Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
DMaMT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 344
Dátum registrácie: Ut 18. Máj, 2010, 08:03
Bydlisko: BA/BL

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa DMaMT »

Som veľmi rád, že pán Marián Kotleba zvíťazil :)

Trocha zacitujem:
Nad Tatrou sa blýska,
hromy divo bijú.
Zastavme ich bratia,
veď sa oni stratia,
Slováci ožijú.

To Slovensko naše,
posiaľ tvrdo spalo.
Ale blesky hromu
vzbudzujú ho k tomu,
aby sa prebralo.

Už Slovensko vstáva,
putá si strháva.
Hej rodina milá,
hodina odbila,
žije matka Sláva!
No pomaly sa mi zdá, že sa napĺňa 3. odsek hymny SR a ľudia a občania tejto krajiny skutočne vstávajú a už to nie sú ľudia, ktorí tvrdo spali, tí čo mali klapky na očiach a boli ako ovce, čo volili tých istých pravo-ľavých politikov. Je čas, aby Slováci povstali, aby tu bola reálna demokracia a žiadne zvýhodňovanie, či iné diskriminujúce faktory. Nech žije matka Sláva! Ja som veľmi zvedavý na činy pána inžniera, magistra Mariána Kotlebu, taktiež nazývaný "extrémistom" a "rasistom". Vari nie je rasistické, aby mladá, 23 ročná cigánka, ktorá nikdy nerobila mala mesačný prídavok 924 eur??? Koľko ľudí robí za minimálnu mzdu (pozn. 327 eur) a sú dennodenne v robote 8 hodín. Mnohí za takou prácou i dochádzajú desiatky, či stovky kilometrov. Nie je toto diskriminujúce?? A aj to, že mladá rodina, ak chce bývať, musí si vziať pôžičku, nedostane to zadarmo, alebo za symbolické euro? A oni to na rozdiel od asociálov po 3-4 rokov nezničia.

Apropo, volil som Freša, u nás v BSK to bolo menšie zlo. V 1. kole som samozrejme volil pána Oskara Dobrovodského. Ak by som mal pohyb niekde v BBSK, tak by bolo jasné, že by som v oboch kolách volil pána Kotlebu.

‡ Na stráž ‡
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3757
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa lezgy »

preco za moje prachy musim trpiet sportove spravy v statnej telke zo zaznamu s koktajucou moderatorkou, skeriacu sa jak isty organ po kazdej tretej vete?
... nieje schopna precitat 3 vety zeby sa neskoktala jak sliepka ale koselu rozopne az po zem....

hodina po pretekoch f1 a oni pustia report po vcerajsej tlacovke?
markiza to vraj pre istotu ani nedala aj ked zo zaznamu to pusta tiez

tam idu prachy
hlavne ze spravodajstvo
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa faugusztin »

DMaMT napísal:a žiadne zvýhodňovanie, či iné diskriminujúce faktory.
Ok, takze Kotlebov program teda musi byt :
1) zrusenie minimalnej mzdy (zvyhodnuje tych, co nemaju dostatocne vzdelanie na to, aby zarabali viac nez minimalnu mzdu)
2) zrusenie dochodkovych odvodov a dochodkov (zvyhodnuje tych, co roky pracovali a kvoli veku uz pracu vykonavat nechcu alebo nevladzu)
3) zrusenie socialnych odvodov a podpory (zvyhodnuje tych, co nemaju pracu)
4) zrusenie zdravotnych odvodov a platene zdravotnictvo (zvyhodnuje tych, co su chori na ukor tych, co nie su)
5) zrusenie podpory v nezamestnanosti (vid bod 3).
6) platene skolstvo od zakladnej skoly (zvyhodnuje tych, ktori nemuseli chodit na platene skoly)
7) ziadne dotacie MHD, ZSR,... (zvyhodnuje tych, co vyuzivali sluzby MHD ci ZSR oproti vlastnej doprave)
8) ziadne dotacie do kultury (zvyhodnuje tych, co tie dotacie dostali)
9) ziadna dotacie Matice (vid bod 8)
...

Ci ? Pretoze toto si prave napisal.
Používateľov profilový obrázok
stevo_k1
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 173
Dátum registrácie: Po 05. Aug, 2013, 11:29
Bydlisko: Susany, Slovensko

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa stevo_k1 »

Mne je len luto koktavych obyvatelov BB kraja. Nic si u noveho zupana nebudu vediet vybavit.
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3757
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa lezgy »

DMaMT napísal:Som veľmi rád, že pán Marián Kotleba zvíťazil :)

Trocha zacitujem:

.

‡ Na stráž ‡
a potom slota? sak toho sme tu uz mali
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1476
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Sangala »

http://www.pospolitost.sk/
:D
DMaMT ty si to daj v hlave doporiadku ty na straz ... to je snad aj na ban
Používateľov profilový obrázok
DMaMT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 344
Dátum registrácie: Ut 18. Máj, 2010, 08:03
Bydlisko: BA/BL

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa DMaMT »

Sangala: A čo je na BAN? Akosi nechápem. Nie som si vedomý žiadneho porušenia pravidiel. Nič nezákonné tu nepropagujem. Apropo, od bolševikov je to dosť trápne gesto. Pospolitosť, ako aj ĽSNS sú na doménach .ORG, to vie každý. Na Slovensku by som sa totiž nečudoval, ak by aj domény SK rušili na politické objednávky. Keď vedia zakryť korupciu, gorily a ďalšie stránky, rušiť domény by bol najmenší problém....

Faugusztin: mal som najmä na mysli odstránenie zvýhodňovania dlhodobo nezamestnaných, resp. nezamestnateľných asociálov (hocijakej pleti - aj bielej), taktiež by bolo fajn dať všetkým rovnaké práva a povinnosti. Však vieme, čo sa deje často aj v osadách.
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1476
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Sangala »

vies vobec kto hlasal Na straz? v 21. storoci ked sa snazime o demokraciu pridu taky idioti ako ty co si myslia aky su vlastenci atd ... akoze aj ja som slovak ale toto ? a hlavna hlava pomazana este aj vyhra zupana ... fakt na zaplakanie tento stat ... pravica je rozsypana a my mozme len dufat ze sa tu ktosi vobec da dokopy ... lebo mat tu komunistov alebo neonacistov ... to su vazne sracky
Používateľov profilový obrázok
DMaMT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 344
Dátum registrácie: Ut 18. Máj, 2010, 08:03
Bydlisko: BA/BL

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa DMaMT »

Na stráž! No jasné :)
Na stráž! Takto znie slovenský národný pozdrav, ktorý sa ozýval a ozýva z hrdiel národne zmýšľajúcich Slovákov a Sloveniek po všetkých krajoch, mestách a dedinách našej Slovenskej vlasti.
V tomto peknom pozdrave počujeme hlas hrdého slovenského sebavedomia, ktoré zapaľuje v očiach plameň junáckej odvahy a spája všetky slovenské srdcia v pevnú reťaz národnej jednoty. Tento zvučný junácky pozdrav vyjadruje všetko, čo je programom
celého nášho národa. Aby tento pozdrav, ktorý sa zrodil v historických chvíľach nášho života a má na sebe pečať týchto dejinných chvíľ, nebol iba zvučnou frázou, ale aby sme si plne uvedomili jeho význam i obsah, je treba, aby
sme si ujasnili jeho hlboký zmysel.
Význam slovenského národného pozdravu “Na stráž!”
http://pospolitost.wordpress.com/2007/1 ... -na-straz/

Používanie pozdravu “Na stráž!” nie je trestným činom! Uznala to aj prokuratúra!
http://pospolitost.wordpress.com/2009/0 ... okuratura/
16. júna 2009 prokurátorka Okresnej prokuratúry Bratislava I. zastavila trestné stíhanie Mgr. Mariana Kotlebu za použitie národného pozdravu “Na stráž!” na zhromaždení 14. marca 2009 v Bratislave. Skutok podľa nej nie je trestným činom. V rozhodnutí sa pritom opiera okrem iného aj o znalecký posudok, ktorý presne definuje pozdrav Hlinkovej gardy a zároveň uznáva, že samotné použite slov “Na stráž!” nie je pozdravom Hlinkovej gardy, ak dotyčný súčasne nezdvihne aj pravicu do výšky očí. Toto rozhodnutie predstavuje významný precedent, pretože je vôbec prvým úradným uznaním tohto tradičného pozdravu slovenských nacionalistov. Ak sa teda zdravíte tak, ako sa patrí na Slovákov s národným povedomím, pretože sa tak zdravili aj naši predkovia, nemusíte sa obávať trestného stíhania!
http://pospolitost.files.wordpress.com/ ... enie12.jpg
http://pospolitost.files.wordpress.com/ ... enie21.jpg
http://pospolitost.files.wordpress.com/ ... venie3.jpg
http://pospolitost.files.wordpress.com/ ... venie4.jpg

Teda z rozhodnutia súdu je jasné, že "samotné použite slov “Na stráž!” nie je pozdravom Hlinkovej gardy, ak dotyčný súčasne nezdvihne aj pravicu do výšky očí." a ďalej "uznáva, že samotné použite slov “Na stráž!” nie je pozdravom Hlinkovej gardy".

Pozri, vždy lepší Kotleba, ako Maňka. Vedia ľudia vôbec, kto to je? A čo spravili súčasní v parlamente?? Prečo presadili euroválov a navždy zadĺžili Slovákov, ktorí musia platiť na iné národy?? Sú toto protislovenskí, či proslovenskí politici, hmmmm???

Kotleba nie je žiadnym neonacistom. Nikde nikoho z nacistov nepodporoval. To len naše zapredané médiá trepú kde tu sa len dá. Trasú sa.... No keďže sú tu i poslanci VÚC reálnu právomoc bez nich župan nemá. Všetko mu musia schváliť, takže okolo toho robia zbytočne rozruch.
Používateľov profilový obrázok
Odar
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5572
Dátum registrácie: St 13. Okt, 2010, 17:10
Bydlisko: PD / NR Slovensko

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Odar »

tak uz sa vyrojili aj tu :hysterical:
- PC
Spoiler: ukázať
Corsair SF600 600W 80 PLUS Platinum
Cooler Master MasterBox NR200 Black
Crucial Ballistix 2 x 16GB DDR4 3600 CL16
Kingston KC3000 2TB NVMe + Thermalright HR-09 2280 PRO Black, Samsung 970 EVO Plus 2TB NVMe
Gigabyte B550 I AORUS PRO AX
Ryzen 9 5900X
ASUS TUF GeForce RTX 3080 GAMING O12G (0.862V @ 1890 MHz)
Noctua NH-U12A
2 x Noiseblocker NB-eLoop B12-PS
2 x Noctua NF-A12x15 PWM Chromax Black
AOC Q3279VWF
-- HTPC
Spoiler: ukázať
Streacom ST-NANO150 HTPC PSU 150 Watt
Streacom ST-F7CS EVO
Asus ROG STRIX B760-I GAMING WIFI
i5-13500 (power limit 45 W)
Kingston FURY Beast DDR5 2x16 GB 5200 MHz CL40
Silicon Power P34A60 2 TB NVMe + Samsung 850 EVO 500 GB SATA + Crucial MX500 2 TB SATA + WD Blue 3D NAND 500 GB M.2 SATA
Noctua NH-L9x65
Noctua NF-A8 PWM
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

uvidime ci bude nieco robit, alebo to bude len dalsia tlchuba ala Slota. Je to jeho sanca, ludia mu dali sancu. Iked len na poli zupana, ale na zaciatok mu to musi stacit.

na straz ani podobne hesla mu nepomozu. Mozme to vidiet na madarsku, kde sa do cela krajiny dostali podobny vlastenci a krajina sla ekonomicky dolu, lebo len hlasali aky su narodniary a nepotrebuju nikoho.
My potrebujeme silnu politicku osobnost, druheho Fica, len na druhom brehu. Bohuzial ziadna podobna osoba sa nenasla
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
stevo_k1
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 173
Dátum registrácie: Po 05. Aug, 2013, 11:29
Bydlisko: Susany, Slovensko

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa stevo_k1 »

DMaMT, v podpise mas preklep, spravne to ma byt "Ne straš!"
Používateľov profilový obrázok
Fullesh
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5199
Dátum registrácie: So 05. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Fullesh »

Zas vsetci mudruju, neviem co sa rozculujete aj tak si to odhlasovali ludia. Dnes uz nikto nema istoty v nicom, tak preco neskusit. Ja tiez som len zvedavy, ci to bude mat nejaky efekt, alebo to bude dalsi saso mudry, ako podaktory tu na fore.
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600G |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| G-Skill 2x8GB DDR4 3200MHz Trident-Z |GPU| AMD Vega 7
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|LCD| BenQ BL3200PT |Mouse| Logitech G603 |Pad| Razer Goliathus Speed |OS| Microsoft Windows 10 Pro x64 SK
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K
.
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

Sangala napísal:http://www.pospolitost.sk/
:D
DMaMT ty si to daj v hlave doporiadku ty na straz ... to je snad aj na ban
Boli uz aj ini, ktorym domeny ukradli, takze nic smiesne na tom nieje....

Ked mi niekto kto zije v tejto republike poslednych 12rokov (4vlady sa vystriedali za ten cas - SDKUa spol. SMER zlepenec SMER), povie, ze je Manka lepsia volba ako Kotleba, tak to mi bude stacit. Co viac chcu nasi politici, ked len kradnu, rozkradaju nas majetok, nase peniaze davaju na predrazene tendre, smeju sa nam do ksichtu ked sa ich pytaju na pofiderne tendre kauzy a odpovedaju s uskrnom: "vsetko bolo v sulade zo zakonom alebo neporusili sme zakon". Sa pytam, co chcu nasi politici? Dospelo to ku Kotlebovi, ja sice niesom zastanca jeho strany, ale on samotny mi nepride ako ziadny extremista, ma vzdelanie VS, ma vystupovanie na urovni, neskace do reci, sprava sa slusne, co sa o vacsine inych politikov povedat nema.
A hlavne, nema ziadnu politicku minulost, ma cisty stit !!!
Na koniec len tolko, ze nech len pokracuje SMER a Spol. /taky Freso v BA/ v rozkradani majetku, aby dalsie volby neutreli usta este viac, pretoze kotleba mal len 8% v prieskumoch, a kde bol nakoniec? V dalsich volbach ked sa Slovaci spamataju a uvedomia si, ze vyhrat moze aj kanditat bez reklamy, ziadna megatvar, tak v parlamente nemusi ostat ani 25% sucasnych tvari..
Len tak dalej, mily Smer, SDKU a pod. Sposobili ste si to sami... Vyhra Kotlebu nieje vyhra extremizmu, ale skor volba obcanov, ktori uz neveria nikomu a nicomu... Tak sli radsej zvolit Kotlebu, ako tych zlodejov hore. :facepalm:
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Asnod
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2299
Dátum registrácie: St 25. Sep, 2013, 12:05
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Asnod »

Felipe mas zhruba pravdu, hlavna problematika myslim si ze Lunik 9 a spol, Kosice a europske hlavne mesto kultury, radsej zvolit niekoho neznameho kde clovek nema co stratit a moze cloveka len prekvapit ako bandu zlodejsku ktora to ze nieco rozkradne je viac menej iste a romska usadlost a vyciciavanie statu, ludi, ja im hovorim potkany a normalny clovek sa moze niekedy aj posrat a nebude sa mat lepsie ako ti darmozraci. :rolleyes:
Na nezmyselne komenty miestnych intelektualov nereagujem.

Návrat na "Debata o všetkom"