Mechanická klávesnica

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12963
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Mechanická klávesnica

Príspevok od používateľa loleqboleq »

pretože func je celkovo nie najdostupnejší + verím, že tu sa dostávali asi kusy, po ktorých až taký dopyt nebol
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
luciferik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ut 22. Okt, 2013, 08:58

Re: Mechanická klávesnica

Príspevok od používateľa luciferik »

Tak konkretne tuto klavesnicu uz mam asi od kedy vysla a musim povedat ze je top. Oproti smejdom od logitech a razer je neporovnatelne kvalitnejsia ma hrube plasty a povrch z bruseneho hlinnika takze nijak nevrzga ani sa neprehyba ked do nej clovek trieska. Spinace su osobna preferencia...jedine co pocase odislo je nalepka corsair ktora sa odlepila inac nic.
Používateľov profilový obrázok
Matej.T
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1868
Dátum registrácie: Pi 11. Mar, 2011, 22:09
Bydlisko: Piešťany/Brno

Re: Mechanická klávesnica

Príspevok od používateľa Matej.T »

Mi dávate chrobáka do hlavy s tou k70 :cool:
 Macbook Pro 2.4/8/256 (Late 2013) + Samsung Galaxy S9 Midnight Black DUOS
Gaming: Intel i5 8600k | delid by Gabo |+ Barrow CPU block | EVGA GTX 1080 SC + EKWB nickel plated block | ASRock Z370 Extreme4 | Corsair Dominator 16GB DDR4 3200Mhz | Corsair RM650i | Fractal Design Define R6 TG | Samsung EVO 850 250GB | EK-DuraClear + EK D5+ EKWB PE 360 + EKWB XE 240 + LG 27GL850 + Corsair K70 RGB + Logitech G403
HTPC: Intel Xeon 1225v3 | MSI H87I | Crucial 8GB | Fractal Node 304 | Seasonic G Series 360
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12963
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Mechanická klávesnica

Príspevok od používateľa loleqboleq »

luciferik napísal:Tak konkretne tuto klavesnicu uz mam asi od kedy vysla a musim povedat ze je top. Oproti smejdom od logitech a razer je neporovnatelne kvalitnejsia ma hrube plasty a povrch z bruseneho hlinnika takze nijak nevrzga ani sa neprehyba ked do nej clovek trieska. Spinace su osobna preferencia...jedine co pocase odislo je nalepka corsair ktora sa odlepila inac nic.
máš ich aj otestované ? pretože čo ja viem, tak všetky mechaniky sú konštrukčne veľmi dobré, samozrejme sú aj kvalitnejšie kúsky, ktoré sú ešte odolnejšie (neplatí, že sú drahšie) :-)

každopádne pokiaľ som dobre pochopil a hovoríš o K70, tak máš určite pravdu, pokiaľ sa nič nezmenilo, tak sú corsairky z kovu, teda základná konštrukcia je kovová, takže aj keď sú mechaniky z plastu veľmi odolné, tak majú svoje muchy

jedno, čo mňa mrzí je to (znovu pokiaľ sa nemýlim), tak to je to, že nôžky nie sú nikdy dostatočne odolné :-(
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
luciferik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ut 22. Okt, 2013, 08:58

Re: Mechanická klávesnica

Príspevok od používateľa luciferik »

hej hovorim o k70 a mal som pod rukami razer black widow a jednu logitechu teraz neviem z hlavy presne cislo. Ked som sa do nich zaprel tak sa prehybali takze typujem ze pocase mozu vrzgat. Celkovo to bol len plast corsair ponuka kov+tvrdeny plast. Jedine co asi nevydrzi mlatenie su nozicky ale ked clovek neni nervak nema sancu to zlamat :D Preto by som odporucal k70 ale ked niekto chce tie bocne makra na wow tak asi logitech razer mi prisiel najviac ''suntovy''.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12963
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Mechanická klávesnica

Príspevok od používateľa loleqboleq »

osobne mám gamdias hermes a aj keď som myslel, že aspoň pár tých dedikovaných tlačidiel použijem, tak opak je pravdou, občas použijem niektoré na mojej G600, no aj to len občas...
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
liqua1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 430
Dátum registrácie: So 24. Jan, 2015, 16:58

Re: Mechanická klávesnica

Príspevok od používateľa liqua1 »

Tak, obe Func 460 su uz nejaky ten den doma a spokojnost.

Chystam sa ale kupit tie gumenne kruzky, som zvedavy co to spravi.

Návrat na "Nákupná poradňa"