Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7865
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

aby si mohol konzumovat tak musis aj prechovavat, ci?
Co ja viem 10 sekund?
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4590
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa killswitch »

nutne nemusis. niekto ti natiahne vaporizer a prilozi k ustam sacok s dymom, pripadne ti niekto moze drogu podat intravenozne. :-D
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Krutibrko »

NIe, tebe musia nájsť drogy pri tebe, nie v organizme, to už by bola strašná somarina. Stačilo by, aby som ti niečo nasypal, dal zjesť a pod a už si zločinec? :D

Či bavíme sa len o tráve?
Naposledy upravil/-a Krutibrko v Ut 11. Nov, 2014, 22:29, upravené celkom 1 krát.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7865
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

nie ja hovorim, ze ked chytis cigaretu/vaporizer hocico tak uz to prechovavas
Bumpy_SK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2490
Dátum registrácie: Ne 14. Feb, 2010, 11:06
Bydlisko: Praha

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Bumpy_SK »

ale ze to prechovavas ti to musia dokazat, takze ak tam nestoji v tom momente pan prislusnik nic ti nedokazu
dlhsi text>
Spoiler: ukázať
preco sa o tom bavime ako o marihuane? mame pekny slovensky vyraz konope. tu pesnicku poznate, vsak? mocila konope mocila... konope sa tu pred vojnou vo velkom pestovalo ako vyznamna technicka plodina, medzi vojnami bolo mnohymi vyhlasovane za plodinu buducnosti. to ze sa z toho da spravit papier ktory setri prostredie 3x viac ako stromy a nerastie 100 rokov ale iba 3 mesiace ste vedeli?
je to strasne strasne demonizovane, ale neviem lord ci si uz vobec videl cloveka pod vplyvom. (mimochodom pomohlo by ti to na tlak) suhlasim ale s tym ze do 18r minimalne by sa to nemalo uzivat kvoli tomu ze telo je vo vyvoji. sam ficko raz pisal blog v ktorom hovoril, ze si vie predstavit dekriminalizaciu :D navykove to je asi tak ako cokolada (psychicky), to sa vie uz dlho. keby to aj nebola pravda tak zijeme v slobodnej krajine (vraj) tak preco si kto chce nemoze nicit zdravie ako on chce? co koho do toho? ak sa vam nepaci ze to uzivaju deti tak zato mozu rodicia, ich ''zla'' vychova
Naposledy upravil/-a Bumpy_SK v Ut 11. Nov, 2014, 22:39, upravené celkom 1 krát.
| Intel Core i5-2500K @ 4,5GHz + NOCTUA NH-D14 | ASUS P8P67 | 2x4GB Kingston 1333 CL9 | ZOTAC 1060 6GB | Samsung 850 250GB | SeaSonic X-560 | Fractal Design Define R3 BlackPearl | BenQ BL2420PT | Lenovo Explorer | ZOWIE EC1-A | TAITO | SideWinder X4 | Playseat Challenge | Logitech DFGT |
MBP 13" A1502
ANONYM_a7

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

A ako mas vedet z toho ked ti niekto nieco poda do ruky chemicky rozbor tej veci? Co si superman dpc? Ano si dokonaly fakt ti gratulujeme bud aj nadalej skvelý teší nás to :) Ako ja mam velmi rad idealistov, tak isto aj zasadovych ludi, ty mas taketo zasady, ale ak ma niekto ine, je preto zly? Ale mi piseme o realnom svete a ty o svojom ;)
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7865
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

Nie to uz tu seriozne trolujete, este mi povedzte, ze nevies, ze ten pred tebou ti podava marihuanu, to je idealizovany svet.

Nie ja zijem v realnom svete, kde plati zakaz prechovavania marihuany, vy to tu ospravedlnujete nie ja.

Ved priemyselne konope je povolene pokial viem stale.
ale neviem lord ci si uz vobec videl cloveka pod vplyvom
chodil som po nocnom amsterdame, takze ano videl
tak preco si kto chce nemoze nicit zdravie ako on chce? co koho do toho? ak sa vam nepaci ze to uzivaju deti tak zato mozu rodicia, ich ''zla'' vychova
Ved dobre, ale povolme aj pervitin, kokain a vsetko ostatne
Bumpy_SK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2490
Dátum registrácie: Ne 14. Feb, 2010, 11:06
Bydlisko: Praha

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Bumpy_SK »

som chcel tym povedat, ze to mas od prirody ako ked si odtrhnes jablko. niekde som cital ze listy koky tiez niesu navykove ale o to sa nebudem hadat. povolit to kludne povol, prirodna selekcia, rychlejsie vykapu slabe povahy, to by mohlo fungovat. a ti co si to daju 2x v zivote, aspon im nebude hrozit trest. pekne, ci nie?
| Intel Core i5-2500K @ 4,5GHz + NOCTUA NH-D14 | ASUS P8P67 | 2x4GB Kingston 1333 CL9 | ZOTAC 1060 6GB | Samsung 850 250GB | SeaSonic X-560 | Fractal Design Define R3 BlackPearl | BenQ BL2420PT | Lenovo Explorer | ZOWIE EC1-A | TAITO | SideWinder X4 | Playseat Challenge | Logitech DFGT |
MBP 13" A1502
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12474
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

jcdenton12 napísal:
HellAngel napísal:ano povedali by to aj mne. Ale 15 rocny pubertiak, ma svoju hlavu. Nemysli moc na obdobie do predu. Clovek je tvor zvedavi a poskusa kadeco. Je to nasa prirodzena vlastnost. Nevidim ale ziadny dovod, preco za taku banalitu hned tak trestat. Preco to nespravia aspon 3x a dost. Preco hned tresny cin a zapis? Preco to tak neni pri cigaretach a alkohole, ktory podstatne viacej nici zdravie?


inac by si napisal, ze poznas x ludi co su vysokointeligentnI
a je xy ludi co ked nemaju alkohol piju rozne sracky, len aby sa dostali do stavu. Este raz, nepisem tu zavislakoch. Obcas si dam pivo, vino. To som hned alkoholik? Nie.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Podám ti napr. koláčik, ktorý bude upečený s magickou zložkou, budeš o tom vedieť ? nie.

Hodím ti do vrecka sáčok, budeš o tom vedieť? pravdepodobne nie. Stačí ?
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7865
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

hodim ti vrazednu zbran do tasky, budes o tom vediet? pravdepodobne nie
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4590
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa killswitch »

HellAngel napísal: Obcas si dam pivo, vino. To som hned alkoholik? Nie.
to asi nie. ale kedze alkohol je tvrda droga, tak by sme ta mohli nazvat fetakom a ty by si sa nemal urazit :-)
Bumpy_SK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2490
Dátum registrácie: Ne 14. Feb, 2010, 11:06
Bydlisko: Praha

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Bumpy_SK »

lord chod si radsej pozriet zmluvy nejakej nemocnice, mozno najdes pekne veci ako napriklad
vec kupena za 44k bez dph link v cz za 20k bez dph link
tu by ma zaujimalo ze coze to stalo tolko.. link asi som si to zle precital, ide o vystavbu jedneho oddelenia, akurat to nedavno dokoncili, ale ta cena je aj tak pekna
| Intel Core i5-2500K @ 4,5GHz + NOCTUA NH-D14 | ASUS P8P67 | 2x4GB Kingston 1333 CL9 | ZOTAC 1060 6GB | Samsung 850 250GB | SeaSonic X-560 | Fractal Design Define R3 BlackPearl | BenQ BL2420PT | Lenovo Explorer | ZOWIE EC1-A | TAITO | SideWinder X4 | Playseat Challenge | Logitech DFGT |
MBP 13" A1502
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Blackhawk »

LordKJ napísal:hodim ti vrazednu zbran do tasky, budes o tom vediet? pravdepodobne nie
Mozem vediet kolko mas rokov? Podla tvojho nazoru to tak vyzera na 20 (nemyslim to ako urazku). Evidentne mas bud klapky na ociach alebo si bol obdareny neskutocne stastnym detsvom bez akychkolvek problemov. Vazne mi nehovor, ze ako nast-rocny si nikdy nespravil nic protizakonne.

A ver mi, ze ked budes mat svoje vlastne dieta, tak sa tvoj nazor otoci o 180 stupnov a svoje dieta budes branit vsetkymi moznymi prostriedkami aj ked spravi nieco zle.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7865
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

ano cca si sa trafil.
Protizakonne mozno ano, ale neviem o tom, ze by nieco co by len hranicilo s trestnym cinom.
Mozno ano, ale ja nemam priamo problem stym, ze niekto fajci travu, mne vadi to, ze sa este stazuju, ze na nich niekto drbe.

Anyways, dufam, ze dieta najblizsich par rokov nebude, lebo to by bol vacsi problem ako zapis v registri.

Návrat na "Debata o všetkom"