Novy bios pre MSI K8T NEO-V, K800Pro

Všetko o základných doskách, ich problémoch, možnostiach...
Používateľov profilový obrázok
floyd
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 33
Dátum registrácie: Po 16. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Ba

Príspevok od používateľa floyd »

to tomasxp - mne zozaciatku tiez neslo dat viac,nenakopol som pc,musel som resetovat bios a ked bol defaultne nastaveny potom som sa doneho pustil a nastavil som si ho podla seba (HTT nasobic sa na menit neda), a ak das inaksie casovanie ramiek akurat znisis ich frekvenciu na ktorej budu bezat,toto som vobec nemenil,robil som len v Cell Menu a nastavil som vsetko na disabled ako dynamic overclocking a spred spectrum atD ,a nastavoval som fsb tak po 10 a vzdy som nakopol pc a nechal bezat a potom zachvilu som zase zmenil viac a viac a v pohode mam 250 uz asi 3 mesiace ficim a dost to pomohlo ten OC,
PS: flashol som bios/mimochodom taky isty len o mesiac novsi ako je na doske/ a vobec nic sa nezmenilo taktoval som FSB este pred flashom
TO TOMAS: skus sa s tym pohrat a ked nevies nieco co znamena nechaj to na auto,zvysuj fsb po 5-10 a uvidis :wink:
AMD FX 8350@4,2ghz,Gigabyte 990XA-UD3,Kingston 2x4GB 1600MHz CL9 Beast X Predator,Gigabyte Radeon 7870 2GB OC
Používateľov profilový obrázok
Tomasxp
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Ne 04. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Senica

Príspevok od používateľa Tomasxp »

floyd napísal:to tomasxp - mne zozaciatku tiez neslo dat viac,nenakopol som pc,musel som resetovat bios a ked bol defaultne nastaveny potom som sa doneho pustil a nastavil som si ho podla seba (HTT nasobic sa na menit neda), a ak das inaksie casovanie ramiek akurat znisis ich frekvenciu na ktorej budu bezat,toto som vobec nemenil,robil som len v Cell Menu a nastavil som vsetko na disabled ako dynamic overclocking a spred spectrum atD ,a nastavoval som fsb tak po 10 a vzdy som nakopol pc a nechal bezat a potom zachvilu som zase zmenil viac a viac a v pohode mam 250 uz asi 3 mesiace ficim a dost to pomohlo ten OC,
PS: flashol som bios/mimochodom taky isty len o mesiac novsi ako je na doske/ a vobec nic sa nezmenilo taktoval som FSB este pred flashom
TO TOMAS: skus sa s tym pohrat a ked nevies nieco co znamena nechaj to na auto,zvysuj fsb po 5-10 a uvidis :wink:
ok vyskusam nieco dik moc ja som si dal updatovat bios mam najnovsi aky je ale nic sa nezmenilo skoro. zvysoval si aj napatie HTT???
Doska-Asus P5E, Procesor-Core 2 Duo E6850 3000MHz&3520MHz, Graf garta- MSI GeForce N260GTX CUDA T2D896MB OC PCX, A-DATA 2x2048+2x1024MB DDR2-800mhz Extreme edition, Zdroj-Enermax460W, HDD-320Gb-Seagate Baracuda SATA ll

Návrat na "Základné dosky"