Bolo nájdených 20 zhôd
- Pi 21. Apr, 2006, 11:40
- Fórum: Programovanie
- Téma: www
- Odpovedí: 3
- Zobrazení: 1406
- Po 13. Feb, 2006, 20:08
- Fórum: Programovanie
- Téma: Flash ...
- Odpovedí: 1
- Zobrazení: 1017
Flash ...
Zdrawim .. asi stupidna otazka .. ale este sa len ucim .. tak berte do uvahy ;)
Potrebujem vytvorit movie clip .. predstava je takato
1. mam vytvoreny stvorec ... a potrebujem aby savysuval smerom dole ... ako keby vysuvacie menu ale chcem to tak ze horna cast toho obdlznika zostane nehybna a ...
Potrebujem vytvorit movie clip .. predstava je takato
1. mam vytvoreny stvorec ... a potrebujem aby savysuval smerom dole ... ako keby vysuvacie menu ale chcem to tak ze horna cast toho obdlznika zostane nehybna a ...
- Ne 18. Dec, 2005, 04:02
- Fórum: Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty
- Téma: Modry drak - modifikacia
- Odpovedí: 7
- Zobrazení: 2016
- Ne 04. Dec, 2005, 17:38
- Fórum: Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty
- Téma: Modry drak - modifikacia
- Odpovedí: 7
- Zobrazení: 2016
- Ne 04. Dec, 2005, 17:37
- Fórum: Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty
- Téma: Modry drak - modifikacia
- Odpovedí: 7
- Zobrazení: 2016
- Ne 04. Dec, 2005, 16:55
- Fórum: Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty
- Téma: Modry drak - modifikacia
- Odpovedí: 7
- Zobrazení: 2016
Modry drak - modifikacia
no ... moj pc zazil uz jeden priemerny tuning ... vysalil som sa pri nov vydatne .... ale teraz ma to zasa taha do niecoho noveho ... idem ho cely prerobit . Moja predstava je asi takato :
- pravu bocnicu mienim nastriekat celu na cierno + vrchny plech takisto a aj lavu bocnicu ale najprv ju ...
- pravu bocnicu mienim nastriekat celu na cierno + vrchny plech takisto a aj lavu bocnicu ale najprv ju ...
- St 19. Okt, 2005, 15:20
- Fórum: Programovanie
- Téma: Jazykova sada
- Odpovedí: 2
- Zobrazení: 1349
diki ale uz mi to ide s tymto :
konecne
Kód: Vybrať všetko
<META http-equiv="Content-Type"content="text/html; charset=windows-1250"> - St 19. Okt, 2005, 08:51
- Fórum: Programovanie
- Téma: CP1250 vs. UTF-8
- Odpovedí: 12
- Zobrazení: 3064
- St 19. Okt, 2005, 08:44
- Fórum: Programovanie
- Téma: Jazykova sada
- Odpovedí: 2
- Zobrazení: 1349
Jazykova sada
Mam problem ktori ma uz brutalne nasiera :)
Ked programujem vsetko ide v poho ale akonahle tam vlozim text s mekcenmi a dlznami ta sa to vsetko babre :)
Namiesto mekcenou tam su stvorceky a tak ... urcite to poznate :)
Pital som sa kamarata a spominal mi nieco o neakej jazykovej sade :) ze mam ...
Ked programujem vsetko ide v poho ale akonahle tam vlozim text s mekcenmi a dlznami ta sa to vsetko babre :)
Namiesto mekcenou tam su stvorceky a tak ... urcite to poznate :)
Pital som sa kamarata a spominal mi nieco o neakej jazykovej sade :) ze mam ...
- St 21. Sep, 2005, 18:23
- Fórum: Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty
- Téma: neon ...
- Odpovedí: 25
- Zobrazení: 6929
- St 21. Sep, 2005, 08:46
- Fórum: Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty
- Téma: neon ...
- Odpovedí: 25
- Zobrazení: 6929
- Ne 14. Aug, 2005, 15:40
- Fórum: Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty
- Téma: tapeta na pc
- Odpovedí: 20
- Zobrazení: 5557
- Ut 09. Aug, 2005, 09:26
- Fórum: Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty
- Téma: tapeta na pc
- Odpovedí: 20
- Zobrazení: 5557
- Pi 22. Júl, 2005, 12:13
- Fórum: Programovanie
- Téma: php
- Odpovedí: 5
- Zobrazení: 1682
tak , ja programujem zatial len v html , uz aspon priblizne viem ako funguje php , ale robit s nim ani zdaleka neviem , jedna z mojich prvych stranok je na
www.lukas-staron.wz.cz
nic tam nefunguje , odporucam pozerat cez mozzilu , IE mi nechce niektore scripty zobrazit
www.lukas-staron.wz.cz
nic tam nefunguje , odporucam pozerat cez mozzilu , IE mi nechce niektore scripty zobrazit
- Št 21. Júl, 2005, 19:32
- Fórum: Programovanie
- Téma: php
- Odpovedí: 5
- Zobrazení: 1682
php
Mohol by mi niekto podrobne vysvetlit na akom principe funguje jazyk php?
Smazil som si to naist na internete a ked som nasiel neako som nechapal , skusal som si to s nim aj doma ale neako si neviem dat rady , tak mi pomozte pls

Smazil som si to naist na internete a ked som nasiel neako som nechapal , skusal som si to s nim aj doma ale neako si neviem dat rady , tak mi pomozte pls
