Bolo nájdených 19 zhôd
- Št 10. Aug, 2006, 20:44
- Fórum: Zvuk a PC
- Téma: Zosik 2x200W
- Odpovedí: 48
- Zobrazení: 9752
- Št 10. Aug, 2006, 18:42
- Fórum: Zvuk a PC
- Téma: Zosik 2x200W
- Odpovedí: 48
- Zobrazení: 9752
- Št 10. Aug, 2006, 17:46
- Fórum: Zvuk a PC
- Téma: Zosik 2x200W
- Odpovedí: 48
- Zobrazení: 9752
- Št 10. Aug, 2006, 17:16
- Fórum: Zvuk a PC
- Téma: Zosik 2x200W
- Odpovedí: 48
- Zobrazení: 9752
Ako ty hovoris ze od 100Hz hore to by bolo este v pohode lenze jeho frekvence rozhranie je len od 35- 150Hz a to je mi na hov.. lebo ja mam aj basak aj vyskac a vyskac ma okolo tych frekvencne rozhranie 20 000Hz takze mi to nepotiahne zase ten basak dobre ale ten zosik co si hovoril BoBo ze ma malo ...
- St 09. Aug, 2006, 18:19
- Fórum: Zvuk a PC
- Téma: Zosik 2x200W
- Odpovedí: 48
- Zobrazení: 9752
A co hovorite na tento zosilovac?
http://data.dexon.cz/zs250.pdf
http://data.dexon.cz/zs250.pdf
- Ut 08. Aug, 2006, 17:45
- Fórum: Zvuk a PC
- Téma: Zosik 2x200W
- Odpovedí: 48
- Zobrazení: 9752
- Po 07. Aug, 2006, 16:22
- Fórum: Zvuk a PC
- Téma: Zosik 2x200W
- Odpovedí: 48
- Zobrazení: 9752
- Po 07. Aug, 2006, 16:18
- Fórum: Zvuk a PC
- Téma: Zosik 2x200W
- Odpovedí: 48
- Zobrazení: 9752
- Ne 06. Aug, 2006, 18:32
- Fórum: Zvuk a PC
- Téma: Zosik 2x200W
- Odpovedí: 48
- Zobrazení: 9752
- Ne 06. Aug, 2006, 13:59
- Fórum: Zvuk a PC
- Téma: Zosik 2x200W
- Odpovedí: 48
- Zobrazení: 9752
Tu mas ten link
a podla mna to je good zosik
Kód: Vybrať všetko
http://eshop.dexon.cz/popisy/27076.pdf- Ne 06. Aug, 2006, 12:21
- Fórum: Zvuk a PC
- Téma: Zosik 2x200W
- Odpovedí: 48
- Zobrazení: 9752
- Pi 04. Aug, 2006, 19:00
- Fórum: Zvuk a PC
- Téma: Zosik 2x200W
- Odpovedí: 48
- Zobrazení: 9752
- Št 03. Aug, 2006, 16:48
- Fórum: Zvuk a PC
- Téma: Zosik 2x200W
- Odpovedí: 48
- Zobrazení: 9752
- St 02. Aug, 2006, 19:59
- Fórum: Zvuk a PC
- Téma: Zosik 2x200W
- Odpovedí: 48
- Zobrazení: 9752
- St 02. Aug, 2006, 19:55
- Fórum: Zvuk a PC
- Téma: Zosik 2x200W
- Odpovedí: 48
- Zobrazení: 9752
A este som sa chcel opytat ci je dobry typ SPD 400 z "aldax.cz" a potom keby som chcel tam pripojit aj vstupy aj vystupy tak mozem tam dat k nemu aj Predzosilovac SubJunior, lebo by som chcel aby sa mi dal pridavat aj hlas a nejake basy, vysky atd... (alebo SubSenior)
Vdaka za radu ! A poprosil by ...
Vdaka za radu ! A poprosil by ...
