http://vimeo.com/1847710" onclick="window.open(this.href);return false;
no co poviete ? dobre nie? ;-)
Boli nájdené 2 zhody
- St 08. Okt, 2008, 20:27
- Fórum: Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty
- Téma: Cinematograph HD - zaujimave video
- Odpovedí: 7
- Zobrazení: 1378
- Ut 19. Aug, 2008, 13:44
- Fórum: Programy a problémy s nimi
- Téma: program na odosielanie prijatych sms na e-mail
- Odpovedí: 0
- Zobrazení: 442
program na odosielanie prijatych sms na e-mail
cau
zhanam program ktory by dokazal zo simky extrahovat prijate smsky (trebars do txt) a raz za den ich odoslat na e-mail. Mam zariadenie wavecom fastrack ktore je pripojene cez comm port(to iba prijima sms nic to ine nerobi). mozno by tiez bolo fajn keby to dokazalo aj odoslat nejaku odpoved ale ...
zhanam program ktory by dokazal zo simky extrahovat prijate smsky (trebars do txt) a raz za den ich odoslat na e-mail. Mam zariadenie wavecom fastrack ktore je pripojene cez comm port(to iba prijima sms nic to ine nerobi). mozno by tiez bolo fajn keby to dokazalo aj odoslat nejaku odpoved ale ...
