Icq

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Mainsteam
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 297
Dátum registrácie: Ne 16. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Icq

Príspevok od používateľa Mainsteam »

Je pravda ze icq prepusta virusy?
Amd Athlon 3000+,A8N SLI Deluxe socket 939,Geforce 6600GT 128 mb ddr3,1 GB ram
diablik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 590
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa diablik »

neviem co myslis pod terminom prepusta, ale je pravda ze icq ma niekolko vaznych bezpecnostnych chyb ktore moze prepustit DDOS utoky alebomozu byt zneuzite trojanom/virusom...
p.s: ako v podstate vsetky programy v PC ;-)
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

urcite myslis tie hoaxi co pobehuju ze neprijmaj kontakt s takym menom, je to virus. ak myslis to je to :death: a uz ma s tymi postami ludia vazne :E
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

jararak napísal:urcite myslis tie hoaxi co pobehuju ze neprijmaj kontakt s takym menom, je to virus. ak myslis to je to :death: a uz ma s tymi postami ludia vazne :E
presne aj mna ... ked ti dojde, ze hento je virus ... by som chcel vidiet, ako ti to nieco znici ... :lol: ... a este ked dojde, ze posli tuto spravu tolkym a tolkym, alebo ze ICQ bude platene ... no proste koniec ... :death:
diablik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 590
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa diablik »

jararak napísal:urcite myslis tie hoaxi co pobehuju ze neprijmaj kontakt s takym menom, je to virus. ak myslis to je to :death: a uz ma s tymi postami ludia vazne :E
nie nemyslim tieto hluposti :-D ale su chyby ktore povoluju pouzit port ktory je default pre icq aj inym prograom a to uz je problem, lebo antivir to neodhaluje lebo si mysli ze furt sa jedna o ICQ. take trojany v minulosti to robili, alebo spamove programy typu (XXX.com a podobne) takze viem ze sa to dost zneuzivalo....lokalna chyba, ale ako vravim, kazdy programy ma taketo chyby, ide len o to aby sa rychlo opravovali ... :roll:
Používateľov profilový obrázok
miqra
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1064
Dátum registrácie: Pi 30. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Levoča

Príspevok od používateľa miqra »

CrakeN napísal:
jararak napísal:urcite myslis tie hoaxi co pobehuju ze neprijmaj kontakt s takym menom, je to virus. ak myslis to je to :death: a uz ma s tymi postami ludia vazne :E
presne aj mna ... ked ti dojde, ze hento je virus ... by som chcel vidiet, ako ti to nieco znici ... :lol: ... a este ked dojde, ze posli tuto spravu tolkym a tolkym, alebo ze ICQ bude platene ... no proste koniec ... :death:
to je uplne normalny spam aby ste sa rozculovali ako teraz :P
Core i5 4570 + Akasa Nero S, Asus Z87M-PLUS, 4x4GB DDR3 1600Mhz Kingston HyperX, EVGA GAMING GTX 1060 6GB, Coolermaster N200, Seasonic Titanium 750W, 250GB Samsung EVO 850 + crucial MX500 SSD 1TB, MSI OPTIX MAG341CQ
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

migra nevola sa to spam ale hoax.
imho chapem ze ked je raz otvoreny port tak ked ho viem zistit tak si mozem cez neho robit s kompom co chcem pokial na druhej strane neni macher ktory caka len na mna pokial mu ukazem svoju ipcku a uz po mne pojde
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.

Návrat na "Debata o všetkom"