Bolo nájdených 1001 zhôd

od používateľa materik
Št 28. Máj, 2026, 08:25
Fórum: Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete
Téma: Akeho operatora? (neviazanost, ziadny pausal pokial sa da)
Odpovedí: 395
Zobrazení: 188733

Re: Akeho operatora? (neviazanost, ziadny pausal pokial sa da)

Sranda, ja cislo na simke/obale od simky nemam. Je tam len jej kod a v zmluve je uvedene cislo k danemu kodu. To je asi specificke pre internetovu objednavku. No a simky som dostal pre istotu dve, s dvoma roznymi cislami. Druha ako darcek
od používateľa materik
St 27. Máj, 2026, 11:26
Fórum: Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete
Téma: Akeho operatora? (neviazanost, ziadny pausal pokial sa da)
Odpovedí: 395
Zobrazení: 188733

Re: Akeho operatora? (neviazanost, ziadny pausal pokial sa da)

SIM-ka od 4ky objednana v pondelok, prisla v utorok a v stredu som ju rozbehol. Celkom easy, akurat kurier vas musi osobne verifikovat :). Trochu problem zistit vlastne cislo, musel som poslat SMS manzelke, nech ho zistim. Inac OK
od používateľa materik
Po 25. Máj, 2026, 09:57
Fórum: Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete
Téma: Akeho operatora? (neviazanost, ziadny pausal pokial sa da)
Odpovedí: 395
Zobrazení: 188733

Re: Akeho operatora? (neviazanost, ziadny pausal pokial sa da)

Prebehol som ponuku Radost-i no a radostne to vobec nie je. Zas je to ten O2 styl - fixna platba na 30 dni. Najlacnejsi program vyjde na 60E rocne. Objednal som SIM od 4ky
od používateľa materik
So 23. Máj, 2026, 09:30
Fórum: Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete
Téma: Akeho operatora? (neviazanost, ziadny pausal pokial sa da)
Odpovedí: 395
Zobrazení: 188733

Re: Akeho operatora? (neviazanost, ziadny pausal pokial sa da)

Ake je momentalne najlacnejsia moznost na druhe cislo, ktore bude pouzivane len minimalne, najcastejsie ako kontakt v eshopoch a WhatsApp.

Tesco mobile, Radost? Idealne keby to fungovalo na kredit.
od používateľa materik
Po 11. Máj, 2026, 08:10
Fórum: Skúsenosti s predajcami
Téma: logitech-deutschland.de
Odpovedí: 6
Zobrazení: 687

Re: logitech-deutschland.de

To mi pripomina podobny scam, ako fical/fici tu na slovensku. Sedi este aj "sposob" komunikacie a platby
od používateľa materik
Ut 21. Apr, 2026, 15:02
Fórum: Bezpečnost a zabezpečenie PC
Téma: Testovanie phishing/sociálne inžinierstvo vo firemnom prostredí
Odpovedí: 10
Zobrazení: 3180

Re: Testovanie phishing/sociálne inžinierstvo vo firemnom prostredí

Z praxe, ako to fungovalo v starej firme
Transparentnosť (Informačná povinnosť)...
Boli sme upozorneni mailom, ze IT bude vykonavat taketo testy. Nebolo uvedene kedy, co z podstaty veci nedava zmysel uvadzat.
Súhlas zamestnancov:
Toto by malo byt osetrene priamo v pracovnej zmluve, niekde pod ...
od používateľa materik
Po 05. Jan, 2026, 19:50
Fórum: Film
Téma: Aký film ste naposledy videli? 2
Odpovedí: 464
Zobrazení: 436127

Re: Aký film ste naposledy videli? 2

The Phoenician Scheme
https://www.csfd.cz/film/1472170-fenicke-spiknuti/prehled/
- Wes Anderson, co dodat. Na jeho filmy sa clovek musi vycvicit. Ale toto ma bavilo. Vizualne krasa, pribehovo funky, vydareny humor a humorne postavy. :good:

The Baltimorons
https://www.csfd.cz/film/1643992-the ...
od používateľa materik
Št 30. Okt, 2025, 19:44
Fórum: Film
Téma: Nové zaujimavé trailery
Odpovedí: 1680
Zobrazení: 462787

Re: Nové zaujimavé trailery

od studia, ktore videlo prve dve serie Downtown Abbey :-)
od používateľa materik
Po 13. Okt, 2025, 06:45
Fórum: Film
Téma: Aký film ste naposledy videli? 2
Odpovedí: 464
Zobrazení: 436127

Re: Aký film ste naposledy videli? 2

Deep Cover
https://www.csfd.cz/film/1661522-v-utajeni/prehled/
Toto som necakal. Vydarena komedia o jednej Improv ucitelke a jej dvoch "talentovnaych" ziakoch, ktory zacnu v utajeni pracovat pre policiu. Pribeh je jednoduchsi, ale stale je tam par necakanych zvratov a mnozstvo vtipnych scen ...
od používateľa materik
Po 04. Aug, 2025, 09:50
Fórum: Nákupná poradňa
Téma: Monitor USB-C QHD+ 27"+
Odpovedí: 25
Zobrazení: 5494

Re: Monitor USB-C QHD+ 27"+

pomerali sme si, porovnali sme si, mas vacsi :rep: :bravo:
od používateľa materik
Po 04. Aug, 2025, 08:39
Fórum: Nákupná poradňa
Téma: Monitor USB-C QHD+ 27"+
Odpovedí: 25
Zobrazení: 5494

Re: Monitor USB-C QHD+ 27"+

Za mna je to krasa, v IDE si pohodlne otvorim 3 taby s kodom vedla seba, bez problemov citatelne a ziaden side-scroll. Aj ked je to LCD, ta cierna je fakt dost cool. Nie je to OLED, ale necakal som az taku čierň.
od používateľa materik
Pi 01. Aug, 2025, 15:54
Fórum: Nákupná poradňa
Téma: Monitor USB-C QHD+ 27"+
Odpovedí: 25
Zobrazení: 5494

Re: Monitor USB-C QHD+ 27"+

Btw. kupil som tento: Dell UltraSharp U3425WE .
Zmestil sa na stol, zakladna idealnej velkosti. Obraz super, text sa cita bez problemov. Kedze u mna je to 90% na pracu, myslim, ze lepsia volba, ako OLED.
od používateľa materik
Pi 25. Júl, 2025, 15:27
Fórum: Film
Téma: Nové zaujimavé trailery
Odpovedí: 1680
Zobrazení: 462787

Re: Nové zaujimavé trailery

toto som necakal a teraz sa neviem dockat :D
od používateľa materik
Št 17. Júl, 2025, 13:02
Fórum: Nákupná poradňa
Téma: Monitor USB-C QHD+ 27"+
Odpovedí: 25
Zobrazení: 5494

Re: Monitor USB-C QHD+ 27"+

jj, viem, USB-C je kvalitny filter. Ale stoji to za to, jeden kabel a vsetko poriesene.
od používateľa materik
Št 17. Júl, 2025, 10:55
Fórum: Nákupná poradňa
Téma: Monitor USB-C QHD+ 27"+
Odpovedí: 25
Zobrazení: 5494

Monitor USB-C QHD+ 27"+

Obzeram sa po novom monitore na home office, nahrada za Philips Brilliance 272B . Hlavne na kodenie: web/mobile app development. Kedze vacsinu software-u mam v dark temach a obcas na tom aj nieco zahram, tak som pozeral aj po OLED-och.
Inac este klasicke pouzite: web, kuknem video, alebo sa hrajkam ...

Rozšírené vyhľadávanie