Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11555
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Andre »

Ach tie vase komplexy na cele s Felipe.
Resetnut vas a odznova naucit.
5600X | Fera 5 | STRIX B550-F | 16GB DDR4 | RTX 4070 SUPER | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Krutibrko »

U nas si podrbany za to, ak mas pri sebe nieco, nikto neriesi, ci je to tvoje. Ja napr. beriem obcas ludi spolujazdou z Brna na Slovensko a musim sa obcas bat, ci nahodou dotycny nema nieco pri sebe, resp. v kufri, pretoze predpokladam, ze pruser by som mal aj ja.
Dalsia vec, je podla teba spravne, ak za travu dostanes 8-10 rokov ? Za nieco, s cim si nikomu inemu neublizil ? Ako chapem, ze mas, teda aspon z tvojich vyjadreni mi to vyplyva, negativny postoj k tomu, ale nemusis hned vsetkych brat za debilov, narkomanov, fetakov a neviem co. To nie je riesenie problemu, ked zavru mladeho za to, ze je konzument, nie DILER. Staci inak, ak si len s osobou, ktora ma nieco pri sebe, vezmu aj teba a ver tomu, ze si chvilku posedis na fizlarni. Poznam pripad z okolia, kedy chalan s tym nic nemal, len bol proste na zlom mieste v nespravny cas, taha sa s nim vysetrovanie, sudy, dokonca aj v telke bol. Nemaju na neho absolutne nic. Je to normalne podla teba ?
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7865
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

Resetnut vas a odznova naucit.
lebo nechcem podporovat drogy?
Pre mna za mna zakazte aj alkohol...
To nie je riesenie problemu, ked zavru mladeho za to, ze je konzument, nie DILER.
je to zakazane? je, tak nema byt co konzument.
Poznam pripad z okolia, kedy chalan s tym nic nemal, len bol proste na zlom mieste v nespravny cas, taha sa s nim vysetrovanie, sudy, dokonca aj v telke bol. Nemaju na neho absolutne nic. Je to normalne podla teba ?
Hovorim, ze problem to je, ale nie v zaklade o tom, ze je zakazana marihuana
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2298
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa materik »

toto vravi za vsetko

cca dva roky do zadu som prestudoval dost publikacii o drogach, ich ucinku na organizmus a pozor, aj dopad na ekonomiku. No a vies co z toho vychadza? Ze je lepsie, ak by vsetky drogy boli legalne.... :-) A to uplne vazne, netvrdim to len ja, ale tieto vyjadrenia uz bolo pocut aj z OSN, ze vojna proti drogam nema vyznam. Prohibicia v USA je toho peknym prikladom

Ale koniec s touto temou.
Rozmyslal som, co by mohlo politikom ukazat, ze si nemozu bacovat ako im pasuje. Je potrebne referendum o zruseni politickej imunity (ponechat vyrokovu) a prihodit aj pritazujucie okolnosti na tresty pre nich. Ukradol si zo statneho? Bonus 5 rokov v base.
Je to sialena predstava, pri tejto vlade nezrealizovatelna ale to je u nas asi jedina moznost.

No a druha dolezita vec je, nie resetovat ludi, ale sudnictvo. Teraz je to jedna velka rodinka, ktora je schopna odsudit zlodeja zachodovej misy na 20 rokov a politika co čorkol miliony, tak mu nevie dorucit rozsudok... :facepalm:
PC -> Topping DX7 Pro+ -> Meze 109 PRO / Microlab B77
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2343
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Xeigen »

tak to ano, 18ročný fafŕnkovia na taktovom BMW s nesprítomním pohľadom a spomalenými reflexami letiaci v ústrety debrecínskej bagete a nealko piva, to by bola paráda.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7865
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

Ano ak povolit drogy tak vsetky, nie si tu vyberat, ze toto sa nam paci tak toto ano a toto nie.
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11555
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Andre »

Vy by ste zakazali aj alkohol, kofein, nikotin, volne dostupne lieky proti bolesti, ...

Aj blby fast food je horsi nez marihuana.
5600X | Fera 5 | STRIX B550-F | 16GB DDR4 | RTX 4070 SUPER | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12474
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

LordKJ napísal:
HellAngel napísal:a zase ta marihuana. OMG. Som zvedavy ked vase dieta nahodou bude fajcit marisku a chytiaho, ci Vas bude tesit, ze to bude mat zapisane ako tresny cin. Bude sa to snim tahat hoodne dlho. A vela kvalitnych prac si vyzaduje mat cisty register trestov. Inac neviem o tom , ze by to co chceli nejako oslobodzovalo dilerov a postovatelov.
Ked je sproste, tak nech ma.
:facepalm: lol nemam slov. ty si si nedal pivo ked si mal 15? nikdy si neporusil zakon? ako mozes porovnavat marihuanu s kokainom a podobne? vacsi zabijak jak marihuana je alkohol a cigarety.
mas deti? ak hej som zvedavy ak nahodou tvoje dieta si zapali marihuanu a chytia ho policajti. basa a zapis do registra trestov. poriadnu robotu si snad uz ani nenajde. a to len koli tomu ze skusi narisku. nepestuje, nerobi dilera proste to len chcel vyskusat.
NB: Asus ROG Strix G16
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7865
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

nie nedal som si pivo ked som mal 15, preco by som to robil? Alkohol nepijem, ani nemam dovod zacat.

nie deti nemam, a najblizsich par rokov mat nebudem (dufam), kedze mam na to este dost casu, ale nazor mat mozem, ci?

Poviem ti takto, som si isty, ze keby som dostal zapis do registra za marihuanu alebo ine drogy, tak by mi rodicia povedali, ze som sprosty a je to moja chyba. A ja by som im to nezazlieval lebo maju pravdu.
ANONYM_a7

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Gratulujeme ti ze si mal dokonale dectvo a dokonalych rodicov :) ver mi 90% deciek ich nema ;)
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7865
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

Ale kde nemal, a rodicia maju od dokonalosti taktiez daleko.
Staci byt zasadovy :-)

... z akeho prsta si si vytiahol 90%?, lebo vacsina mojich kamaratov nemali v detstve ziadny problem, to ze sa ozrali ako zvierata bez rozumu ked mali co ja viem 16 neberiem ako problemove detstvo hadam.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12474
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

ano povedali by to aj mne. Ale 15 rocny pubertiak, ma svoju hlavu. Nemysli moc na obdobie do predu. Clovek je tvor zvedavi a poskusa kadeco. Je to nasa prirodzena vlastnost. Nevidim ale ziadny dovod, preco za taku banalitu hned tak trestat. Preco to nespravia aspon 3x a dost. Preco hned tresny cin a zapis? Preco to tak neni pri cigaretach a alkohole, ktory podstatne viacej nici zdravie?
Aby som tu este pre istotu vysvetlil. Neobhajujem ludi co cely den nic nerobia, alen posedavaju v parkoch a hulia travu alebo piju. Ale za to ze zvolili takuto cestu, nemoze marihuana, alkohol ani nic ine. Je to ich volba. POznam x ludi co obcas zafajcia marisku su vysokointeligetny, maju vybornu praci a rodiny. Ziadne smazky. A presne tento typ ludi treba dostavat do basy, zato, ze si frkne raz za cas jointa. :cool:
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

HellAngel napísal:ano povedali by to aj mne. Ale 15 rocny pubertiak, ma svoju hlavu. Nemysli moc na obdobie do predu. Clovek je tvor zvedavi a poskusa kadeco. Je to nasa prirodzena vlastnost. Nevidim ale ziadny dovod, preco za taku banalitu hned tak trestat. Preco to nespravia aspon 3x a dost. Preco hned tresny cin a zapis? Preco to tak neni pri cigaretach a alkohole, ktory podstatne viacej nici zdravie?
Aby som tu este pre istotu vysvetlil. Neobhajujem ludi co cely den nic nerobia, alen posedavaju v parkoch a hulia travu alebo piju. Ale za to ze zvolili takuto cestu, nemoze marihuana, alkohol ani nic ine. Je to ich volba. POznam x ludi co obcas zafajcia marisku su vysokointeligetny, maju vybornu praci a rodiny. Ziadne smazky. A presne tento typ ludi treba dostavat do basy, zato, ze si frkne raz za cas jointa. :cool:
tesi ma, ze ty si marihuanu pod ocne viecka nepichas injekcnou striekackou (toto pomenovanie sposobu uzivania bolo popisane tusim na SME.sk)

inac by si napisal, ze poznas x ludi co su vysokointeligentnI
...
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7865
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

Toz, lebo je to zakazane, kto fajci marihuanu tak vie, ze je to zakazane, teda vedome riskuje => jeho problem.
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4590
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa killswitch »

konzumacia drog nie je zakazana, Kamil :)

Návrat na "Debata o všetkom"