Snowboardy

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

Ox. Som sa zlakol toho avatara :lol:
A co chces poradit s boardom? Jazdil si uz, alebo si zaciatocnik? Ak si uz jazdil, co preferujes? Skoky, freeride, zjazd? :)
Používateľov profilový obrázok
svist
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 50
Dátum registrácie: Ut 19. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Príspevok od používateľa svist »

Na ucenie ti v pohode staci aj jazdena doska . Len pozor aby nebola prasknuta , hrany , sklznica .... , proste ako pri lyziach. VeD aj tak po roku kupis novu , keD ta to chyti (ach jo , je to choroba ) :o . Potom nejake zakladne (ale pevne) viazanie , tiez moze byt aj jazdene. Len zasa pozor na poskodenia.

A najdolezitejsie su TOPaNKY !!!! , na tom sa nesetri urcite. Najlepsie nove a uz nejake lepsie treba popozerat (obchodnik ti poradi pri vyberea aj podla penazi). Ale fakt na topankach nesetri.

Ak ti ostanu nejake kese, tak nejake snowboarDacke nohavice spevnene na kolenach a zadku.
A tiez nejake rukavice (nie "cajna made")
Bundu ti na zaciatok netreba nejaku extra.
Postupne si dokupis veci ....
Naposledy upravil/-a svist v St 14. Jún, 2006, 21:27, upravené celkom 1 krát.
Barton a nieèo k tomu.
ticho, ticho a ešte ticho
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

jj an topankach nesetri !!! ... doska moze byt jazdena, ale musi mat drevene jadro ! tie umelohmotne shity nekupuj! viazko by som rbal makke freestylove...a nie tvrde (pevne) cize na lyziarky :puke: ... ja som kupil nejazdene boty v hodnote 6500Sk za 2000Sk !!! mal som stastie :)
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
svist
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 50
Dátum registrácie: Ut 19. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Príspevok od používateľa svist »

JJ makke viazko :-) , som pozabudol :-)

A jadro nemylim, ze bude treba na zaciatok drevene . V pohode staci aj laminat. Ja som zacinal na Heavy Tools doske bez dreveneho jadra a bol som spokojny. ucel splnila a doteraz na nej segra jazdi :-) Dokonca sa mi na nej aj lepsie skakalo ako na novej :-)

A rada do zivota , netreba skakat tam kde to clovek nepozna , sak kolena mame len jedny :(
Barton a nieèo k tomu.
ticho, ticho a ešte ticho
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

ja som stal na snowboarde prvu sezonu, a mozem povedat, ze ti je zbytocne kupovat novy board, kup si topanky a board si tolko pozicas, aby si zistil, ako sa ti na tom jazdi a tak ... a az potom uvazuj o vybere new dosky ...
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

viazanie dostanes na boarde v pozicovni, ale radim ti, prve si to vyskusaj ... lebo nahodou kupis new board a zistis ze ta to nebude bavit ... a to je dost blbe ...
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

podla toho ake chces ... skus zbehnut do BA do palacu na zlate piesky, do POGO shopu (aspon myslim, ze sa tak vola ...) ... tam sa zameriavaju na snowboardy a oblecenie ... a hlavne nezabudni OBLECENIE ... to je to najpodstatnejsie, lebo to ti vie najviac zneprijemnit jazdenie ... hlavne na zaciatku, ked moc padas, aby si nebol velmi mokry ... :wink:
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

pocitam tak od 1500 najlacnejsie po nejakych 4000 ... ale mozno sa mylim ...
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

oblecenie je trosku vacsia palka, len dobra bunda stoji 5000 ... a potrebujes bundu, nohavice, rukavice, ciapku atd ... takze rataj dost ...

Návrat na "Debata o všetkom"