Seagate - rozdiel, pomoc

Všetko o pevných diskoch, solid-state diskoch, optických mechanikách, USB diskoch...
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Seagate - rozdiel, pomoc

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja sa ucim cely zivot - k dokumentu nemam pristup pretoze Seagate nie je nasa znacka, noze ho niekam vycap prosim. Velmi rad si opravim myslienky ked je treba.

Vychadzal som z dokumentu datovaneho june/2012, revizia C cize relativne cerstvom kde sa hovori o state-of-the-art on-the-fly error-correction algoritmoch (bez blizsej specifikacie) a vobec nic sa tam nespomina o veciach ktore hovoris ty, nevhodnosti na cokolvek co nie je prisne linearne atd.

Priamu skusenost mam len s Constellation ES.2 od tejto stajne, to je samozrejme ina liga ako SV35.

Je zrejme ze do serveroveho RAIDu tento disk "nie je najlepsi" teda tam by som ho rozhodne nedal... pravdepodobne sa neseru s time-limited error recovery a pole by kvoli tomu malo problemy v hranicnych situaciach. Velmi rad sa pozriem na tie nahodne pristupy. Viem ze boli problemy s firmware veduce k problemom so spolahlivostou, ale to bolo po uvedeni cojaviem tri roky dozadu a odvtedy sa mi nezda ze by som nieco taketo pocul.

Ano, je pravda ze su urcene do media segmentu.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Seagate - rozdiel, pomoc

Príspevok od používateľa Snake »

Pokial nemas priamy pristup, tak ti je to PDFko zbytocne, je chranene RMSkom, a moje login udaje ti z logickych dovodov nemozem dat :). SV35 nema nikde inde nez v rekorderoch co robit, bodka.





.
bS^
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 43
Dátum registrácie: Ut 23. Júl, 2013, 15:45

Re: Seagate - rozdiel, pomoc

Príspevok od používateľa bS^ »

Ja ho tam dám a uvidím ako bude..
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Seagate - rozdiel, pomoc

Príspevok od používateľa mp3turbo »

no hlavne ked si ho uz kupil :) ja sa vacsinou poradim PRED kupou a nie po.

Nemyslim si ze sa musis bat ze ked z toho disku spustis Word alebo ze ked tam ulozis dvadsat suborov ze sa rovno rozsype. Pokazit sa ti moze, isteze, kazdy disk sa ti moze pokazit.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.

Návrat na "Pevné disky, SSD, M.2, úložný priestor a mechaniky"