Motorkári na fóre....

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
Turoc
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 500
Dátum registrácie: Ne 04. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Kúty,Bratislava

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Turoc »

áno myslím aj motoride :) tak záleži na koho človek natrafí .)
tak ja teraz riešim reklamačku prilby a ešte som si dával niečo robiť na moto tak či onak je ešte zima a ja som ešte chorý :D
edit: mám taký pocit že tu nieje už žiadny motorkár :D
Používateľov profilový obrázok
1500evri
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Pi 27. Jan, 2012, 23:25
Bydlisko: Handlová

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa 1500evri »

Turoc napísal:mám taký pocit že tu nieje už žiadny motorkár :D
Ja som tu :D mám Jawku 350/639 ročník 91
Motoricky v super stave len vzhlad riešim pretože má dorobený držiak na kufor v zadu a je to uplne na prd :D cele to odbrúsim a moto dam do čo najpôvodnejšieho stavu tento rok, už mám dohodnuté aj lakovanie na krásnu červenú (moto už je červená ale vyblednutá)
Nové pneu sú tiež v pláne, a nový brzdový kotúč už mám kúpený len nieje namontovaný, neskôr pridám aj foto ak chcete.
A určite si s vami rád zajazdím ak nemienite prekračovať príliž maximánu povolenú rýchlosť :D (totiž moja jawa ide max 120 :D )

Ja na mojej jawke :) :
http://www.upnito.sk/0/bxjtxygnkdzquc57 ... c6ansb.jpg

btw: ináč mohli by ste napísať čo všetko na sebe v lete nosíte keď jazdíte? samozrejme okrem spodného prádla :D myslím že to trocha preháňam pretože ja nosím chrániče lakťové a aj kolenové, mám také tvrdé moto nohavice ale myslím že sú zimné takže v lete ich asi vynechám a kúpim si letné :D bunda nieje motorkárska, ale to vyriešim ešte skôr ako sa bude dať znovu jazdiť
Naposledy upravil/-a 1500evri v Št 31. Jan, 2013, 17:19, upravené celkom 1 krát.
PC: Nič s čím sa oplatí chváliť... :-D Klavesnica: Razer Lycosa Myš: Razer Diamondback 3G
Podlozka: Razer Goliathus Sluchadla: SteelSeries Siberia V2 Volant: Logitech G25
Smartphone: Nokia Lumia 820 a k nej Logitech mini Boombox (dikec PC.sk ! )
LAN Párty nick / nick v hrách: MiRo
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa alle »

konečne prispevok ktory som ani nedufal že tu vôbec bude....obdivujem že sa vôbec púšťaš do vylepšovania tejto legendy ;) ...jawku som nemal ale to je už taká tradícia že kto nemal alebo nevozil sa na jawke nieje ani motorkár :D takže palec hore :good:
potom ju ukáž keď bude hotová.....
oblečený na motorke treba byť tak aby si sa cítil v pohode :) keď pozerám na foto tak oblečko maš v pohode narozdiel odomňa :red: lebo ja som chodil oblečneny ako rybár :laugh: lebo všetko som vrážal do motorky a na oblečenie prachy neboli...ale už som pred týždňom z našej predajne odkúpil celú koženú kombinézu takže už je to okej....
veď keď ti niečo treba na moto tak sa zastav u nas na predajni ;) link mam v profile
Používateľov profilový obrázok
1500evri
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Pi 27. Jan, 2012, 23:25
Bydlisko: Handlová

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa 1500evri »

Alle som rád že si rád :D určite keď budem mať výlet smerom ku tatrám tak sa zastavím.
No je to moja prvá mašina... splnený sen, 2 mesiace som drel v strojárňach v prievidzi za minimum peňazí ale na jawu to stačilo :D dve tretiny výplaty na motorku, zvyšok na nohavice, chrániče, prilbu, ladvinový pás a rukavice :D teraz zháňam poriadnu koženú bundu a moto topánky skludom aj z druhej ruky.. Jawu som si obľúbil hneď na prvej jazde, na druhej ešte viac, a na tretej už ma úplne mala :D som čakal že to bude nejaký šrot čo trasie a vlní a hučí a dymí, pretože to sa o jawe dozvieš na motoride :D No už som na nej čo-to pojazdil a je úplne super :D keď to nepreháňam s rýchlosťou v zákrutách tak jazdí spoľahlivo, vybrácie sú v pohode a dymí mi to preto že som urobil začiatočnickú chybu keď som kúpil M2T olej čo bol najlacnejší.... čo ti poviem - chodiaca dymovnica :D ale vraj keď kúpil poriadny olej tak to bude v pohode a navyše musím vyčistiť oba výfuky lebo to svinstvo čo v nich je je neopísateľné :D... no tak som sa vyrečnil a zase sa o čosi viac teším na jar. Foto pridám hneď ako namontujem predný kotúč a budem celý unesený z toho že to naozaj brzdí :D potom ďaľšie foto po prelakovaní a odbrúsení zadného nosiča na kufor :)) neviem sa už dočkať !

Ináč Alle máte v predajni jedny strašne ppci rukavice ! asi si pridem v lete ku vam po tie rukavice a nake ďaľšie veci
PC: Nič s čím sa oplatí chváliť... :-D Klavesnica: Razer Lycosa Myš: Razer Diamondback 3G
Podlozka: Razer Goliathus Sluchadla: SteelSeries Siberia V2 Volant: Logitech G25
Smartphone: Nokia Lumia 820 a k nej Logitech mini Boombox (dikec PC.sk ! )
LAN Párty nick / nick v hrách: MiRo
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa alle »

máme viac super vecí ;) zastav sa.. ohladom toho to môžme riešiť cez ss..... no dúfam že sa tu nazbiera aj viac ludí :-)
Používateľov profilový obrázok
1500evri
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Pi 27. Jan, 2012, 23:25
Bydlisko: Handlová

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa 1500evri »

Určite sa zastavím :) ale až keď bude pekne a našetrím, aspoň 100 euri nech u vás miniem :D
Ináč bolo by fajn mať tu takú malú komunitu milovníkov nárazového vetra a občas si spolu zajazdiť ! niečo ako LAN párty ibaže iba jednodňové akcie od rána do večera
PC: Nič s čím sa oplatí chváliť... :-D Klavesnica: Razer Lycosa Myš: Razer Diamondback 3G
Podlozka: Razer Goliathus Sluchadla: SteelSeries Siberia V2 Volant: Logitech G25
Smartphone: Nokia Lumia 820 a k nej Logitech mini Boombox (dikec PC.sk ! )
LAN Párty nick / nick v hrách: MiRo
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa alle »

vidíš to by nebolo odveci spojiť zraz a lanku :D to by bola prča celkom....len to by sa nás muselo nazbierať ovela viac
Používateľov profilový obrázok
1500evri
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Pi 27. Jan, 2012, 23:25
Bydlisko: Handlová

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa 1500evri »

Haha to by bola peckaaa :D všetci notebooky so sebou a len to niekde na samote u lesa rozbalit, vytasit router, vsetko pospajat a zagemblit :D o takej akcii som hadam este ani nepočul že moto-lan-opekačka
PC: Nič s čím sa oplatí chváliť... :-D Klavesnica: Razer Lycosa Myš: Razer Diamondback 3G
Podlozka: Razer Goliathus Sluchadla: SteelSeries Siberia V2 Volant: Logitech G25
Smartphone: Nokia Lumia 820 a k nej Logitech mini Boombox (dikec PC.sk ! )
LAN Párty nick / nick v hrách: MiRo
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa alle »

veru, bola by to sranda :D
Používateľov profilový obrázok
1500evri
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Pi 27. Jan, 2012, 23:25
Bydlisko: Handlová

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa 1500evri »

Zdravíčko, tak bol som dneska s otcom v garáži a pohrali sme sa s jawou a tak som sa rozhodol že to sem dám :D
Fotil som to mojim SGS :D, vymenili sme predný kotúč aj brzdové doštičky, podoťahovali veci, a odrezali provizórny nosič na kufor ktorý tam mantácky navaril niektorý z predošlých majiteľov...

Predné koleso hneď po vybratí
http://imageshack.us/a/img62/1590/koleso1.jpg
http://imageshack.us/a/img707/7145/20130202104647.jpg

No a koleso s novým kotúčom :))
http://imageshack.us/a/img442/6642/koleso2.jpg

Zadok s tým hnusným dorobeným nosičom na kufor
http://imageshack.us/a/img41/8571/20130202104704.jpg
http://imageshack.us/a/img801/1970/20130202104655.jpg
http://imageshack.us/a/img543/7203/20130202104712.jpg

No a tu je zadok po tom ako sa otec vyzúril s brúskou :D
http://imageshack.us/a/img191/128/20130202123941.jpg
http://imageshack.us/a/img805/6710/20130202123948.jpg
PC: Nič s čím sa oplatí chváliť... :-D Klavesnica: Razer Lycosa Myš: Razer Diamondback 3G
Podlozka: Razer Goliathus Sluchadla: SteelSeries Siberia V2 Volant: Logitech G25
Smartphone: Nokia Lumia 820 a k nej Logitech mini Boombox (dikec PC.sk ! )
LAN Párty nick / nick v hrách: MiRo
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa alle »

kokos ta farba už pamätá,vyblednuta jak na starej preliezke.....ináč pekne :) najviac si človek váži tu motorku keď si na nej špiní ruky sám a nie servis.... foto svojej tu radšej ani nedávam :D to by bola len fotka rámu a polorozobratého motora :red:
Používateľov profilový obrázok
Martin_RAZER_SVK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 888
Dátum registrácie: Po 06. Aug, 2012, 20:24
Bydlisko: Lazy pod Makytou

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa Martin_RAZER_SVK »

:facepalm: Take sú najlepšie dávaj to sem :D 1500evri ja som si stále myslel že máš úplne tu staru v PU ma jeden staručkú 350 bledo modra metalíza a pekne pochrómovaná každá prkotinka ta vyzerá úplne super ale tiež musel do toho majiteľ pekne vysoliť a ma za tým aj ten jedno kolesový vozík. Ten tvoj projekt vyzerá nádejne tak nech sa dari :cool:
CPU i5 4670k 4.2GHz,MB MSI Z87 MPOWER, RAM2x4GB KINGSTON HyperX Performance 2400Mhz Cl11 ,GPU Asus EHD5870+EK FC5870,D5 + Alphacool TOP, EK Supreme HF, 2x480 Alphacool Nexxxos UT60/XT45, case CM HAF X,PSU Seasonic x-650
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa alle »

no keď ti to zrobi radosť dám :D ....v pondelok budem v robote tak pofotím,teraz je to vrak, ale keď bude hotová tak to bude jxbadlo motorka :-D
Používateľov profilový obrázok
1500evri
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Pi 27. Jan, 2012, 23:25
Bydlisko: Handlová

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa 1500evri »

Ved som pisal že mám 350/639 z roku 91 :D Ináč ja nehodlám z nej spraviť nablískanú vyčačkanú dokonalú mašinu :D ja ju chem na používanie a hlavne nech vyzera čo najpôvodnejšie a zachovalo :D ale take ze chromovať a do zrkadla leštiť tak to sa mi nechce.. aspon zatial nie, možno keď si kúpim ďaľšiu mašinu modernejšiu a jawa bude viac-menej stáť v garáži tak do nej začnem vrážať peniaze a spravím z nej výstavný kúsok :D ale to sa len tak nestane, pretože brat bude tento rok robiť vodičák na motorky a jawu začne aj on používať, ja si kúpim niečo ďaľšie a jawa bude jeho :) ale tak teraz pojde na lakovanie a keď už z nej dám dole polku vecí tak ju aj dôkladne vyčistím a pomením čo treba vymeniť... hlavne by som chcel okrúhle svetlo predné teraz nejaké sklo dopredu proti vetru :D aaaaaaaaa ja chcem aby sa ten sneh roztopil a zmizol mi z očí !!! ale ihneď !
PC: Nič s čím sa oplatí chváliť... :-D Klavesnica: Razer Lycosa Myš: Razer Diamondback 3G
Podlozka: Razer Goliathus Sluchadla: SteelSeries Siberia V2 Volant: Logitech G25
Smartphone: Nokia Lumia 820 a k nej Logitech mini Boombox (dikec PC.sk ! )
LAN Párty nick / nick v hrách: MiRo
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Motorkári na fóre....

Príspevok od používateľa alle »

to je reč do bitky :cool:

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"