World of Tanks (MMO)

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
OkiGraphics
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1252
Dátum registrácie: So 18. Sep, 2010, 11:20
Bydlisko: Veľké Leváre

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa OkiGraphics »

No hrá sa s tým určite úplne inak, je asi viac závislý od týmu.. Preto si chcem Jp II nechať, lebo s tým je fakt radosť hrať, keď je treba, dá sa aj rushnúť, alebo sa aktívne brániť... Ták ho asi nechám zatiaľ stáť, tá zľava 15% potešila :)
Inak s T-34 (V) po 438 bitkách 59% WR, chcem to dať na 60 :D
MB: ASUS P5Q SE, CPU: Q9400 2.66 GHz -> 3.60 GHz + Arctic Freezer 7 Pro, VGA: ATI sapphire 3870 MSI GTX 560 Ti Twin frozr II PSU: FORTRON Bluestorm II 500W, RAM: Corsair 2x2 GB + 2x1GB 901 MHz DDR2, CASE: Thermaltake M5
Monitor: Dell Ultrasharp U2311H 23 Notebook: HP ENVY 15-j000ec
constant
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 462
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 15:29
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa constant »

No asi koncim s WOT - dnesny QB stream (9.1.) 7. hodina 30 minuta - arty je v poriadku, vratane dmg co robi, len sa musi viacej bat odhalenia zo strany superovej arty - zaver tej info stretavky comunity contributorov a WG na Cypre... :facepalm:
WoT/AW - Hadent
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa newmi »

ja som skoncil, drbem im na to, radsej zacnem hrat zas AW. WOT je coraz horsie, uz mam depku z tej mojej neustale klesajucej winrate, uz niekolko mesiacov. Nic nepomaha, lebo drbnute RNG a ked RNG ako tak funguje, zas drbnuty MM, je to nehratelne, plne tymi botov. Super OP ruske tanky a tie zasrane sikmooke heavy to este viac pokurili. :furious: A nie, mnou to asi nebude kedze WN mi stupa.


QB je plateny WG, tak preco by tu hru nevychvaloval? Peniaze seru charakter a QB si ho teda serie riadne ale sak nech, jeho chyba, len nech je ta hra coraz tupsia a plna botov, ked mu ubudne divakov lebo boti nepozeraju stream, tak sa zbada.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6652
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa M1ch4l »

Sranda, ked som nedavno pozeral nejake videa od Jinglesa, tak skoro vzdy podpichoval ohladom arty vo WOT. Nechce sa mi verit, ze by vsetci suhlasili s tym, ze arty je v poriadku a jedine sa musi trosku viac obavat nebezpecenstva zo strany nepriatelskej arty, a potom sa to vsetko samo vyriesi. To je velmi naivna predstava a samozrejme to nebude fungovat.

Ze QB je plateny WG mam podozrenie uz dlhsie, pretoze napriklad vobec nepokryva AW a vyjadril sa, ze ta hra neponuka nic nove. To je absolutny nezmysel a velmi zaujaty nazor. Nikdy som ho nemal rad, ani nie som medzi jeho subscribermi.

Som velmi zvedavy, ako sa vyjadria ostatni ludia. Preco mam ale taky zvlastny pocit, ze WG si vymyslelo rozpravku, nadiktovalo im ju a dalo im $$$, aby tuto rozpravku tocili dookola?
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
constant
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 462
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 15:29
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa constant »

No ako ja som to pozeral s otvoreny ustami a doslova v soku. QB uz davno nepozeram (aj o tomto som sa dozvedel z Circonovho streamu), ale co si pamatam, tak vzdy nadaval na arty, dokonca vymyslel pre nich prezyvku - "skypig", pripadne "retarded skypig", co pouzivam aj ja.

Co sa tyka platenia od WG, neviem, aj Circon ohladom tejto temy hovoril, ze si nemysli, ze QB plati WG, skor si myslim, ze kedze je jeho zivobytie v podstate zalozene na hrani WOT, tak je opatrnejsi s kritizovanim hry. Ale napriklad prednedavnom WG dost kritizoval odladom balickov v akych predavali tanky.

A Jinglesovi by som sa tiez cudoval, ten arty priam nenavidi, neviem ci im tam vymyli mozgy, alebo co...
WoT/AW - Hadent
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2332
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Xeigen »

M1ch4l napísal:Ze QB je plateny WG mam podozrenie uz dlhsie, pretoze napriklad vobec nepokryva AW a vyjadril sa, ze ta hra neponuka nic nove. To je absolutny nezmysel a velmi zaujaty nazor.
No to by ma osobne zaujímalo čo nové prináša okrem PVE ?
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

constant napísal:No ako ja som to pozeral s otvoreny ustami a doslova v soku. QB uz davno nepozeram (aj o tomto som sa dozvedel z Circonovho streamu), ale co si pamatam, tak vzdy nadaval na arty, dokonca vymyslel pre nich prezyvku - "skypig", pripadne "retarded skypig", co pouzivam aj ja.

Co sa tyka platenia od WG, neviem, aj Circon ohladom tejto temy hovoril, ze si nemysli, ze QB plati WG, skor si myslim, ze kedze je jeho zivobytie v podstate zalozene na hrani WOT, tak je opatrnejsi s kritizovanim hry. Ale napriklad prednedavnom WG dost kritizoval odladom balickov v akych predavali tanky.

A Jinglesovi by som sa tiez cudoval, ten arty priam nenavidi, neviem ci im tam vymyli mozgy, alebo co...
QB nenadava na arty :) vola ich tak, ale berie ich ako sucast hry. Je vtipne, ze tu zase oplakavate arty. Ako pokazene gramofony ...

K tomu AW, co nove prinasa? Ved to je klon :D

QB a plateny priamo od WG? Ludia nebudte smiesny preboha, QB vela krat vyjadruje nazor aj v negativnom smere ...
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Používateľov profilový obrázok
Spacepen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 843
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 14:46

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Spacepen »

Xeigen napísal:
M1ch4l napísal:Ze QB je plateny WG mam podozrenie uz dlhsie, pretoze napriklad vobec nepokryva AW a vyjadril sa, ze ta hra neponuka nic nove. To je absolutny nezmysel a velmi zaujaty nazor.
No to by ma osobne zaujímalo čo nové prináša okrem PVE ?
Suhlas, 90% kopia wot, s novymi tankami... Modely tankov a optimalizacia su na smiech
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-3570K, Quad Core, 3.40GHz @4.2ghz GPU: Nvidia Geforce 1070TI @1090mhz RAM: Crucial Ballistix sport 8GB (Kit 2x4GB) 1333Mhz MB: MSI Z77A-G45 Z77 HDD: WD Blue 10EZEX 1TB HDD 7200RPM PSU: XFX Core Edition PRO 550 Watt CD: SONY Optiarc AD-5260S SSD: Crucial SSD m4 64GB
constant
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 462
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 15:29
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa constant »

mArtinko5MB napísal: QB nenadava na arty :) vola ich tak, ale berie ich ako sucast hry. Je vtipne, ze tu zase oplakavate arty. Ako pokazene gramofony ...

K tomu AW, co nove prinasa? Ved to je klon :D

QB a plateny priamo od WG? Ludia nebudte smiesny preboha, QB vela krat vyjadruje nazor aj v negativnom smere ...
No mozno uz na nich nenadava, ale kedysi na nich nadaval. A nikto tu neoplakava, nechcem byt na teba hnusny, obdivujem tvoj optimizmus, ale mozno ked budes mat tolko hier odohranych co ja, tak pochopis, ako zle su arty v sucasnej podobe. Ci tebe pride normalne, ze su jedina trieda, kde o 2 tiery nizsie vozidlo ta dokaze jednou ranou poslat do garaze? Pripadne ti zobrat 2/3 HP, zabit polovicu posadky a znicit 2/3 modulov a pod? Alebo, ze ich hranie je zaroven cista loteria? Hram tuto hru uz dost rokov, keby si ju ty hral tak dlho a videl, ze WG nema absolutne ziadny zaujem o opravu starych chyb/nedostatkov v hre, tak by si tiez nebol taky nadseny.
WoT/AW - Hadent
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

constant napísal:Ci tebe pride normalne, ze su jedina trieda, kde o 2 tiery nizsie vozidlo ta dokaze jednou ranou poslat do garaze?
Ano, pride mi to uplne normalne. Ci chces mat viac takych tried (boh varuj)? :) Ja netvrdim, ze som nadseny a skacem po strom, ked mam v time 3 arty. Znamena to len to, ze budem hrat inak. O to lepsi je pocit, ked arty nie je a mozes tu istu mapu, s tym istym tymom zahrat uplne inak. Preto tvrdim, ze arty pridava do hry rozmanitost . A nechcem byt ani ja zly, ale oplakavate to tu. Ked sa Ti nepaci, tak to proste nehraj (ak si stojis za svojim). Hrajte AW, aj tam budete nadavat o rok ked to bude mat aspon z polovice taku zakladnu ako ma teraz WoT. Ludia nikdy nie su spokojni, cize to hracov AW caka tak ci onak.

Ak by ste hru brali tak ako je, ovela lepsie by sa Vam hralo (tak ako spg, tak aj premium ammo). Mne to doslo pred pol rokom a mam pokoj. Za skusku nic nedate :)

@k tomu poctu hier: :D nebud smiesny, ci 10k alebo 50k je uplne irelevantne.
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
constant
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 462
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 15:29
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa constant »

Ach jaj, strateny pripad. Pocet hier je setsakradolezity, pokial nie je niekto bot. Ak to nechapes, tak nemam o com. Tak si uzivaj hru bez snahy o jej zlepsenie, ja mam tu hru praveze rad a preto chcem, aby bola lepsia, to co robis ty je taka opicia laska, pripadne fanboyizmus - hra je dokonala, netreba ju zlepsovat.

Ak za hrat inak povazujes schovavnie sa s tankom za skalami, tak prijemnu zabavu. Asi sa ti este nestalo, ze ta arty sledovali celu bitku, aj ked si bol v -2MM tanku, co sa mne aj mojimi zdaleka nie unicum statmi deje casto.

Ako seriozne: ak sa ti nepaci nehraj, hraj inu hru a podobne, to su ciste klasiky zo slovnika fanboya. Takyti ludia su to najhorsie co hra moze mat, lebo su absolutne nekriticky, ignoruju chyby hry a davaju vyvojarom falosny pocit, ze je hra dokonala. Ak takyto prevladnu v komunite hry, tak to ma vacsinou katastrofalne nasledky, pre ich milovanu hru - v podstate ju pochovaju, lebo iny co nemaju ich nazor a nevidia nadej na zlepsenie prestanu naozaj hrat a financovat tu hru dostatocne. Sledujem MMO hry dlhsiu dobu a videl som par takych pripadov.
Naposledy upravil/-a constant v Ne 10. Jan, 2016, 12:24, upravené celkom 2 krát.
WoT/AW - Hadent
Používateľov profilový obrázok
Spacepen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 843
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 14:46

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Spacepen »

Áno, arty je fair and balanced :)

Obrázok
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-3570K, Quad Core, 3.40GHz @4.2ghz GPU: Nvidia Geforce 1070TI @1090mhz RAM: Crucial Ballistix sport 8GB (Kit 2x4GB) 1333Mhz MB: MSI Z77A-G45 Z77 HDD: WD Blue 10EZEX 1TB HDD 7200RPM PSU: XFX Core Edition PRO 550 Watt CD: SONY Optiarc AD-5260S SSD: Crucial SSD m4 64GB
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6652
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa M1ch4l »

Vsetko je tu absolutne v poriadku, vsak?


Co nove prinasa AW? Nuz, spravim zoznam. Asi ten zoznam nebude kompletny, ale pokusim sa toho zahrnut co najviac.
Spoiler: ukázať
Skutocne nove prvky (nie nutne v poradi podla vyznamu):
1. dymove granaty
2. dynamicky spotovaci system
3. PvE
4. unikatne schopnosti pre jednotlive triedy
5. mechanika ochrany tanku - APS, ERA
6. navadzane rakety

Vylepsenia oproti WOT:
1. 6th sense pre vsetkych (aby to bolo vobec hratelne, nemusis mat vygrindovanu posadku s min. 1 skillom)
2. varovanie pred arty a raketami
3. celkovo pohyblivejsie vozidla, ziadni slimaci (to WOT zial nemoze obist)
4. menej grindovania, hlavne ohladom posadky
5. ziadna premiova municia
6. balancovane premiove tanky
7. lepsi balance medzi triedami, spotteri su pouzitelni a klucovi na vsetkych mapach, narozdiel od WOT, kde LT su teraz prakticky zbytocna trieda. Este to ale nie je uplne dotiahnute, vid. MBT na tiere 9...ale T9 su velmi cerstva vec.
8. rozumna implementacia arty, t.j. ziadne vypinanie na 1 ranu
9. nie je mozne dat 1-shot tanku, ktory ma full HP (s vynimkou ammo racku a zabitia posadky). Diskutabilne, ale rozumne.
10. ziadne take, ze garazove sloty za $$$
11. mensi RNG
12. ziadne cheat mody
WG zaspali, hra sa uz dlhu dobu nikam vobec neposunula a nevyvninula k lepsiemu. Prave naopak, koridorove mapy, nevybalancovane nove tanky, ignoracia tankov, ktore su roky UP, ignoracia novych tankov, ked su OP, neschopnost vybalancovat arty, blabla....je toho vela. Ten fail s Rubicon patchom WG asi trosku prebudil, ale neviem, neviem. Pre mna sa objavila na trhu nova hra, ktora je podla mna lepsia a zaujimavejsia, takze hram AW. WOT som sa nejaku chvilu ani nedotkol. Naposledy som si bol dat 1 vyhru na Toldi a tot vsio.

Rita z Cyprusu
http://ritastatusreport.blogspot.cz/201 ... esume.html

Pre kazdeho kto hovori, ze AW je len klon, mam vyzvu. Zahrajte si aspon na 2 tyzdne AW a ani sa nedotknite WOT. Potom si zahrajte WOT.
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa dexterav »

mno síce to čo píšeš je super aj to je v podstate pravda ale stále je to iba klon WoT :D
zmeny tam sú, boli by asi totálne mimo keby žiadne neurobili ale nič čo by stoho robilo až tak inú hru
najväčšou odlišnosťou je to kde WoT končí tam AW začína (T54 t2 vs t9)
čo beriem ako veľké plus je vynechanie gold munície, otázka je dokedy, a iný prístup k artinám a iba 10% rng
všetko ostatné je skorej kozmetika resp namontovali tam všetko do základu čo si normálny hráč wot dá ako legálny mod
ale zase AW má pred sebou daleko viac ako za sebou, takže sa spústa vecí zmení
Naposledy upravil/-a dexterav v Ne 10. Jan, 2016, 12:53, upravené celkom 1 krát.
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
constant
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 462
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 15:29
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa constant »

V zasade suhlasim s Mkom, az na to, ze pre mna osobne je v momentalnom stave AW kusok horsie ako WOT, ale na rozdiel od WOT nie je na trhu 5! ci mozno aj viacej rokov. Treba si uvedomit, ze absolutna vacsina veci, co sa na tom Cypre vraj diskutovala, nie su problemy z posledneho pol roka. To su vsetko veci co sa na oficialnych forach diskutovali minimalne tak pred 3 rokmi.

Balanc tankov je pripad sam o sebe. Taky AMX 40 je v tejto podobe co si pamatam a staci len spomenut ako dlho im trvalo nieco spravit s KV1S, Hellcatom, alebo T18.

V tej hre sa v podstate okrem prichodu fyziky a nedavneho zmenenia rederovacieho stvorca na kruh, zo zakladnych principov, ktore maju svoje chyby, nezmenilo v podstate nic. Len pridavaju/odstranuju mapy a pridavaju nove a nove vozidla.

Ja len dufam, ze AW zacne fakt makat a zacne sa im darit, pretoze viem, ze zdrava konkurencia moze WOT len a len prospiet.
WoT/AW - Hadent

Návrat na "Hry a problémy s nimi"