Need for Speed: Rivals
- DiwaSwina
- Používateľ

- Príspevky: 1187
- Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
- Bydlisko: Banska Bystrica
Re: Need for Speed: Rivals
PS4 verzia von, hodnotenia pozitivne, KONECNE customizing aut, som zvedavy co to ukaze na PC.
suhlas s caprissone, od cias prveho MW u mna NFS taktiez skoncil, zeby to tento diel napravil??
suhlas s caprissone, od cias prveho MW u mna NFS taktiez skoncil, zeby to tento diel napravil??
Re: Need for Speed: Rivals
hm tak to som zvedavy aj pc verzia je von
len zatial nejde...
Obmedzenie na 30 fps- http://www.sector.sk/novinka/78342/pc-v ... 30-fps.htm
Obmedzenie na 30 fps- http://www.sector.sk/novinka/78342/pc-v ... 30-fps.htm
MB:ASROCK Z68 Pro3-M CPU:i5-2500K + Gelid Tranquillo+UCTB12 RAM:KINGSTON 4x2GB DDR3 1333MHz HDD:WESTERN DIGITAL Caviar Green 500GB 32MB cache SSD:CRUCIAL M4 128GB GPU:MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G Sound:Sound blaster tactic3d sigma PSU:Seasonic X-660 Case:SILVERSTONE SST-PS05B Precision + 7xEnermax T.B.Silence, UCTB12 Monitor:LG IPS235V-BN
Re: Need for Speed: Rivals
Mm musím povedať že ma to baví, pokial si odmyslím že MW sa už nevráti toto nie je zlé, grafika je pekná ,ten nápad jazdiť ako cop alebo ako racer je good, je tam aj nejaký tuning a celkovo sú tie naháňačky také drsné
to sa mi páči aspon teda zatial...
MB:ASROCK Z68 Pro3-M CPU:i5-2500K + Gelid Tranquillo+UCTB12 RAM:KINGSTON 4x2GB DDR3 1333MHz HDD:WESTERN DIGITAL Caviar Green 500GB 32MB cache SSD:CRUCIAL M4 128GB GPU:MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G Sound:Sound blaster tactic3d sigma PSU:Seasonic X-660 Case:SILVERSTONE SST-PS05B Precision + 7xEnermax T.B.Silence, UCTB12 Monitor:LG IPS235V-BN
Re: Need for Speed: Rivals
Musim pochvalit graficke spracovanie , hudbu , oproti MW sa zlepsilo ovladanie , asi zatial najlepsie NFS co som hral 
- DiwaSwina
- Používateľ

- Príspevky: 1187
- Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
- Bydlisko: Banska Bystrica
Re: Need for Speed: Rivals
ma vyznam spojazdnit aj "online" funkcie?? btw. kde je najlacnejsie?
zatial to vyzera fajn, skoda manualnej prevodovky ale tej sa v takejto hre uz asi nedozijem
edit: vyzera to fajn, trocha zavan stareho dobreho MW, ale ziadna podpora volantu ani inych hernych zariadeni???? to uz trocha prehnali..
zatial to vyzera fajn, skoda manualnej prevodovky ale tej sa v takejto hre uz asi nedozijem
edit: vyzera to fajn, trocha zavan stareho dobreho MW, ale ziadna podpora volantu ani inych hernych zariadeni???? to uz trocha prehnali..
- Pepeb007xx
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 3391
- Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
- Bydlisko: NM
Re: Need for Speed: Rivals
u mna zostava NFS MW najlepsie NFS co som hral..Rivals je dobra hra ale stale nechytacka pre mna 
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
Re: Need for Speed: Rivals
Inak dajú sa autá aj predať? lebo sa mi to nedarí nájsť...
MB:ASROCK Z68 Pro3-M CPU:i5-2500K + Gelid Tranquillo+UCTB12 RAM:KINGSTON 4x2GB DDR3 1333MHz HDD:WESTERN DIGITAL Caviar Green 500GB 32MB cache SSD:CRUCIAL M4 128GB GPU:MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G Sound:Sound blaster tactic3d sigma PSU:Seasonic X-660 Case:SILVERSTONE SST-PS05B Precision + 7xEnermax T.B.Silence, UCTB12 Monitor:LG IPS235V-BN
-
faugusztin
- Moderátor

- Príspevky: 15084
- Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
- Bydlisko: Bratislava/Štúrovo
Re: Need for Speed: Rivals
Takto to vyzera bez limitu na 30 FPSLaro22 napísal:hm tak to som zvedavy aj pc verzia je vonlen zatial nejde...
Obmedzenie na 30 fps- http://www.sector.sk/novinka/78342/pc-v ... 30-fps.htm
Re: Need for Speed: Rivals
Pfúúú
tak to pekne nechám na 30fps 
MB:ASROCK Z68 Pro3-M CPU:i5-2500K + Gelid Tranquillo+UCTB12 RAM:KINGSTON 4x2GB DDR3 1333MHz HDD:WESTERN DIGITAL Caviar Green 500GB 32MB cache SSD:CRUCIAL M4 128GB GPU:MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G Sound:Sound blaster tactic3d sigma PSU:Seasonic X-660 Case:SILVERSTONE SST-PS05B Precision + 7xEnermax T.B.Silence, UCTB12 Monitor:LG IPS235V-BN
- STENLY
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 10908
- Dátum registrácie: So 20. Dec, 2008, 13:44
- Bydlisko: RK (34)
Re: Need for Speed: Rivals
zatial mám z toho zlý pocit... nejaká blbá ženská mi tam furt niečo blbosti, menu je akési čudné, ovládanie v pohode, kamery zas iba dve
uvidím, možno časom sa viac zapáči
uvidím, možno časom sa viac zapáči
MB: ASUS ROG STRIX Z490-G GAMING (WI-FI) CPU: INTEL Core-i5 10600KF @ 4,1GHz, Boost 4.8GHz RAM: CRUCIAL Ballistix Black 2x8GB 3600MHz CL16
GPU: GIGABYTE GTX 1650 SSD: SAMSUNG 970 EVO 1TB HDD: WD Red 3TB PSU: CORSAIR AX750 CASE: CORSAIR Obsidian 350D W LCD: Dell U2412M 24''
Repro: Logitech Z2300 + Magnat Monitor Supreme 102
GPU: GIGABYTE GTX 1650 SSD: SAMSUNG 970 EVO 1TB HDD: WD Red 3TB PSU: CORSAIR AX750 CASE: CORSAIR Obsidian 350D W LCD: Dell U2412M 24''
Repro: Logitech Z2300 + Magnat Monitor Supreme 102
Re: Need for Speed: Rivals
gamepad do ruky a celkom dobra oddychovka 
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600X |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| Kingston HyperX 2x16GB DDR4 3600MHz |GPU| AMD ASRock RX9060XT 16GB GDDR6
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K.
|RAM| Kingston HyperX 2x16GB DDR4 3600MHz |GPU| AMD ASRock RX9060XT 16GB GDDR6
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K.
Re: Need for Speed: Rivals
Chalani, pustate to na x64 Wine? Lebo mne to v tom tutoriali furt random crashuje...
CPU: R7-9800X3D Cooler: AC LF3 420 MB: x870E Nova GPU: RTX 3080 Ti Suprim X
RAM: Corsair Vengenance 64GB 6200CL28 SSD OS: Corsair MP600 PRO XT 2TB
PSU: Corsair HX1000 CASE: Fractal Torrent
RAM: Corsair Vengenance 64GB 6200CL28 SSD OS: Corsair MP600 PRO XT 2TB
PSU: Corsair HX1000 CASE: Fractal Torrent
- MichalkoOo
- Používateľ

- Príspevky: 833
- Dátum registrácie: Ut 01. Nov, 2011, 19:33
- Bydlisko: Košice
Re: Need for Speed: Rivals
Original? Samozrejme ze vsetci maju x64, co by ine malI? xD
PC1: 3570k 4,6GHz, Crucial BallistiX 16GB RAM, Gigabyte GTX770 1.2GHz, HyperX SSD Raid 0, Caviar Black, Dell U2412 2x, Windows 8.1 Update Pro x64
PC2: FX 8350, M5A99X, 8GB Kingston HyperX, Gigabyte GTX660,Caviar SE, Win XP x64 SP2
Phone1: Nexus 4 16GB, CM11 Android 4.4.2
Phone2: Lumia 1020, Windows Phone 8 GDR3
Phone3: Nokia E7, Symbian Belle Refresh
PC2: FX 8350, M5A99X, 8GB Kingston HyperX, Gigabyte GTX660,Caviar SE, Win XP x64 SP2
Phone1: Nexus 4 16GB, CM11 Android 4.4.2
Phone2: Lumia 1020, Windows Phone 8 GDR3
Phone3: Nokia E7, Symbian Belle Refresh
- STENLY
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 10908
- Dátum registrácie: So 20. Dec, 2008, 13:44
- Bydlisko: RK (34)
Re: Need for Speed: Rivals
spúštam to na win64, ale ikonu x86
MB: ASUS ROG STRIX Z490-G GAMING (WI-FI) CPU: INTEL Core-i5 10600KF @ 4,1GHz, Boost 4.8GHz RAM: CRUCIAL Ballistix Black 2x8GB 3600MHz CL16
GPU: GIGABYTE GTX 1650 SSD: SAMSUNG 970 EVO 1TB HDD: WD Red 3TB PSU: CORSAIR AX750 CASE: CORSAIR Obsidian 350D W LCD: Dell U2412M 24''
Repro: Logitech Z2300 + Magnat Monitor Supreme 102
GPU: GIGABYTE GTX 1650 SSD: SAMSUNG 970 EVO 1TB HDD: WD Red 3TB PSU: CORSAIR AX750 CASE: CORSAIR Obsidian 350D W LCD: Dell U2412M 24''
Repro: Logitech Z2300 + Magnat Monitor Supreme 102
- dalat
- Nový používateľ

- Príspevky: 113
- Dátum registrácie: So 04. Aug, 2007, 08:00
- Bydlisko: BA - Dubravka
Re: Need for Speed: Rivals
Vratili uz konecne pohlad z cockpitu?? Lebo ak nie, tak to nezachrani ani grafika, ani hudba...ani nic.
