Posilnovanie

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7299
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Papek »

U mna presne to iste. Mam doma hrazdu, ale cvicim na nej mozno 2x do tyzdna a to tiez len stylom, ze idem okolo, tak si dam 10 zhybov a idem sa do kuchyne natlacit.
Užívateľské meno napísal:som tam "najtensi" ma moc demotivuje :)
Tak toto je najvacsia blbost. Ako obcas som mal aj ja podobny mindrak, ze co tam budem saskovat na hrazde, ked spravim len 4 zhyby, ved typci tam robia serie po 15-20. Vies co? Mozes sa na nich vy...bat, ked uz ide o to. Lenze v posilke ti nikto nepovie nic zle, su tam z rovnakeho dovodu ako ty - chcu sa zlepsit, urobit nieco pre seba. Osobne ked vidim niekoho tenkeho alebo tlsteho, tak ma hned napadne, ze sa ten clovek prekonal a rozhodol sa nieco robit.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Leon »

ja mám doma lavičku, hrazdu, stojan na drepy, kladky, jednoručky, EZky, dlhé tyčky, tak 300kg závaží a cvičím tam už 3 roky a nevymeškal som nikdy ani jeden tréning :P (okmre teda keď sa niekde išlo na chaty, alebo von atď samozrejme),... všetko je len o tom či sa ti chce :)
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7871
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa LordKJ »

ako som povedal som na tom fakt ako Leon, len stym, ze som vydrzal cvicit len rok pravidelne bez vynechania... sak minuly silvester som cvicil o 11tej aby som nevynechal :laugh:
neverim,ze niekto povie ,ze 20e mesacne pre osobny rozvoj, dobry pocit a v konecnom dosledku aj v prospech zdravia je vela.. ved 20e su cigarety na tyzden,alebo 3x posedenie pri kave:) to ozaj si myslim,ze najde hocikto.
prave som to povedal a stojim si za tym :-)
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa quicky »

je to skorej o osobnych preferenciach ako o existencii 20e. niekto ide radsej na kafe a niekto si kupi vstup do posilky:) v kazdom pripade ked sa chce cvicit da sa vsade/vid parkour a ta nova forma v prirode sidliskach ale neviem jak sa to vola :)
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7299
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Papek »

workout :) akurat teraz v zime to je tazsie a nie kazdemu sa chce mrznut vonku a robit kliky a podobne somariny
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

nazdar, potrebujem poradit
uz davno som si chcel kupit hrazdu do dveri, ale lenivost zvitazila :red:

no teraz budu mat v pondelok v Lidli za 15e do dveri, presne taku aku som chcel
Obrázok

pisu ze je to vhodne pre ram dveri siroky 70-86 cm
avsak od akych bodov ramu dveri to merat? (vnutorny volny priestor / az po vonkajsok ramu / dajaky stred medzi tym)???

na obrazku som vyznacil rozmery mojich dveri (vnutro - surka dveri = 80cm , vzdialenost najvzdialenejsich bodov ramu = 94 cm)
neviete ako to meraju?
bude mi toto dobre alebo (ako ine predtym skusane hrazdy) to bude male lebo mame debilne ramy dveri v byte?
vdaka
...
anonym_a8

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa anonym_a8 »

Malo by sa merat vnutro, teda prechodna sirka dveri, tvojich 80cm. Ale ked sa to ma zavesit na vrch oblozkovych zarubni, tak by som mal velmi vaznu obavu, ze to celu zarubnu utrhne (teda tu vonkajsiu listu). To je obycajna drevotrieska vlozena jednou perodrazkou do vnutornej listy, podla mna to nema sancu vydrzat...
(urcite nie kvalitu na slovensku bezne predavanych drevotriesok)
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

to je len obrazok z letaku
zarubnu mam klasicku zeleznu staru a z druhej strany sa to tusim opera bud o panel alebo uplne o vrch zarubne a to by to snad zvladlo
...
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Co hovorite na bielkoviny z fazule..Je je tam vyse 20g na 100g.
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7299
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Papek »

Ze popri 20 g bielkovin to ma aj vyse 60 g sacharidov. Rastlinne bielkoviny su tazsie spracovatelne, neobsahuju vsetky potrebne aminokyseliny a teda tym, ze zjes 20g rastlinnej bielkoviny z fazule realne telo nevyzije ani polovicu. Lepsia vyuzitelnost sa dosahuje kombinaciou s inymi zdrojmi bielkovin - soja, oblininy alebo zivocisne bielkoviny. Na nete je dost clankov, daju sa zbehnut za den-dva a hned mas lepsi prehlad, co jest
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

polysacharidov ale..
to ze neobsahuju tolko aminokyselin viem,ale to ze ich telo spracuje tazssie ako zivocisne je omyl
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa quicky »

inak uz som dal dole 14kg :) som sem aj zabudol napisat:) davam si pozor na stravu ale obcas si aj doprajem :) samozrejmost je cca 4-5 treningov do tyzdna.
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7299
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Papek »

Tak ja som dal zatial dole 8kg, z 99 som sa dostal na 91. Cez tyzden idem bez sacharidov, vikendy sa prilis neobmedzujem, ale ani neprezieram. Treningy mam sice iba 3-4 do tyzdna, ale mam k tomu squash a powerisery. V piatok by mi mali konecne prist aj kotuce na bicykel, takze hura na kopce :) Uz len predlzit den o dalsich 8 hodin, aby som mal na vsetko cas.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa quicky »

tak u mna je to teraz hlavne zapasenie, trening kazdy druhy den cca 2 hodiny ,to je dovi :D a samozrejme nejaka ta posilka,ale uz nie az tak tazke vahy
Užívateľské meno
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 47
Dátum registrácie: St 25. Sep, 2013, 21:36

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Užívateľské meno »

keby chcete, dam za vas dole 1kg za 1 den. staci ak ma pozvete na obed.. poriadne velky a syty obed :)

Návrat na "Debata o všetkom"