Nová Grafika

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Nová Grafika

Príspevok od používateľa lacika »

Vzhladom na tu dosku tipujem, ze ano.
Zeby HP?
michalkoo10
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Ne 11. Sep, 2011, 13:28

Re: Nová Grafika

Príspevok od používateľa michalkoo10 »

zdarec, riesim nakup novej grafickej karty a chcem sa opytat, v septembri by mala byt predstavena GTX 880/870, o GTX 860 sa zatial nic nehovori, podla vas by sa mi oplatilo nanu cakat ? kto vie kedy bude :( pozeram na MSI 760 Gamig/Hawk ktore sa mi celkom pozdavaju, podla vas sa oplati pockat na jadro Maxwell v podobe GTX 860 ?
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12956
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Nová Grafika

Príspevok od používateľa loleqboleq »

škoda, že si neprišiel skôr...R9 280 bola za 179€
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Nová Grafika

Príspevok od používateľa lacika »

Foresant, tak ako? Uz ide?
Lebo som svoj posledny prispevok zmazal.
Používateľov profilový obrázok
Ulakursall
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 679
Dátum registrácie: Pi 22. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Nová Grafika

Príspevok od používateľa Ulakursall »

michalkoo10 napísal:zdarec, riesim nakup novej grafickej karty a chcem sa opytat, v septembri by mala byt predstavena GTX 880/870, o GTX 860 sa zatial nic nehovori, podla vas by sa mi oplatilo nanu cakat ? kto vie kedy bude :( pozeram na MSI 760 Gamig/Hawk ktore sa mi celkom pozdavaju, podla vas sa oplati pockat na jadro Maxwell v podobe GTX 860 ?
Ak kartu nepotrebujes surne nemas pokazenu/nemas na com hrat tak pohode kup novu. Ale vzhladom nato ak mas na com hrat sa samozrejme oplati pockat. Aj tak nic kvoli comu by sa oplatilo kupovat novu kartu teraz nevyjde.
michalkoo10
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Ne 11. Sep, 2011, 13:28

Re: Nová Grafika

Príspevok od používateľa michalkoo10 »

Ulakursall napísal:
michalkoo10 napísal:zdarec, riesim nakup novej grafickej karty a chcem sa opytat, v septembri by mala byt predstavena GTX 880/870, o GTX 860 sa zatial nic nehovori, podla vas by sa mi oplatilo nanu cakat ? kto vie kedy bude :( pozeram na MSI 760 Gamig/Hawk ktore sa mi celkom pozdavaju, podla vas sa oplati pockat na jadro Maxwell v podobe GTX 860 ?
Ak kartu nepotrebujes surne nemas pokazenu/nemas na com hrat tak pohode kup novu. Ale vzhladom nato ak mas na com hrat sa samozrejme oplati pockat. Aj tak nic kvoli comu by sa oplatilo kupovat novu kartu teraz nevyjde.
az tak surne mi grafiku netreba, komp som si poskladal len pred nedavnom, momentalne nanom az tak nehrajem, v podstate si na integrovanej grafike v procesoru ani moc nezahram aj ked nema problem spustit akukolvek hru (viac si zahram na notebooku)
asi radsej pockam na novu radu Geforce 800 (ved ma byt predstavena uz v septembri tak som zvedavy), spolu s nou kupim SSD Samsung 850 Pro a zostava je kompletna :)
Používateľov profilový obrázok
Ulakursall
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 679
Dátum registrácie: Pi 22. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Nová Grafika

Príspevok od používateľa Ulakursall »

Predstavena mozno hej, ale release - predavat sa ma az v marci 2015 podla najnovsich informacii, vraj cinania niesu pripraveny na tolke mnozstvo vyroby noveho chipu.

Návrat na "Nákupná poradňa"