Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

lamacik83
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 111
Dátum registrácie: Ne 03. Okt, 2010, 11:26
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa lamacik83 »

Papek napísal:asi mal na mysli to, ze verejne vesia video, ako sa ponahlal do prace a este tam porobi kopu priestupkov
mal som na mysli to, ako mohol ohrozit na zivote inych ucastnikov premavky. ale to si zjavne ludia uvedomia, az ked im takyto majster zabije niekoho z rodiny
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7299
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Papek »

Nepozeral som to uplne od zaciatku do konca, narazal som na predbiehanie cez plnu a pod. veci.

Inak Hondica hotova, poobede si idem po nu yahooo
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa quicky »

co si s nou mal?

ja mam uz dost v dezolatnom stave homokin klb... teda je ho pocut no...prvotna cena co mi povedali ze sa predava spolu s poloosou a cena 1000e :D snda to bol len blby vtip :D
Mimiik
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3037
Dátum registrácie: St 25. Jan, 2012, 21:07
Bydlisko: Kežmarok- Ľubica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Mimiik »

Trosku OT ale pre pobavenie a zlepsenie nalady od Microsoftu :)

Obrázok
Intel i5 4670k 4.6ghz 1.22V, Corsair h100i, Asus Maximus VI Hero, Kingston Hyperx predator 2*4gb 2400mhz cl11 XMP, Kingston HyperX 3k SSD, ST Barracuda 2TB (ST2000DM001), Asus GTX670 DCUII 1307boost/7100 1.2V,Corsair HX650, NZXT Phantom 630, repro: Logitech Z-5500, PSP 3004 black nejaky FHD Asus 22" :D

Hero 4670k validator
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7299
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Papek »

Quicky: napravali mi zadok. Myslel som, ze to stihnu za tie dva tyzdne, co som bol prec, ale samozrejme si to odkladali na poslednu chvilu a nestihli.
Ten klb si skus pozriet v nejakych autodieloch, vacsinou je tam tisichran a vies to vymenit. Vela krat v servisoch tieto veci nevedia. Mne chceli menit predne lozisko aj s nabojom, cena okolo 300 €, nakoniec som si zohnal sam lozisko nipparts za 50 € a prelisoval som to sam.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa quicky »

hej taketo nieco mi uz vravel mechanik ,takze to tak aj budem riesit,urcite im to nemienim takto cvakat ,debil by som musel byT:)
a co mas so zadkom?
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Krutibrko »

shajek napísal:myslim že keby si mal toto :D tak by sa naokolo asi dosmiali ... Dodge RAM
Kamarátka ma kedysi na takom vozila do školy, len nemala tie horné svetlá :D Pocit je asi taký, že za tým autom sa otáčal skoro každý a čumel, keď videli za volantom blondínu :hysterical:
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7299
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Papek »

quicky napísal:a co mas so zadkom?
Asi tri tyzdne dozadu mi napravili na krizovatke fasadu. Daval som tu foto. Nakoniec toho slo na opravu celkom dost. Mal by tam byt kufor, svetlo, naraznik aj popraskan lak na lavom blatniku. Svetlo bude hadam ok, raz rano bolo zahmlene, ale moze byt, ze presla vlhkost cez buchnuty kufor. Ked sa to bude aj dalej zahmlievat, tak to rozoberem a pretesnim.

EDIT: tak ne, bolo to 14. marca, jak ten cas leti
Papek napísal:mi hovor, ja uz mam upraveny zadny naraznik :(

Obrázok
Naposledy upravil/-a Papek v Št 18. Apr, 2013, 14:00, upravené celkom 1 krát.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
ZoranICS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2239
Dátum registrácie: St 18. Jún, 2008, 18:51
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa ZoranICS »

lamacik83 napísal:mal som na mysli to, ako mohol ohrozit na zivote inych ucastnikov premavky. ale to si zjavne ludia uvedomia, az ked im takyto majster zabije niekoho z rodiny
Ako, ja som si pozrel cele to video a po tvojom komente este 2x. Ano, bolo tam zopar poruseni predpisov no ziadne ohrozovanie ani nic podobne. To ze predbiehal do zakruty neznamena ze siel na slepo. Ty si to cez uhol pohladu kamery vidiet nemohol no on mohol dokonale vidiet co ide ci neide v protismere. (trochu poznam tu cestu aj ked som tadial uz velmi dlho nesiel takze viem o com hovorim) Dokonca musim pochvalit za pekne drzanie odstupov a premyslene zrychlenie uz pred predbiehanim, takze ziadne ohrozovanie sa nedialo, napriek prestupkom ktore spravil...

Neobhajujem porusovanie predpisov! Ale zas vunadat niekomu do koko*tov bez toho aby si si to premyslel... :rolleyes:
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa quicky »

vcera som bol v poistovni som zvedavy, v januari sme sa tukli na parkovisku v ba s jednou felicou. ja som cuval,on sa mi vopchal do parkovacieho miesta. on tuknuty bok ja naraznik zadny.

vtedy som v papieroch oznacil ,ze som to spravil ja nakolko som sa ponahlal na pojednavanie.
vcera v poistovni sa ma moja znama pytala jak to bolo a vypisal som to s tym stylom ako sa to stalo a ze si myslim,ze je na vine on.

som celkom zvedavy ako to bude pokracovat, aj ked mi vravela ze na 20rocnu feliciu po amortiz. a pod. by zrejme poskytli skoro ziadne plnenie.
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6969
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa landrower »

nuz, ja co som mal havarijku na felicii tak celkom slusne pokryvala :D

dnes som strekol bubny na cierno, som zvedavy jak dlho vydrzia...
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display 2x Philips 24M1N3200ZA Gaming 24" (IPS)
Audio Behringer MS16
Keyboard Asus TUF Gaming K1
Mouse Asus TUF Gaming M4
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa quicky »

takze som zvedavy,ze ci sa budem tahat po obc. sudne :))
undertaker007
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1183
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 19:31
Bydlisko: Žilina - Vlčince II

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa undertaker007 »

Páni? Ako som sa nedávno pýtal na základný princíp fungovania klímy...
Dnes som si všimol, že v tej veci, čo vyzerá ako chladič a je to vpredu hneď za nárazníkom a údajne sa to volá kondenzátor, mám odtrhnuté jedno z priečnych rebier od jedného z okrajov tohoto kondenzátora.
Mám teda otázku - preteká/prechádza niečo týmito rebrami? Vadí to, že je to odtrhnuté? Ak áno - dá sa to opraviť, alebo rovno kupovať nový (aj s takým nejakým valčekom) za asi 80€ ?
Používateľov profilový obrázok
ZoranICS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2239
Dátum registrácie: St 18. Jún, 2008, 18:51
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa ZoranICS »

Kondenzator/radiator je to to iste v podstate. Ano, cez rebra pre"teka" chladiaci plyn, chladi sa a zkvapalnuje. Ak to mas odtrhnute (predpokladam ze klima neide vobec, vsetok chladiaci plyn ti vyprchal) tak treba kupit novy, opravovat sa to neda/neoplati. Samozrejme treba klimu znova naplnit.
undertaker007
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1183
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 19:31
Bydlisko: Žilina - Vlčince II

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa undertaker007 »

Jo, vydržala naplnená asi tak mesiac, po mesiaci tlak v okruhu klesol na hodnotu, kedy sa ECU rozhodla ju opäť nezopínať...
Tak som rád, že som našiel závadu, tak popri filtroch a rozvodoch sa zvezie aj ten kondenzátor. Vďaka za radu :good:

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"