Bolo nájdených 20 zhôd

od používateľa igino
Pi 11. Dec, 2009, 00:30
Fórum: Reklamácie a paragrafy
Téma: zážitky s alza.sk
Odpovedí: 1018
Zobrazení: 460450

Re: zážitky s alza.sk

Chlapci v prvom rade, nez sa budete rozculovat treba si precitat reklamacny poriadok. Pokial si mal zle dodanu objednavku mal si o tom bezodkladne informovat. A urcite by ti to hned vymenili. Mal som podobny problem, hned som to oznamil a za 24 hodin som mal to co som potreboval a aj zlavu na dalsi ...
od používateľa igino
So 13. Jún, 2009, 21:03
Fórum: Procesory
Téma: X2 7850 BE vs. X3 8750 BE vs.Phenom II X2 550 BE
Odpovedí: 3
Zobrazení: 756

Re: X2 7850 BE vs. X3 8750 BE vs.Phenom II X2 550 BE

Je značný výkonový rozdiel medzi X2 7850 a X3 8750?
od používateľa igino
So 13. Jún, 2009, 15:02
Fórum: Procesory
Téma: X2 7850 BE vs. X3 8750 BE vs.Phenom II X2 550 BE
Odpovedí: 3
Zobrazení: 756

X2 7850 BE vs. X3 8750 BE vs.Phenom II X2 550 BE

Zdravím borci potrebujem nejako porovnať výkon týchto troch procesorov.
http://www.alza.sk/amd-phenom-ii-x2-550-black-edition-d125942.htm
http://www.alza.sk/procesor-amd-phenom-8750-x3-triple-core-black-edition-95w-d99967.htm
http://www.alza.sk/amd-athlon-x2-7850-d115464.htm
Ktorý z nich má ...
od používateľa igino
Ne 09. Dec, 2007, 12:50
Fórum: Siete
Téma: Wifi vysoke pingy
Odpovedí: 2
Zobrazení: 869

Aky mas firewall? Kamos mal Zonealarm a iba v nom nieco povolil a ping mu klesol
od používateľa igino
Ne 09. Dec, 2007, 12:49
Fórum: Siete
Téma: Dnesne rapidne zvysenie rychlosti T-COM
Odpovedí: 45
Zobrazení: 7872

mne klesol down z 1.5 Mb na ani necely 1 Mb :E
od používateľa igino
Ne 09. Dec, 2007, 12:43
Fórum: Siete
Téma: Microcom ADSL AD 2651
Odpovedí: 21
Zobrazení: 5548

skus si svoje prihlasovacie meno a heslo do toho routera ulozit na nejakom inom compe na ktorom funguje. A skus preinstalovat sietovku...inak dole v oznamovacej oblasti ti vyhodi,ze si pripojeny?
od používateľa igino
St 11. Júl, 2007, 07:49
Fórum: Hry a problémy s nimi
Téma: rome total war:alexander
Odpovedí: 2
Zobrazení: 959

rome total war:alexander

Nazdar borci, pojdeme datadisk alexander samotny,alebo poterbujem mat naistalovany i rome total war?
od používateľa igino
St 24. Jan, 2007, 20:02
Fórum: Vodné chladenie
Téma: prefarbenie radiatorov na pasive
Odpovedí: 10
Zobrazení: 2270

podla mna nejaky zlepseny/zhorseny ucinok to na pasiv mat nebude a osobne by som ho z estetickych dovodov nastriekal s teploodolnou farbou (nieco take ako sa striekaju vyfuky na aute). Jeden taky spray stoji okolo 120 korun
od používateľa igino
Št 28. Dec, 2006, 13:27
Fórum: Bezpečnost a zabezpečenie PC
Téma: procesor taha 100%
Odpovedí: 8
Zobrazení: 5327

robi to proces svchost.exe, a ked vypnem firewall nabehne mi tabulka
v ktorej odratava 60 sekund,ked ubehnu restartuje sa mi comp? Urcite je to nejaky cervik,trojsky kon abo nieco podobne akurat nemozem prist na to co...
od používateľa igino
St 27. Dec, 2006, 22:48
Fórum: Bezpečnost a zabezpečenie PC
Téma: procesor taha 100%
Odpovedí: 8
Zobrazení: 5327

Bdurex napísal:Memal si nahadou v poslednom case zapnuty Prime95 :?:
nie
od používateľa igino
St 27. Dec, 2006, 22:30
Fórum: Bezpečnost a zabezpečenie PC
Téma: procesor taha 100%
Odpovedí: 8
Zobrazení: 5327

procesor taha 100%

hey mam problem, procak taha stale 100 % aj ked nebeham po webe
a nemam pustenu ziadnu aplikaciu. Ma s tym niekto skusenost. Myslim ze je to nejaky vir,cerv alebo nieco. Pouzivam nod 32 a zone alarm ale nic mi nenajde,ziadne infiltracie
od používateľa igino
St 20. Dec, 2006, 22:56
Fórum: Základné dosky
Téma: Asus AN SLI-se+PRIMECOOLER PC-NBHP1
Odpovedí: 0
Zobrazení: 628

Asus AN SLI-se+PRIMECOOLER PC-NBHP1

Mam tuto dosku
http://www.asus.com/products4.aspx?l1=3&l2=15&l3=148&model=789&modelmenu=1
a namiesto helikoptery na chipsete by som chcel nan dat tento pasiv
http://www.tntrade.sk/shop/index.php/detprd/primecooler-pc-nbhp1-hyperbridge-heatpipe-noiseless-cooler
zaujima ma ci nebude nahodou zavadzat ...
od používateľa igino
Ne 03. Dec, 2006, 16:04
Fórum: Pamäte RAM
Téma: rozdiel dual chanel a single chanel pamate
Odpovedí: 7
Zobrazení: 1903

rozdiel dual chanel a single chanel pamate

je moc velky rozdiel v ramkach pokial su povedzme 2x512 MB 400 mhz v dual chanely oproti 1 Gb 400 mhz modulu v single chanely
od používateľa igino
Ut 28. Nov, 2006, 16:40
Fórum: Pamäte RAM
Téma: rozdiel v ramkach
Odpovedí: 1
Zobrazení: 882

rozdiel v ramkach

je vykonovo velky rozdiel v RAM-kach?
povedzme good ram 2x512 MB 400Mhz v dual chanely oproti
kingston 2x512 MB 400Mhz taktiez v dual chanely

a este jedna otazka budu v dual chanely korektne pracovat dve ramky pricom jedna ma 8 cipov a druha 16
od používateľa igino
Po 20. Nov, 2006, 08:08
Fórum: Základné dosky
Téma: Asus A8N SLI SE vs. MSI K8N SLI FI
Odpovedí: 0
Zobrazení: 559

Asus A8N SLI SE vs. MSI K8N SLI FI

Ma niekto skusenosti s tymito doskami? Chcel by som vediet ktora je lepsia,lebo cenu maju rovnaku.

Rozšírené vyhľadávanie