Android 4.1.2 a emaily (HTC ONE)

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Android 4.1.2 a emaily (HTC ONE)

Príspevok od používateľa Wizik »

Caute,

Mam HTC One, Android 4.1.2 stock. Pouzivam defaultnu email aplikaciu. Pridal som si exchange account a maily mi pekne synchronizuje.
Snazim sa vsak vyriesit ako vidiet vsetky maily bez toho, aby som musel cez menu -> folder si vyberat dany folder tak isto ako to mam zatriedene v outlooku. Ked si dam show all messages, vidim tam iba jeden (naposledy prijaty) email priamo zo zlozky inbox. Ale zo zloziek ako inbox/vlastne, inbox/development atd nevidim nic.

Nevedeli by ste mi pomoct ? :)
Naposledy upravil/-a Wizik v Pi 19. Apr, 2013, 19:02, upravené celkom 1 krát.
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3392
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Android 4.1.2 a emaily

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

nema nahodou HTC ONE defaultne Android 4.2 ?
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone  iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Android 4.1.2 a emaily

Príspevok od používateľa Wizik »

Tiez som si myslel, ale v settings -> about mi pise 4.1.2 a ziaden update nehlasi.

Kazdopadne, slepy som statocne, tie maily som uz vyriesil.
Treba ist do v mailoch do menu -> settings -> sync, send & receive -> folder to sync. Tam si treba vybrat vsetky foldre ktore sa maju spolocne syncovat, potom ich ukazuje v all messages. :-)
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
backy6
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 631
Dátum registrácie: St 19. Dec, 2012, 19:08
Bydlisko: Bratislava-Lamač

Re: Android 4.1.2 a emaily

Príspevok od používateľa backy6 »

Nie Htc One ma od zakladu android 4.1.2 je to druha najdiskutovanejsia vec po fotaku na tomto mobile..Wizik celkom ma ten mobil zaujal ako to foti prosim ta ked to ma v reale 4megapixle?
CPU:i5 2500K MB:Asus P8P67 PRO GPU: R9 280 Dual-X
RAM:Team RAM Elite 8GB 1600mhz PSU:Seasonic S12-G 550W Case:Corsair Carbide 330R
Phone:iPhone 5S Tablet:iPad Mini
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3392
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Android 4.1.2 a emaily

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

btw troska OT ale kde si mobil kupovat? ako si s nim spoko?
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone  iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Android 4.1.2 a emaily

Príspevok od používateľa Wizik »

Mam ho este len 2 dni tak je skoro na dake presnejsie info.

Iba tak z fleku, je to brutalne rychle, displej na slnku nic moc, vidno vtedy pruzky, ale vo vnutry pripadne v tieni uplne v pohode podla mna. FullHD rozlisko mi vyhovuje. Foti velmi pekne, ale cez den nema take detaily, ostrost ako dokaze spravit iphone 5. Za zlych svetelnych podmienok je na tom vraj velmi dobre, ale zatial som nemal moznost, ale vyskusam ak chcete.

Zatial spokojnost, skoda toho displeja trosku a hlavne velkosti. Keby daky Android vyrobca robil high-end telefony co maju 4", kludne beriem Android (alebo WP), ale aby si clovek musel kupit lopatu ked chce rychlejsi telefon, tak to fakt nie. Takto radsej ostanem pri iOS.
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3392
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Android 4.1.2 a emaily

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

stale si nenapisal ci si ho bral zo slovenska pripadne eu distribucie,pripadne aj z akeho eshopu,shopu si ho bral :)

a mohol by si napisat aspon nieco malo z osobnych skusenosti aky je to telefon,urcite viac ludi odtialto o tomto mobile uvazuje a radi si vypocuju rady prveho majitela tohto telefonu :P
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone  iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Android 4.1.2 a emaily

Príspevok od používateľa Wizik »

Vravim, ze na celkove hodnotenie je este skoro, ale ak by som sa mal odosobnit od velkosti zariadenia, tak som s telefonom velmi spokojny. Ta rychlost je fakt citit.

Spracovanie je velmi dobre, mam strieborny. Ten cierny je sice krajsi (podla mna) ale bohvie ako by vyzeral po par mesiacoch pouzivania bez puzdra/krytu.

Teraz som skusal odfotit v tmavsej izbe a fotky oproti iphonu su bez pouzitia blesku svetlejsie, je tam sice sum, ale je to slusne na telefon a aj farby su dobre.

Kupeny bol cez http://www.expansys.com, z Anglicka.
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"