direct x

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
joe-xonic
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 101
Dátum registrácie: Št 13. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

direct x

Príspevok od používateľa joe-xonic »

tak mam problem mam dx 9.0b a neide mi zanic nainstalovat dx 9.0c aj ho dam instalovat "instaluje" mi ho asi 10 sekund a vyhodi ma ze instalacia sa skoncila uspesne ale aj ked dam cez everest hodi mi ze mam iba9.0b :( aj som preinstaloval win ked som uz nevedel co mam ine spravit a nic aj som skusil die uninstalatory dx tie mi zas blbnu. nepomohlo by mi nainstalovat trebars 8.0 tym by sa mi mal cely dx9.0b odinstalovat(aspon myslim) :? a potom dat 9.0c.
please help lebo uz mi neide nic. :cry:
Používateľov profilový obrázok
Patko19
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 959
Dátum registrácie: Pi 22. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: prievidza

Príspevok od používateľa Patko19 »

a co tak trosku pogooglit ??

Kód: Vybrať všetko

http://www.google.sk/search?hs=foU&hl=sk&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Ask%3Aofficial_s&q=direct+x+uninstaller&btnG=H%C4%BEada%C5%A5&meta=
Používateľov profilový obrázok
joe-xonic
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 101
Dátum registrácie: Št 13. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa joe-xonic »

sranda ze to som spravil ako prve aj som nieco stiahol ale len mi to blblo ine mi dalo ze odinstalovalo dx9.0b lenze cez everest to tam stale bolo :E
Používateľov profilový obrázok
joe-xonic
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 101
Dátum registrácie: Št 13. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa joe-xonic »

:( nikto nic? :( no tak!
Používateľov profilový obrázok
robour
VIP
VIP
Príspevky: 1780
Dátum registrácie: So 26. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Trstená

Príspevok od používateľa robour »

DirectX 9.0C je sucastou zaplat do windowsu. Ak mas nainstalovany service pack 2, mal by si vtom mat tusim 9B. Pri Dalsich updatoch do service pack 2 (je ich skoro sto) sa potom doinstaluje aj 9C. Zrejme ho tam uz mas keD ti instalacia trva len par sekund.
MTB: ASUS Crosshair VI Hero X370 CPU: AMD Ryzen 5 2600 : Noctua NH U9B RAM: G.SKILL 16GB KIT 3200MHz CL16 Aegis : Sapphire AMD Radeon HD6770: SSD: Samsung 970 Evo 500GB NVme M.2 HDD: Seagate SSHD 2TB ST2000DX001 PSU: Seasonic Focus 550W LCD: Eizo 19"
Používateľov profilový obrázok
subz3ro
Príspevky: 227
Dátum registrácie: Št 28. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa subz3ro »

Windows XP Service Pack 2 uz obsahuje 9.0c verziu DirectX,
dokaz tu:
http://www.microsoft.com/presspass/news ... PSPFS.mspx
:)
There are 10 types of people in the world. Those who know binary and those who don't.
Používateľov profilový obrázok
joe-xonic
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 101
Dátum registrácie: Št 13. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa joe-xonic »

to je super ze v SP 2 je 9.0c ale mne ho nenajde ani everest a aj hry sa mi nezapnu napr most wanted som musel priamo poh hru kopirovat dll subory ale taky alebo tomb raider(legend) ma ani nepusti instalovat ze musim mat 9.0c a ze mam 9.0b :( . neviem ale nemoze to byt este tym ze mam vypnute auto. updaty na win? lebo som to pri instalacii win vypol bo mi to spomalovalo net.??? ale neslo by to este tak ako som sa pytal ze nainstalovat nejaky starsy a potom novsi? alebo preinstalovat SP 2???
Používateľov profilový obrázok
robour
VIP
VIP
Príspevky: 1780
Dátum registrácie: So 26. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Trstená

Príspevok od používateľa robour »

Preinstalovat SP2 sa asi neda.
Používateľov profilový obrázok
joe-xonic
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 101
Dátum registrácie: Št 13. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa joe-xonic »

nedaa???? :( a tymi updatami to neni?neda sa to jednoducho tak vyriesit ze si ich zapnem??? lebo sak pochybujem ze v tych prvych sp bez updatov bolo 9.0c.
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa crux2005 »

SP 2 sa da preinstalovat :wink:
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
joe-xonic
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 101
Dátum registrácie: Št 13. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa joe-xonic »

inac neviete kde je nainstalovany dx??? ze by som surovo vymazal tie veci co su tam a nainstaloval odznovu.???
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2780
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

To by som Ti neodporucal ... :)
Používateľov profilový obrázok
joe-xonic
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 101
Dátum registrácie: Št 13. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa joe-xonic »

no super som si prave stiahol service pack2 z microsoftu a otvorim ten subor nieco sa mi rozbaluje a vyhodi mi zeinstalacia sp2 nie je zhodna s jazykom mojho windowsu a ze sa musi ukoncit. :cry: mam nainstalovanu slovencinu do mojho winu a tan sp2 je asi v anglictine. :cry: ako dam prec tu slovencinu? aby ma pustilo dalej v instalacii.?
Používateľov profilový obrázok
joe-xonic
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 101
Dátum registrácie: Št 13. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa joe-xonic »

a este mam najprv odinstalovat sp2 co mam v pc? alebo mi pri instalacii noveho service packu preinstaluje stary???
Používateľov profilový obrázok
robour
VIP
VIP
Príspevky: 1780
Dátum registrácie: So 26. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Trstená

Príspevok od používateľa robour »

Najlepsie urobis ak preinstalujes cely win. Ten povodny win co mas sa da doplnit o SP2 velmi jednoducho pomocou programu nLite. Staci si skopirovat win do priecinka, podobne aj SP2. Potom spustis nLite (v slovencine) a zadas cestu ze ten SP2 sa ma integrovat do windowsu. Ten potom priamo napalis na CD. :wink: Link na program je tu: http://www.nliteos.com/ Ak by ti ten soft nechcel ist potrebujes do windowsu doinstalovat Net framework ci ako sa to vola. :)
MTB: ASUS Crosshair VI Hero X370 CPU: AMD Ryzen 5 2600 : Noctua NH U9B RAM: G.SKILL 16GB KIT 3200MHz CL16 Aegis : Sapphire AMD Radeon HD6770: SSD: Samsung 970 Evo 500GB NVme M.2 HDD: Seagate SSHD 2TB ST2000DX001 PSU: Seasonic Focus 550W LCD: Eizo 19"

Návrat na "Programy a problémy s nimi"