Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
ZoranICS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2239
Dátum registrácie: St 18. Jún, 2008, 18:51
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa ZoranICS »

neraz som policajtov zrusil, tak mi nevysvetluj ze ma bezdovodne zastavit nemozu... Neraz som im zakon vysvetlil a poslali ma nervozne dalej. Neraz som im vytkol veci ktore by robit nemali. Spravam sa k nim presne tak ako oni ku mne a ked pravdu nemaju tak im prikyvovat a bezdovodne platit pokuty nebudem.

Co sa tyka dokazovania moci... presne kvoli tomu sa snazim mat vzdy vsetko v poriadku aby sa nemali coho chytat.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa quicky »

chris s tym mozem zit...ale ak moc chces subaru dones €€€€€ a mozes na nom odist domov :D
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa quicky »

akurat som dostal papucu mozeme sa bavit :D
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2250
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mirjak »

...ked dostanem papucu a najdem kamosa s odtahovkou... mozem si svoje auto legalne odviezt?
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6969
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa landrower »

a naco by si to akoze robil?
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display 2x Philips 24M1N3200ZA Gaming 24" (IPS)
Audio Behringer MS16
Keyboard Asus TUF Gaming K1
Mouse Asus TUF Gaming M4
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12474
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa HellAngel »

zaplati mu menej :D
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5780
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa felipe25 »

No neviem.. Papuca moze byt majetok MP. A Ty ho ukradnes, a dokonca aj znehodnotis ked ju budes chciet dat dole. Takze, neviem..
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa quicky »

odtahovat sa nemozu auta len tak:) ked uz..

tak dostal som dole papucu s dohovorom bez pokuty ,like a boss som sa dovadil :D
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7299
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Papek »

chceme kompletnu story
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa quicky »

to by chcelo foto :)

v skratke mame take hluche miesto pred pracou cca na 5aut za sebou kde "nie je" vyznacene platene parkovanie,aj ked vsade naokolo je.

v skratke:

dlha ulica, na zaciatku vyznacene platene parkovanie po oboch stranach, cca v strede sa na tuto cestu pripaja ina cesta ,za nou je to hluche miesto.
od tejto "pripojky" na jednej strane(hluche miesto) nie je vyznacene parkovanie. tak som do diskutoval, ze som prisiel z tej druhej cesty a teda som nemal odkial vediet ,ze je tam parkovanie ked tam ziadna tabula nie je.
som si to nafotil a policajtovi povedal,ze to mam odfotene a kludne nech ma posle na predvolanie.
s tym on zacal nieco splietat o mestkej zone vsade platenia a zakazu parkovania a bla bla. hovorim,ze je tam pruh na parkovanie,stoja tam ostatne auta kazdy den bez papuce,naviac nemate nikde vyznacene parkovanie(§8 vyhl. 9/2009) a §2 zak. 8/2009-krizovatka rusi dopr.znacky a teda ma to nezaujima,s tym , žeked si tam date znacku budem vam platit kazdy den, na to mi povedal ze on tam papucu nedaval a skonci to dohovorom.

musim podotknut ,ze som nebol arogantny ani nasraty,ale "diskutoval" som.

zhruba takto. v podstate tam stoja auta kazdy den bez papiera a akurat mne to dali :hysterical:
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5780
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa felipe25 »

Papek napísal:
felipe25 napísal: pochybujem, ze Ta fizel zastavi bezdovodne
Prepac, ale ty kde zijes prosimta? U mna sa bezdovodne = kontrola dokladov, kontrola alkoholu, kontrola ... Alebo posledne, co ma zastavili kvoli hmlovkam a este ma policajt tu drzost mi vraviet, ze hmlovky nemozu byt zltej farby aj ked je to jasne napisane v zakone.
Tiez som chvilu zil v tejto rozpravke, ze ak sa spravam slusne ja, tak sa ku mne sprava slusne aj policajt, a to nevravim len o tych dopravnych. Par rokov dozadu bolo na dennom poriadku, ze nas s kamosmi presacovali denno denne ti isti policajti. Samozrejme k tomu nechybali nemiestne poznamky o tom, ze nas kludne mozu zobrat na stanicu a pichnut nam prst do riti.
Naslo sa aj zopar slusnych, ale to bolo tak pol na pol. Vacsinou to skoncilo pri otazke, ci nemame pri sebe zbrane a drogy a maximalne nam presli zvonku po vreckach, ziadne prehladavanie topanok ani nic podobne. Potom sme pokecali, jak to vyzera na sidlisku, pripadne aj oni povypravali nejake zazitky z dna a dovi dopo. Lenze ako vravim, to je ta slaba polovica. Bohuzial.

O com tocis?? :) Ved kontrola alkoholu, dokladov, je dovodna kontrola. Nechapem, co Ti moze na tom vadit, ze nic neporusis, zastavi Ta policajt a preventivne Ta skontroluje. Naozaj, v tom nevidim ziadny problem. Ked nieco nemas v poriadku to je uz ine, alebo si zabudol doklady alebo papiere. Ale bavim sa o tom, ze bezdovodne Ta policajt nezastavi, takisto Ta dnes nesastavi ked neprekrocis rychlost a nebude tvrdit ze si prekrocil, lebo bez fotky z radaru neuspeje, nema ziadnu sancu v pripadnom konani na inspektorate.
V zivote som take problemy ake popisujes s policajtmi nemal... Takze tak. A to si myslim ze po odjazdeni 80 000km daco znamena. Bud som urobil chybu ja, co som nemal problem si priznat, alebo nic ine. Nevravim ze take neexistuje, ale nezazil som to.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7299
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Papek »

Je to iny pohlad na vec. Ked sa chce, dovod sa vzdy najde, ci uz spominane zbrane a drogy alebo doklady, povinna vybava a pod. somariny. Takisto milujem, ked ide za mnou policajne auto aj 10 km a potom si zrazu zmyslia, ze mi chcu skontrolovat doklady. Hm? O com to je?
Mozno mam prave auto, ktore pritahuje problemy, lebo na Peugeote ma vzivote nezastavili, ale okolo Hondy mi poskakovali ako nadrzani zajaci, ci uz za kolesa, za vybavu, za folie a neviem este za co. Evidentne vidina lahkeho zarobku.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5780
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa felipe25 »

Nevidim v tom problem. Nech ma kontroluju, ked som nic neporusil, mam folie s certifikatom, nieje problem. V aute nemam ani zbrane ani drogy.
Samozrejme ked si namontujes na auto nieco co ma 1auto z 10 000, tak lakas pozornost. Ja si tam nemontujem nic a mam svaty pokoj. Papierik o foliach na skle odomna chceli prvykrat v zivote na STKcke.
No nemam ziadne domontovane LED svetla, a podobne somariny.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5216
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Chris »

quick: suba pre mna / za mna aj vyhod.... ale e92 335i(d) moj sen ;)
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Mimiik
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3037
Dátum registrácie: St 25. Jan, 2012, 21:07
Bydlisko: Kežmarok- Ľubica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Mimiik »

Intel i5 4670k 4.6ghz 1.22V, Corsair h100i, Asus Maximus VI Hero, Kingston Hyperx predator 2*4gb 2400mhz cl11 XMP, Kingston HyperX 3k SSD, ST Barracuda 2TB (ST2000DM001), Asus GTX670 DCUII 1307boost/7100 1.2V,Corsair HX650, NZXT Phantom 630, repro: Logitech Z-5500, PSP 3004 black nejaky FHD Asus 22" :D

Hero 4670k validator

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"