Bolo nájdených 1001 zhôd
- Št 28. Máj, 2026, 08:25
- Fórum: Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete
- Téma: Akeho operatora? (neviazanost, ziadny pausal pokial sa da)
- Odpovedí: 395
- Zobrazení: 188733
Re: Akeho operatora? (neviazanost, ziadny pausal pokial sa da)
Sranda, ja cislo na simke/obale od simky nemam. Je tam len jej kod a v zmluve je uvedene cislo k danemu kodu. To je asi specificke pre internetovu objednavku. No a simky som dostal pre istotu dve, s dvoma roznymi cislami. Druha ako darcek
- St 27. Máj, 2026, 11:26
- Fórum: Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete
- Téma: Akeho operatora? (neviazanost, ziadny pausal pokial sa da)
- Odpovedí: 395
- Zobrazení: 188733
Re: Akeho operatora? (neviazanost, ziadny pausal pokial sa da)
SIM-ka od 4ky objednana v pondelok, prisla v utorok a v stredu som ju rozbehol. Celkom easy, akurat kurier vas musi osobne verifikovat
. Trochu problem zistit vlastne cislo, musel som poslat SMS manzelke, nech ho zistim. Inac OK
- Po 25. Máj, 2026, 09:57
- Fórum: Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete
- Téma: Akeho operatora? (neviazanost, ziadny pausal pokial sa da)
- Odpovedí: 395
- Zobrazení: 188733
Re: Akeho operatora? (neviazanost, ziadny pausal pokial sa da)
Prebehol som ponuku Radost-i no a radostne to vobec nie je. Zas je to ten O2 styl - fixna platba na 30 dni. Najlacnejsi program vyjde na 60E rocne. Objednal som SIM od 4ky
- So 23. Máj, 2026, 09:30
- Fórum: Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete
- Téma: Akeho operatora? (neviazanost, ziadny pausal pokial sa da)
- Odpovedí: 395
- Zobrazení: 188733
Re: Akeho operatora? (neviazanost, ziadny pausal pokial sa da)
Ake je momentalne najlacnejsia moznost na druhe cislo, ktore bude pouzivane len minimalne, najcastejsie ako kontakt v eshopoch a WhatsApp.
Tesco mobile, Radost? Idealne keby to fungovalo na kredit.
Tesco mobile, Radost? Idealne keby to fungovalo na kredit.
- Po 11. Máj, 2026, 08:10
- Fórum: Skúsenosti s predajcami
- Téma: logitech-deutschland.de
- Odpovedí: 6
- Zobrazení: 687
Re: logitech-deutschland.de
To mi pripomina podobny scam, ako fical/fici tu na slovensku. Sedi este aj "sposob" komunikacie a platby
- Ut 21. Apr, 2026, 15:02
- Fórum: Bezpečnost a zabezpečenie PC
- Téma: Testovanie phishing/sociálne inžinierstvo vo firemnom prostredí
- Odpovedí: 10
- Zobrazení: 3180
Re: Testovanie phishing/sociálne inžinierstvo vo firemnom prostredí
Z praxe, ako to fungovalo v starej firme
Transparentnosť (Informačná povinnosť)...
Boli sme upozorneni mailom, ze IT bude vykonavat taketo testy. Nebolo uvedene kedy, co z podstaty veci nedava zmysel uvadzat.
Súhlas zamestnancov:
Toto by malo byt osetrene priamo v pracovnej zmluve, niekde pod ...
Transparentnosť (Informačná povinnosť)...
Boli sme upozorneni mailom, ze IT bude vykonavat taketo testy. Nebolo uvedene kedy, co z podstaty veci nedava zmysel uvadzat.
Súhlas zamestnancov:
Toto by malo byt osetrene priamo v pracovnej zmluve, niekde pod ...
- Po 05. Jan, 2026, 19:50
- Fórum: Film
- Téma: Aký film ste naposledy videli? 2
- Odpovedí: 464
- Zobrazení: 436127
Re: Aký film ste naposledy videli? 2
The Phoenician Scheme
https://www.csfd.cz/film/1472170-fenicke-spiknuti/prehled/
- Wes Anderson, co dodat. Na jeho filmy sa clovek musi vycvicit. Ale toto ma bavilo. Vizualne krasa, pribehovo funky, vydareny humor a humorne postavy. :good:
The Baltimorons
https://www.csfd.cz/film/1643992-the ...
https://www.csfd.cz/film/1472170-fenicke-spiknuti/prehled/
- Wes Anderson, co dodat. Na jeho filmy sa clovek musi vycvicit. Ale toto ma bavilo. Vizualne krasa, pribehovo funky, vydareny humor a humorne postavy. :good:
The Baltimorons
https://www.csfd.cz/film/1643992-the ...
- Št 30. Okt, 2025, 19:44
- Fórum: Film
- Téma: Nové zaujimavé trailery
- Odpovedí: 1680
- Zobrazení: 462787
Re: Nové zaujimavé trailery
od studia, ktore videlo prve dve serie Downtown Abbey
- Po 13. Okt, 2025, 06:45
- Fórum: Film
- Téma: Aký film ste naposledy videli? 2
- Odpovedí: 464
- Zobrazení: 436127
Re: Aký film ste naposledy videli? 2
Deep Cover
https://www.csfd.cz/film/1661522-v-utajeni/prehled/
Toto som necakal. Vydarena komedia o jednej Improv ucitelke a jej dvoch "talentovnaych" ziakoch, ktory zacnu v utajeni pracovat pre policiu. Pribeh je jednoduchsi, ale stale je tam par necakanych zvratov a mnozstvo vtipnych scen ...
https://www.csfd.cz/film/1661522-v-utajeni/prehled/
Toto som necakal. Vydarena komedia o jednej Improv ucitelke a jej dvoch "talentovnaych" ziakoch, ktory zacnu v utajeni pracovat pre policiu. Pribeh je jednoduchsi, ale stale je tam par necakanych zvratov a mnozstvo vtipnych scen ...
- Po 04. Aug, 2025, 09:50
- Fórum: Nákupná poradňa
- Téma: Monitor USB-C QHD+ 27"+
- Odpovedí: 25
- Zobrazení: 5494
Re: Monitor USB-C QHD+ 27"+
pomerali sme si, porovnali sme si, mas vacsi

- Po 04. Aug, 2025, 08:39
- Fórum: Nákupná poradňa
- Téma: Monitor USB-C QHD+ 27"+
- Odpovedí: 25
- Zobrazení: 5494
Re: Monitor USB-C QHD+ 27"+
Za mna je to krasa, v IDE si pohodlne otvorim 3 taby s kodom vedla seba, bez problemov citatelne a ziaden side-scroll. Aj ked je to LCD, ta cierna je fakt dost cool. Nie je to OLED, ale necakal som az taku čierň.
- Pi 01. Aug, 2025, 15:54
- Fórum: Nákupná poradňa
- Téma: Monitor USB-C QHD+ 27"+
- Odpovedí: 25
- Zobrazení: 5494
Re: Monitor USB-C QHD+ 27"+
Btw. kupil som tento: Dell UltraSharp U3425WE .
Zmestil sa na stol, zakladna idealnej velkosti. Obraz super, text sa cita bez problemov. Kedze u mna je to 90% na pracu, myslim, ze lepsia volba, ako OLED.
Zmestil sa na stol, zakladna idealnej velkosti. Obraz super, text sa cita bez problemov. Kedze u mna je to 90% na pracu, myslim, ze lepsia volba, ako OLED.
- Pi 25. Júl, 2025, 15:27
- Fórum: Film
- Téma: Nové zaujimavé trailery
- Odpovedí: 1680
- Zobrazení: 462787
Re: Nové zaujimavé trailery
toto som necakal a teraz sa neviem dockat
- Št 17. Júl, 2025, 13:02
- Fórum: Nákupná poradňa
- Téma: Monitor USB-C QHD+ 27"+
- Odpovedí: 25
- Zobrazení: 5494
Re: Monitor USB-C QHD+ 27"+
jj, viem, USB-C je kvalitny filter. Ale stoji to za to, jeden kabel a vsetko poriesene.
- Št 17. Júl, 2025, 10:55
- Fórum: Nákupná poradňa
- Téma: Monitor USB-C QHD+ 27"+
- Odpovedí: 25
- Zobrazení: 5494
Monitor USB-C QHD+ 27"+
Obzeram sa po novom monitore na home office, nahrada za Philips Brilliance 272B . Hlavne na kodenie: web/mobile app development. Kedze vacsinu software-u mam v dark temach a obcas na tom aj nieco zahram, tak som pozeral aj po OLED-och.
Inac este klasicke pouzite: web, kuknem video, alebo sa hrajkam ...
Inac este klasicke pouzite: web, kuknem video, alebo sa hrajkam ...
