Webdesign - Začiatky

Sekcia o programovaní, programovacích jazykoch...
N-Styling
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: So 07. Sep, 2013, 23:06

Webdesign - Začiatky

Príspevok od používateľa N-Styling »

Zdravím grafici. Som tu nový a rád by som sa opýtal ako by som mohol začať s webdesignom.
Chcem začať už dlhší čas ale nemám motivačku, nemám pre koho robiť. Potreboval by som poradiť nejaké stránky o webdesigne a tutorialy na jednotlivé ukážky. Aspoň tie by som skúsil na začiatok.. Viete mi niečo poradiť ? Díky :)

Mám PS CS 5 a skúsenosti ako také sú :) Môžu byť aj anglické tutorialy.


P.S.: Nenašiel som žiadnu sekciu pre webdesign, ak to sem nepatrí prosím premiestniť ale najbližšia téma k webdesignu je programovanie :) Ďakujem za porozumenie. Hľadám len pomoc a grafik sa tu určite nájde :)
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Webdesign - Začiatky

Príspevok od používateľa faugusztin »

Problemom asi bude, ze webdesign ma s grafikou spolocne pramalo. Grafika je pre webdesign polotovar. Otazkou je ci mas zaujem studovat realny webdesign, teda HTML, CSS, spoznat limitacie toho co je realisticky mozne a co nie...
N-Styling
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: So 07. Sep, 2013, 23:06

Re: Webdesign - Začiatky

Príspevok od používateľa N-Styling »

Chcem navrhovať deisgn stránok, teda robiť ho v PS CS 5 , rozsekať a dať na tanier programátorovi / kóderovi :)
Taktiež začnem pomaly na škole študovať aj kódovanie / programovanie. Viem že sa vraví že buď programovanie alebo webdesign ale základy sa vždy zídu :)

Návrat na "Programovanie"