Bolo nájdených 1679 zhôd

od používateľa Mumak
Ne 14. Jún, 2026, 12:46
Fórum: Siete
Téma: Káble, konektory, krimpovanie atď.
Odpovedí: 46
Zobrazení: 112723

Re: Káble, konektory, krimpovanie atď.

Tieneny kabel je tieneny, pretoze je TIENENY, teda nejde len o uzemnenie, ale o tienenie vonkajsich interferencii. Ked ma kabel 25m, tak urcite tieneny. Moze ist okolo elektricky kabloch, ktore sposobuju rusenia. Blesk nieje len priamym zasahom, ale aj EMP, ktore sa naindukuje do netieneneho kablu ...
od používateľa Mumak
St 20. Máj, 2026, 14:58
Fórum: Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete
Téma: Akeho operatora? (neviazanost, ziadny pausal pokial sa da)
Odpovedí: 395
Zobrazení: 194516

Re: Akeho operatora? (neviazanost, ziadny pausal pokial sa da)

Retencne funguje presne tak, ako pisal Miso. Mali ma v prdeli, az kym som nedal prenos do stvorky a dokonca mam priame cislo na retencne a dali mi tam tiez len 20% zlavu... po prechode 50%. A to som im aj vravel, ze este raz mi to spravia, ze sa budem musiet doprosovat, pojdem inde. Holt, nieje ...
od používateľa Mumak
Pi 01. Máj, 2026, 20:14
Fórum: Nákupná poradňa
Téma: Roboticky vysavac
Odpovedí: 529
Zobrazení: 246240

Re: Roboticky vysavac



mne prave z temu dosli fejky a za 13eur som mal 8 mopovacich handier, 4 metlicky, 2 filtre, 2 velke kefy, 5 sackov a na alze stala jedna metlicka 12 eur. A rozdiel nespoznas
filtre a sáčky poznáš


ak by to bol rucny vysavac, nepoviem, ale na robotickom pri tom malom tahu to ozaj nespoznas. a ...
od používateľa Mumak
Pi 01. Máj, 2026, 17:34
Fórum: Nákupná poradňa
Téma: Roboticky vysavac
Odpovedí: 529
Zobrazení: 246240

Re: Roboticky vysavac

mne prave z temu dosli fejky a za 13eur som mal 8 mopovacich handier, 4 metlicky, 2 filtre, 2 velke kefy, 5 sackov a na alze stala jedna metlicka 12 eur. A rozdiel nespoznas
od používateľa Mumak
Pi 10. Apr, 2026, 14:50
Fórum: Nákupná poradňa
Téma: Nova GPU 5070Ti vs 9070XT
Odpovedí: 30
Zobrazení: 5189

Re: Nova GPU 5070Ti vs 9070XT

Podla mna ostal nadalej v ignoreliste... :D
od používateľa Mumak
St 01. Apr, 2026, 11:09
Fórum: Nákupná poradňa
Téma: Kamera na kraj pozemku - kabelaz, stlp
Odpovedí: 7
Zobrazení: 1062

Re: Kamera na kraj pozemku - kabelaz, stlp

zisti napatie, ale teraz som robil s hikvision switchmi a tie maju priotitizaciu portov podla vzdialenosti. v "cervenom" porte dokazu pretlacit data a poe az cez 150m. otestovane mam cez 120.https://allegro.sk/produkt/poe-switch-hikvision-so-4-portami-4-kanalovy-30w-7bfc6426-6ffe-4c41-b837 ...
od používateľa Mumak
Ut 31. Mar, 2026, 07:58
Fórum: Grafické karty
Téma: Hybridne zapojenie grafiky - pouziva niekto?
Odpovedí: 4
Zobrazení: 1092

Re: Hybridne zapojenie grafiky - pouziva niekto?

a ked pustim 3dmark, tak cez aku grafiku pojde obraz?
od používateľa Mumak
Po 30. Mar, 2026, 20:55
Fórum: Grafické karty
Téma: nVidia novinky - Grafické karty a nielen grafické karty
Odpovedí: 875
Zobrazení: 432494

Re: nVidia novinky - Grafické karty a nielen grafické karty

Pozor pri kupe Asus Prime 5080 grafickych kariet - Asus ich zlacnil o 300eur avsak su to modely bez vapor chamber, co sa nikde neuvadza, teda horsie prevadzkove vlastnosti.
A pozor este na jednu vec, alza uvadza pri tejto karte, ze je to OC verzia - https://www.alza.sk/asus-prime-geforce-rtx-5080 ...
od používateľa Mumak
Pi 20. Mar, 2026, 11:46
Fórum: Monitory a zobrazovacie zariadenia
Téma: OLED tv a monitory
Odpovedí: 777
Zobrazení: 344201

Re: OLED tv a monitory

LG oled 42... z dvoch metrov je aj toto malo. vacsina z nas na to pozera z pol metra - metra
od používateľa Mumak
St 18. Mar, 2026, 21:50
Fórum: Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty
Téma: Ukaz svoju case / Fotogaleria Case
Odpovedí: 1185
Zobrazení: 724648

Re: Ukaz svoju case / Fotogaleria Case

Popis v podpise :)
Ak mi niekto bude pindat na bielu grafiku, tak tu mam vybratu schvalne. Ak by mi nestacil vykon, prejdem na 5080 windforce, alebo opat inno3d, lebo tato ma brutalne dobre teploty a hluk na to, aka je mala
https://i.imgur.com/u5hp4P7.jpeg
https://i.imgur.com/znJY6r2.jpeg ...
od používateľa Mumak
Ne 15. Mar, 2026, 15:21
Fórum: Benchmarky
Téma: Cinebench R23
Odpovedí: 74
Zobrazení: 101641

Re: Cinebench R23

Ryzen R9 7945HX3D @ Minisforum BD790i
Ram Kingston SO-DIMM 6400MT / CL38 @ 6000MT / CL30 36 36 48
Default - 29500
PBO OFF, CO -22 - 31500
PBO ON, CO -22 - 32500
PBO ON +200, CO -22 - 33200

Na mobile chip... calkom dobre, ne?
od používateľa Mumak
Ut 10. Mar, 2026, 23:26
Fórum: Nákupná poradňa
Téma: Nova GPU 5070Ti vs 9070XT
Odpovedí: 30
Zobrazení: 5189

Re: Nova GPU 5070Ti vs 9070XT

Ticho laska, dostanes pusu na jahodu :P
Ja som mal uplne rovnake rozhodovanie, cakal som nato, kym zlacnie nitro, uz som ho mal v boxe a nechal som ho ist a predsa som ostal pri 5070ti.
od používateľa Mumak
Ut 10. Mar, 2026, 20:41
Fórum: Nákupná poradňa
Téma: Nova GPU 5070Ti vs 9070XT
Odpovedí: 30
Zobrazení: 5189

Re: Nova GPU 5070Ti vs 9070XT

turbo kazdy mame nejakeho svojho ignorelist "kamosa" ja tiez ma zo dvoch-troch :D
a najvaksi adept je aktualne s(a)tanko :D
od používateľa Mumak
Po 09. Mar, 2026, 22:04
Fórum: Nákupná poradňa
Téma: Nova GPU 5070Ti vs 9070XT
Odpovedí: 30
Zobrazení: 5189

Re: Nova GPU 5070Ti vs 9070XT

objednaj a potom ti este poviem jeden trik - dostanes k nej crimson desert, predas mi ho a mas to za 720 :)
od používateľa Mumak
Po 09. Mar, 2026, 16:11
Fórum: Nákupná poradňa
Téma: Nova GPU 5070Ti vs 9070XT
Odpovedí: 30
Zobrazení: 5189

Re: Nova GPU 5070Ti vs 9070XT

Rozšírené vyhľadávanie