Jarná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Re: Jarná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013

Príspevok od používateľa Toman »

sak ved uvidime na foto :D :D :D
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Jarná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013

Príspevok od používateľa scarinko »

na obranu Tomana, ja si tiez nepamatam ze by nieco vyviedol a to som bol triezvy (stav do 0,5 promile) :D
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7286
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Jarná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013

Príspevok od používateľa Papek »

ZoranICS napísal:Ja si tiez nepamatam Tomanove vyvadzanie v piatok, takze som na 100% nieco stvaral aj ja ako sa poznam :D

Papek, pozrel si si te gumy ci ti ich mam este stale sfotit? :D
Toman bol carovny este ked sme prisli v piatok poobede. Evidentne sa mu pacila vacsina zenskych, co sla okolo. Aspon ze este rozlisoval pohlavie. A popri tom nechybala prezentacia kopie 1.2htp v jeho GTcku :D

gumy gumy gumy ... co s nimi? ja si fakt nespominam :)
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
ZoranICS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2239
Dátum registrácie: St 18. Jún, 2008, 18:51
Bydlisko: Kosice

Re: Jarná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013

Príspevok od používateľa ZoranICS »

Este ked som ich objednaval si chcel aby som ich pofotil ked budu nahodene :D
Používateľov profilový obrázok
BloodLove24
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ne 28. Apr, 2013, 19:40
Bydlisko: Nitra

Re: Jarná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013

Príspevok od používateľa BloodLove24 »

Papek napísal:
ZoranICS napísal:Ja si tiez nepamatam Tomanove vyvadzanie v piatok, takze som na 100% nieco stvaral aj ja ako sa poznam :D

Papek, pozrel si si te gumy ci ti ich mam este stale sfotit? :D
Toman bol carovny este ked sme prisli v piatok poobede. Evidentne sa mu pacila vacsina zenskych, co sla okolo. Aspon ze este rozlisoval pohlavie. A popri tom nechybala prezentacia kopie 1.2htp v jeho GTcku :D

gumy gumy gumy ... co s nimi? ja si fakt nespominam :)
Ja si ho pamätám v tomto stave už predpoludním :D Bolo asi dvanásť, keď sme boli v obchode a už vtedy strašne obdivoval zadok jednej blondínky s dieťaťom :D :D :D
Používateľov profilový obrázok
Mirdis
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 2017
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Stará Ľubovňa/Prešov

Re: Jarná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013

Príspevok od používateľa Mirdis »

ZoranICS napísal: Mirdis, Katjusha, dnes tanknem cestou do prace a vyratame naklady. Vcera sa mi uz nechcelo kedze som uz bol na sracky a chcel som len vanu a nasledne postel. Dufam ze ste sa s nami v aute nebali :)

Mirdis, co som ti dlzny za ten obed?
Ok v pohode. Ved to v klude porataj a potom poslem na ucet. Aky obed? :) Budem rad, ak sa opytas ohladom tej nadrze a bude to v pohode ;)
NTB1:MacBook Pro (13-inch, 2014, 2,5 GHz Dual-Core Intel Core i5, 8 GB RAM)
NTB2:MacBook Pro (13-inch, 2018, 2,7 GHz Quad-Core Intel Core i7,16 GB RAM)
NTB3:MacBook Pro (13-inch, 2020, Apple M1,16 GB RAM)
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6968
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Jarná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013

Príspevok od používateľa landrower »

ale zas myslim ze toman az tak strasne nevyvadzal :D aspon si nepamatam ze by hej :D
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display iiyama ProLite X2377HDS (IPS), Philips 226 21,5" (TN)
Audio Behringer MS16
Headphones Denon AH-D301
Keyboard Logitech G105
Mouse Razer Copperhead (ASUS ROG verzia)
Mouse pad CONNECT IT CI-236 Biohazard Pad
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
ANONYM_a7

Re: Jarná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Nik nevyvádzal čo bolo super :) som rád že nevznikla žiadna blbá situácia páni :good:
Používateľov profilový obrázok
1500evri
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Pi 27. Jan, 2012, 23:25
Bydlisko: Handlová

Re: Jarná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013

Príspevok od používateľa 1500evri »

Zoran tomu ver nabuduce zase zoberem G25tku, aj ty zober svoju a aj gran turismo alebo co dame a lok2 uz hadam nebude taky husty bez sipiek a bez asistencie :D
PC: Nič s čím sa oplatí chváliť... :-D Klavesnica: Razer Lycosa Myš: Razer Diamondback 3G
Podlozka: Razer Goliathus Sluchadla: SteelSeries Siberia V2 Volant: Logitech G25
Smartphone: Nokia Lumia 820 a k nej Logitech mini Boombox (dikec PC.sk ! )
LAN Párty nick / nick v hrách: MiRo
Používateľov profilový obrázok
ZoranICS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2239
Dátum registrácie: St 18. Jún, 2008, 18:51
Bydlisko: Kosice

Re: Jarná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013

Príspevok od používateľa ZoranICS »

toto. Ja mam vsetko vzdy vypnute, okrem abs, lebo odhadnut kedy ti zablokovalo kolesa je vo vacsine hier nemozne (shift2 ma sice ikonku ale blbo ulozenu mimo zorneho pola). So zapnutou trakcnou kontrolou a kontrolou stability by som urcite dal lepsi cas ;) Nehovoriac o tom ze som Grid nehral ani nepamatam, a skusal som to asi 15 kol a potom som sa na to vyflakol. Bowling a pingpong na Kinecte boli pritazlivejsie v tom momente :D

Paani moderatori, kto z Vas spravi Rajderovy specialny status "Nav-i-gone" ? :hysterical: Ta cesta cez pole v uplnej tme teda stala za to :D
Používateľov profilový obrázok
1500evri
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Pi 27. Jan, 2012, 23:25
Bydlisko: Handlová

Re: Jarná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013

Príspevok od používateľa 1500evri »

Zoran to sme vsetci hrali na full asistencii a najlahsom nastaveni a na sipkach, slo proste o to vytukat sipkami co naj cas :D
ja som to jazdil ked sa hralo UT, tam sa mi nedaril otak som hned vypadol tak som siel grida jazdit :D a vyplatilo sa :) repraciky su fajnove (diky moc !!) viem si ale realne predstavit nurburgring nordschleife cely okruh v shifte alebo GT na PS3, vsetci to iste auto a cisto na cas ! samozrejme na G25tkach.. to by bolo fakt mega, len asi nie kazdy s tym vie jazdit a nebolo by to moc fer :-/
PC: Nič s čím sa oplatí chváliť... :-D Klavesnica: Razer Lycosa Myš: Razer Diamondback 3G
Podlozka: Razer Goliathus Sluchadla: SteelSeries Siberia V2 Volant: Logitech G25
Smartphone: Nokia Lumia 820 a k nej Logitech mini Boombox (dikec PC.sk ! )
LAN Párty nick / nick v hrách: MiRo
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Jarná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013

Príspevok od používateľa scarinko »

BloodLove24 napísal:
Papek napísal:
ZoranICS napísal:Ja si tiez nepamatam Tomanove vyvadzanie v piatok, takze som na 100% nieco stvaral aj ja ako sa poznam :D

Papek, pozrel si si te gumy ci ti ich mam este stale sfotit? :D
Toman bol carovny este ked sme prisli v piatok poobede. Evidentne sa mu pacila vacsina zenskych, co sla okolo. Aspon ze este rozlisoval pohlavie. A popri tom nechybala prezentacia kopie 1.2htp v jeho GTcku :D

gumy gumy gumy ... co s nimi? ja si fakt nespominam :)


Ja si ho pamätám v tomto stave už predpoludním :D Bolo asi dvanásť, keď sme boli v obchode a už vtedy strašne obdivoval zadok jednej blondínky s dieťaťom :D :D :D
Tak zase v tom obchode som bol aj ja vtedy ale to co tam vtedy voslo to bolo no fuuuu akoze ten co sa neotocil musel byt zakonite buzna :-)
Naposledy upravil/-a scarinko v Po 29. Apr, 2013, 14:45, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7286
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Jarná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013

Príspevok od používateľa Papek »

Zoran: ja neviem, ja si na ziadne gumy nespominam. Predpokladam, ze sme sa o tom bavili v piatok vecer. Aj ked mam pocit, ze si z piatku vsetko pamatam. :?

Co sa tyka gridu, tak na sipkach sa mi ani inak ako bez asistov nedalo. Brake assist je v podstate ABS, trakcia je hadam kazdemu jasna. Na sipkach sa ide v podstate plny plyn aj brzda, takze bez assistov som prebrzdil kazdu jednu zakrutu. Akurat z tej stability control som bol trochu mimo, bez nej sa nedala vybrat takmer ziadna zakruta.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
ZoranICS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2239
Dátum registrácie: St 18. Jún, 2008, 18:51
Bydlisko: Kosice

Re: Jarná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013

Príspevok od používateľa ZoranICS »

tak ja som dal s volantom a abskom po 15 kolach 1:10.015 a potom som sa na to vydrbal a siel hrat bowling :) Grid sa mi kedysi pacil, ale teraz mi proste nesadlo to ako sa to auto spravalo. Z kazdej zakruty som zrychloval bokem a tak sa cas dat neda...

Nordschleife + 540ponikova impreza s aerom :) Pripadne nejake Japonske GT500 auticko + makke slicky a ide sa. Pripadne ak by sa tam nazbieralo par sialencov tak mozme dat aj Red Bull X 2012. ~4:40 cele kolo na Schleife :D

Papku o tych gumach sme sa bavili asi 2 mesiace dozadu vo vseobecnej diskusii :D a mozno si to pamatam zle ja a nebol si to ty co chcel foto :D
Používateľov profilový obrázok
KatjushaMan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 845
Dátum registrácie: Pi 10. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Praha/Prešov/Bratislava

Re: Jarná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013

Príspevok od používateľa KatjushaMan »

ZoranICS napísal:Ja si tiez nepamatam Tomanove vyvadzanie v piatok, takze som na 100% nieco stvaral aj ja ako sa poznam :D

Vyborna akcia, stale mam svalovku z Kinectu :D Skoda ze som vobec nemal chut sa babrat s tym gridom. Najblizsie bude GT5 a Shift2 aby Lok nemal sancu ;)

Papek, pozrel si si te gumy ci ti ich mam este stale sfotit? :D

Mirdis, Katjusha, dnes tanknem cestou do prace a vyratame naklady. Vcera sa mi uz nechcelo kedze som uz bol na sracky a chcel som len vanu a nasledne postel. Dufam ze ste sa s nami v aute nebali :)

Mirdis, co som ti dlzny za ten obed?

Fotky chcem!!!! :D

Okej nieje problem potom posli :D a najdite na ma na fcb parobci https://www.facebook.com/vyskytnuty.druh :D


Fotky mam dokonca aj ja v mobile neake :D je tam papek v zaujimavej poze :D
Spoiler: ukázať
PC1Procesor: AMD RYZEN 1700X @ 3820 MHz Základní deska: Asus ROG CROSSHAIR VI HERO AM4 Paměť:DDRAM4 2x8GB G-Skill 3650Mhz Grafická karta:Asus ROG GTX 980 Pevný disk:HDD Samsung SpinPoint F3, 1TB, HDD WD 350 GB Monitor1: DELL U2412M Monitor2: HP w2207

Návrat na "Debata o všetkom"