Vozítko do práce

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
trojan4x4
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1937
Dátum registrácie: Ne 17. Feb, 2013, 15:55
Bydlisko: Nitra - Vráble (22)

Re: Vozítko do práce

Príspevok od používateľa trojan4x4 »

Vráťte sa k téme, ukončím to asi najznámejším slogáňom zo všedného života : pomaly ďalej zájdeš ;)
Spoiler: ukázať
CPU ► AMD FX-8320
COL ► Scythe Orochi
MOB ► Gigabyte-990XA-UD3
RAM ► Kingston HyperX Predator 2x4GB 1600Mhz
GPU ► AMD MSi R9 280X OC Edition
SSD ► Crucial M4 128GB
HDD ► Barracuda 1TB
PSU ► Cooler Master RS-700W
CSE ► Zalman Z11+
PHO ► Nokia Lumia 930 32GB WP8.1
I AM FX =
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Vozítko do práce

Príspevok od používateľa Snake »

Zase pridrbane reci ala shiro, povedz moj, co stoja kotuce audi vs octavia? a dajme tomu, a8 vs najnovsia 2013 oktavka, a aby som nebol az uplny k0k0t, tak ATEcka, nie OEM. Ked si sedlak ze na vypalenu poistku potrebujes servis, prosim, vtedy tvoje reci budem brat vazne, inak si pre mna iba idiotko ktory je odkazane na <100kW sracky.

To ze ideme porovnavat uplne ine auta, to je teraz jedno. Na margo vymeny kotucov, vies co to je menit kotuce na oktavke? 4 sroby, vies co to je menit kotuce na osme? 4 sroby. Plus skodovka a ich vydrbany klipsnovy system uchytenia dosticiek je na rozbitie papule, ak dosticky pojdu trikrat von, tak ti ten zasrany plech odpadne, alebo je nebodaj uz na aute dve zimy.

A tvoje tupe reci ohladom vykonu, ja na to nemam tak ani druhy nebude mat, uplne tupe sproste rozmyslanie, to ze po vonku behaju socky s jedna osmickami bavormi, to je na rozumpostatie, ale nikto (zvlast nie shiro) mi tu nebude hovorit ze menej vykonu je dobre, lebo nie je. Chod si kupit warburga, ten tiez uservisujes troma klucmi, silonkou a purpenou. To je auto pre teba.

edit: stazovat sa na mna mozes tu: http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopi ... 37&t=90249, aj som tu temu otvoril, a uz sa uvedom trosku, existuju ludia co su na cestach viac nez do obchodu a naspat, a ja sa nebudem cez dva staty drbat na octavii, aby po vasom bolo tak pomaly bez klimy (sak lebo strata tych 5-10kW je kriticka vec).

edit2: a na margo toho "nezaaretovania podvozku" na osme, vies co sa stane? Nic, sfukne sa vankus, staci nastavit level cez diag a hotovo. Robite z toho vzduchacu pohromu na 10 rokov, to ze to bez udrzbovo vydrzi 7-8 rokov (250 tkm), to uz nikto neriesi, to ze na hovnooctavke vymeni 2x tlmice co sa rovnaju mechov to uz nepovie...





.
Používateľov profilový obrázok
trojan4x4
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1937
Dátum registrácie: Ne 17. Feb, 2013, 15:55
Bydlisko: Nitra - Vráble (22)

Re: Vozítko do práce

Príspevok od používateľa trojan4x4 »

Ja neviem, ale nebere mi prečo si vždy taký hnusný snake ...

A skúste sa prosím potom dohadovať v inej téme, už sme dosť inde od pôvodného zadania.
Len či by ste sa spolu takto aj v realite bavili, to by bolo zaujímavé.
Spoiler: ukázať
CPU ► AMD FX-8320
COL ► Scythe Orochi
MOB ► Gigabyte-990XA-UD3
RAM ► Kingston HyperX Predator 2x4GB 1600Mhz
GPU ► AMD MSi R9 280X OC Edition
SSD ► Crucial M4 128GB
HDD ► Barracuda 1TB
PSU ► Cooler Master RS-700W
CSE ► Zalman Z11+
PHO ► Nokia Lumia 930 32GB WP8.1
I AM FX =
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Vozítko do práce

Príspevok od používateľa Snake »

Lebo uz mi taketo pridrbane reci lezu na nervy, preto.





.
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11555
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Vozítko do práce

Príspevok od používateľa Andre »

Odar, ani jeho prispevky necitaj ;)
5600X | Fera 5 | STRIX B550-F | 16GB DDR4 | RTX 4070 SUPER | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
shelby_nr
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 291
Dátum registrácie: Po 25. Aug, 2008, 16:37
Bydlisko: Nitra

Re: Vozítko do práce

Príspevok od používateľa shelby_nr »

Pôvodne som nechcel písať, ale....môj názor...osobne by som pri kúpe auto pozeral aj na bezpečnosť čiže buď našetriť na lepšie alebo vôbec nekúpiť ako kúpiť starý šrot ako napr. škoda fabia. Príklad, známy búral na okraji mesta, má Seat Alteu XL a chuj na Audine šiel predbiehať. Známemu sa našťastie nič extra nestalo a to vďaka dobrému auto, bolo mu povedané, že ak by nemal také auto tak by možno prišiel o nohy. Samozrejme obe auta mali predok v <> no rám zostal celkom ok. Ešte aj ten Seat otočilo tak, že policajti si mysleli, že šiel z vedľajšej cesty.
Môžeš ako kolvek jazdiť (predvidať no vo vyššej rýchlo na takú vzdialenosť neubrzdíš), ale ak stretneš (stačí raz) takého debila...a náhodou by sa v tvojom aute niekomu niečo stalo a nedajbože vážnejšie, potom je zbytočné si buchať hlavu o stôl či si nemal radšej kúpiť lepšie auto (samozrejme v niektorých prípadoch ani audina nepomôže). Samozrejme za celú dobu čo bude jazdiť sa nič také nemusí stáť, ale človek nikdy nevie...
Používateľov profilový obrázok
trojan4x4
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1937
Dátum registrácie: Ne 17. Feb, 2013, 15:55
Bydlisko: Nitra - Vráble (22)

Re: Vozítko do práce

Príspevok od používateľa trojan4x4 »

Snake napísal:Lebo uz mi taketo pridrbane reci lezu na nervy, preto.
Tak ale veď trocha kludu by nezaškodilo, nemyslíš ? :laugh:

Spátky k téme prosím :laugh:
Spoiler: ukázať
CPU ► AMD FX-8320
COL ► Scythe Orochi
MOB ► Gigabyte-990XA-UD3
RAM ► Kingston HyperX Predator 2x4GB 1600Mhz
GPU ► AMD MSi R9 280X OC Edition
SSD ► Crucial M4 128GB
HDD ► Barracuda 1TB
PSU ► Cooler Master RS-700W
CSE ► Zalman Z11+
PHO ► Nokia Lumia 930 32GB WP8.1
I AM FX =
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8678
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Vozítko do práce

Príspevok od používateľa shiro »

Snake napísal:Zase pridrbane reci ala shiro, povedz moj, co stoja kotuce audi vs octavia? a dajme tomu, a8 vs najnovsia 2013 oktavka, a aby som nebol az uplny k0k0t, tak ATEcka, nie OEM. Ked si sedlak ze na vypalenu poistku potrebujes servis, prosim, vtedy tvoje reci budem brat vazne, inak si pre mna iba idiotko ktory je odkazane na <100kW sracky.
Je predsa jasne, ze kotuce na audi budu drahsie od octavkovskych, sak znacka s inou folozofiou a vykonom, aby tie ich 2tonove hovada ubrzdili...ceny sa A8 sa hybu okolo 100e/ks v autokelly. Ja som mal za 80e oba predne. Dost rozdiel, nie?

Ano, nemam 100kW+ auto, a co? sa neposeriem, lebo dakto ju ma. Nak si ma take auto, ale nech to nepretlaca vsade po svete, nerobi s tym bububu ze "ja som uber mam drahe auto s obrovskym motorom" a nejazdi jak debil. Pretoze 90% vlastnikov velkych hovad toto prave robi. Vychvaluje svoje drahe auto s obrobskym vykonom (co je pre nich pochopitelne), ale cloveku, ktory riesi obycajne vozitko je to prd platne.
Snake napísal:Na margo vymeny kotucov, vies co to je menit kotuce na oktavke? 4 sroby, vies co to je menit kotuce na osme? 4 sroby. Plus skodovka a ich vydrbany klipsnovy system uchytenia dosticiek je na rozbitie papule, ak dosticky pojdu trikrat von, tak ti ten zasrany plech odpadne, alebo je nebodaj uz na aute dve zimy.
VIem co je to menit brzdy, bol som pri tom a robil som to. Na peugeote je to rovnake.
Uz vidim zazobaneho majitela A8 ako si meni brzdy. Dobre si pobavil. Mozno mas na to moznosti a robis to sam, ale co ostatnych XY vlastnikov? Taketo drahe auta vlastni kategoria ludi, co ani nevie kolko to ma v reflektore ziaroviek. Takze o nejakom samoservise takychto znaciek a modelov aut tu nemoze byt moc rec.
Snake napísal:A tvoje tupe reci ohladom vykonu, ja na to nemam tak ani druhy nebude mat, uplne tupe sproste rozmyslanie, to ze po vonku behaju socky s jedna osmickami bavormi, to je na rozumpostatie, ale nikto (zvlast nie shiro) mi tu nebude hovorit ze menej vykonu je dobre, lebo nie je. Chod si kupit warburga, ten tiez uservisujes troma klucmi, silonkou a purpenou. To je auto pre teba.
Takto vobec nerozmyslam. Chces drahe auto? Maj si ho. Ja take nechcem lebo viem, kolko penazi to zerie. Naco by som ti zavidel? Jedine tak vydavky co s nim mas a problemy s parkovanim. Ano, nemam 70 tisic na drahe hovado a dalsie tisice na servis a benzin/naftu. Niesom narocny a dokazem sa uspokojit s malom. Kto ti dal pravo posudzovat kto ti ma co hovorit o vykone? Ze mas 4-liter c v tej tvojej A8? Z toho sa neposeriem. Ze mas 300hp? Ani z toho sa neposeriem. Mas na servis toho auta? Tvoj problem, nezvysia ti prachy na ine, lepsie veci, ako nakup nahr. dielov. Nebolo by lepsie mat +300e na nieco, co posluzi alebo rodine, dovolenku, vylet?

S takymto spravanim sa len chovas ako dalsie hovado na nadupanom aute, ktore sa vsade vtlaci pri predbiehani, aj ked troch inych tym ohrozi a jazdi riskantne. Alebo mi dokaz opak a nechovaj sa namyslene. Mal si vobec dakedy obycajne male auto? Sak by si sa v nom posral s takymto zmyslanim...preto som pisal ze takychto namyslencov nahadzat od malych aut, nech sa skludnia. Existuju aj obycajni ludia ktorym staci obycajne mensie auto aj na dlhe cesty.

Ano, nejazdil som za svoj zivot v nicom, co malo nad 100kW...a nechyba mi to. Naco by som si take auto kupoval? Aby som bol geroj? Aby som platil PZP jak hovado, potom tu krepu dan podla velkosti motora, mal drahy servis a neviem co este? Dakujem neprosim.
Snake napísal:edit: stazovat sa na mna mozes tu: http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopi ... 37&t=90249, aj som tu temu otvoril, a uz sa uvedom trosku, existuju ludia co su na cestach viac nez do obchodu a naspat, a ja sa nebudem cez dva staty drbat na octavii, aby po vasom bolo tak pomaly bez klimy (sak lebo strata tych 5-10kW je kriticka vec).
Stazovat sa nemam preco, napisal si svoj nazor a mame slobodu prejavu. Problem je, ako ho prezentujes a co si o malych a normalnych autach myslis.

Kedysi nebol problem ist do chorvatska na skode 100. A ludia ziju, nic sa nestalo. Cele je to o rozmaznanosti a tom, ze majitel velkeho a draheho hovada si pripada ako nadclovek. Kvoli comu? Hlavu ma 1, rovnako ako ja a koncatin tiez rovnaky pocet. Co mu dava pravo sa vyvysovat len preto, ze ma vacsie auto alebo motor v nom a oznacovat mensie auta zakonite za sracky? Stupidne a trapne. Kvoli tejto povysenosti takito ludia jazdia a parkuju ako chuji a vyzera to docela vtipne ked sa snazi s tym hovadom vytocit v mensej mestskej ulicke. Len preto, aby mohol struhat geroja a rachotit s 3.0 TDI V6. A sypat do toho stovky eur za benzin a servis.

Siel som niekolko krat trasu BA-Praha na Avensise ci co to bolo, rocnik tusim 2001 ci kolko, proste obycajny starsi rodinny kombik. A? Nic, zijem, uplne normalne cestovanie. Skorej ma srala ta betoncesta, ze vraj dialnica :D
Takisto aj na mojom pezote chodim trasy BB-KE a nieje to nic divneho, nemusia ma z auta vytahovat, lebo sam usedeny a co ja viem co.

Moja kamoska ma trabanta a druha pezot 106. normalne existuju a chodia s tym do prace a po vyletoch. Si uvedom ze existuju aj normalni ludia pre ktorych je fabia uplne normalne a dostacujuce auto.


KONIEC OT :D
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
trojan4x4
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1937
Dátum registrácie: Ne 17. Feb, 2013, 15:55
Bydlisko: Nitra - Vráble (22)

Re: Vozítko do práce

Príspevok od používateľa trojan4x4 »

Keby môžem, tak máte obaja už čierne punktíky a už dosť prosím... presuňte sa do pola SS alebo nediskutujte prosím vôbec. Buďte takí dobrí a rešpektujte moju požiadavku.

Ďakujem
Spoiler: ukázať
CPU ► AMD FX-8320
COL ► Scythe Orochi
MOB ► Gigabyte-990XA-UD3
RAM ► Kingston HyperX Predator 2x4GB 1600Mhz
GPU ► AMD MSi R9 280X OC Edition
SSD ► Crucial M4 128GB
HDD ► Barracuda 1TB
PSU ► Cooler Master RS-700W
CSE ► Zalman Z11+
PHO ► Nokia Lumia 930 32GB WP8.1
I AM FX =
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2250
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Vozítko do práce

Príspevok od používateľa mirjak »

ja by som v tej cene s ohladom na ucel jazdenia zvazil benzinovu Fabiu, nahradne diely sa povaluju vsade okolo, odservisuje to kazdy garaznik, ak sa o nu clovek stara, vydrzi dost a ak omrzi, da sa predat
t.j. kupit nieco taketo:
http://skoda-fabia.autobazar.eu/12-12v- ... 65895.html
a najazdit s tym este 150tis. km a predat ako nieco taketo :)
http://skoda-fabia.autobazar.eu/12-htp- ... 96612.html
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12259
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Vozítko do práce

Príspevok od používateľa mp3turbo »

tym motorom preskakuju rozvody ked je auto zaparkovane dole kopcom - vidis ze tvoj linkovany inzerat mal motor na sracky, je po oprave, cert vie ako kvalitnej (tento rok mi siesti majitelia 1.2htp plakali na pleci ze ako im znackove servisy dodrbali generalky za 2500eur).

Ja by som 1.2htp nebral, presne ako pisem na predchadzajucej strane. Vsetky trojvalce automaticky vylucit z akehokolvek povazovania, tento motor je obrovska hromada technickych problemov, jeho konstrukcia je absolutne tragicka na sietich miestach. To nie je ze "chceli sme usetrit" to je ze "robime si srandu zo zakaznikov". Fabia 1.0i junior je oproti tomu hotovy anjel.

Motory co poznam ja odtocia kazdy milion kilometrov bez zadychania. Chapem ze to nepotrebujes ale o niecom to svedci. Proste si vyber 4valcoveho napriklad japonca a nechaj vsetky srandovne 1.2 fabie fesakom co maju radi riziko. Neexistuje stacanejsie auto ako je Fabia (mozno golf, passat a oktavia), neexistuje technicky horsia konstrukcia ako 1.2htp = nebrat. To je proste blbost.

Argument lacnych dielov nehra absolutne ziadnu ulohu. Ked akykolvek autiak z roku 2000 stoji dohromady 2000eur, tak diely na neho nemozu stat vela. Prevadzkove veci a'la brzdy, tlmice, capy a podobne stoja od alternativnych vyrobcov na desat eur to iste bez ohladu na znacku - cize nelozit do autorizaku aby ti nenafakturovali 268eur ako fesakovi na autobazar.eu fore za vymenu oleja a filtrov na Fabiu. Prevodovka na Hondu Civic a Mazdu 323 z roku 1999 je lacnejsia ako prevodovka na Fabiu z akehokolvek rocnika a to proste preto lebo ju nikto nepotrebuje takze ju predavajuci nema komu predat takze cena ide dole. To iste plati o hlavach motora a podobne. Brat ma na Civicu otocenych 400.000km, na nasej Mazde ktoru jazdi firma sa od vyroby (1996 !!!) este nemenil ani alternator, ani starter a clovece neuveris ani generalku na motore nebolo treba.

Nieco lacne a hlavne poriadne 4valcove do stanovenej sumy rozhodne zadavatel temy najde. Trojvalce ? Neeeeeee. Hnusny zvuk, hnusna konstrukcia, uplne cele zle.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2250
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Vozítko do práce

Príspevok od používateľa mirjak »

v tej cene: http://mazda-323.autobazar.eu/13-16v-id305269.html
rovnaku, ale 1.5 16V mam na pamiatku v garazi...
Tie inzeraty boli pre ilustraciu, ze moze kupit auto so 100tis km, ktore dokaze nazjadit 250tis. km a stale ma nejaku trhovu cenu, t.j. ak ho za 3dni po kupe omrzi alebo najde nieco lepsie, tak ho preda a hotovo.
Používateľov profilový obrázok
trojan4x4
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1937
Dátum registrácie: Ne 17. Feb, 2013, 15:55
Bydlisko: Nitra - Vráble (22)

Re: Vozítko do práce

Príspevok od používateľa trojan4x4 »

Chlapi, trojvalcom sa vyhnem, to mi sem ani nepíšte niečo o fábiách 1.2 HTP ... jeden mi povie, že sú to super motory, že odtočia aj 100 000 km ... :facepalm: druhý mi povie, že sa kazia a sú technicky zastaralé na túto dobu, navrhnuté čo najlacnejšie a najekonomickejšie = súdruhovia, dakde sa šetrilo. ;)

Začínam uvažovať o jednej takej kúpe, síce sa vám asi páčiť moc nebude, ale čo hovoríte na Audi A4 Avant ? Ak by som dvihol rozpočet, tak by som do niečoho podobného šiel. Ide už len o to, nájsť niečo také v dobrom stave, s čo najmenej stočenými kilometrami. Známy si to kúpil, behali s technikom vyše dvoch mesiacov po všelijakých inzerátoch a bazároch. Natrafili na jednu bábiku, ktorá nielen že vypadala ako garážovka, ale garážovka to aj bola. Pustil za ňu takmer 4k€, ale vidím, že tá kúpa stála za to a bolo by super mať auto ktoré aj niečo odnesie. Keď tak uvažujem, tak chcem plánovať trocha do budúcnosti, nech sa mi do toho aspoň ten kočík posraný zmestí. Takže hladám Combi... rozhodujem sa spraviť veľký krok čo sa týka motoru. Neviem či v tomto prípade vybrať radšej diesel + nejakú základnú generálku k tomu po kúpe auta... alebo pravdepodobne pažravý 1.8l benzín ....

mp3turbo - mohol by som stebou niekedy o pár mesiacov počítať ako s radcom ? Ak by si mal cestu okolo, alebo aspoň nejaké informácie čo , kde a ako popozerať ... nie som v tom zbehlý, a nechám si radšej poradiť. Samozrejme sú tu aj iní ktorí majú priestor a ak máte skúsenosti nejaké ktoré by som mohol pri výbere daného alebo podobného kúsku využiť, tak sem snimi :) Ďakujem
Spoiler: ukázať
CPU ► AMD FX-8320
COL ► Scythe Orochi
MOB ► Gigabyte-990XA-UD3
RAM ► Kingston HyperX Predator 2x4GB 1600Mhz
GPU ► AMD MSi R9 280X OC Edition
SSD ► Crucial M4 128GB
HDD ► Barracuda 1TB
PSU ► Cooler Master RS-700W
CSE ► Zalman Z11+
PHO ► Nokia Lumia 930 32GB WP8.1
I AM FX =
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2250
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Vozítko do práce

Príspevok od používateľa mirjak »

zacnes tym, za najlimitujucejsi faktor vo vybere je rozpocet do 2k a zrazu mas 4k... tym si moznost vyberu minimalne zdesatnasobil, takze sa mozes hrabat v inzerciach a auto-moto forach...
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12259
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Vozítko do práce

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Audi a4 nie je nicim vynimocne auto, dieslom sa vyhni lebo tie budu stiahnute absolutne vsetky v tomto rozpocte, dovolim si nahulvata tvrdit ze takmer vsetky budu stiahnute viackrat pri zmene majitelov :)

Rada pri kupe dieslovej audi/skody/seatu/vw je sialene dolezita. Neviem co budem robit o par mesiacov, skusit to mozes. Benzinove varianty sa daju doporucit, su to spolahlive verzie, riesia sa len bezne mechanicke veci (tlmice, brzdy, atd) s ktorymi jednoducho musis pri kupe 10rocneho auta pocitat. Navysit rozpocet... co ti poviem. Najprv chces auto do 2000, potom zrazu aj 4000 by zrejme mohlo byt (nezabudni na 1000eur investiciu do oprav po kupe alebo extremne rychlo po kupe, maximalne par mesiacov, proste nieco ta zradi, len taka sprosta bateria stoji 70eur).

Ja by som do drahsej veci nesiel, kludne by som sa pohyboval v tych japonskych verklikoch do 2000eur a mal odlozene prachy na servis. Audi a4 nie je ziadny zazrak, nechapem preco to slovensky narod takto vnima. Ked kupis Mazdu 626 combi a Audi A4 combi, mas viacmenej uplne to iste (mazda je statisticky spolahlivejsia, absolutne rozhodne v dieslovych verziach), akurat mazda stoji o 1500eur menej v rovnakom rocniku. A nikto ju nechce ukradnut (ono ani take A4 z roku 2001 neni najkradnutejsie a najziadanejsie auto na svete, ale na Mazdu neexistuju realne dostupne "nastroje" co sa o Audi povedat neda a vie ju ukradnut kazdy somar co ma v riti dieru = oktavie = fabie = passaty = golfy = a6 = a4 su na Slovensku najkradnutejsie auta a pouzivaju rovnaku elektroniku tak ani neskusajte argumentovat ze nie).

Ale... chces to riskovat ? :)
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"