Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
DMaMT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 344
Dátum registrácie: Ut 18. Máj, 2010, 08:03
Bydlisko: BA/BL

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa DMaMT »

Ale, hen ho, Filcka ide zarábať na šikovných, čo sa sťahujú za lepším do zahraničia... Pán Fico už nemá dosť peňazí, tak okrem ožobračovania Slovákov ide okrádať aj Slovákov v zahraničí, ktorý sa "nelegálne odsťahujú" :D
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa killswitch »

istoty ala KLDR :cool:
Používateľov profilový obrázok
Shatterhand
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3076
Dátum registrácie: Št 26. Mar, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Shatterhand »

To je strašný chuj, nič sa nenahlási a hotovo. Nech mi dokáže že som tu nebol. Komunistická ŠTBácka mentalita.
"Mind always fails first". "The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crises." "Tvrdiť, že vám nezáleží na práve na súkromie, lebo nemáte čo skrývať...je to isté...ako keď poviete, že vám nezáleží na slobode prejavu, lebo nemáte čo povedať."
Spoiler: ukázať
#1 PC: CPU Intel Core i7 920 rev. D0@2.93GHz MB ASUS P6T Deluxe V2 GPU Sapphire Radeon HD5850 Toxic RAM 3x4GB kit 1333Mhz HDD Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU Enermax Liberty ELT 500W 80+ CASE Thermaltake Swing
#2 PC: CPU Intel Xeon L5639@2.4GHz MB MSI Eclipse SLI GPU AMD Radeon HD7970 GHz Ed. W3X RAM 3x4GB Kingston KHX 1600MHz CL9 @1333Mhz HDD#1 Crucial MX100 250GB @SATAII PSU Enermax Revolution 950W 80+ Silver CASE Enermax iVektor black Chladenie CM Seidon 120V-FAN Enermax Magma @CPU; 3x Noctua NF S12B FLX - 3x top push
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa GABO »

Ja by som zakázal všetko zábavu, vycestovať, žiadne hry (maximálne tie, ktoré vytvoria programátori z okruhu známych robertkových), rovnako tak rovnošaty atď atď. :facepalm: :facepalm:

Tým poniektorým, ktorým nedošlo čo to za sračku (áno sračku) ta opica vypotila a chce zaviesť, nech si dajú zdravotné kolečko a potom 3x pálkou po hlave. Sme v EU ak si pôjdem na 150 dní do Nemecka, nechcem a nemienim tomuto vypatlanému a zdegenerovanému štátu ohlasovať nič - obzvlášť pri tej super ochote na úradoch a čakaniach a systéme, ktorý nemá A ani Z.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7291
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Papek »

Mna by zaujimalo, ako mi dokazu, ze som bol prec viac ako 90 dni. A co v pripade, ze som planoval ist prec iba na 89 dni a z objektivnych pricin som sa nedokazal vratit skor domov. Ten zakon je <> jak mraky a este k tomu deravy, iba vypustili do sveta echt ch.jovinu, aby mal plebs o com rozpravat a nevsimal si ostatne kauzy.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

Presne aj ja som nad tym rozmyslal.. :D Jedine ze donutia operatora aby im dal vypis toho kde som sa nachadzal haha.. Inac je nerealne dokazat, kde clovek bude. Druha vec je to, co ak niekam idem a neviem dopredu ze tam budem dlhsie ako 90dni?
Ak ide clovek pracovat, tak sa aj odhlasuje zo zdravotnej poistovne casto, alebo uradu prace, ak to bude jednoduche, nemyslim si ze je to problem. Totiz, som presvedceny, ze stat uz teraz ak spoji informacie ktore ma kludne moze usudit, ze clovek na SVK nieje viac ako 90dni /nerobi, nechodi na urad prace/. Kazdopadne, bez kontroly na hraniciach a peciatkach do pasu /+ zaznam ze clovek ten a ten den opustil SVK/ je nemozne zistit kto je mimo SR. Ak budem mimo SR 120dni a poviem ze som odisiel o 31dni neskor ako som odisiel, ako mi dokazu opak?
Tak tak, vypustili somarinu, a zaujimal by ma postoj EU na takuto somarinu, ako moze stat takto "obmedzovat a otravovat" cloveka...
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa faugusztin »

felipe25 napísal:Ak budem mimo SR 120dni a poviem ze som odisiel o 31dni neskor ako som odisiel, ako mi dokazu opak?
Ak budes mimo SR 100 rokov v ramci EU, tak ako ti dokazu ze si neprisiel 1cm za hranice kazdych 89 dni, 23 hodin a 59 minut ? Nijak. Toto je zmena nevykonatelneho zakona pre ucely zadania nezmyselnej zakazky spriaznenym firmam na vyvoj aplikacie pre evidenciu tejto blbosti v sume o nieco vyssej nez 7 milionov eur. O nic ine nejde.
Používateľov profilový obrázok
DMaMT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 344
Dátum registrácie: Ut 18. Máj, 2010, 08:03
Bydlisko: BA/BL

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa DMaMT »

No, ja som hlavne zvedavý ako to zistí. V Schengene je voľný pohyb osôb, takže ako to zistí?? Či to veľký brat Kali zistí, tak potom... Ale on však vraj pokutu neudelí. No to určiteee :D
Používateľov profilový obrázok
Shatterhand
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3076
Dátum registrácie: Št 26. Mar, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Shatterhand »

@faugusztin: No pre nich sa to dá riešiť jedine tak, že všetci občania budú musieť každých 90 dní chodiť na voláky úrad :laugh: (už to vidím)
A čo tu niekto spomínal s tým operátorom - je to nezákonné, pokiaľ to nepovolí súd.

Ja tvrdím že je to celé čistý komunizmus.
"Mind always fails first". "The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crises." "Tvrdiť, že vám nezáleží na práve na súkromie, lebo nemáte čo skrývať...je to isté...ako keď poviete, že vám nezáleží na slobode prejavu, lebo nemáte čo povedať."
Spoiler: ukázať
#1 PC: CPU Intel Core i7 920 rev. D0@2.93GHz MB ASUS P6T Deluxe V2 GPU Sapphire Radeon HD5850 Toxic RAM 3x4GB kit 1333Mhz HDD Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU Enermax Liberty ELT 500W 80+ CASE Thermaltake Swing
#2 PC: CPU Intel Xeon L5639@2.4GHz MB MSI Eclipse SLI GPU AMD Radeon HD7970 GHz Ed. W3X RAM 3x4GB Kingston KHX 1600MHz CL9 @1333Mhz HDD#1 Crucial MX100 250GB @SATAII PSU Enermax Revolution 950W 80+ Silver CASE Enermax iVektor black Chladenie CM Seidon 120V-FAN Enermax Magma @CPU; 3x Noctua NF S12B FLX - 3x top push
Používateľov profilový obrázok
DMaMT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 344
Dátum registrácie: Ut 18. Máj, 2010, 08:03
Bydlisko: BA/BL

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa DMaMT »

Dôvod vypadnutia s Fínskom

Obrázok

No, kiež by 40%-ní čo najskôr pochopili, že Smer a.s. sú idioti. banda idiotov na čele s Ficlkom a s riťolezom Kalim...
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa beardie »

treba sa spytat pre zaciatok tych z tohto fora, ktori ho volili
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

faugusztin napísal:[

Ak budes mimo SR 100 rokov v ramci EU, tak ako ti dokazu ze si neprisiel 1cm za hranice kazdych 89 dni, 23 hodin a 59 minut ? Nijak. Toto je zmena nevykonatelneho zakona pre ucely zadania nezmyselnej zakazky spriaznenym firmam na vyvoj aplikacie pre evidenciu tejto blbosti v sume o nieco vyssej nez 7 milionov eur. O nic ine nejde.

To ma nenapadlo... :)
Samozrejme mozem povedat ze som bol doma a mobil som mal vypnuty /pre istotu/. Ale ked je to len kvoli bodu B - zaplatime za SW lebo treba posunut love tak je to jasne.

Ono take dokazovanie kedy clovek prekrocil hranice som riesil v inej suvislosti, ked sa napr da clovek poistit cez Union su tam iste lehoty na maximalny pobyt v zahranici, a uz tam ma zaujimalo, ako ja Unionu dokazem, ze som nebol vonku viac ako 30dni vkuse. Ked dajme tomu nepojdem busom - nebudem mat listok ale pojdem autom vlastnym. Alebo teda naopak - poistku mi neuznaju, pokym im ja nepreukazem, ze som nebol mimo SR viac ako 30dni vkuse.

Presne ma napadlo ze ako, ked sa uz peciatky do pasu nedavaju.
Toto moze platit ale len mimo uzemia EU.. Je to totalne nedotiahnute, ale v telke spominali, ze to vobec nebude ako sa prvotne hovorilo. Ze iba v pripade ak bude mat obcan problem v inej krajine, a nebude nahlaseny, ze vtedy bude mat problem.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
DMaMT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 344
Dátum registrácie: Ut 18. Máj, 2010, 08:03
Bydlisko: BA/BL

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa DMaMT »

Celé to vidím tak, že Kali bol nad*baný, alebo sfajčený, nemyslelo mu to, vymyslel p*čovinu jak delo a jeho valec Smer a.s. s 83 Kolesíkmi to pretlačili. A teraz sa vyhovára ako sa len dá. pokuta nebude platiť, nebude toto a tamto... Ale to, že vymyslel p*čovinu, to neprizná. A možno má fakt felipe25 pravdu, že celé toto divadlo je len pre vyvolenú firmu, jednu jedinú, ktorá vyhrá v tendri. Budú to kámoši zo Smer a.s. Náhoda?? Ale, kdeže... :D
Používateľov profilový obrázok
Shatterhand
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3076
Dátum registrácie: Št 26. Mar, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Shatterhand »

felipe25 napísal:... ale v telke spominali, ze to vobec nebude ako sa prvotne hovorilo. Ze iba v pripade ak bude mat obcan problem v inej krajine, a nebude nahlaseny, ze vtedy bude mat problem.
Jasne. A na čo máme kurnik veľvyslanectvá a konzuláty? Zas len spôsob ako budú robiť ešte menej.
"Mind always fails first". "The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crises." "Tvrdiť, že vám nezáleží na práve na súkromie, lebo nemáte čo skrývať...je to isté...ako keď poviete, že vám nezáleží na slobode prejavu, lebo nemáte čo povedať."
Spoiler: ukázať
#1 PC: CPU Intel Core i7 920 rev. D0@2.93GHz MB ASUS P6T Deluxe V2 GPU Sapphire Radeon HD5850 Toxic RAM 3x4GB kit 1333Mhz HDD Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU Enermax Liberty ELT 500W 80+ CASE Thermaltake Swing
#2 PC: CPU Intel Xeon L5639@2.4GHz MB MSI Eclipse SLI GPU AMD Radeon HD7970 GHz Ed. W3X RAM 3x4GB Kingston KHX 1600MHz CL9 @1333Mhz HDD#1 Crucial MX100 250GB @SATAII PSU Enermax Revolution 950W 80+ Silver CASE Enermax iVektor black Chladenie CM Seidon 120V-FAN Enermax Magma @CPU; 3x Noctua NF S12B FLX - 3x top push
Používateľov profilový obrázok
DMaMT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 344
Dátum registrácie: Ut 18. Máj, 2010, 08:03
Bydlisko: BA/BL

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa DMaMT »

Trocha som sa rozpísal, udalosti posledných mesiacov skrátka sú také, ale však čo, 45% ľuďom obcám to nevadí...

Celé to vidím tak, že to smeruje do sračiek. Začína to tým, napr. že Tiso bol fašista a tým, že osobnosti Slovenska si nevieme vážiť, doceniť ich. Hrdosť Slovákov je len počas MS v hokeji, či futbale a kolíše na základe výsledkov. Kto je hrdý Slovák, netají sa tým, mimo týchto udalostí je rasista a fašista. prečo by mal byť správny národovec. To nie je národovec, ale fašista!

Pokračuje to tým, že boľševici ospevujú a pretvarujú sa, ako nám je super, že máme tú demokraciu. Sľubujú ľuďom istoty, no napokon vysvitne, že istoty boli pre sponzorov, kamarátov a rodinu a ľudia dostanú akurát tak kkt do huby. Pokračuje to zdražovaním a zvyšovaním daní, ovládaním figúrok a tým, že prezident a celá vláda si robí doslova prdel zo Slovákov a z Ústavy Slovenskej republiky. Slušných a pracujúcich ľudí nazývajú fašistami, rasistami a extrémistami. Médiami manipulujú ovečky, či už prostredníctvom štátnej televízie a rozhlasu, ktorá je pod ich vplyvom a keď dochádza dych dopomôžu im k spoločnému cieľu i kamaráti vlastniaci súkromné televízie. JOJ-ka ovládaná a vlastnená jednou skupinou ľudí, TA3-ka, kde má istá skupina dostatočné podiely. No, akoby to nebolo, istá skupina ľudí skúpi aj Hospodárske noviny, ktoré čítajú uvedomelí ľudia, lebo ovládať ľudí cez lži v denníku Pravda im nestačí.

Na námestiach protesty pred Gorilou používajú kamoši buzeruj a mlátiť a.k.a. pandle vysokú agresiu a aj proti bežným protestujúcim skandujúci len slová so slogamni nemajú problém zasiahnuť v mínus desať stupňov vodnými delami. No, však pomáhať a chrániť (zlodejov, gorily, asociálov, deviantov, buzerantov a iné indivíduá) a samozrejme buzerovať a kasírovať slušného a pracujúceho občana. Slušných ľudí, ktorým vadí, že vyrevujú asociáli pred jeho domom nazvú rasistom, fašistom a extrémistom? Prečo?? Lebo sa vráti z práce domov a tam naňho vyrevujú cigánčatá aby nemohol spať a nadávajú mu do bielych ku...v, ale to je poriadku.

Sloboda prejavu?? Ale kdeže..... Niekto sa chystá podpáliť modrú handru?? Nevadí, sledujem to, aj keď viem, že to chce spraviť. Zasiahnem sekundu po podpálení. A potom žiadam, aby dotyčnému zakázali vstup do Bratislavy, nazvem ho rasitom, extrémistom, zbuzerujem ho... V svojich médiách a inej PR mojich agentúrach zmanipulujem ovce. No, čo na tom, to že modrá handa mala symbolizovať "vraj" vlajku EÚ? Idem naňho našiť paragrafy týkajúce sa hanobenia štátu. No nerozmýšľam nad tým, že EÚ nie je štát. A aj keby podpálenie modrej handry podobajúcu (alebo ak by šlo aj o vlajku EÚ, čo by museli dokázať), ako porušili dotyčný paragraf hanobenia?? EÚ nie je štát!! Štát je Slovensko, Maďarsko, Česká republika atď. Noooo, ale to, že asociálni nespália len jednu handru, ale pália handry, drevo a iný odpad a to nebezpečnejší, to je OK.

No, inak však prečo neposlať naše draho zarobené peniažky bohatým krajinám, my sa máme strašne dobre. Sme proste dobrí, sme proste charita, máme sa tu ako v žite. Prečo neschváliť euroválov a prispievať tak chudobným úbohým grékom, ktorý nemajú práccu ohodnotenú ako by mali. Veru! Chudáci, oni sa moc narobia, nič nerobia, majú čas a majú siesty. Ale plat 2000 eur im je málo a keď im v kríze znížili na 1500 eur, to je málo, veď z toho sa nedá žiť!!! A ceny, tie majú také ako my, alebo o čosi nižšie. Taliansko?? Portugalstko?? Španielsko?? Ále, však to je to isté. Máme veľa štátnych bohatých podnikov, tretiu najväčšiu zásobu zlata, ale načo by sme to predali, ak môžeme požiadať EÚ, aby nás z eurovalu zachránila.... Á, Cyprus, zdaníme bohatých Rusov, čo u nás šetrili na daniach. Zavreme doma bankomaty, ale to až rok potom čo to vymyslíme. Dovtedy si naši politici čo to spôsobili presunú peniaze do iných rajov, bankomaty zablokujeme len na Cypre, takže umožníme Ruským boháčom, aby si svoje peniaze s účtom rýchlo vybrali priamo z Ruska z pobočiek...

To že u nás tí, čo by mali ísť príkladom porušujú Ústavu SR vedome Ivanko Seatovič, hlavná ústavná Ivetka, to nevadí. Aj Robko Hranatý s Veľkým bratom Kalim musia rýchlo dosadiť svojho človeka do budovy na Štúrovú ulicu, inak bude zle! Však sa príde na megapodvody z ich prvej vlády a kto ich bude kryť, ak ich kamoš, ktorý prechádza osobným autom pri osobných účeloch na hrádzi lebo sa mu nechce čakať v zápche už nie je na Štúrovej, lebo mu skončilo sedem ročné obdobie?? Nuž a ak jeho zástupca zastupuje, ale nemá toľko právomocí. Však potom by nemohli pekne bačovať. A ani pomôcť kamošovi s Grancom... Ale však treba zamedziť slobode slova, mazať blogy na spriatelených weboch akými sú smeti, denník klamstvo, ktorý má opačný názov aký by mal mať atď. Veď veľký brat Kali s Robkom Hranatým dali hlavy dokopy a by vedeli, kto má posledný zhasnúť vymysleli čosi, čím si zarobia oni, ich kamoši a napokon ešte prisľúbia, že nikoho nebudú pokutovať.

// Upravené, na žiadosť killswitch, teraz je to pekne po odstavcoch témovo oddelené, aby sa to dalo čítať :D aj keď samo o sebe sa to nedá čítať, lebo je to smutná pravda.
Naposledy upravil/-a DMaMT v Ut 21. Máj, 2013, 07:47, upravené celkom 1 krát.

Návrat na "Debata o všetkom"