Nový smartfón

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
mato_62
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Ne 25. Sep, 2011, 17:44

Re: Nový smartfón

Príspevok od používateľa mato_62 »

Ved by som počkal ale mobil potrebujem max. do konca apríla lebo potom odchádzam ... a HTc one je drahý a myslím že moc nezlacnie ..
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 2965
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Nový smartfón

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

teraz neviem kam smeruje toto vlakno..chces si kupit teraz smartfon alebo cakat na smartfon,ktory este len vyjde na trh
pretoze o one alebo s4 mozeme zatial len uvazovat ale kedze tieto telefony su este neni na slovenskom trhu nevidim dovod,zmysel mu ich doporucovat..

-.-
MB Asus B550-F CPU AMD Ryzen 7 5800X3D @4,4GHz CPU AIO Fracal Desing Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XTX Vapor-X 24G RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case Fractal Design North Chalk White TG Clear Monitor Samsung 32''U32H850 OS Win 11PRO64SK Repro Edifier S880DB
NAS Synology DS218play Noctua 20TB WD Red Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON Ellipse ECO800
Router Mikrotik hAP ac³ MESH 2×Asus RT-AX55 TV Philips 65OLED806 SoundBar Samsung HW-Q950A 11.1.4
Retro handheld Anbernic RG556 + Samsung PRO Ultimate 512GB GamePad Xbox wireless controller

#grammarnazi #parfumslover Steam Pepemau5 #DotA2 pretaktovanie klan: PC.SK Battle.net pepeb007xx#2925 #diablo4
mato_62
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Ne 25. Sep, 2011, 17:44

Re: Nový smartfón

Príspevok od používateľa mato_62 »

Nechcem čakať chcem kúpiť teraz :)
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 2965
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Nový smartfón

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

no tak to co bolo na zaciatku - HTC one x,samsung note2,samsung s3 alebo nokia lumia 920 pripadne si doplatit a kupit si iPhone 5
MB Asus B550-F CPU AMD Ryzen 7 5800X3D @4,4GHz CPU AIO Fracal Desing Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XTX Vapor-X 24G RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case Fractal Design North Chalk White TG Clear Monitor Samsung 32''U32H850 OS Win 11PRO64SK Repro Edifier S880DB
NAS Synology DS218play Noctua 20TB WD Red Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON Ellipse ECO800
Router Mikrotik hAP ac³ MESH 2×Asus RT-AX55 TV Philips 65OLED806 SoundBar Samsung HW-Q950A 11.1.4
Retro handheld Anbernic RG556 + Samsung PRO Ultimate 512GB GamePad Xbox wireless controller

#grammarnazi #parfumslover Steam Pepemau5 #DotA2 pretaktovanie klan: PC.SK Battle.net pepeb007xx#2925 #diablo4
mato_62
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Ne 25. Sep, 2011, 17:44

Re: Nový smartfón

Príspevok od používateľa mato_62 »

tak stých sa mi najviac pozdáva galaxy s3 .. a okrem toho som pozeral tu xperiu Z a ešte Lg optimus G .Tak fakt neviem
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Nový smartfón

Príspevok od používateľa Wizik »

Xperia Z mi prijde z tohto vsetkeho najlepsia.

Mne osobne vadi moc velky displej, ale inak je to skvely telefon.
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
Ghost
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 823
Dátum registrácie: Št 14. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Krasno Nad Kysucou

Re: Nový smartfón

Príspevok od používateľa Ghost »

A co Nexus4?
mato_62
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Ne 25. Sep, 2011, 17:44

Re: Nový smartfón

Príspevok od používateľa mato_62 »

mne sa dizajnovo veľmi páči xperia Z ale tu už bolo spomínané že nie je dobrý tak neviem... a nexus 4 sa mi zas nepáči :rolleyes: . Fakt neviem čo si vybrať .. keby ich nebolo tak veľa tých smartfonov :/
ANONYM_a7

Re: Nový smartfón

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Xperia Z je gut. Note mam a treba pocitat s tym ze je to tabletofon. Inak celkom masina ale note 1 sa mi paci viac ako 2. 920tka je tiez zaujimava volba hlavne ak vela tocis na kameru v dynamickych podmienkach.
mato_62
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Ne 25. Sep, 2011, 17:44

Re: Nový smartfón

Príspevok od používateľa mato_62 »

s Note 2 som mal možnosť sa trošku pohrať .. bol fajn ale ako hovoríš tabletofon .. Najviac sa mi páči xperia Z len ten displej :(
ANONYM_a7

Re: Nový smartfón

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Zasa displej. Ano čumíš na to každý deň ale vôbec to nie je také zlé, určite narážaš na to čo sa objavilo v komentoch pod recenziou, ale zrovnávať hocičo voči amoledu je skutočne také no, o ničom povedzme. Amoled je absolútne iná technológia iné zobrazenie, na videá a filmy či nejaké veci kde ťažíš z kvality zobrazenia ok, ale pri bežnej prevádzke ti to môže byť fakt dosť jedno. I keď za tie prachy chce človek TOP tomu rozumiem samozrejme.
mato_62
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Ne 25. Sep, 2011, 17:44

Re: Nový smartfón

Príspevok od používateľa mato_62 »

Veď to.. kamarát ma S3 takže amoled displej.. tie farby sú síce trošku nereálne a presaturované ale videa ,filmy ,obrázky hry su na ňom fakt pekne zobrazené.
uplink
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 241
Dátum registrácie: So 04. Sep, 2010, 23:48
Bydlisko: Bratislava

Re: Nový smartfón

Príspevok od používateľa uplink »

By ma ako [síce krátkeho, ale predsa] ex-majiteľa Zka zaujímalo čo presne je dobré na Zku? To že má TFT display, ktorý vybúcham ani neviem ako? Alebo to že je megaťažká? Alebo to že neponúka žiadne nové funkcie oproti základným modelom od Sony? Alebo to že má úplne nudný a základný GUi, ktorý absolútne nijako nedáva majiteľovi pocítiť že má vlajkovú ľoď, ako to je napríklad pri SGS III, alebo HTC One X, kde máte mobil nadupaný funkciami, nie len hardwarom? Neviem, ako keby boli zaslepení receznezenti Zka. Alebo mi to už totálne dr*e, fakt netuším. Ja ako ex-majiteľ vlajkových lodí ako One X a SGS III som bol totálne zhrozený z celého Zka. Ale to bude asi tým že som mal dlhší čas aj Solu, aj Sko, a nejaký čas aj Tčko a teraz mám asi mesiac Pčko. Jednoducho tie telefóny sú 1:1 dokonalé klony, nemajú ani o <>ný chlp inakšie funkcie, sú ako vajce vajcu. Proste či mám lepšie Tčko, základnú Solu, Učko, premakané Pčko, alebo Zko, stále jeden a ten istý telefón, preto by ma zaujímalo presne čím je Zko také super. A to že je rýchle, alebo že má super foťák nie je plus, to má každý mobil za 550 eur, čím presne sa líši od ostatných? Lebo ináč je to len kus hnoja s nadupaným HW. Menovite, SGS III má tonu featur, ako screenshot prejdením dlaňou po obrazovke, po dovolaní dobré funkcie pre ďalšie možnosti, One X pred updatom [po update na iCS je GUi dosť pototo] mal 7 kalkulačiek ako wdiget, fantastický kalendár, geniálne toggle widgety, super počasie, krásne zanimované, hodinovú predpoveď priamo vintegrovanú a profesionálne spracovanú, nie ako tie patoky z marketu atp. Ale Zko...Zko nemá nič, veľké hnedé nič, len veľkú cenu, predimenzovaný hardware a odolnosť proti poliatiu horúcou čokoládou. Zko je taký krypel, prišlo ako prvé, ale poviem Vám rozdiel v jemnosti displayu na Sku a Zku je nulový. Jednoducho som ich mal vedľa seba a čumel som ako puk a nevidel som, to isté. A pritom Zko je fHD a Sko je HD ready. Samozrejme 4,3" vs. 5". Naozaj neviem z čoho sú recenzenti unesení. Ako píšem, rýchly je aj SGS III aj keď sa zasekáva, aj One X. Super foťák má aj Sko, aj SGS III, aj One X. Problematika je základná funkionalita, ktorá je úplne zabitá pri Zku. Žiadna pridaná hodnota od výroby. Argumenty ako "však si stiahneš z marketu" si treba nechať pre ďalších modderov, ktorí nevidia rozdiel v proprietárnom widgete a tom hnusnom z marketu.
CPU: Intel Core i7 2600K Golden Sample @ stock clock/undervolted MB: Gigabyte Z77X-UP7 RAM: Corsair XMS3 1600 MHz 4 x 4 GB VGA: ASUS GTX680-DC2-2GD5-V2 SSD: 2 x Intel 520 240 GB @ i400 @ raid0 stripe 32 kB cluster 128 kB HDD: SG ST3000DM [3TB], WD2001FASS [2TB] + kopa externých 1 a 2 TB PSU: Corsair HX 850W SOUND: Creative X-Fi Titanium HD COOLiNG:Noctua NH-D14 @ 2x U.L.N.A. + 1 x Noctua 120mm @ L.N.A. + 4 x Fractal 120-140mm @ stock speed MB controlled [@ silent mode] SPEAKERS: Logicrap Z-5500 OS: Windows 7 x64 Professional [genuine] CASE: Fractal XL Black Pearl USB 2.0 version LCD: primary: HP LP2475w [katódový] + secondary: HP ZR224w [LEDkový :(] KB: Microsoft Natural 4000 MOUSE: Death Adder first version black GAMEPAD: X-Box 360 GamePad Wired
mato_62
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Ne 25. Sep, 2011, 17:44

Re: Nový smartfón

Príspevok od používateľa mato_62 »

To hej ale výkonnostne je na tom lepšie Z , lepšie procesor grafika aspoň podla porovnania na nete.. Z sa mi páči dizajnovo , len ten TFT displej mi proste nejak nesedí .. A Koľko z tých funkcii v S3 si využíval ?
ANONYM_a7

Re: Nový smartfón

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Vodeodolnosť a prachuvzdornosť sú hlavnou predosťou

//Zla sekcia. Presunute do nakupnej poradne - newmi

Návrat na "Nákupná poradňa"