Ste veriaci?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
ANDYMAN
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 809
Dátum registrácie: St 09. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Senec (33)

Príspevok od používateľa ANDYMAN »

ano som
Intel i7 4790K Delid [ 8-RADS!!! Water Cooling ] Kingston HyperX 32GB ASRock Z87 OC Formula EVGAGTX980Ti Superclocked EK Water Samsung 850EVO RAID-0 HDD cca 10TB Creative SB-Z Asus 4K 32" LED RAZER Deathstalker UltimateLogitech Z5450 THX Enermax Platimax 1500W Corsair 900D ...
WATER COOLING : CPU EK - Supreme LTX CSQ D5 X-Res CSQ Pump Phobya DC12-400 1x Phobya G-Changer 480 V1.2 1x Black Ice GT Stealth 360 1x XSPC RX240 1x AC NexXxoS PRO II 3x AC NexXxoS PRO I 1x HX-CU1401V Hose 13/10mm UV Liquid ...
Používateľov profilový obrázok
Bdurex
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 922
Dátum registrácie: So 27. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Humenné (20)

Príspevok od používateľa Bdurex »

ANO verim v boha....ale verim aj daco ine.......v silu AMD Athlona X2,Sapphire Radeon X1x00 XXX,v poriadne OC.....a kupu dalsich veci ktore by som tu teras nechcel rozoberat... :red:
Powered by Core i7 2G & Samsung Galaxy S III
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3757
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Príspevok od používateľa lezgy »

jo ako tak pozeram su tu aj ine temy ako prusery s PC napr vcera som po case objavil vtipy:)

ale k veci

verim v boha ale fanatik niesom. ale verim aj vo vlastne schopnosti

isty clovek -john lennon raz povedal verim v boha ale nie takeho deda na oblaciku
tiez ako povedal kolega predomnou na druhej strane, tak verim v nieco co neveim slovami opisat lebo ak by tam hore nieco nebolo tak tu dnes toto nepisem.
proti viere nemam nic kazdy si veri v co chce, vela za to mzoe aj cirkev sama si to popsula svojimi konaniami.
vid farar ktory zdrbe ludi aby nedavali peniaze anonymne do obalky ale aby davali priamo, nakrici mi na otca v kostole lebo neklaci-pritom ho nezaujima ze nemoze.....po obozrejmeni sa neospravedlni, to je jedna vec.

papeza JPII som bral ako urcitu moralnu autoriu ale cirkev ako taku ....no neveim ci ju neprirovnat k nejakej bande darmozracov. s tolkymi majetkami ako ma za take by sa nehambil ani b gates.

cize verim ale zatial som nedosiel na to v co alebo ako to slovami opisat. do kostola chodim 2 3 x rocne takisto nemienim fararovi rozpravat ako naposledy kolkokrat si to robim doma sam

ale zbalil som -frajerka hlboko veriaca po case som s nou bol v kostole a ked nepremyslam nad tym ake hovedo je ten farar tak som s toho mal aj urcity kulturny zazitok.....kym mi barman-dedo zo zvonkom a vrecuskom v kostole-nedosiel som zatial na to ako sa vola:) nezazvonil pod nosom ze chce prachy- ktore som samozrejme nemal pri sebe.

este jeden vtip urceny viacmenej sem tu to padna ako uliate

aky je rozdiel medzi fararom a pytliakom?
pytliak sa kryje tym co robi, kdezto farar sa chvasce tym co nerobi

dufam admini ze som sa moc neurval z lanca
Používateľov profilový obrázok
kemper18
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 68
Dátum registrácie: Ne 26. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Trstená, Bratislava- petržalka

Príspevok od používateľa kemper18 »

Ja som veriaci, a chodim pravidelne do kostola i ked sa mi niekedy nechce.

PS Ako je mozne ze je hore: Neveriaci 55% Veriaci : 44%

A ako sme sa ucili v skole dohromady by malo byt 100%?

Co ztoho matematicky vyplyva - ze je tu chyba na tomto fore - ja nic len ze to asi trosku zaokruhluje ze?

Tak zatial Pa?
Používateľov profilový obrázok
burningsoul
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 418
Dátum registrácie: Po 31. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Lucenec (18)

Príspevok od používateľa burningsoul »

NIE, nie som veriaci. Bol som krsteny, birmovka atd ale len z donutenia. Verim v duchov, UFO a taketo,ale cirkev a vsetko okolo toho, no :puke:

BTW: ale verim v to ze viera v dacom je len zvieraci pud z praveku. Vsetko je len preto ze niektore veci sa nedali vysvetlit a tym prisiel niekto kto zrazu vsetko vyriesil. A kazdy spokojne zije v presvedceni ze vsetko je O.K. Co mi pomoze ked sa kazdy den modlim?? IMHO nic. Ze sa stane nejaky zazrak?? To je asi len rozpravka pre male deti ktore sa dacoho boja.
powered by AMD & ATI
Mainsteam
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 297
Dátum registrácie: Ne 16. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Príspevok od používateľa Mainsteam »

Neverim.Cirkev je ako mafia.Skoro vsade pedofil. :wink:
Amd Athlon 3000+,A8N SLI Deluxe socket 939,Geforce 6600GT 128 mb ddr3,1 GB ram
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3757
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Príspevok od používateľa lezgy »

taky postreh preco ked vzniko nabozenstvo..t.eda napr uderom blesku pripisovali ludia vyssiu moc....preco sa klanat nezacali aj napr kravy?preco iba ludia?
Používateľov profilový obrázok
burningsoul
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 418
Dátum registrácie: Po 31. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Lucenec (18)

Príspevok od používateľa burningsoul »

lezgy napísal:taky postreh preco ked vzniko nabozenstvo..t.eda napr uderom blesku pripisovali ludia vyssiu moc....preco sa klanat nezacali aj napr kravy?preco iba ludia?
lebo ludia boli hlupejsi(vtedy) :lol:
powered by AMD & ATI
Používateľov profilový obrázok
velijura
Príspevky: 1455
Dátum registrácie: Po 26. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: BA (XXVIII)

Príspevok od používateľa velijura »

burningsoul napísal:NIE, nie som veriaci. Bol som krsteny, birmovka atd ale len z donutenia. Verim v duchov, UFO a taketo,ale cirkev a vsetko okolo toho, no :puke:

BTW: ale verim v to ze viera v dacom je len zvieraci pud z praveku. Vsetko je len preto ze niektore veci sa nedali vysvetlit a tym prisiel niekto kto zrazu vsetko vyriesil. A kazdy spokojne zije v presvedceni ze vsetko je O.K. Co mi pomoze ked sa kazdy den modlim?? IMHO nic. Ze sa stane nejaky zazrak?? To je asi len rozpravka pre male deti ktore sa dacoho boja.
Stotoznujem sa s tvojim nazorom...kostolickarov akosi nemusim, hlavne keD mi idu kazat o moralnych hodnotach a o tom co je spravne, pritom sami porusuju vsetko co kazu alebo im kaze biblia...
...zoberme si napr. sex pred svatbou...minimalne polovica veriacich sa zeni/vydava s dietatom na ceste...o nadavani, ohovarani a inych veciach ani nehovorim, veD sa da vzdy vyspovedat a hneD je vsetko v najlepsom poriadku...nie je to irónia?
Navyse sa v minulosti krestanstvo velmi casto prekrucovalo aby ci uz vladari alebo samotni cirkevni hodnostari prisli k majetkom a moci, takze otazkou ostava, co vsetko z toho, co je v biblii popisane je naozaj "pravda"?
CPU Intel P4 | MB Abit SD7-533 | RAM 1GB PC400 Apacer | VGA MSI GF FX 5900XT | HDD Hitachi 7k250 160GB | DVD LG GSA-4160B & Toshiba SD-R1312 | SOUND SB Audigy2 ZS | PSU Chill 510W | CONTROL MS Natural Multimedia Keyboard + MS IntelliMouse Explorer 4.0 + Steelpad QcK + MS Sidewinder 3D Pro | CASE Chenbro Gaming Bomb | COOLING Ertyho WB & IceRex S12 & SELTZ L20 | FANS 3x AC Arctic Fan Pro2L & 1x AC Arctic Fan3 & 1x TT SilentWheel + TT Hardcano12 | SCREEN Benq FP783 | PRINTER Canon PIXMA iP4200
PHOTO Panasonic Lumix DMC-FZ20 & PENTAX K100D + DA 18-55/50-200/Tamron 28-75 + Vosonic X-Drive VP3320 + Toshiba MK-8025GAS 80GB + Velbon Sherpa 750R
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3757
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Príspevok od používateľa lezgy »

jo ale podobne finesy maju aj arabi s alahom alkohol sex a pod je zakazany ale ked pridu do krajiny kde nieje alah tak tu chlascu sexuju a pod. pytal som sa par ernochov preco....odpoved.tu alah nevidi cize tu mozme....to iste ma aj krestanstvo.spachas tazky hriech?lebo sex pred svadbou je taky. no co ved sa vyspovedam....a je to....
Používateľov profilový obrázok
Stanley
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 515
Dátum registrácie: St 29. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Zilina

Príspevok od používateľa Stanley »

chcel som nieco napisat , ale stotoznil som sa s prispevkom lezgyho:
lezgy napísal:verim v boha ale fanatik niesom. ale verim aj vo vlastne schopnosti

isty clovek -john lennon raz povedal verim v boha ale nie takeho deda na oblaciku
tiez ako povedal kolega predomnou na druhej strane, tak verim v nieco co neveim slovami opisat lebo ak by tam hore nieco nebolo tak tu dnes toto nepisem.
proti viere nemam nic kazdy si veri v co chce, vela za to mzoe aj cirkev sama si to popsula svojimi konaniami.
vid farar ktory zdrbe ludi aby nedavali peniaze anonymne do obalky ale aby davali priamo, nakrici mi na otca v kostole lebo neklaci-pritom ho nezaujima ze nemoze.....po obozrejmeni sa neospravedlni, to je jedna vec.

papeza JPII som bral ako urcitu moralnu autoriu ale cirkev ako taku ....no neveim ci ju neprirovnat k nejakej bande darmozracov. s tolkymi majetkami ako ma za take by sa nehambil ani b gates.

cize verim ale zatial som nedosiel na to v co alebo ako to slovami opisat. do kostola chodim 2 3 x rocne takisto nemienim fararovi rozpravat ako naposledy kolkokrat si to robim doma sam

ale zbalil som -frajerka hlboko veriaca po case som s nou bol v kostole a ked nepremyslam nad tym ake hovedo je ten farar tak som s toho mal aj urcity kulturny zazitok.....kym mi barman-dedo zo zvonkom a vrecuskom v kostole-nedosiel som zatial na to ako sa vola:) nezazvonil pod nosom ze chce prachy- ktore som samozrejme nemal pri sebe.
este mi sedi aj ta cast s frajerkou. :lol:

PC1: FSC D1837-A21, Pentium 4 3.2GHz, 2GB DDR2 400, MSI 8800GT OC + Accelero S1, LG194WT-SF, Xonar DS, MS Sidewinder
PC2: Abit NF7-S, AXP-M 2600+@2500MHz, 1GB DDR400 , Hercules 9800SE A.I.W(8 pipe 435/740), FSP 350W 60PN(PF) flexo + FAN mod
PC3: MSI Sis 745, Palomino 1600+@2100+, ND12 mod + 80mm FAN, 3x256MB DDR 333, Sparkle GF3Ti200 (240/550) - lapped core
NTB: Acer 2012WLMi
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

Som neveriaci na boha ako ho zobrazuje cirkev a dost ma aj dokazu nastvat take tie posahane babickya knazy ,ale nech si kazdy veri naco chce ja verim len v to ze ak sa to ma podarit tak sa to podari ale niekedy uz ked sa to nedari tak sa obraciam k vyssej sile :bravo:
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
Shoty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1046
Dátum registrácie: Pi 07. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Myjava

Príspevok od používateľa Shoty »

v boha verim na 50 percent a na ufo a mimozemtanov na 100 percent :D
Cpu: i7-2600K OC 4.7Ghz , Cooler: Scythe SCMG-5PCGH Mugen 5 , Mainboard: Gigabyte Z68X UD4 B3 , Ram: Kingston 4x4GB 1333Mhz , Gpu: RTX EVGA 2060 Super 8Gb , SSD: Samsung 850 EVO 250GB , HDD: 2x500GB Western Digital green power , Zdroj: SeaSonic FOCUS 750w , Monitor: Zatiaľ HP 22" w2207h
Používateľov profilový obrázok
Fester
VIP
VIP
Príspevky: 177
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Pov. Bystrica - Trenčín (30)

Príspevok od používateľa Fester »

V boha neverim aj keD som pokrsteny (vtedy som to este nemohol ovplyvnit) :lol:
Napriek tomu som mal svadbu v kostole. :P
Deti nebudem vychovavat vo viere k Bohu, ale keD to budu chciet tak im nebudem branit.
CPU : C2D E8400, MB - zatiaľ žiadna, RAM-zatiaľ žiadna,
HDD - SATA II : 640G Seagate, GPU : XpertVision 8800GT 512MB, Monitor : 22" LCD Acer AL2216Wd


Phone : SAMSUNG OMNIA II
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa FEAR »

CrakeN napísal:ja tiez v boha neverim, osobne proti veriacim nic nemam, ale ked zacnu o tom hovorit, tak ruky prec, pretoze nemam moc rad tieto keci ... ja si myslim, ze keby nieco ako boh existovalo, tak by sme sa urcite mali lepsie ... ale zasa takisto verim v ine veci ... nadprirodzene javy a podobne, v to verim ...

moja rec :!: mne stych reci NESKUTOCNE stupa tlak :furious:

Návrat na "Debata o všetkom"