Kamery do auta + videa z SK ciest

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10036
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Kamery do auta + videa z SK ciest

Príspevok od používateľa stiv »

Na oboch stranach chodnik a oni sli pekne stredom :hysterical: Nechapem ako ich to mohlo napadnut :D
.
Používateľov profilový obrázok
Dr.Stevko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 89
Dátum registrácie: Št 29. Aug, 2013, 08:56
Bydlisko: Nitra

Re: Kamery do auta + videa z SK ciest

Príspevok od používateľa Dr.Stevko »

Toman napísal:Dnesni brzdici na D1 co sli 100km/h v strednom pruhu...
takýchto s prehľadom predchádzam z prava a následne ako som pred nimi tak sa zobudia a zaradia sa na pravo...
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2718
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: Kamery do auta + videa z SK ciest

Príspevok od používateľa lepermessiah »

ja som minule obehol sprava nejaku Toyotu Yaris (asi) z NM, jemne som zatrubil a ukazal jej, ze jazdi sa v pravom pruhu, pokracoval som dalej .. o par sekund ma uz obiehala so vztycenym prostrednikom, tak som sa tentokrat uz zaradil za nu, zapol dialkove, vyfakoval ju oboma rukami, obehol zlava, zapol hmlovku a drzal som jej zavratnych 95 v strednom pruhu, kym to moju zenu uz vyslovene nestvalo, tak som hmlovku vypol a pokracoval dalek kludnou jazdou 110 .. ale v spetaku som si vsimol ze ju rovnako vyblikali este dalsie 2 auta, cize slecny v aute (2 kusy vo vybornej nalade) zjavne vobec nepochopili, co vsetkym vadi .. :wallbash:
Spoiler: ukázať
[NAS]: Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]: Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[Home]
[LCD]: Dell U4025QW
[Peripherals]: Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[LCD]: Dell U4320Q
[Peripherals]: Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Kamery do auta + videa z SK ciest

Príspevok od používateľa Snake »

aaaa to si bol tym novym audi conceptom (corolla) alebo svojim? :D :P





.
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2718
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: Kamery do auta + videa z SK ciest

Príspevok od používateľa lepermessiah »

samozrejme ze s A4 hothatch prestriekanym na strieborno :D
Spoiler: ukázať
[NAS]: Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]: Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[Home]
[LCD]: Dell U4025QW
[Peripherals]: Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[LCD]: Dell U4320Q
[Peripherals]: Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade
Používateľov profilový obrázok
Cyanide_Power
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 199
Dátum registrácie: Po 14. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Košice

Re: Kamery do auta + videa z SK ciest

Príspevok od používateľa Cyanide_Power »

Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Kamery do auta + videa z SK ciest

Príspevok od používateľa Snake »

prečo si mu nerozbil hubu?





.
shajek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4796
Dátum registrácie: Ut 12. Aug, 2008, 12:16
Bydlisko: Pravenec

Re: Kamery do auta + videa z SK ciest

Príspevok od používateľa shajek »

vsak uz ho dobehol ku koncu tak to radsej strihol :D (ale cakal som to tam tiez ....)
CPU: AMD Phenom X3 720 BE 2,8 GHz @ 3,9 GHz 1,45V @@@ Phenom x4 3,6Ghz 1,375V (batch no. 0905 FPMW)CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 790XTA-UD4 RAM: 2x4GB ADATA Xtreme Series 2000 Mhz 8-7-6-15 tRC 11 CR 1T GPU: Asus EAH5850 DirectCU (985@5200MHz(1300MHz)) Monitory: 2x 24" LCD shit CRT HDD: WD 10EALS, ST Barracuda ST1000DM003 PSU:Seasonic M12II 620W 80Plus OS: Windows 7 Ultimate SP1 x64, Myš: nejaká Canyon Klávesnica : Microsoft Natural Elite, 3DMark Vantage : P16326 3DMark 06 : 21345
Používateľov profilový obrázok
Fullesh
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5199
Dátum registrácie: So 05. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Nitra

Re: Kamery do auta + videa z SK ciest

Príspevok od používateľa Fullesh »

Snake napísal:prečo si mu nerozbil hubu?
Lebo neni keke ako podaktory ludia na cestach co by potrebovali predpisat nejake lieky na sebaovladanie.
Ano mohol aspon zablikat ze sa ospravedlnuje a nie zdrhat, ale rozbijat hubu ?
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600G |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| G-Skill 2x8GB DDR4 3200MHz Trident-Z |GPU| AMD Vega 7
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|LCD| BenQ BL3200PT |Mouse| Logitech G603 |Pad| Razer Goliathus Speed |OS| Microsoft Windows 10 Pro x64 SK
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K
.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Kamery do auta + videa z SK ciest

Príspevok od používateľa Snake »

Presne tak, nic ine si ten clovek nezasluzi :), v tomto pocasi toto spravit, to je na rozbitie drzky, neboj, budes to vnimat inak ked budes mat sam rodinu a budes sa bat o svoj zivot. Sebaovladanie ide bokom ak ta niekto ohrozuje.





.
Používateľov profilový obrázok
Cyanide_Power
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 199
Dátum registrácie: Po 14. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Košice

Re: Kamery do auta + videa z SK ciest

Príspevok od používateľa Cyanide_Power »

Popravde, bol som s priateľkou. V ten moment som bol len vďačný že sa nič nestalo... (Trošku som ho ešte vytrúbil, potom šiel už pán/pani 60kmh aj mimo mesto)
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Kamery do auta + videa z SK ciest

Príspevok od používateľa felipe25 »

sak keby mu za toto rozbil drzku /aj keby mal kamerovy zaznam toho co sa stalo/, tak si par mesiacov pochodi po sudoch pre ublizenie na zdravi, a ked bude mat typek dobreho lekara, tak este aj dokonca zivota bude mat na vypise minus kazdy mesiac nejaku palku.

jaj ludia, co sme v rusku, ze dakto daco urobi a vyberame bejzbalku? sak ja mam tolko videi co sem ani nedavam, bo naco, co ma obmedzia, alebo nedaju prednost, a co ich mam mlatit? nepoznate zakony, ze tu skor chrania zlodejov, ako tych naopak? uz ta vidim snake jak ho zastavis a rozbijes mu drzku. typek zavola fizlov ze ho prenasledujes. sa spametajte. na cestach jazdia chuji, a vy sa k nim este pridavajte.

btw moze si to dovolit clovek co ma znameho tu a tam, ale ked je mimo svoj okres, tiez si to nedovoli, lebo sud nebude tam kde byva. ty asi take znamosti mas, ked toto radis ludom.

ja si raz pamatam pripad z ba, ako typek obmedzoval niekoho na dialnici, dokonca to nahrali kamery na dialnici, a pri auparku si ho odchytil ten sofer. a riesil niekto obmedzovanie? nikto. riesili napadnutie, nie porusenie cestnych predpisov.
aj v tomto pripade by sa fizli ani kusok nepozreli na to, co tomu predchadzalo. ano, chuj nevie soferovat /este aj spomalil../, ale to neznamena, ze ho ideme zmlatit.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Kamery do auta + videa z SK ciest

Príspevok od používateľa Snake »

vies, je mi naozaj divne ze tohto prave TY obhajujes. Napisem ti aj preco. Staci ist do susednych krajin, a je krasne vidiet ako sa ludia spravaju na cestach, uprimne ti poviem, naozaj som bol v prdeli ked som bol prvykrat v DE, v lavom pruhu, 250 na tachaci, a tri kilometre predomnou sa niekto neopovazil vystrcit, v zivote sa mi v susednych krajinach nestalo, ze by ma niekto blokol, nepustil, alebo obmedzil/ohrozil. Neviem ako u vas, ale u nas na zapade sa stale najde dost mentolov co maju letne aj teraz, chyba sa stane, to beriem, ale aspon bliknut ze prepac sa patri. Vonku sa smyka jak fras, a stale sa najde nejaky idiot co si mysli ze jeho 14" wrc gumy ala vranik maju popici trakciu a ze on ohne casopriestor a stihne sa zaradit. V zivote sa mi nestalo v HU, aby mi madar vybehol tak, ze som musel brzdit, na slovensku je bezna prax, ze tabula daj prednost v jazde plati len dovtedy, kym nie som vyjdeny z vedlajsej, sak co na tom ze ten za mnou bude brzdit lebo ja mam 30kmph a on 90 ze?





.
Používateľov profilový obrázok
QuaDko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1331
Dátum registrácie: Po 11. Jan, 2010, 17:16
Bydlisko: Trstín-Trnava-Bratislava

Re: Kamery do auta + videa z SK ciest

Príspevok od používateľa QuaDko »

Na slovensku večšina vodičov chápe značku "daj prednosť v jazde" a "stoj daj prednosť v jazde" ako značku kde sa majú pozrieť do ľava a do prava a keď auto nieje pri mne už tak blízko že by nestihol zabrzdiť tak sa zaradiť pred neho a vyblokovať ho tak aby musel brzdiť na 20. Bežná prax u nás a keby mám počítať že aj to že ťa zbrdí je nedanie prednosti v jazde kedže vo vyhláške je že prednosť znamenal aby ten čo ide nemusel zmeniť rýchlosť ani smer jazdy. Keby to mám rátať tak za jeden deň ich narátam stovky debilov čo vybehnú z vedľajšen na cestu a potom sa rozbiehajú jak invalidi. Keď už vybehnem 10 metrov pred autom tak aspoň tomu dupnem ale chápem že 1/2 slovákov keby tomu dupnú tak zbierajú auto popri ceste. Hold tak to chodí
Working on
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Kamery do auta + videa z SK ciest

Príspevok od používateľa felipe25 »

snake: ty ides obhajovat vodicov a ich spravanie v DE, co sa sam chvalis, ze ti treba 300k auto a po dialnici si to na sr zenies 200 kedy sa ti chce?
v DE mas neobmedzenu rychlost, a ti soferi su tam nauceny, ze sa nevystrcia, lebo 130 a 260 je rozdiel, a priblizis sa tomu co sa vystrci za sekundu dve, ani o tom nevie.
v nemecku je to bohuzial pri preplnenosti dialnic tak, ze bud ides 130 v pravom pruhu, alebo 260v lavom, ina moznost tam nieje, najme pred velkymi mestami, sa nemas sancu zaradit dolava ak ides 130 a mas auto co ti aj zrychli na 250 - nemas kde.... to sa so slovenskom neda porovnavat, porovnavat neobmedzenu rychlost s obmedzenou, kde vodici nerataju, ze nejaky blb pojde 240 tam kde je 130tka. zato v nemecku jak pisem -bud ide clovek, 130 od A do B, alebo ide 260. Lenze tam to stanovili predpisy, tu su predpisy iny. Chces sa nadalej chovat ze ta nezaujimaju? Ked tu raz mas 130 mas nou aj ist! Inac niesi nic ine len arogantny cestny pirat.
tu taku rychlost nemas, takze bohuzial, ked sa ti nekto vystrci, to ty si ten problem v tom clanku na sr /cesta, predpisana rychlost/.
ja predpokladam ze slovaci niesu drbnuti, a ze jazdia predpisovo, teda 130
takze ked nejaky ***maj ide 260 v lavom pruhu, kludne sa vystrcim dolava ak nieje 100m za autom, a s tempomatom ktory nastavim presne na 135km/h /gps 130km/h/ auto obehnem, a moze sa ten vzadu aj osaliet. pretoze to je ten problem, ze niektori vodici nechapu suvislosti. sr ludia nebudu nikdy nauceny na to, ze vlavo pojdu idioti 260 kedze vacsina ma na auta, co vytiahnu 165 so spotrebou 20l.
a druha stale opakovana vec, na dialnici je v sr 130tka. nikto NEMA ist viac, s vynimkou aut so zapnutou signalizaciou a pod. ako mozes porovnavat nemecko a sposob spravania sa vodicov tam so slovenskom??? to akoze ked ide pan snake, a dalsi na podobnych psycho autach, vsetci sa maju uhnut, a dobre sa neosaliet, a cakat kym ich date? sa prestahuj do nemecka, ked sa ti tam tak paci ta rychlost. ale nezabudaj, ze ked sposobis nehodu, v nemecku sa to rata, ze tam mas modru 120tku, a rychlostou ktorou si siel ti prirataju ako prekrocenu. takze ak naburas ine auto v 260tke, policajti ti daju pokutu za prekrocenie rychlosti o 140km/h....o tom asi tiez nevies ci?

Miesas tu nieco, co s videom nema nic spolocne. Ja toho vodica neobhajujem, ja riesim to, ze mu ides rozbit pysky. Sak vyskusaj, ako to dopadne nakoniec. Co bude riesit sud. /tvoje video si pozru ked tak iba ako ilustraciu, bez akehokolvek dopadu na pripad/.

Ja nejazdim jak chuj, ale presne ako sa pisalo hore, bud sa budeme chovat na cestach ako prasata /ked je raz na dialnici 130tka a niekto si 260 nech si ide, jeho problem, ale ked sa mu niekto vystri, JE TO JEHO PROBLEM, ma ist max 130tkou./ Na markize uz bolo x schumacherov a to sli smiesnych 205. Som zvedavy, kedy uvidime teba, a na kolko budes bez VP... Ked si znova otvoril tuto temu, ktora absolutne nesuvisi s tym prvym.
Naposledy upravil/-a felipe25 v Po 02. Feb, 2015, 23:41, upravené celkom 1 krát.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"