nebol, polujem na nehosanjuro napísal:a mne sa zda ze este nebol
Steam digitalna distribucia hier
Re: Steam Digital Distribution
Spoiler: ukázať
- Pepeb007xx
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 3392
- Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
- Bydlisko: NM
Re: Steam Digital Distribution
lenze ja ked si kupujem hru tak mi uz automaticky bere kreditku a vouch kod na zlavu uz nemozem zadat..ci sa da zadat inde?
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
- hulo92
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 4798
- Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
- Bydlisko: Sereď
Re: Steam Digital Distribution
v kosiku kde mas prehlad poloziek co mas v nom, tam pod tymi polozkami sa zadava
- hulo92
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 4798
- Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
- Bydlisko: Sereď
Re: Steam Digital Distribution
a cely franchise
- BlackAngel
- Používateľ

- Príspevky: 818
- Dátum registrácie: Po 24. Sep, 2007, 08:00
- Bydlisko: Nitra
Re: Steam Digital Distribution
a nepristupny pre nas region 
CPU: I3 4130 + Noctua NH-U12P MB: ASrock Z87M Extreme4 VGA: MSI GTX 950 2GB RAM: KINGSTON 2x4GB HyperX 1600MHz SSD: Kingston 128GB V200 HDD:WD640AAKS PSU: Corsair VX450W Case: Fractal Desing 1500 Monitor: Dell P2414H + PS5
-
ANONYM_a2
Re: Steam Digital Distribution
hmm mohol by byt torchlight v nejakej fajnovejsej cene, celkom by som si zahral nejaku diablovku 
- hulo92
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 4798
- Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
- Bydlisko: Sereď
Re: Steam Digital Distribution
legalnou cestou jedine od nekoho si to poslat...
Re: Steam Digital Distribution
Popripade skus pouzit: http://www.tunnelbear.com/.
Re: Steam Digital Distribution
inak robí sa to aj tak že niekto nakúpi hry teraz v zlave a neskor to predáva za drahšie ? 
Spoiler: ukázať
- Turoc
- Používateľ

- Príspevky: 504
- Dátum registrácie: Ne 04. Máj, 2008, 14:00
- Bydlisko: Kúty,Bratislava
Re: Steam Digital Distribution
Torchlight aj Torchlight 2 uz bol v zlave (75%) teraz ma len 25% (zatial)Geralt napísal:hmm mohol by byt torchlight v nejakej fajnovejsej cene, celkom by som si zahral nejaku diablovku
- hulo92
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 4798
- Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
- Bydlisko: Sereď
Re: Steam Digital Distribution
samozrejmePini napísal:inak robí sa to aj tak že niekto nakúpi hry teraz v zlave a neskor to predáva za drahšie ?
- hulo92
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 4798
- Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
- Bydlisko: Sereď
Re: Steam Digital Distribution
torchligty mate akurat v akcii 


