Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12259
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

na spotrebu
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5216
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Chris »

myslis ze Rakusak by sa drbal na nalozenych S-maxoch, Sharanoch, Alhambrach a inych tak ze zadne kolesa ako stare tatrovky do A + velka antena k CB vysielacky ? To moze byt jedine poliak.

Anyway, teraz som si skocil po nieco do auta, narocky parkujem 300m od vchodu, aby sa ziadny kktko na mna netlacil. Dojdem tam a nejaky poebaty sedlka na Fiat Bravo zaparkuje 30cm odo mna a z druhej strany ma 1,5m :facepalm: Az ma hned vytocil na vecer, este ze sa neznizujem na ich urovne, lb by som mu inak oebal tu kktinu. :E
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
ANONYM_a7

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

chris tebe tusim ide karta :D

Tak ako stane sa mna tiež dosť vodičov nasralo keď som šiel včera dialnica HC - BA - nasral som sa zaradil sa vpravo a šiel som 90/100 kmph celú cestu nemal som chuť s tou mojou rachotinou predbiehať tie socky v strednom pruhu. A bol pokoj dali sme si spanilu jazdu s kolegiálnym fiatom ktorý to očividne spravil rovnako ako ja :D
Používateľov profilový obrázok
Odar
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5603
Dátum registrácie: St 13. Okt, 2010, 17:10
Bydlisko: PD / NR Slovensko

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Odar »

Chris napísal:suska na thalii co sa boji obehnut a dalsi na golfe 1.4 fsi WRC edition si netrufa so 75 konmi obiehat 3 auta !!!
To im vobec nevycitam. Problem tychto ludi je ten, ze pred sebou nevytvoria dostatocny priestor, aby ich mohol niekto iny obehnut a nasledne pokracovat obiehanim "brzdidla" pred nimi. Vacsinou sa nalepia na "brzdidlo" a vodic, ktory chce obiehat, je tym padom nuteny obiehat naraz 2 auta.
- PC
Spoiler: ukázať
Corsair SF600 600W 80 PLUS Platinum
Cooler Master MasterBox NR200 Black
Crucial Ballistix 2 x 16GB DDR4 3600 CL16
Kingston KC3000 2TB NVMe + Thermalright HR-09 2280 PRO Black, Samsung 970 EVO Plus 2TB NVMe
Gigabyte B550 I AORUS PRO AX
Ryzen 9 5900X
ASUS TUF GeForce RTX 3080 GAMING O12G (0.862V @ 1890 MHz)
Noctua NH-U12A
2 x Noiseblocker NB-eLoop B12-PS
2 x Noctua NF-A12x15 PWM Chromax Black
AOC Q3279VWF
-- HTPC
Spoiler: ukázať
Streacom ST-NANO150 HTPC PSU 150 Watt
Streacom ST-F7CS EVO
Asus ROG STRIX B760-I GAMING WIFI
i5-13500 (power limit 45 W)
Kingston FURY Beast DDR5 2x16 GB 5200 MHz CL40
Silicon Power P34A60 2 TB NVMe + Samsung 850 EVO 500 GB SATA + Crucial MX500 2 TB SATA + WD Blue 3D NAND 500 GB M.2 SATA
Noctua NH-L9x65
Noctua NF-A8 PWM
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Chris napísal:...
Anyway, teraz som si skocil po nieco do auta, narocky parkujem 300m od vchodu, aby sa ziadny kktko na mna netlacil. Dojdem tam a nejaky poebaty sedlka na Fiat Bravo zaparkuje 30cm odo mna a z druhej strany ma 1,5m :facepalm: Az ma hned vytocil na vecer, este ze sa neznizujem na ich urovne, lb by som mu inak oebal tu kktinu. :E
Mne uz sa moja zena smeje, pretoze sa pravidelne stava, ze ked ideme na nakupy niekde kde je velke parkovisko, tak zaparkujem dalej od vchodu kde je prazdno a nie su tam auta. A k*k*t co sa nestane ked idem naspat k autu? Jasne, ze sa niekto naj*be vedla mna. Nechapem to.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa quicky »

vcera ma frajerka viezla na p206, stojime na kruhaci, ide sa pohnut ,bum skapalo jej (nezvyk vozit mojich 140kg v peugeotke :D), za nou zenska jeb, rana , dobre ma hodilo,hovorim,ze okej zadok v piiiici :D vystupim ako kukam tak kukam ani skrabanec :D kukam zenskej,ta vyskoceny naraznik,polamane nejake uchyty na narazniku :D kukam frajerkine a hla,tam oko na tahanie :d no ta krava to buchla do toho :D "stastie v nestasti" :D
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa scarinko »

najlepsie mat gulu jak moja segra :)
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa quicky »

chcel som ju z rangu dat dole,ale po tejto udalosti som rozhodnuty si ju tam nechat :D
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5216
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Chris »

Broslo: potom som uz mal v <>, len poliak na mna pozeral, ked som ho obehol z pravej strany :hysterical:

Odar: presne tak ako pises

Blackhawk napísal:
Chris napísal:...
Anyway, teraz som si skocil po nieco do auta, narocky parkujem 300m od vchodu, aby sa ziadny kktko na mna netlacil. Dojdem tam a nejaky poebaty sedlka na Fiat Bravo zaparkuje 30cm odo mna a z druhej strany ma 1,5m :facepalm: Az ma hned vytocil na vecer, este ze sa neznizujem na ich urovne, lb by som mu inak oebal tu kktinu. :E
Mne uz sa moja zena smeje, pretoze sa pravidelne stava, ze ked ideme na nakupy niekde kde je velke parkovisko, tak zaparkujem dalej od vchodu kde je prazdno a nie su tam auta. A k*k*t co sa nestane ked idem naspat k autu? Jasne, ze sa niekto naj*be vedla mna. Nechapem to.
Presne, tak ako vravis, parkujem na opacnom kocni, kde nie je nikoho, dojdem k autu a vedla mna daky kkt zaparkuje


Ja uz fakt neviem, kam tato mentalita speje. Mali by tam dat znacky, ze keep right ako som kdesi videl.

Asi si musim kupit Landcruiser or FJ Cruiser s Full armor naraznikom vpredu, vzadu, naslapy a dat na auto foliu, ktoru dam zalaminovat, lb inak neviem :D
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12259
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

myslis ze by znacky zrovna na takychto pomohli ?


gula : nieze dat dole ale treba si primontovat taku metrovu kolajnicu aj nalavo aj napravo na obrys vozu, dozadu aj dopredu a uplne idealne vlastne kol-dokola celeho auta.

Musi byt dobry pohlad ked ma RR za frajerku P206, tak akurat medzi sedacky :)
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5216
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Chris »

Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa quicky »

ked sa jej pokazi auto,otvorim kufor vlozim odvezem :laugh: ale zrjeme viem co si tym myslel :) :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa scarinko »

to som si aj ja vravel ze ked sa micra pokazi hodim do ruksaku a idem busom :D
ale klop klop, este sa nepokazila okrem spotrebaku som nemusel nic menit teda vlastne sklo ked mi j.bol strom na neho ale za to ona chuderka nemoze
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa quicky »

strom ti jebol na auto ? :D
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa scarinko »

no ano resp cast, bolo to 24.12. ano na vianoce a isiel som v obleku k rodine ale kedze som viezol asi tri tasky darcekov tak reku nepojdem v snehu peso aj ked je to cca 400m vzdusnou ciarou. Zaparkoval som v pohode pod stromami lebo vsak tam bolo miesto ale som si neuvedomil debil ze uz par dni poprchavalo a cele to zmrzlo vsade. Este som sedel v aute a volal ze nech pridu dole mi pomoct a zrazu totalna rana, som myslel ze sa poserem v tom aute, okno na sracky krizom konar, vystupim, este aj zrkadlo sa nejak rozpadlo a to sklo zo zrkadla som nasiel sice cele ale asi 20m od auta. Odvtedy uz neparkujem pod stromom ani v lete.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"