Bolo nájdených 20 zhôd

od používateľa free14
Pi 21. Apr, 2006, 11:40
Fórum: Programovanie
Téma: www
Odpovedí: 3
Zobrazení: 1406

tak ako v java scripte to urcite neurobis ... myslim ze jedine sa to da v php ... to je nutnost ... mozno su aj ine sposoby (neviem o nich) ale urcite niesu take jednoduche ako php povedzme ;)
od používateľa free14
Po 13. Feb, 2006, 20:08
Fórum: Programovanie
Téma: Flash ...
Odpovedí: 1
Zobrazení: 1017

Flash ...

Zdrawim .. asi stupidna otazka .. ale este sa len ucim .. tak berte do uvahy ;)

Potrebujem vytvorit movie clip .. predstava je takato

1. mam vytvoreny stvorec ... a potrebujem aby savysuval smerom dole ... ako keby vysuvacie menu ale chcem to tak ze horna cast toho obdlznika zostane nehybna a ...
od používateľa free14
Ne 18. Dec, 2005, 04:02
Fórum: Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty
Téma: Modry drak - modifikacia
Odpovedí: 7
Zobrazení: 2016

super diki .. uz hoz zacinam striekat ... namiesto uv neonov som dal modre .. ovela krajsie je to :) diki vsetkym :)
od používateľa free14
Ne 04. Dec, 2005, 17:38
Fórum: Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty
Téma: Modry drak - modifikacia
Odpovedí: 7
Zobrazení: 2016

* myslel :D:D "slovencina :D"
od používateľa free14
Ne 04. Dec, 2005, 17:37
Fórum: Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty
Téma: Modry drak - modifikacia
Odpovedí: 7
Zobrazení: 2016

jj .. sorry som sa pomylil , ale mislel som na to :D
od používateľa free14
Ne 04. Dec, 2005, 16:55
Fórum: Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty
Téma: Modry drak - modifikacia
Odpovedí: 7
Zobrazení: 2016

Modry drak - modifikacia

no ... moj pc zazil uz jeden priemerny tuning ... vysalil som sa pri nov vydatne .... ale teraz ma to zasa taha do niecoho noveho ... idem ho cely prerobit . Moja predstava je asi takato :

- pravu bocnicu mienim nastriekat celu na cierno + vrchny plech takisto a aj lavu bocnicu ale najprv ju ...
od používateľa free14
St 19. Okt, 2005, 15:20
Fórum: Programovanie
Téma: Jazykova sada
Odpovedí: 2
Zobrazení: 1349

diki ale uz mi to ide s tymto :

Kód: Vybrať všetko

 <META http-equiv="Content-Type"content="text/html; charset=windows-1250"> 

:) konecne
od používateľa free14
St 19. Okt, 2005, 08:51
Fórum: Programovanie
Téma: CP1250 vs. UTF-8
Odpovedí: 12
Zobrazení: 3064

no programujejm v html uz dlhsie ale este som nepocul o tych sadach nic :) takze ked niekto o tom bude nieco vediet tak nech sa podeli :)
rad sa priucim :)
od používateľa free14
St 19. Okt, 2005, 08:44
Fórum: Programovanie
Téma: Jazykova sada
Odpovedí: 2
Zobrazení: 1349

Jazykova sada

Mam problem ktori ma uz brutalne nasiera :)
Ked programujem vsetko ide v poho ale akonahle tam vlozim text s mekcenmi a dlznami ta sa to vsetko babre :)
Namiesto mekcenou tam su stvorceky a tak ... urcite to poznate :)
Pital som sa kamarata a spominal mi nieco o neakej jazykovej sade :) ze mam ...
od používateľa free14
St 21. Sep, 2005, 18:23
Fórum: Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty
Téma: neon ...
Odpovedí: 25
Zobrazení: 6929

ja som to mal a som to vsetko z PC vyhadzal alebo povypinal, ono je to pekne prvy tyzden, potom sa nato neda pozerat. Presne ako v Malackach. (tam je kazdy Favorit podsvieteny a ma modre diody na kapote)

T. :wink:

Ako to je tvoja osobna vec :) jasne ze ked si to vsetko urobis naraz tak si to tak ...
od používateľa free14
St 21. Sep, 2005, 08:46
Fórum: Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty
Téma: neon ...
Odpovedí: 25
Zobrazení: 6929

No podla mna tie od sunbeamu uv katody dost svietia v noci mi v izbe vsetko biele v tme svieti! :P

Ja som na tom podobne :))

Kupil som dve uvecka a svietia az az :))) rozmyslam ci jedno nezoberem z pc a podsvietim si s nim stol :)) viete tie vysuvacie dosky co su na klavesnice tak asi nad to si ...
od používateľa free14
Ne 14. Aug, 2005, 15:40
Fórum: Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty
Téma: tapeta na pc
Odpovedí: 20
Zobrazení: 5557

akoze mas s tym pekelne stastie...alebo dobry prietok vzduchu v case...kolko mas 12cm fanov?
12cm mam pouze ve zdroji. Vpredu dole mam 2x80, zboku smerem na CPU dalsi 80, na CPU turbina, vzadu mam 80 a odvetravaci otvor pro grafiku. Nakonec zbyva 80 na supliku a odvetravaci otvory na vrsku case ...
od používateľa free14
Ut 09. Aug, 2005, 09:26
Fórum: Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty
Téma: tapeta na pc
Odpovedí: 20
Zobrazení: 5557

Woyta napísal:Nezpozoroval jsem narust. Mozna to bude tim ze mam dobre vyresene chlazeni.

Hmmm .... v podstate je to stale o tom istom ... mam tam 3 vyborne ventilatory takze o teplotu sa nebojim :o))
od používateľa free14
Pi 22. Júl, 2005, 12:13
Fórum: Programovanie
Téma: php
Odpovedí: 5
Zobrazení: 1682

tak , ja programujem zatial len v html , uz aspon priblizne viem ako funguje php , ale robit s nim ani zdaleka neviem , jedna z mojich prvych stranok je na

www.lukas-staron.wz.cz

nic tam nefunguje , odporucam pozerat cez mozzilu , IE mi nechce niektore scripty zobrazit
od používateľa free14
Št 21. Júl, 2005, 19:32
Fórum: Programovanie
Téma: php
Odpovedí: 5
Zobrazení: 1682

php

Mohol by mi niekto podrobne vysvetlit na akom principe funguje jazyk php?

Smazil som si to naist na internete a ked som nasiel neako som nechapal , skusal som si to s nim aj doma ale neako si neviem dat rady , tak mi pomozte pls

:wink:

Rozšírené vyhľadávanie