niekedy to maju bloknute
- St 13. Máj, 2026, 14:29
- Fórum: Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete
- Téma: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra
- Odpovedí: 67
- Zobrazení: 33412
Re: Samsung Galaxy S24/S24+/S24 Ultra
so S21 mam rovnaku skusenost s tym modemom
a S24 na tom nie je o nic lepsie
a S24 na tom nie je o nic lepsie
- Ne 03. Máj, 2026, 08:04
- Fórum: Programovanie
- Téma: local LLM, AI, Vibe Coding
- Odpovedí: 50
- Zobrazení: 24100
Re: local LLM, AI, Vibe Coding
my sme robili "benchmark" napr. claude vs droid - oba napojene na gcp vertex opus4.6 api + rovnaky prompt
pamatam si, ze to co droid urobil za ~2 min a subjektivne lepsie tak claude trvalo zhruba ~8 (ale toto bolo pred par mesiacmi) aj ked som bol nuteny premigrovat na cc tak to bolo zo zaciatku ...
pamatam si, ze to co droid urobil za ~2 min a subjektivne lepsie tak claude trvalo zhruba ~8 (ale toto bolo pred par mesiacmi) aj ked som bol nuteny premigrovat na cc tak to bolo zo zaciatku ...
- So 02. Máj, 2026, 12:27
- Fórum: Programovanie
- Téma: local LLM, AI, Vibe Coding
- Odpovedí: 50
- Zobrazení: 24100
Re: local LLM, AI, Vibe Coding
je aj velky rozdiel v samotnych klientoch (agentoch) aj v tom ake mate loadnute skilly/mcps... a promptoch taktiez
btw v najlacnejsom gpt predplatnom je momentalne included dost codex usage tak ak si niekto plati chatgpt plus tak moze sa pohrat aj stym
btw v najlacnejsom gpt predplatnom je momentalne included dost codex usage tak ak si niekto plati chatgpt plus tak moze sa pohrat aj stym
- So 02. Máj, 2026, 09:28
- Fórum: Programovanie
- Téma: local LLM, AI, Vibe Coding
- Odpovedí: 50
- Zobrazení: 24100
Re: local LLM, AI, Vibe Coding
win a dokonca aj linux je momentalne second class citizen v celom tomto agentic svete
ja fungujem na pocudovanie stale iba s cli, mac kolegovia maju trilion rozmych toolov, lepsich terminalov a neviem coho
// teraz mi napadlo, skus https://www.warp.dev/ + opencode cli (ten ich agent je fajn)
btw ...
ja fungujem na pocudovanie stale iba s cli, mac kolegovia maju trilion rozmych toolov, lepsich terminalov a neviem coho
// teraz mi napadlo, skus https://www.warp.dev/ + opencode cli (ten ich agent je fajn)
btw ...
- Pi 01. Máj, 2026, 18:59
- Fórum: Nákupná poradňa
- Téma: Roboticky vysavac
- Odpovedí: 529
- Zobrazení: 240318
Re: Roboticky vysavac
ad filtre a sacky
zvysok pohoda
zvysok pohoda
- Ne 05. Apr, 2026, 19:22
- Fórum: Skúsenosti s predajcami
- Téma: Alza.sk
- Odpovedí: 2430
- Zobrazení: 828337
Re: Alza.sk
je to Visa benefit
https://www.visa.sk/sk_sk/visa-ponuky-a-vyhody/alza/169838
mam ho v appke pri kreditke (zlatej) Benefity -> Ponuky ako "Visa - Alza"
---
jo, su tam lepsie ceny ako na bronze cenniku
ISIC/ITIC je silver a benefit ma podla toho co vidim trochu lepsie ceny ako mal isic
https://www.visa.sk/sk_sk/visa-ponuky-a-vyhody/alza/169838
mam ho v appke pri kreditke (zlatej) Benefity -> Ponuky ako "Visa - Alza"
---
jo, su tam lepsie ceny ako na bronze cenniku
ISIC/ITIC je silver a benefit ma podla toho co vidim trochu lepsie ceny ako mal isic
- Ne 05. Apr, 2026, 16:12
- Fórum: Skúsenosti s predajcami
- Téma: Alza.sk
- Odpovedí: 2430
- Zobrazení: 828337
Re: Alza.sk
https://ukpoint.cuni.cz/IPSC-823-version1-alza_benefit_letak_jako_cz_04.pdf
https://www.zsr.sk/files/pre-cestujucich/zsemafor-casopis/2025/semafor_09.pdf
https://www.podbrezovan.sk/wp-content/uploads/2025/10/Podbrezovan-20-REO.pdf
https://praha.eu/documents/d/praha/alzabenefit_soutez_kveten-cerven ...
https://www.zsr.sk/files/pre-cestujucich/zsemafor-casopis/2025/semafor_09.pdf
https://www.podbrezovan.sk/wp-content/uploads/2025/10/Podbrezovan-20-REO.pdf
https://praha.eu/documents/d/praha/alzabenefit_soutez_kveten-cerven ...
- Ne 05. Apr, 2026, 13:29
- Fórum: Skúsenosti s predajcami
- Téma: Alza.sk
- Odpovedí: 2430
- Zobrazení: 828337
Re: Alza.sk


benefit kod vies bez vacsich problemov vygooglit alebo napr. tatra banka dava ku kreditke
- Št 26. Mar, 2026, 13:46
- Fórum: Monitory a zobrazovacie zariadenia
- Téma: OLED tv a monitory
- Odpovedí: 777
- Zobrazení: 335173
Re: OLED tv a monitory
samsung s90d 77 ma standby na cca 4-5W (viem ho zapnut cez internet takze je pripojeny)
- Ne 22. Feb, 2026, 18:18
- Fórum: Nákupná poradňa
- Téma: Roboticky vysavac
- Odpovedí: 529
- Zobrazení: 240318
Re: Roboticky vysavac
ja mam iba original od dreame a tym cisti mopy
https://www.dreame.sk/dreame-cistiaci-r ... odlahy-1l/
https://www.dreame.sk/dreame-cistiaci-r ... odlahy-1l/
