Program na spomalenie PC

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
djkobrra
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 47
Dátum registrácie: St 22. Sep, 2010, 17:26

Program na spomalenie PC

Príspevok od používateľa djkobrra »

Ahojte.
Nepoznate niekto z vas nejaky program, ktory by mi dokazal spomalit hocijaku flash hru, ? tak aby sa dala ovladat, a dalo sa nahrat co najvacsie skore? Skusal som programy cpu killer, ci Cheat Engine ale bezuspesne, ked zmrazim pocitac, je to takmer neovladatalne.. Nepoznate niekto sposob, ako spomalit pocitac? Dakujem za akukolvek pomoc.. program, ci napovedu. snad som v spravnej teme.
Naposledy upravil/-a djkobrra v Ut 01. Júl, 2014, 17:12, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
lietadlo69
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 635
Dátum registrácie: St 05. Okt, 2011, 18:28
Bydlisko: Stará Turá

Re: Program na spomalenie PC

Príspevok od používateľa lietadlo69 »

to chces akoze cheatovat hry na FB :? no Ty mas dost :facepalm:
cpu:Intel i5 6600K@4,5Ghz/1,30V+noctua NH-U14S mb: asus Z170 pro gaming ram:kingston 2x8GB ddr4 3000 MHz psu: Fortron Aurum 500W gpu:Gainward Gtx 1070 Phoenix@1720(boost 2013)/9200Mhz case: corsair graphite 600T+ silverstone penetrator 12cm, 2 x noctua nf-p12 U.L.N.A ssd: Intel 600P M2 256GB/crucial m4 128gb keyboard: Func KB460(red switch) mouse: Razer Death Adder Left hand edition monitor: Dell s2716dg sound:grado SR60
djkobrra
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 47
Dátum registrácie: St 22. Sep, 2010, 17:26

Re: Program na spomalenie PC

Príspevok od používateľa djkobrra »

Dam to po lopate... potrebujem docielit, aby mi jednoducho FLASH hra isla pomalsie.... a nie coraz casom rychlejsie, to chcem tak vela, jednoducho danu hru spomalit... da sa to pomocou cpu killera.. ale blbne to, tak ci nie je aj nejaka ina moznost.... jednoducho spomalit, ci uz hru, alebo vykon pocitaca, je to teraz jasne?
zeleny_vlk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 380
Dátum registrácie: Pi 20. Apr, 2012, 07:44

Re: Program na spomalenie PC

Príspevok od používateľa zeleny_vlk »

Áno je to jasné. Postupom v hre sa hra zrýchľuje a ty chceš podvádzať a spomaliť ju aby si nahral čo najvyššie skóre :rofl:
Používateľov profilový obrázok
lietadlo69
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 635
Dátum registrácie: St 05. Okt, 2011, 18:28
Bydlisko: Stará Turá

Re: Program na spomalenie PC

Príspevok od používateľa lietadlo69 »

djkobrra napísal:Dam to po lopate... potrebujem docielit, aby mi jednoducho FLASH hra isla pomalsie.... a nie coraz casom rychlejsie, to chcem tak vela, jednoducho danu hru spomalit... da sa to pomocou cpu killera.. ale blbne to, tak ci nie je aj nejaka ina moznost.... jednoducho spomalit, ci uz hru, alebo vykon pocitaca, je to teraz jasne?
ja som ta pchopil uz z prveho prispevku :facepalm: . tak pekne krasne trenuj :bye:
cpu:Intel i5 6600K@4,5Ghz/1,30V+noctua NH-U14S mb: asus Z170 pro gaming ram:kingston 2x8GB ddr4 3000 MHz psu: Fortron Aurum 500W gpu:Gainward Gtx 1070 Phoenix@1720(boost 2013)/9200Mhz case: corsair graphite 600T+ silverstone penetrator 12cm, 2 x noctua nf-p12 U.L.N.A ssd: Intel 600P M2 256GB/crucial m4 128gb keyboard: Func KB460(red switch) mouse: Razer Death Adder Left hand edition monitor: Dell s2716dg sound:grado SR60
Používateľov profilový obrázok
QuaDko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1331
Dátum registrácie: Po 11. Jan, 2010, 17:16
Bydlisko: Trstín-Trnava-Bratislava

Re: Program na spomalenie PC

Príspevok od používateľa QuaDko »

Volá sa to že fairplay. Super appka :D
Working on
djkobrra
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 47
Dátum registrácie: St 22. Sep, 2010, 17:26

Re: Program na spomalenie PC

Príspevok od používateľa djkobrra »

Este raz sa spytam a napisem to, lebo asi pisem po madarsky, existuje nejaka taka aplikacia, alebo vec ako na to? Dakujem
Používateľov profilový obrázok
trojan4x4
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1937
Dátum registrácie: Ne 17. Feb, 2013, 15:55
Bydlisko: Nitra - Vráble (22)

Re: Program na spomalenie PC

Príspevok od používateľa trojan4x4 »

Nikto ti to neprezradi, kedze si vysiel na povrch s tym ze chces cheatovat. :) tu si skoncil :D

A neskus napisat ze toto forum je tu na to aby ti pomohlo !

Pochybujem ze z dnesneho procesoru spravis 10 rocnu masinu, bud to pojde uplne pomaly alebo rychlo.
Spoiler: ukázať
CPU ► AMD FX-8320
COL ► Scythe Orochi
MOB ► Gigabyte-990XA-UD3
RAM ► Kingston HyperX Predator 2x4GB 1600Mhz
GPU ► AMD MSi R9 280X OC Edition
SSD ► Crucial M4 128GB
HDD ► Barracuda 1TB
PSU ► Cooler Master RS-700W
CSE ► Zalman Z11+
PHO ► Nokia Lumia 930 32GB WP8.1
I AM FX =
djkobrra
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 47
Dátum registrácie: St 22. Sep, 2010, 17:26

Re: Program na spomalenie PC

Príspevok od používateľa djkobrra »

Co je na tom zle, ze chcem byt lepsi ako kamarati? Ved nejde o zivot..... no tak dakujem.. na Slovensku ludia nepomozu, ani ked by ako bolo.. preto je cele Slovensko tam kde je......
Používateľov profilový obrázok
trojan4x4
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1937
Dátum registrácie: Ne 17. Feb, 2013, 15:55
Bydlisko: Nitra - Vráble (22)

Re: Program na spomalenie PC

Príspevok od používateľa trojan4x4 »

Nie, slovensko ako také je preto tam kde je, lebo každý si myslí, že môže každého o*ebávať a pritom je sám o*ebávaný lebo o tom, že ľudia na každom rohu o*ebávajú nikto nevie ;) A ty sa snažíš o*ebať iných a verejne prehlásiš, že o nič nejde. Nie môj milý, ide o princíp.
Spoiler: ukázať
CPU ► AMD FX-8320
COL ► Scythe Orochi
MOB ► Gigabyte-990XA-UD3
RAM ► Kingston HyperX Predator 2x4GB 1600Mhz
GPU ► AMD MSi R9 280X OC Edition
SSD ► Crucial M4 128GB
HDD ► Barracuda 1TB
PSU ► Cooler Master RS-700W
CSE ► Zalman Z11+
PHO ► Nokia Lumia 930 32GB WP8.1
I AM FX =
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Program na spomalenie PC

Príspevok od používateľa Leon »

djkobrra napísal:Co je na tom zle, ze chcem byt lepsi ako kamarati? Ved nejde o zivot..... no tak dakujem.. na Slovensku ludia nepomozu, ani ked by ako bolo.. preto je cele Slovensko tam kde je......
Naopak hochu. Slovensko je presne také aké je práve kvôli ľudom ako si ty.

Si spadol asi z hrušky nie ? To čo je za rozum pýtať niekoho aby ti pomáhal podvádzať? Takéto detské reči, že nepomôžu si strč niekam, si myslím, že na tomto fóre je dosť vidno, že tu sa práve pomáha. (tým pravým)
djkobrra
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 47
Dátum registrácie: St 22. Sep, 2010, 17:26

Re: Program na spomalenie PC

Príspevok od používateľa djkobrra »

Si spadol asi z hrušky nie ? To čo je za rozum pýtať niekoho aby ti pomáhal podvádzať? Takéto detské reči, že nepomôžu si strč niekam, si myslím, že na tomto fóre je dosť vidno, že tu sa práve pomáha.

Naopak hochu. Slovensko je presne také aké je práve kvôli ľudom ako si ty.

Som bol len zvedavy, ci je nejaka taka vec, ci sa to da obist, ale ako vidim, ste lamky, a namiesto pomoci ste pisali uplne od veci... Tak ak neviem pomoct, naco reagujem? ha? chcete mat viac prispevkov, tak trepnete hocijaku blbost?

A mna neries, ze kvoli takym ako som ja je tam Slovensko, kde je, ja stat neoj-b-a-vam, a poctivom chodim do prace.....takze ja nie.....

A apropo, mozno pomaha inemu, no mne zatial na moj prispevok, okrem par dristov o nicom, nikto nepomohol....

Tak dakujem, za nezistnu pomoc, na moju otazku, a ze ste odbocili k uplne inym temam. Ale slovaci sa nezapru, nikdy, zavidia aj susedovi na pohrebe pekne pocasie. ale ved vam sa to vsetko skor ci neskor vrati.......Dakujem pekne... Len aby ste vy raz nechceli s niecim pomoct.... a nemal vam kto.. Nezabudnite, vsetko zle v zivote sa vam raz vrati....kazdemu. pekny den.
Používateľov profilový obrázok
QuaDko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1331
Dátum registrácie: Po 11. Jan, 2010, 17:16
Bydlisko: Trstín-Trnava-Bratislava

Re: Program na spomalenie PC

Príspevok od používateľa QuaDko »

A čo mi ti tu závidíme ? Tu ide len o ten princíp že podvádzať sa nemá jasné ty sa brániš tým že to robí každý ale keď to robí každý musíš to robiť aj ty ? Na tomto fóre práveže ako bolo už spomenuté sa za deň vyrieši xx problémov ktoré naozaj ľudia majú a ty nám povieš že nevieme pomáhať ? Ešte sám si na koniec napíšeš že všetko zlé sa každému vráti :facepalm: Sám si si vlastne predpovedal osud :good:
Working on
Používateľov profilový obrázok
trojan4x4
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1937
Dátum registrácie: Ne 17. Feb, 2013, 15:55
Bydlisko: Nitra - Vráble (22)

Re: Program na spomalenie PC

Príspevok od používateľa trojan4x4 »

ja už neviem, celý deň, celý boží deň v práci pomáham rádovo desiatkam až stovkám ľudí ktorí majú reálne problémy, nakuknem na fórum a už som hovädo ktoré nechce pomôcť.

Daj si facku :red: My sme nezištní. Cause we are cool community :good:
Spoiler: ukázať
CPU ► AMD FX-8320
COL ► Scythe Orochi
MOB ► Gigabyte-990XA-UD3
RAM ► Kingston HyperX Predator 2x4GB 1600Mhz
GPU ► AMD MSi R9 280X OC Edition
SSD ► Crucial M4 128GB
HDD ► Barracuda 1TB
PSU ► Cooler Master RS-700W
CSE ► Zalman Z11+
PHO ► Nokia Lumia 930 32GB WP8.1
I AM FX =
djkobrra
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 47
Dátum registrácie: St 22. Sep, 2010, 17:26

Re: Program na spomalenie PC

Príspevok od používateľa djkobrra »

Trojan, ja mozno v praci kazdy den, sem tam v sobotu, ci v nedelu mojou pracou pomaham denno denne 100 000 ak si dovolim tvrdit v radovo milionom ludi, nielen na Slovensku ale aj v zahranici. Mojou pracou mozem zachranit aj raz zivot, a ani o tom nemusis vediet. Jednoducho, tu pomoc ja potrebujem teraz, tak som slusne o nu poprosil.

QuaDko podvadzat sa nema, ale nemam dojem, zeby ste mi vasimi odpovedami nejako pomohli, napriek tomu tu riesite nepodstatne veci, no to na co som sa pytal, kazdy vynecha.


Pre zvysok:

Pocuvajte (niektori) zufalci, ja neviem, ci neviete citat, napisal som, ze hladam nejaky program, ktory ja potrebujem pre svoju potrebu, s tym, ze som dufal, ze mi pomozete. Je to asi tak, ako ked by vas niekto poziadal o radu, ze by potreboval program, na ako pozeranie videa, tak zaroven aj nahravanie videa z netu, o nic viac som vas neziadal, tak neviem, preco si ma beriete na musku. Z vasich odpovedi mi vychadza, ze jednoducho neviete pomoct, tak tu pisete bludy o nejakej necistote a podvodoch. Napisem to posledny krat, ak nemate k veci odpisovat, nereagujte na mna v tejto teme. Snad sa rozumieme. Dobre? Ja hladam pomoc, ako kazdy iny. A bud ak viem, pomozem, alebo ak neviem, nepisem nic.

Návrat na "Debata o všetkom"