Ktore je poda vas najhorsie miesto ?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
SurrendeR
VIP
VIP
Príspevky: 2722
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Stará Turá - BA

Príspevok od používateľa SurrendeR »

premna je najhorsie mieto kazde velkomesto... ci BA, ci Praha, ci akekolvek, nechcel by som byvat v ziadnom z nich... ALE, najracej by som byval nejakej malej modernej dedinke (nie ako na kopanicach alebo nejakych lazoch) a musela by byt niekde pri vecsom meste (nie velkomeste) alebo nejakej modernej casti kde su same rodinne domky. Bol by tam klud a mal by som "vsade blizko" :) a nie ako v nejkych :shit: zadymenych mestach...
Spoiler: ukázať
PC:Asus x99A-USB 3.1 || Intel i7 5820k 4.1GHz || Asus ROG Strux GTX 1080 8GB || 4x16 GB RAM 3200MHz CL14 G.SKILL || NVMe - 1000GB Samsung EVO 970 || RAID0 - 2x3TB WD RED || Cooler Master Centurion Silencio 452 || Seasonic Prime Ultra 750W Gold || 24" EIZO EV2436WFS3-BK EcoView ||
FOTO: Canon EOS 5D MKII || Canon 50mm F1.8II || Tamron 24-70/F2.8 VC || Canon 70-200/F4L IS || Canon EX580 MKII
Mobil: Samsung Galaxy S7
Car: BMW E36 328i Tour
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

bmw_case napísal: pozri si statistiky a potom pot... S drogami je to najhorsie na strednom slovensku, pak vychod a az nakonec zapad. Bol si nekedy v 5trzalke?! P*** vis a trepes somariny... keby si vedel tak najhorsie su v ramci BA dlhe diely a ne petrzalka. Ta ma len zle meno.
nemyslel si nahodou Dolne Hony? a to, ze v petrzke si kupi byt len uplny ignorant, je davno zname...

a ak mozes, pastni sem, prosim, tie statistiky z ktorych si cerpal...
Používateľov profilový obrázok
bmw_case
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 592
Dátum registrácie: Po 09. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava 5trzalca

Príspevok od používateľa bmw_case »

http://www.infodrogy.sk/ tam najdes setko..
inac ok Dolne hony su kapanek o idom.. :crazy:
V ba je najviac drogovo zavislich ale najdes tam aj to ze zavisli/pocet obyvatelov v regione je na tom najhorsie stred.. A btw zalezi ci povazujes za zavisleho nekoho kto je zavisli len na trave... :)
PC1: TOSHIBA QOSMIO F50 10M (8400,4gbDDR2,9600GT 512MB DDR3,500GB,15,4",1440x900)
PC2:CPU: Core2Duo E6750 / Gemini II+2*120mm fan / MB: Gigabyte P35 DS4 / RAM: 2x1024MB Geil Ultra 800Mhz CL4 / GPU:NVIDIA QUADRO FX1500 /
HDD: WD 500GB AAKS / Mechanika: LG GSA-H30N,SATA / Audio: GEMINi sound woofer 7.1 / Case: Gigabyte Aurora3D / Zdroj: Enermax Infinity 720W

Repro:Logitech Z-5500 digital / Logitech MX Revolution / Logitech MOMO racing / Logitech Alto / Logitech LX7
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

kaslem na to, tento thread nie je o tomto...podla mna strielasod boku...daj konkretny zdroj tvojich vedomosti...pripadne to posli ss..,
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

A uz tu mame hadku BA vs stred vs vychod.. :) Ved klud chlapci.. Ja byvam nedaleko BA, (3KM od vrakune) a nemozem sa stazovat.. Klasicka dedina so vsetkym co k tomu patri, na skok do mesta, cisty vzduch (relaticne v porovnani s vrakunou) atd..

Osobne miesto ktore nemam rad nemam.. Vsade je daco dobre
Používateľov profilový obrázok
Rusty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 793
Dátum registrácie: Ne 05. Jún, 2005, 02:00
Bydlisko: Bratislava (29)

Príspevok od používateľa Rusty »

Myslim si, ze otazka, ktoru sme si mali polozit je : ktore je podla nas nejlepsie miesto. Pre mna je to urcite Cierna voda, kde som sme sa prestahovali pred 2 rokmi. Blava je po ruke (dokonca sem chodi aj bratislavske MHD - bus 53) Na druhej strane cesty, ako mame dom je chranena krajinna oblast, cize tu mame cerstvy vzduch (a ten les je chraneny, takze vystavba nebude pokracovat na druhej strane cesty :D ). Mam tu net a studeneho kozla v chladnicke, co mi chyba ?
Naposledy upravil/-a Rusty v Ne 25. Jún, 2006, 19:04, upravené celkom 1 krát.
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

Ja mam zase rad dedinky skor.. a to rodnu Most pri Bratislave, potom Malinovo, Tomasov,Ivanka pri Dunaji,Nova Dedinka atd atd.. TO je proste nadherny zivot tam,, A este Zliechov a cicmany :) Tam chatku mame, cize aj tam sa da krasne zrelaxovat :)
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

ja byvam v druzstevnej pri hornade, cobi kamenom dohodil od kosic 10km. narodil som sa tu, vyrastol som tu a asi tu budem aj nadalej zit. vcelku pohoda zivot len jedna vec ma sere, popred okno sa mi denne presere asi 100 tatroviek a 50 kamionov, oni totiz v lese doluju il a vozia ho na stanicu, ale to je uz moj problem to si ich nejak raz poriesim. net mam, len akurat mi jeden z tych kamionov raz odstrelil telefonny stlp cize dsl islo do muky. inac sa nemam na co stazovat :-D
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
ANONYM_a7

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

podla mna je to trnava lebo tam studujem :)
Používateľov profilový obrázok
fiijo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Ne 07. Máj, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa fiijo »

to SurrendeR:
s tymi velkomestami suhlasim a cistou nahodou, Stara Tura rulezzzz, aky je ten internet maly.....
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

Najhorsie je podla mna v Dubravke, je to koniec sveta, a vrany sa tam otacaju....

T. :wink:
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
BaM
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 591
Dátum registrácie: Po 05. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Praha (34)

Príspevok od používateľa BaM »

Ta co sa mi stalo neuveri asi nik, v Utorok som si rezervoval telefonom cestovny listok z Prahy do Sniny (son sa tesil ze pozriem kocku a skocim vybavit veci do banky) listok bol an Stvrtok vecer a spiatocny bol na Sobotu vecer, dotrepem sa 800km z Hamburgu do Prahy a ten curak v Prahe v autobuse mi povie ze ma nema na zozname a ma nevezme, chyba nastala nevedno kde, som myslel ze ma porazy take daco sa moze stat len v Prahe :E (a este ked som nadruhy den reklamoval objednavku listkov v agenture mi povedali ze rezervacia bola v poriadku a ze ja som sa nedostavil a listky prepadli)
ASUS - Jamo - Panasonic - Technics - LG
Používateľov profilový obrázok
MengelE
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 226
Dátum registrácie: Ut 21. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: Kalna/nad Hronom 93532

Príspevok od používateľa MengelE »

Je vela miest kde sa tasko komunikuje slovakovi hlavne tie mesta okolo Madarskych hranic to je len realita a moja osobna skusenost dost cestujem po slovensku a zhodou okolnosti som aj z okolia uz spominaneho tak toto by boli NAJHORSIE MESTA .
Nikdy neni tak zle aby nemohlo byt horsie
Používateľov profilový obrázok
bmw_case
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 592
Dátum registrácie: Po 09. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava 5trzalca

Príspevok od používateľa bmw_case »

Obrázok

fiijo napísal:to SurrendeR:
s tymi velkomestami suhlasim a cistou nahodou, Stara Tura rulezzzz, aky je ten internet maly.....
Aha. Ved to je nas stary znamy ASTAR SERAN!!! Sila s tebou.. Milujte sa a majte sa radi.. :) :) :)
pohoda.. :) :deal:
PC1: TOSHIBA QOSMIO F50 10M (8400,4gbDDR2,9600GT 512MB DDR3,500GB,15,4",1440x900)
PC2:CPU: Core2Duo E6750 / Gemini II+2*120mm fan / MB: Gigabyte P35 DS4 / RAM: 2x1024MB Geil Ultra 800Mhz CL4 / GPU:NVIDIA QUADRO FX1500 /
HDD: WD 500GB AAKS / Mechanika: LG GSA-H30N,SATA / Audio: GEMINi sound woofer 7.1 / Case: Gigabyte Aurora3D / Zdroj: Enermax Infinity 720W

Repro:Logitech Z-5500 digital / Logitech MX Revolution / Logitech MOMO racing / Logitech Alto / Logitech LX7
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

:hmm: Vcelnica :RLOL:
. . . par ludi to pochopi. . . (naj bol ajtak ten istic :D )
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..

Návrat na "Debata o všetkom"