MS v hokeji 2014

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12474
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: MS v hokeji 2014

Príspevok od používateľa HellAngel »

ale no tak fellipe, trocha triezvosti. Aj Satan, Gaborik, Handzus ... museli nejako zacinat. prejavil sa u nich talent uz zamlada, ale naozaj hrat dokazali az po niekolkych rokoch odohratych v zamori. nie v nasej lige. A situacia sa opakuje. Mladinu treba co najrychlejsie dostat prec zo slovenska a nech sa uzua hrat skutocny hokej a nie tuto saradu na slovensku. Potencial u par hracov je jednoznacne vidiet uz na tychto MS.
Vravis o druhej tretine so Svedmi, moj nazor je, ze so svedmi sme to odohrali velmi dobre az na tu prvu tretinu. Chybala nam ale koncovka a trocha viacej stastia. To ze nas tocili 5 minut a co? Pozri si ine zapasy ako sa tocia tam. Stacilo sa mi dnes divat na USA - Finsko. Vsak Fini nic nehrali. V 1 tretine mali 2 strely na branu a to finov povazujem za dobre muzstvo.
Potom tu bola aj choroba niektorych hracov, koli comu sme neboli schopny postavit viacej ako 3 utoky a niektory hraci isli s virozou na ihrisko.
Nehrame zle, jedina skoda bola toho francuzka, na druhej strane vyklepali aj kanadanov.
Moj nazor je ze radsej budem sa divat na tento nas hoej, ako cakat na NHL hviezdy a divat sa ako predvadzaju krasokorculovanie, lebo sa boja hrat koli moznemu zraneniu.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5780
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: MS v hokeji 2014

Príspevok od používateľa felipe25 »

To ze napises nieco v zmysle, ze hraci NHL dojdi hrat na MS, a hraju opatrne kvoli moznemu zraneniu - to je bullshit, a to sam dobre vies.
Ked je hrac na lade, a hra na 80%, kde ma zarucene, ze ho nejaky pridrbany Talian neskoci tak, ze bude rok zraneny? Ja proste nechapem, ako moze niekto napisat, ze dojdu tam, a nehraju naplno :D

Skor by som povedal, ze NHL hraci su bohuzial zvyknuty na uzke klzisko, ovela viac ako na siroke, a na MS mozno preto maju problemy. Ano, pamatam si zapasy na nejakom pohari co sli v noci a tocila nas tam Kanada, aj ked nasi hraci tam mali hviezdy z NHL, takze, aj tato teoria ma trhliny :D

Ale naozaj nemozes mysliet vazne, ked napises, ze NHL pridu a hraju na polplynu. To je nezmysel.

K zvysku: ok, suhlasim, ale, treba sa pozerat, kolko hracov sme mali v NHL, kolko hracov sa zlepsovalo v tej NHL sucasne, bolo ich viac ako 10. Teraz? Tam nehra skoro nikto. Mame tam par hracov, z toho niektori co tam hraju asi iba sedia na lavickach, pretoze na MS nevidno ich prinos tak, ako v minulosti.

Musime si priznat, ze za 5-10rokov neviem kto bude repezetentovat SR, aka kvalita, a ze zapasy s Rusmi, Finmi, Svedmi budeme brat za povinne ligacky, a budeme sa bat, ci dame nejakeho outsidera, aby sme nevypadli. Nie ako teraz, ze sme cakali aspon nejake bodiky v prvych dvoch zapasoch...

Tak jak Tatar povedal, na Zapase ale aj na vychode - vsetky krajiny ktore sa zlepsili sa zlepsuju aj vdaka tomu, co robi stat pre nich. Neplatia za treningy, tu vystroj maju zdarma /ano, niekto sa zasmeje, ze co je to 500eur za vystroj - ale su rodiny, ktore tolko penazi nazvys nemaju, a mozno lepsi hrac jak Satan skonci hokej karieru skor, jak ju zacne../, a stat sa stara. U nas, ako uz vzdycky je to tak, ze mas na to? Ta sportuj, nemas na to? Ta pal do pi.., s pozdravom Tvoj stat. :facepalm:

A my potom ako Slovaci chceme, aby ti mladi nas sli reprezentovat? A sa pytam, zaco? Zato, ze nas stat im nikdy nic nedal? Sa cudujem casto, pri tom ako su kritizovani ked prehraju s FRA a pod., ako ich kazdy zakope pod zem, ze vobec tam chodia. Sak nech tam idu hrat ti, co kritizuju.. Ja si ich vazim, beriem ich kvalitu takou aka je, ale jednoznacne si myslim, ze davaju tomu statu ovela viac, ako dal stat im.. A nemusia...
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12474
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: MS v hokeji 2014

Príspevok od používateľa HellAngel »

Myslim to vazne, vola hviezd vobec nepodavalo adekvatny vykon. Staci si pozriet ich herny vykon v NHL a potom za repre. Nevravim ze vzdy a kazdy zapas. Ale bola to vacsina zapasov. Hrali proste bez chute. Vcera som pozeral hokej Cesko - Norsko. A zvlast som si vsimal Jagra. Je stary, ale do hry vklada vsetko, nevidim na nom ze by sa setril alebo bal ist do osobnych subojov. Aj pocas prestavky ho komentatory rozoberali.
My sme uz omladenie potrebovali ako sol.
O tom kolko talentov dokazeme vyprodukovat, repektive podchytit teraz a volakedy o tom netreba ani diskutovat. Stoji to za sracku a este dlho bude. Ale par talentov mame a konecne aj par dobrych brankarov. Nadej tu je, len sa uvidi co dalej
NB: Asus ROG Strix G16
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: MS v hokeji 2014

Príspevok od používateľa quicky »

ja len v skratke vo vseobecnosti.viac zraneni sa dejr pri sporte prave ked sportovec nejde na 100percent;)
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3735
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: MS v hokeji 2014

Príspevok od používateľa fobos »

tak a stvrtfinale nam uslo. Aj ked to je asi jedno, kedze ovca a spol by nam nalozili desinu a bola by to este vacsia hanba :)

klobúk dolu pred francúzmi, hraju fakt dobre.
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
dargy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1585
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: MS v hokeji 2014

Príspevok od používateľa dargy »

Však bude sranda ešte keď vytrepu frantíci rusákov...to by som sa zábaval teda :D, a úprimne im to prajem, tretie tretiny im to sype. A vidno že idú na 120%, keď som pozeral den vs fra tak myslím že dáni hrali hokej a frantíci dávali góly.
ZDROJ: Seasonic G Series 550W GOLD MB: ASUS TUF Gaming B550-PLUS WI-FI II CPU: Ryzen 5 5600@4,6 GHz cooled by NOCTUA NH-U12F RAM: 2x8 GB Crucial Ballistix Black 3600MHz cl16 VGA: Sapphire Pulse RX 5700 8 GB + 2x Noctua NF-A12x15 Chromax PWM HDD: Samsung SSD 860 EVO 500GB + Kingstone SSD Now 64GB + 1TB WD Caviar Blue WD10EALS SOUND: Asus Xonar DX MONITOR: 34" LG 34UM68 DRIVING WHEEL: Logitech G25 RECEIVER: KINO: Yamaha RX-V557 + CANTON set 5.0 GLE series + subwoofer VELODYNE VX-10 STEREO: ONKYO A-5VL + Tannoy M1 HEADPHONES: Superlux HD330, Focal Sphear, Soundmagic e50 + LG V30 TV: Plazma P50X60 R.I.P. now TX-P50UT50
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3735
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: MS v hokeji 2014

Príspevok od používateľa fobos »

bola by to sranda, ale tipujem, ze im rusi nalozia 5:0
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: MS v hokeji 2014

Príspevok od používateľa Blackhawk »

quicky napísal:ja len v skratke vo vseobecnosti.viac zraneni sa dejr pri sporte prave ked sportovec nejde na 100percent;)
presne tak

Inak felipe25, robil si nejaky sport?
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD

Návrat na "Debata o všetkom"