Vysavač Karcher prestane po par sekundach sať

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1542
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Vysavač Karcher prestane po par sekundach sať

Príspevok od používateľa zedolsi »

ahojte, už som zufaly tak skušam všade, mam doma vysavač karcher jubilee 2675 keď ho zapnem, par sekúnd saje a potom ako keby niečo preplo a prestane sať, hučí, ale nesaje, vypnem ho otvorim skontrolujem vrecko, pustim a opäť, par sekund a zrazu nesaje :wallbash: predtým to robil tiež no nejako sa uvedomil, teraz už bolo uplne plne vrecko tak som ho vybral dal nove, vyfukal som filter a blbne... za každú radu budem velmi vďačný, zajtra ho potrebujem ako soľ, od rana musí makať :?
NTB ASUS Vivobook M3504YA AMD Ryzen 7 7730U, RAM 16GB, 1TB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
tirex000
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Ne 25. Jan, 2015, 22:23

Re: Vysavač Karcher prestane po par sekundach sať

Príspevok od používateľa tirex000 »

Skus pozret ci tam nieje spetna klapka pod filtrom ta zvykne blbnut .skusit ju manualne poposuvat.ale nie som si 100 percent isty.ak tam je pri prevrateny motora o 180 stupnov a nazad pocut take klapanie.
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1542
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Vysavač Karcher prestane po par sekundach sať

Príspevok od používateľa zedolsi »

skúsim pozrieť, hladal som aj manuál a je písane že je tam nejaká mechanická poistka keby sa naplní vodou, skúsim to zajtra popozerať, snáď to správím, ono to aj vydá taký zvuk ako keby preklopilo dáku klapku, len ked som sa tam pozeral nič som nenašiel :-(
NTB ASUS Vivobook M3504YA AMD Ryzen 7 7730U, RAM 16GB, 1TB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
Používateľov profilový obrázok
nimh
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 626
Dátum registrácie: Ne 11. Apr, 2010, 12:03
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Vysavač Karcher prestane po par sekundach sať

Príspevok od používateľa nimh »

Ano skoro spravne. Nieje to ale zaklopka ale plavak. Ten stvara tu sarapatu. Motor sa rozbehne a plavak nasaje vzduch a zapcha otvor ku motoru. No a ako mas motor a ten filter a odsrobujes tu plastovu poistku co drzi filter tak tam ke kvos a vnom je plavak takeho valcoveho tvaruten by mal byt uplne na spodku toho mriezkovaneho kosika ako je filter tak skontroluj ci spadne az dole ci nahodou sa v polke nezasekne. Ak ok tak ja som ale u ineho modelu dal napriec toho kosa kde je ten plavak drvot a ten plavak drzal dole no samozrejme ked budes sat vodu tak drvot odstran.
CPU: AMD APU A10-6800K RAM: 4x4GB Kingston HyperX Beast 2133MHz MB: ASUS A88X-PRO SSD: SAMSUNG 850 PRO 1TB, HDD: WD RED spolu 12TB VGA: ASUS R9270X-DC2T-2GD5 PIECKA: SAMSUNG MONITOR: PHILIPS model 234E5, OS: Windows 10 64bit, UPS: APC ES-700
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1542
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Vysavač Karcher prestane po par sekundach sať

Príspevok od používateľa zedolsi »

Super, pridem na byt a pozriem to, vodu s nim nevysavame nikdy tak tam dam nejaky kabel aj ja ani vyberat ho nebude treba, ide teda o to aby ten plavak ostal naspodu :)


EDIT: ďakujem za radu, pridrôtoval som ten plavák a vysávač maká :)
NTB ASUS Vivobook M3504YA AMD Ryzen 7 7730U, RAM 16GB, 1TB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)

Návrat na "Debata o všetkom"