Rada - ako na dovolenku do Pariza

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
BaM
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 591
Dátum registrácie: Po 05. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Praha (34)

Rada - ako na dovolenku do Pariza

Príspevok od používateľa BaM »

Ahoj, tak tohto roku pojdem na dovolenku do Pariza a chcel by som sa opytat ci mi niekto nevie poradit ci je lepsie ist cestovkou alebo na vlastu pest (rezervacia hotela a listkou ces net.) Co je podla vas lepsie?
Ma niekto dake odporucanie na dobru cestovku ktora ma taky vylet vponuke, budem vdacny za kazdy postreh a radu. dik
ASUS - Jamo - Panasonic - Technics - LG
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2539
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Rada - ako na dovolenku do Pariza

Príspevok od používateľa RP »

BaM napísal:Ahoj, tak tohto roku pojdem na dovolenku do Pariza a chcel by som sa opytat ci mi niekto nevie poradit ci je lepsie ist cestovkou alebo na vlastu pest (rezervacia hotela a listkou ces net.) Co je podla vas lepsie?
Ma niekto dake odporucanie na dobru cestovku ktora ma taky vylet vponuke, budem vdacny za kazdy postreh a radu. dik
Zalezi od toho co preferujes a aka dlha ma byt Ta dovolenka.

Ak ide o vikend v Parizi tak by som uprednostnil zorganizovat si to sam. Kupit dlho dopredu velmi lacnu letenku (napr. Skyeurope) a co sa ubytovania tyka, zalezi aky standard/kvalitu potrebujes (za 30-40 Euro/noc sa da zohnat cisty hotel ...cena je nizka pretoze izby v tejto cenovej kategorii zvycajne nemaju vlastne socialne zariadenie).
BaM
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 591
Dátum registrácie: Po 05. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Praha (34)

Príspevok od používateľa BaM »

no chcem tam ist s priatelkou na 5-7 dni, a co sa tyka ubytovania tak tu strednu kvalitu. 50 eur nanoc by uslo
ASUS - Jamo - Panasonic - Technics - LG
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2539
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa RP »

BaM napísal:no chcem tam ist s priatelkou na 5-7 dni, a co sa tyka ubytovania tak tu strednu kvalitu. 50 eur nanoc by uslo
Mozes si najst hotel cez net. Ja mam Lonely Planet guidebook o Francuzsku a ten uvadza pre Pariz viacero hotelov. Ak mi povies v ktorej casti Pariza chces ubytovanie mozem Ti to tu vpisat (casti ako Louvre, Marais, Latin Quarter, Saint Germain, Bastille, Montparnasse, Montmartre).
Používateľov profilový obrázok
jose
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 532
Dátum registrácie: Ne 10. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa jose »

ja tam zvyknem prespavat v etap-hoteloch cena pre 2osoby aj s ranajkami do 50eur,ajncliky a sprchy mas na izbe a lacnejsie nezoznies v tej kategorii uz iba hostel :beee: ,a cestovat do pariza?low cost easyjet :wink:
ale cestovky zvyknu mat lepsie ceny a hlavne all v cene,ak si prisposobivy vacsine bus+cestovka ceny na 1tyzden su ok,ak chces daco individulane tzn nepozeras az tak na cenu plati hore popisane :)
BaM
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 591
Dátum registrácie: Po 05. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Praha (34)

Príspevok od používateľa BaM »

no kde budem byvat v ktorej casti este neviem, urcite chem ist pozriet efelovku a dake vykopavky :D mozno 2 dni tu a 2 dni tu, a cestovat by som chel letecky
ASUS - Jamo - Panasonic - Technics - LG

Návrat na "Debata o všetkom"