World of Tanks (MMO)

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

michal ma predbehol :) a preco by sa mali arty zrusit? :) podla mna su celkom ok vybalancovane
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22024
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa dexterav »

napísal by si to aj keby ťa pred 10min 4x posebe vypli artiny na jeden šup? dosť pochybujem :D
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

hej napisal :) lebo by sa to nestalo, treba sa hybat pokial nie si v arty cover :) jasne ze sa aj mne stava, ked ma hitne, pokial je to ale oneshot, tak gg pre neho :)
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22024
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa dexterav »

mám strach :D
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
jackhammer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 942
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 18:35

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa jackhammer »

mArtinko5MB napísal:michal ma predbehol :) a preco by sa mali arty zrusit? :) podla mna su celkom ok vybalancovane
a inac zdravicko ti sluzi alebo len skusas byt cool?
Spoiler: ukázať
CPU:i5 3570K + BeQuiet! Dark Rock Pro 2 MB:MSI Z77-GD55 GPU: Palit GTX 1070 GameRock Premium Edition RAM:8GB Mushkin Redline Enhanced PSU:Coolermaster Silent Pro 700w SSD:Plextor M5S 256GB HDD:3 TB Toshiba CASE:Lian Li PC-V 2110 MONITOR:Dell UltraSharp U2412M KEYBOARD:Corsair Strafe RGB MOUSE:Func MS-3² MAT:Razer Mantis speed
Galaxy S6 Edge
World of Tanks: Jackhammer_I
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12482
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa HellAngel »

arty fuj. Prevazne hram HT a proste ked sa vleciem 15km/h, tak ma ozaj nema problem zostrelit/trafit. Takisto ak zadrzujeme jednu stranu aby neprenikly tanky, tak proste clovek v podsate stoji, akurat co saschova za kamen a podobne. To ale artina vacsinou trafi.
Na medku sa mi to stane ozaj obcas ze ma trafi, s medkom sa snazim jazdit co najviac, ale aj tak. A nacvicit strelbu s artynov nie je ziaden problem. Len stojis ako njekay blb v krikoch a cihas kde sa co spotne. Ozaj by mi artyni nechybali.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22024
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa dexterav »

tak 1-2 max je ok , mno skorej 1
a taká 105lefh je moc aj 1, alebo fv304 :D
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

vsimam velky hate pre arty :) takze tu je zbytocne nieco pisat z mojej strany ... aj s ht sa da skryvat pred arty, v kazdej mape je taka pozicia (nie jedna), a sluzi mi aj zdravie :) hram aj arty(nie preto, ze ma bavia ale pre zensku pozadku, a ked sa chces efektivne skryvat pred arty, musis vediet ako ju hrat ), preto som objektivny. To by bolo, keby arty neboli, vsetci kempici by v krikoch stali :)
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22024
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa dexterav »

lebo teraz nestoja :D
aj ja hrám arty ;)
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
jackhammer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 942
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 18:35

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa jackhammer »

mArtinko5MB napísal:vsimam velky hate pre arty :) takze tu je zbytocne nieco pisat z mojej strany ... aj s ht sa da skryvat pred arty, v kazdej mape je taka pozicia (nie jedna), a sluzi mi aj zdravie :) hram aj arty(nie preto, ze ma bavia ale pre zensku pozadku, a ked sa chces efektivne skryvat pred arty, musis vediet ako ju hrat ), preto som objektivny. To by bolo, keby arty neboli, vsetci kempici by v krikoch stali :)
takze mam zobrat HT a skryvat sa pred artou.. tak dik
praveze ked je mapa bez art tak je hra ovela dynamickejsia,kedze sa nebojis ze ta 44% pro arty neklikne v plnej rychlosti..ale o artach uz bolo popisane uz tolko ze to nema zmysel
cas od casu artu berem aj ja ked uz toho klikania mam proste dost
Spoiler: ukázať
CPU:i5 3570K + BeQuiet! Dark Rock Pro 2 MB:MSI Z77-GD55 GPU: Palit GTX 1070 GameRock Premium Edition RAM:8GB Mushkin Redline Enhanced PSU:Coolermaster Silent Pro 700w SSD:Plextor M5S 256GB HDD:3 TB Toshiba CASE:Lian Li PC-V 2110 MONITOR:Dell UltraSharp U2412M KEYBOARD:Corsair Strafe RGB MOUSE:Func MS-3² MAT:Razer Mantis speed
Galaxy S6 Edge
World of Tanks: Jackhammer_I
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6676
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa M1ch4l »

arty ma niekedy pozitivny a niekedy negativny vplyv na hru. Neda sa to zovseobecnit. Samozrejme aj mna stve, ale mnoho krat mi aj pomoze.
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Razer Huntsman V2 (red linear), Razer Basilisk V3 Pro + Razer Destructor 2, Blue Snowball
constant
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 462
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 15:29
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa constant »

mArtinko5MB napísal:vsimam velky hate pre arty :) takze tu je zbytocne nieco pisat z mojej strany ... aj s ht sa da skryvat pred arty, v kazdej mape je taka pozicia (nie jedna), a sluzi mi aj zdravie :) hram aj arty(nie preto, ze ma bavia ale pre zensku pozadku, a ked sa chces efektivne skryvat pred arty, musis vediet ako ju hrat ), preto som objektivny. To by bolo, keby arty neboli, vsetci kempici by v krikoch stali :)
Neber to ako nejake navazanie sa, alebo tak, ale ja si este napr. pamatam hry po velkom arty nerfe, kde skoro nikto nehral arty, lebo boli artynari urazeni a trvalo im kym sa prisposobili, a teda vobec neviem o tom, ze by sa v tom obdobi brutalne campilo, skor naopak.

Ja na mojom ucte hram arty raz za uhorsky rok a aj to mam len GW Panthera, ktory nema splash a nie je ani presny ako napr. FV 304, takze je to kombinacia uplne na p... a aj tak som s nim zazil riadne prasarny. Na kamosovom ucte som hral SU 14-2, co je stroj so strasnym aim timeom, presnostou a mizernym gun arc a pod, ale co za prasarny som s tym robil, to mi az zle bolo, za jedno popoludnie som mu spravil tak 80% arty misii na StuG IV a to som taka lama co sa tyka arty, ze som casto bludil kam ist, aby som pokryl co najviacej mapy.

Jedine co arty potrebuje je dobra mapa (a popravde aj na Himmelsdorfe som s arty co to zazil) a tim co chvilku vydrzi zit (co ale potrebuje kazdy tank) a je velmi lahko na prvych poziciach po bitke bez toho aby clovek rozmyslal nad uhlovanim, prieraznostou a pod.

A co sa tyka toho nekempenia, 1. arty tazko trafi tank ktory kempi, pretoze ho skratka nevidi - kempi=tazko ho niekto spotne, no a po 2. treba si uvedomit, ze podstatna cast tankov vo WOT su projekty z dob, ked maximalna rychlost tanku okolo 40 km/h bola povazovana za nieco super a navyse tank, kvoli sposobu akym funguje u neho otacanie velmi rychlo straca pri kluckovani rychlost (aj ked vo WOT to nie je modelovane nejak presne). A kluckovat s takym Black Princom v 20km/h, ehm, ehm. A argument, co pouziva cast artynarov, ze tak pomale tanky nehrajte (cital som aj take - nemyslim teraz konkretne teba) je tak na dve facky, lebo to potom v hre nemusi byt 50% tankov alebo mozeme rovno vsetci hrat iba tie iste.

Inak arty nezatracujem na 100%, uvidime co s nou spravi ten rebalanc http://ritastatusreport.blogspot.nl/201 ... tails.html
PS. este k tomu kempeniu, prenedavno som sem daval replay ako ma arty dala dole, ked som kempil v 70 km/h v LTTB, v poslednej dobe ma navyse arty tak casto davaju dole, ked ich idem na konci bitky zabit, ze uz vazne rozmyslam, ze sa na to vyseriem - velmi mi to pripomina uz situaciu pre arty nerfom, kedy to miestami vyzeralo, ze si ludia tahaju slamku kto sa pojde obetovat aby mohli zabit superovu arty na konci.
WoT/AW - Hadent
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

som mal snahu testnut t54 mod 1 (je mozne ze bude na bud weekend 30 % akcia na VIII tier premium, teda v to dufam) ale nema to zmysel, stale ma hadze proti X a ja som sam VIII :D
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22024
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa dexterav »

to je len smola
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
Spacepen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 843
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 14:46

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Spacepen »

Inak skúšali ste tú novú fyziku? Ľahké tanky mi prídu rýchlejšie (ich akcelerácia) a celkovo sa mi to strašne páči. Je to poriadny pokrok oproti prvej verzii :)
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-3570K, Quad Core, 3.40GHz @4.2ghz GPU: Nvidia Geforce 1070TI @1090mhz RAM: Crucial Ballistix sport 8GB (Kit 2x4GB) 1333Mhz MB: MSI Z77A-G45 Z77 HDD: WD Blue 10EZEX 1TB HDD 7200RPM PSU: XFX Core Edition PRO 550 Watt CD: SONY Optiarc AD-5260S SSD: Crucial SSD m4 64GB

Návrat na "Hry a problémy s nimi"