nasa mila slovenska posta

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
ANONYM_a7

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Odpoveď:

bla bla bla pracovníčka bude exemplárne potrestaná (samozrejme sa nič neudeje) bla bla bla ospravedlnujeme sa, bla bla bla bla....

Ale pekne si to napisal :D

Ja som bol nedávno na pošte na nivách - je tam asi 6 ci 8 okienok neviem teraz presne. o 14:00 otvorené JEDNO! ostatné tetule piju kávu - had až po vchod, v okienku očividne dáka mladá kolegyňa a staré fuchtle spolu s riaditeľkou piju kávu a pozerajú sa na to ako ľudia čakajú. :rolleyes: A takto to bude pokračovať všade a vždy keď niekto nepoletí s okamžitou výpoveďou priamo na pobočke
Používateľov profilový obrázok
QuaDko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1331
Dátum registrácie: Po 11. Jan, 2010, 17:16
Bydlisko: Trstín-Trnava-Bratislava

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa QuaDko »

S takýmti poštami v meste nemám ani ja dobré skúsenosti ale u nás na dedine nikdy problém nebol kedže tu pozná každý každého a každý dobre vie kto robí na pošte a kto je poštárka tak si nikto nedovolí robiť takéto veci lebo babky sú rýchlejšia ako internet a žiadna poštárka nechce byť tŕňom v oku nejakým babkám lebo by po nedelnej omši nepočula nič iné len svoje meno :D
Working on
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa icefire »

Vazne mi lezu na nervy. Minule som podaval staznosti na dorucovatelov, ze nikdy nezvonia. Podal som ich 4 krat - telefonicky, emailom, navstivil som ich osobne, plus este pisomne postou. Cuduj sa svet, odvtedy aj vedia, ze mam zvoncek a aj zvonia. Samozrejme potom dalsia staznost, dorucovatel prisiel, dobierka na 79 Euro. Mal som 80, 81, a 84 Euro pri sebe a ten kurier nemal z coho vydat. Ihned dalsia staznost na to, ze nemal pri sebe ziadnu hotovost (doslova nemal nic a mal urcite vela dobierok). Odvtedy tiez chodi s peniazmi. Ale dnes ked som videl ten oduty pristup (ako fakt), tak ma to uz vazne nahnevalo.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

ocakaval tringelt :rofl:
...
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa icefire »

Hej, ale odo mna tringelt dostane, ked chcem, nie, ked mi do oci hodi, ze ho on pozaduje.

BTW uz mi posta odpisala, ze to postupili na danu pobocku, tak som zvedavy na tu odpoved v zmysle toho, co Broslo napisal.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa lacika »

No, ja som siel so zltym listkom na postu v KE na Humenskej. Zadana cislo listka na PC a ten jej pohlad.
Asi si myslela: "Zas tie kravy dali ine cislo na listok." Odbehla dozadu a nasla ho do takých 5min.
Darmo. Pracuju tam ludia. :)

Ani ostatne kurierske firmy nie su bez viny. Flanker mi posielal dosku cez PLL a po Slovensku to vazi DHL.
Idem okolo vratnici na intraku a vidim, ze mam balik. Pridem tam a doska caka na mna. V knihe balikov nic nenapisane, ziadna SMS, ziaden telefonat nic. Proste ako keby islo o letak do kaufu. :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
OkiGraphics
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1252
Dátum registrácie: So 18. Sep, 2010, 11:20
Bydlisko: Veľké Leváre

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa OkiGraphics »

Otec si objednával z nejakého rybárskeho eshopu, malo to prísť poštoun a dobierku... Dlho dlho nič, nikto sa mu neozval, v schránke žiadny lístok.. Až po mu 13 dňoch od objednania došla SMS z toho obchodu, s číslom balíku, asi ich štvalo že to neprevzal...Tak som to pozrel, a samozrejme, balík prišiel hneď za 2 dni od objednania, adresát nezastihnutý, a hnilo to na našej pošte... Tak som sa tam išiel opýtať, že WTF, ako tu môžem mať balík a ani o ňom nevedieť, a teta za okienkom, že to sa mal ozvať kuriér, oni s tým ďalej už nič nerobia.. :facepalm:
MB: ASUS P5Q SE, CPU: Q9400 2.66 GHz -> 3.60 GHz + Arctic Freezer 7 Pro, VGA: ATI sapphire 3870 MSI GTX 560 Ti Twin frozr II PSU: FORTRON Bluestorm II 500W, RAM: Corsair 2x2 GB + 2x1GB 901 MHz DDR2, CASE: Thermaltake M5
Monitor: Dell Ultrasharp U2311H 23 Notebook: HP ENVY 15-j000ec
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa icefire »

Nova skusenost z dnesneho dna:
Dobry den,

touto cestou by som rad reklamoval spravanie pracovnika posty Bratislava 111 (PSC 81011).

Dna 3/7/2014 som o 11.35 adresoval pracovnicke posty moju potrebu prijatia penazi cez sluzbu Western Union (dalej uz len WU), uz s vyplnenym formularom. Pracovnicka posty to odmietla so slovami, ze nemaju hotovost vo vyske 500 Euro na pobocke. Hotovost na pobockovom trezore bola vo vyske jednej bankovky v nominalnej hodnote 100 Euro. Podotykam, ze dana pobocka sa nachadza v budove J&T, kde ma sidlo vela financnych firiem, cize tato logika nepritomnosti penazi na pobocke mi unika.

Navrhol som teda, ze sa zastavim zajtra a bol by som rad, ak by danu hotovost na pobocke mali pre mna vopred zabezpecenu.

Pracovnicka posty to odmietla so slovami, ze nemozu garantovat pritomnost akychkolvek penaznych prostriedkov na pobocke, zevraj su (citujem) malicka pobocka (koniec citacie) a preto peniaze nemavaju na pobocke. Povedala mi iba to, ze mam ist na inu pobocku a uz k nim nechodit. Ziadna snaha o akekolvek riesenie vzniknutej situacie nebola zo strany Vasho zamestnanca poukazana.

Inymi slovami - tato posta je vedena ako posta so sluzbou Western Union a ja napriek tomu nemozem dostat vyplatene svoje peniaze. A to dokonca ani v pripade, ked to vopred nahlasim.

Poprosim Vas o pisomne vyjadrenie a presetrenie celej situacie s konkretnou pracovnickou posty. Poprosim Vas - skuste sa mi v odpovedi priamo vyjadrit, preco nedodrzujete sluzbu Western Union, ked je dana posta certifikovana pre tuto sluzbu a preco musim ako zakaznik trpiet taketo spravanie.

Celkovo som bol na poste dva krat a to dokonca na roznych pobockach a ani raz mi nevyhoveli a nedostal som sa k svojim peniazom. Moju predchadzajucu staznost uz mate vedenu pod vcerajsim datumom.

Vopred dakujem za Vasu odpoved.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa felipe25 »

ty kokso to je sila :DD asi je moc papierovaciek s tym a nechce sa im,.,

vole 500eur je velka hotovost, si robia prcu.. :D

si skusal aj inu postu? to nikde nefunguje WU? :D
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7976
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa CageJ »

Dnes mi zvonili, ale volat nevedia :D
Poslu 2x SMS a tymto hasne :D
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa icefire »

felipe25 napísal:ty kokso to je sila :DD asi je moc papierovaciek s tym a nechce sa im,.,

vole 500eur je velka hotovost, si robia prcu.. :D

si skusal aj inu postu? to nikde nefunguje WU? :D
Problem je v tom, ze ja nemam cas chodit na ich hlavnu postu pocas dna.

Zoznam post, ktore poskytuju WU je tu: http://tinyurl.com/o6hre9h

Ja som bol na dvoch, ktore su v tom zozname. Ani na jednej som neuspel. A ked je pre nich 500 Euro vela, tak si neviem predstavit co by robili, keby som tam prisiel na vyber 3000 Euro.

Proste otras a hnus cela posta ako je.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
Matej.T
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1868
Dátum registrácie: Pi 11. Mar, 2011, 22:09
Bydlisko: Piešťany/Brno

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa Matej.T »

Pošta je monopol a tento bordel bude pretrvávať stále. Chcelo by to konkurenciu v tomto segmente, ale toho sa nedožijú ani moje deti :hysterical: :hysterical: V poslednej dobe ma pani poštárky začínaju enormne bombardovať ponukami na rôzne bankové služby
 Macbook Pro 2.4/8/256 (Late 2013) + Samsung Galaxy S9 Midnight Black DUOS
Gaming: Intel i5 8600k | delid by Gabo |+ Barrow CPU block | EVGA GTX 1080 SC + EKWB nickel plated block | ASRock Z370 Extreme4 | Corsair Dominator 16GB DDR4 3200Mhz | Corsair RM650i | Fractal Design Define R6 TG | Samsung EVO 850 250GB | EK-DuraClear + EK D5+ EKWB PE 360 + EKWB XE 240 + LG 27GL850 + Corsair K70 RGB + Logitech G403
HTPC: Intel Xeon 1225v3 | MSI H87I | Crucial 8GB | Fractal Node 304 | Seasonic G Series 360
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa Papek »

Pani postarky to dostali do popisu prace a pravdepodobne z toho maju aj nejaku drobnu proviziu. Ono tento bordel nie je len o monopole, ved na slovensku je kopa firiem, ktore sa spravaju podobne a mozno je to aj tym, ze sa ludia malo stazuju. U nas to akosi nie je zauzivane si otvorit usta a povedat, ked sa mi nieco nepaci a potom nemozeme ocakavat zmeny. Asi sme bohuzial nauceni byt ticho a neodvravat a potom to tak vyzera. Ice to robi dobre, treba ich j... jak hadov.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
Famous
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1490
Dátum registrácie: Ut 14. Sep, 2010, 20:24
Bydlisko: HC

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa Famous »

icefire napísal: Moju predchadzajucu staznost uz mate vedenu pod vcerajsim datumom.
Toto ma dostalo najviac :hysterical:

Ale spravne, treba pisat, ked mas pravo na to a zamestnankyne su taketo "ustretove". Mudro si spravil, ale necakaj zazraky ako Broslo pisal. Potom sem hod oficialne vyjadrenie slovenskej posty. :good:

Ja som maval donedavna problem, ze aj ked niekto bol doma, tak zlty listok sa hodil do schranky "adresat nezastihnutelny" a tym to haslo. Aj som sa pytal, ze co to ma znamenat...klasika, chodte za veducou. Ale odnedavna nova postarka a vsetko pekne krasne fici ako hodinky.
CPU: R9-5900X Cooler: Kraken X62 MB: x570 TUF PRO (Wi-Fi) GPU: RTX 3080 Ti Suprim X
RAM: GSkill 64GB 3600CL16 SSD OS: Corsair MP600 PRO XT 2TB
SSD: Micron 7400 PRO 3840BG, PNY CS3040 2TB, Kingston KC600 1TB PSU: Corsair HX1000 CASE: Fractal Torrent
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: nasa mila slovenska posta

Príspevok od používateľa faugusztin »

Dnes som dostal znova zlty listok. Vraj "zasielka mimo rozsahu dor. sluzby", ale pre balik si mozem ist samozrejme iba zajtra. Museli to byt uzasne rozmerne baliky vzhladom na to co som objednal. Mozno mali aj 200 gramov celkovo :D .

Návrat na "Debata o všetkom"