Steam digitalna distribucia hier

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6265
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa icefire »

stiv napísal:Ja som kupil len The Walking Dead: Season 2 :)
To by som nekupoval pokial nepride na to aspon recenzia na prvu epizodu druhej sezony.
Spoiler: ukázať

Ryzen 7 9700X + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ ASUS ROG STRIX B650E-F - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - Sapphire Pulse RX 9070 Gaming OC + Alienware AW3423DWF OLED - Kingston FURY 32GB KIT DDR5 6000MT/s CL30 Beast Black EXPO - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - BenQ ZOWIE FK2-C + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF + Ducky Leather Rest - Xonar DX + Beyerdynamic DT 770 PRO 250 Ohm @ FIO K5 PRO + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - LG OLED65B4ELA
Používateľov profilový obrázok
lietadlo69
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 635
Dátum registrácie: St 05. Okt, 2011, 18:28
Bydlisko: Stará Turá

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa lietadlo69 »

tak toto vyzera zujimavo http://store.steampowered.com/app/244850/ asi do toho pojdem
cpu:Intel i5 6600K@4,5Ghz/1,30V+noctua NH-U14S mb: asus Z170 pro gaming ram:kingston 2x8GB ddr4 3000 MHz psu: Fortron Aurum 500W gpu:Gainward Gtx 1070 Phoenix@1720(boost 2013)/9200Mhz case: corsair graphite 600T+ silverstone penetrator 12cm, 2 x noctua nf-p12 U.L.N.A ssd: Intel 600P M2 256GB/crucial m4 128gb keyboard: Func KB460(red switch) mouse: Razer Death Adder Left hand edition monitor: Dell s2716dg sound:grado SR60
Joey35
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1101
Dátum registrácie: St 17. Dec, 2008, 23:36
Bydlisko: Bardejov

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Joey35 »

neviete poradit s tymto problemom ? Prave som nainstaloval Win 8.1 Pro N s MSDN na PC v popise a ked chcem dat stahovat dotu tak cely steam vypne a ked ho idem opat zapnut tak sa zapne a hned vypne... Ked zmazem steamapps tak ho startne bezproblemov, ale ked dam opat stahovat tak opat to padne a stale dookola :facepalm: nechapem kde je problem, googlil som a nic podobne som nenasiel
PC: MB: ASROCK B450M Pro4 CPU: AMD RYZEN 5 5600 CPU FAN: SilentiumPC Fera 3 GPU: Manli RTX 3070 Gallardo 8GB GDDR6 SSD: ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1TB RAM: G.SKILL 16GB DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis PSU: SilentiumPC Vero M2 Bronze 600 W Case: SilentiumPC Signum SG1M TG MONITOR: 32" AOC CQ32G1 + 27" BENQ GW2760
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22288
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa dexterav »

mne to robilo tiež a po čistej inštalácii to ide, upgrade nešlo
imho na nete je toho o tom dosť ale viacmenej to proste nejde napraviť :(
Naposledy upravil/-a dexterav v Pi 01. Nov, 2013, 15:26, upravené celkom 1 krát.
Spoiler: ukázať
Intel Ultra 7 265k 5,6/4,9GHz,Apex Z890, 2X24GB 8,73GHz CL40 Corsair, Asus TUF 5090 3.2/34GHz , H2O + Carbide 600Q,SS Noctua Edition, 10TB 850X, Topping D50s + Tilia + T5, StrixPG32UCDP, Fold7, ITX 13700k + 5070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X

motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Joey35
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1101
Dátum registrácie: St 17. Dec, 2008, 23:36
Bydlisko: Bardejov

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Joey35 »

praveze uz som aj odinstaloval steam a nainstaloval spat a nejde... ci si myslel cistou instalaciou cely win ?

edit: na booku som robil upgrade s 8 na 8.1 a tam ide steam , tu som robil cistu instalaciu rovno 8.1 a robi take somariny...
PC: MB: ASROCK B450M Pro4 CPU: AMD RYZEN 5 5600 CPU FAN: SilentiumPC Fera 3 GPU: Manli RTX 3070 Gallardo 8GB GDDR6 SSD: ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1TB RAM: G.SKILL 16GB DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis PSU: SilentiumPC Vero M2 Bronze 600 W Case: SilentiumPC Signum SG1M TG MONITOR: 32" AOC CQ32G1 + 27" BENQ GW2760
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22288
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa dexterav »

jop komplet win
Spoiler: ukázať
Intel Ultra 7 265k 5,6/4,9GHz,Apex Z890, 2X24GB 8,73GHz CL40 Corsair, Asus TUF 5090 3.2/34GHz , H2O + Carbide 600Q,SS Noctua Edition, 10TB 850X, Topping D50s + Tilia + T5, StrixPG32UCDP, Fold7, ITX 13700k + 5070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X

motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Joey35
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1101
Dátum registrácie: St 17. Dec, 2008, 23:36
Bydlisko: Bardejov

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Joey35 »

no tak to idem vyskusat ci pomoze

EDIT! : problem vyrieseny... doinstaloval som cez control panel net.framerwork 3.5 a uz to fici :)
PC: MB: ASROCK B450M Pro4 CPU: AMD RYZEN 5 5600 CPU FAN: SilentiumPC Fera 3 GPU: Manli RTX 3070 Gallardo 8GB GDDR6 SSD: ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1TB RAM: G.SKILL 16GB DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis PSU: SilentiumPC Vero M2 Bronze 600 W Case: SilentiumPC Signum SG1M TG MONITOR: 32" AOC CQ32G1 + 27" BENQ GW2760
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6265
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa icefire »

Tohtorocne Steam zlavy budu:
jesenny vypredaj: Nov 27 - Dec 3
koncorocny vypredaj Dec 19 - Jan 2

Uniklo to od ruskeho developera. Ceny budu rovnake pocas oboch vypredajov, odhliadnuc od Daily deal, Flash deal a Community vote.
Spoiler: ukázať

Ryzen 7 9700X + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ ASUS ROG STRIX B650E-F - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - Sapphire Pulse RX 9070 Gaming OC + Alienware AW3423DWF OLED - Kingston FURY 32GB KIT DDR5 6000MT/s CL30 Beast Black EXPO - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - BenQ ZOWIE FK2-C + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF + Ducky Leather Rest - Xonar DX + Beyerdynamic DT 770 PRO 250 Ohm @ FIO K5 PRO + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - LG OLED65B4ELA
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3392
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

jezis to zas bude minutych €´s :( ( :D )

zatial planujem kupit GTA 4 CE za 7,49 € mi pride ako zadarmo :D aj ked mam doma original tak si kupim asi toto (som hnily :D)

//zmazane OT od cumcum - newmi
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone  iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10051
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa crux2005 »

s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10051
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa crux2005 »

s pozdravom, crux.
n0vIc3
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 608
Dátum registrácie: St 27. Jan, 2010, 16:52
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa n0vIc3 »

Chce niekto 90% zľavu na Iron Sky Invasion ? platná do 12.12.2013 alebo 33% na Serious Sam HD: The Second Encounter platná do 17.12 ?? píšte sem alebo správu .
Spoiler: ukázať
PC1: CPU Core i7 2600k @4,3ghz | Cooler Spc Fera 3 | MB Gigabyte P67A-D3-B3 rev1 | GK MSI GTX 970 Gaming | RAM 4x4Gb Corsair Vengeance 1866Mhz Ddr3 | SSD Samsung 850 EVO 500Gb | HDD 3,5" 1,5Tb WD
PC2: CPU C2Q q6600 @2.9ghz|Cooler Scythe samurai zz | MB Foxconn g33m | RAM 2x2Gb Crucial 800Mhz Ddr2 | GK MSI HD 6850 cyclone | PSU Corsair VS550
Používateľov profilový obrázok
Bird
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2092
Dátum registrácie: So 15. Aug, 2009, 22:39
Bydlisko: TO okres

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Bird »

prešvihol som zlavu na skyrim legendary ked bol za 14 €.
čo poviete na obchody s CD keymi ? dá sa tomu veriť ? napr. http://www.dlcdownload.com/the-elder-sc ... -steam-key

a druhá vec - bude tam čeština ? lebo na dlcdownload nie je písane nič o jazykoch
a napr. tu http://inexus.us/the-elder-scrolls/skyr ... allkeyshop nie je spomenutá aj keď je klúč určený pre EU región.

ale origo na steame je medzi jazykmi aj čeština, ako to teda bude ? nemáte niekto skúsenosti ?
MacBook Pro 13 (2016) + iPhone 13 mini
PS5 Slim
PC: in progress
Používateľov profilový obrázok
Fullesh
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5299
Dátum registrácie: So 05. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Nitra

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Fullesh »

pockaj si na vianocne zlavy, ma tam byt to iste + dalsie.
cestinu zozenies od hoc kadial, kedze vsade ide o original cestinu
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600X |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| Kingston HyperX 2x16GB DDR4 3600MHz |GPU| AMD ASRock RX9060XT 16GB GDDR6
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K
.
Používateľov profilový obrázok
Bird
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2092
Dátum registrácie: So 15. Aug, 2009, 22:39
Bydlisko: TO okres

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Bird »

cestinu zohnat od hockial praveže nechcem, lebo ma nebavi po kaŽdom druhom update hladať funkčnú :D
MacBook Pro 13 (2016) + iPhone 13 mini
PS5 Slim
PC: in progress

Návrat na "Hry a problémy s nimi"