Bolo nájdených 13 zhôd
- Št 27. Okt, 2011, 02:01
- Fórum: Hry a problémy s nimi
- Téma: DIRT 3 NEFUNGUJE ANI ORIGINAL
- Odpovedí: 1
- Zobrazení: 563
DIRT 3 NEFUNGUJE ANI ORIGINAL
DIRT 3 NEFUNGUJE ANI ORIGINAL . kupil som si original dirt3 na pc a nefunguje vie niekdo proč nainštalujem hu a idem spustit bud iba načitava cd a potom vihody hlašku že vlošte cd alebo niakiu chybu budem rad ak mi niekdo pomože 
- Pi 08. Júl, 2011, 17:54
- Fórum: Monitory a zobrazovacie zariadenia
- Téma: Stiahnuty Obraz na monitore
- Odpovedí: 4
- Zobrazení: 860
Re: Stiahnuty Obraz na monitore
vyriešene bola zla doska niaku frekvenciu nepušta do grafiky daly novu dosku 
- Ne 12. Jún, 2011, 19:58
- Fórum: Monitory a zobrazovacie zariadenia
- Téma: Stiahnuty Obraz na monitore
- Odpovedí: 4
- Zobrazení: 860
Re: Stiahnuty Obraz na monitore
ale robi to aj pri zapnuti pc v biose zkazdej strany je orezany na 3 cm , ked som zapol na ten monitor xbox tak to ide ok podla mna je chyba v grafike len neviem ako to viriesit tu som nasiel jeden link takto to mam aj ja a roby to iba cez HDMI A DVI ale analog ide v pohode nechapem inac pred tim ...
- St 01. Jún, 2011, 17:24
- Fórum: Monitory a zobrazovacie zariadenia
- Téma: Stiahnuty Obraz na monitore
- Odpovedí: 4
- Zobrazení: 860
Re: Stiahnuty Obraz na monitore
monitor je Asus 24" ASUS VH242H
- St 01. Jún, 2011, 17:11
- Fórum: Monitory a zobrazovacie zariadenia
- Téma: Stiahnuty Obraz na monitore
- Odpovedí: 4
- Zobrazení: 860
Stiahnuty Obraz na monitore
ahoj te vie mi niekdo poradit ked zapnem pc a dam ho do biosu mam na 24 palcovov monitore len male okno a tiez ked idem istalovat win len male okno je na monitore neviete nahodou ako by sa to dalo dostat na povodne rozlisenie kartu mam zotac gtx 580 mam take tusenie ze to je stoho ak som mal ...
- St 05. Jan, 2011, 22:16
- Fórum: Benchmarky
- Téma: Windows 7 Experience Index
- Odpovedí: 50
- Zobrazení: 16266
Re: Windows 7 Experience Index
a pre sata 3 nastavit čo lebo ja mam tam iba : ide , raid, ahci doska je msi p55a fuzion
- St 05. Jan, 2011, 21:33
- Fórum: Benchmarky
- Téma: Windows 7 Experience Index
- Odpovedí: 50
- Zobrazení: 16266
Re: Windows 7 Experience Index
asi ta cena može byt ssd na windows a hdd sata 3 na ostatne hry atd ? a ssd disky sa zapajaju ako sata a v biose se musi niečo aj nastavit ?
- St 05. Jan, 2011, 01:36
- Fórum: Benchmarky
- Téma: Windows 7 Experience Index
- Odpovedí: 50
- Zobrazení: 16266
Re: Windows 7 Experience Index
Procesor: 7.5
Memory: 7.5
Graphic: 7.9
Gaming Graphic: 7.9
Primary hard disk: 5.9
Hodnotenie dasa ale ten disk ako zvišim mam ho na sata 3 ma 2 tb
moj pc
Grafika Zotac nvidia gtx 580
hdd 2tb
pamet ram 16 gb 4x 4 : ram 1333 mhz :help:
procesor socket 1156 i7 870 2,93
win 7 ultimate 64 bit ...
Memory: 7.5
Graphic: 7.9
Gaming Graphic: 7.9
Primary hard disk: 5.9
Hodnotenie dasa ale ten disk ako zvišim mam ho na sata 3 ma 2 tb
moj pc
Grafika Zotac nvidia gtx 580
hdd 2tb
pamet ram 16 gb 4x 4 : ram 1333 mhz :help:
procesor socket 1156 i7 870 2,93
win 7 ultimate 64 bit ...
- Pi 25. Sep, 2009, 02:16
- Fórum: Operačné Systémy
- Téma: Windows Update
- Odpovedí: 8
- Zobrazení: 1696
Re: Windows Update
ale windows update nejde ani po novej instalaci windowsu
- Št 24. Sep, 2009, 20:50
- Fórum: Operačné Systémy
- Téma: Windows Update
- Odpovedí: 8
- Zobrazení: 1696
Re: Windows Update
nejde mi update windows a ani ich stranka sa neda zobrazit ani na jednom pc mi to nejde uz 6 dni a ani na iphone to nejde nerobia nahodou nieco oni v redmonte microsoft ?
- Št 24. Sep, 2009, 19:23
- Fórum: Operačné Systémy
- Téma: Windows Update
- Odpovedí: 8
- Zobrazení: 1696
Re: Windows Update
cau uz niekdo prisiel na to preco to nejde update windows ani
- Št 11. Jan, 2007, 11:07
- Fórum: Základné dosky
- Téma: sata 1 - sata 2
- Odpovedí: 4
- Zobrazení: 1167
- Št 11. Jan, 2007, 01:44
- Fórum: Základné dosky
- Téma: sata 1 - sata 2
- Odpovedí: 4
- Zobrazení: 1167
sata 1 - sata 2
AKOZISTIM CI MAM SATA 1 ALEBO SATA 2 - LEBO MAMTAKY PROBLEM MAM HADRISK MAXTOR 250 GB NA SATA2 A FURT ZAMRZA NIEKEDY CAKAM KIM SA MI SISTEM NAHODI AJ ZA 10 MINUT AJ SOM DZAMPRE NA HARDISKU PREHADZOVAL A NIC DOSKU MAM - msi k8n neo4 f , co stim

