Alza bonus ku grafickej karte

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2332
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Alza bonus ku grafickej karte

Príspevok od používateľa Xeigen »

Čaute,

Neviem do akej sekcie to zaradiť, ak by to bolo zle tak prosím presunúť..

Kupoval som grafiku v Alze a bol k nej darček Nvidia Pick your path. Prišla grafika a do sekcie "hry" bol pridaný ten "poukaz". Nakoľko som nebol s kartou spokojný, tak som ju vrátil v rámci 14dní, chlapík mi na mieste vypísal dobropis a hneď aj objednal grafiku novú od iného výrobcu. Na dobropise ale ten kupón Nvidia nevidím, na pôvodnej objednávke je ale uvedený.
A teraz sranda, k druhej karte prišiel aj druhý bonus. Na alze mi teda svietia 2 kupóny. Jeden som "predal", otázka teraz, keby som predal aj druhý, príde mi to uhradiť ? :-D

Poprosím Vaše názory, predtým ako tam napíšem, dik
Gumkac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1978
Dátum registrácie: Pi 10. Feb, 2012, 17:01
Bydlisko: bratislava - DL

Re: Alza bonus ku grafickej karte

Príspevok od používateľa Gumkac »

maju napisane, ze pri vrateni tovaru si povinny vratit aj bonusy. ale ked ti ich oni nestrhli, je to podla mna ich chyba, nie tvoja. ty si ich odovzdal, ale oni ti ich nechali.
Intel i5 13600K + Noctua NH-D14 | ASUS TUF Z690 | ASUS TUF RTX 3070 Ti O8G | 32GB 3600Mhz Kingston | Corsair HX750i | Samsung 980 pro 1TB + 970 evo plus 1TB | NZXT H7 flow | 5x 140mm arctic
LG UltraGear 27GP850-B / Dell U3417W | Logitech G700s + Devis Control | Logitech G915 Tactile | Lenovo T490
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2332
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: Alza bonus ku grafickej karte

Príspevok od používateľa Xeigen »

čiže mám byť charakter a napísať nech mi ich zoberú ? :-D
Gumkac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1978
Dátum registrácie: Pi 10. Feb, 2012, 17:01
Bydlisko: bratislava - DL

Re: Alza bonus ku grafickej karte

Príspevok od používateľa Gumkac »

asi by som len napisal, ci sa nestala chyba, a ci ti ich nechali nedopatretim, alebo ci ti ostanu trvalo
Intel i5 13600K + Noctua NH-D14 | ASUS TUF Z690 | ASUS TUF RTX 3070 Ti O8G | 32GB 3600Mhz Kingston | Corsair HX750i | Samsung 980 pro 1TB + 970 evo plus 1TB | NZXT H7 flow | 5x 140mm arctic
LG UltraGear 27GP850-B / Dell U3417W | Logitech G700s + Devis Control | Logitech G915 Tactile | Lenovo T490
Používateľov profilový obrázok
amplifier
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 435
Dátum registrácie: Po 24. Nov, 2014, 20:09
Bydlisko: Viničné

Re: Alza bonus ku grafickej karte

Príspevok od používateľa amplifier »

Ja som vcera vracal tiez grafiku. Ten prvy bonus som este stihol vyuzit a prisiel mi aj druhy ale ked na neho kliknem tak mi napise ze po zaplateni objednavky bude mozne licenciu stiahnut..pritom je zaplatena.. a uz som sa tesil ze zoberem dalsiu hru.
Project Fractal Define S Black & White http://zostavy.tichepc.sk/sk/#reference ... lack-white
CASE: Fractal Desing Define S PSU: Superflower Leadex 80 Plus Platinum 850W GPU: Gigabyte GTX980Ti MB: Asus X99-A CPU: Intel i5820K @4,5GHz/1,25V
RAM:
2x8GB Crucial Ballistix Sport SSD: Samsung 850 EVO 500GB HDD: Seagate 1TB SCREEN: Dell U2515H Ultrasharp MOUSE: Mionix Naos 3200
MOUSEPAD:
Razer Goliathus Speed KEYBOARD: Hľadám novú vysnívanú SOUND: Schiit Modi 2 Uber + Magni 2 Uber SPEAKERS: Mackie CR4
HEADPHONES: Beyerdynamic DT-150/AKG 712 PRO/Hifiman HE-400i PHONE: Moto Z Play
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2332
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: Alza bonus ku grafickej karte

Príspevok od používateľa Xeigen »

a to ti kde píše? v alze? lebo ja keď kliknem na jeden alebo druhý tak vidím 2 rozdielne cd-keye.
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Alza bonus ku grafickej karte

Príspevok od používateľa Pein »

Ach jaj, tak sa raduj a akticuj. Mozno spravil niekto chybu, to uz neries... alza to financne ani nepociti, a keby ti neskor pisali povies ze si bol v domneni ze ti ho nechali... Ale pochybujem ze to budu vobec riesit, jednoducho mas hru gratis :D
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2332
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: Alza bonus ku grafickej karte

Príspevok od používateľa Xeigen »

no len aby mi potom nesvietil nedoplatok 40eur ci na kolko je to ohodnotené ... takto by stačilo vrátit kartu 3x a mate všetky 3 hry ako bonus :-D. Napíšem tam uvidíme.
coregamer
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 59
Dátum registrácie: So 15. Nov, 2014, 16:09

Re: Alza bonus ku grafickej karte

Príspevok od používateľa coregamer »

Keby bolo keby... Nic svietit nebude
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Alza bonus ku grafickej karte

Príspevok od používateľa Pein »

nic svietit nebude, pochybujem ze sa budu hadat a vypisovat ti koli kuponu :hysterical:
Pre nich to nic nieje, pri tych prirazkach su v pluse aj tak :D
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Alza bonus ku grafickej karte

Príspevok od používateľa felipe25 »

v alze su tie "kupony" v hram riesene inac ako inde
clovek nedostane papierovy kupon ako to napr riesi shark

ale rovno v ich systeme ma tam sekciu s tymi hrami. preto je im to podla mna jedno, a isto maju tych kodov +10% navyse k poctu grafik. nieje mozne to usledovat, pretoze clovek ma narok na hru, a keby mu ju dali az po 14dnoch, kartu si kupi inde. zasa ked kartu vrati, podla mna mu kod ostane. asi to neriesia.

skor nedajavaju darceky pri nakupoch nad 40eur - az po 14dnoch, ked to clovek fakt nevrati (ale to su fyzicke darceky skor, alebo ako maju terza darcekovy kosso sw)
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2332
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: Alza bonus ku grafickej karte

Príspevok od používateľa Xeigen »

pôjdem do pekla, ten druhý som použil :-D

Návrat na "Nákupná poradňa"