Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7299
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Papek »

Vesmírní Lide. Milujeme vás a pomáháme vám. http://vesmirnilide.cz/default_cz.htm
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2300
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa materik »

@jergus: No, tiez som kukal, ked som na nich narazil prvykrat. :D
PC -> Topping DX7 Pro+ -> Meze 109 PRO / Microlab B77
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5780
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

ale vnasanie matematiky do volieb je nieco, co 60% volicov nepochopi, dochodcovia uz vobec ne :))

ono, osobne si myslim, ze teraz su nabudeni volici nieSMERU ist volit, ako naopak. lenze, ak ma byt cielom, aby tam boli opat tie iste ksichty ako roky dozadu len v inych stranach, tak dakujem pekne. ci smer, ci kdh, ci sdku, ci prochazka---toto vsetko su ludia, ktori boli dokonca aj vo vladach, a urobili velke HO. nezasluzia si tam sediet.
mozno su nove, male strany neskusene, ale tam ocakavam ze sa nieco zmeni. lenze, ked budu vo vlade rovnake strany, opat rovnaka basnicka bezohladu ci vladu zostavi smer alebo zlepenec. kradnut, navysovat zakazky budu nadalej.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2300
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa materik »

dolezite je odstrihnut SMER od vladnutia. Ti si zabetonovali ludi na uradoch a vysokych postoch a maju zarucene, ze ich roky nikto neodsudi. Vid Gorila. Ludia co ju maju na starosti, su "motivovani" do toho, aby ju nechali vyhnit. Prave preto je potrebna zmena. Aj ked neexistuje lepsia volba, ako sucasne opozicne strany, nie je velmi nad cim spekulovat.

Inac nam hrozi, ze tu opat niekto bude na vacsne veky... :E
PC -> Topping DX7 Pro+ -> Meze 109 PRO / Microlab B77
ANONYM_a7

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Ako môže niekto nevyužiť voľby? Tomuto ja vôbec nerozumiem :D veď som sa na to viac tešil ako na to že mi teta v tabaku predá cigarety bez pindania :D

Je to JEDEN deň za 4 roky. Vážne sa nájde niekto, kto si nenájde JEDEN deň za 4 roky na to, aby odvolil? Rly? :rolleyes: i just dont get it... :red:
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5780
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

materik, prosim? aka vid gorila? :))

za koho vlady sa tam stretavali? ano, fico tam bol, ale vtedy bol nula, nerozhodoval o nicom.
takze, si si vlastne s prepacenim nas... do vlastnych ust :) napises ze gorila nebola potrestana, a ta gorila je prave spojena s pravicou, a nie SMEROM.. ak ti vadi gorila, tie stretnutia v byte, tak vol smer :)) ten sa o takych zakazkach radi inde, ako v byte a nikto o tom nevie :DD

suma sumarum: kazdy kradne, ci smer, ci ini. smer padne, a tak ci tak si posty obsadia svoje strany /tie miesta, ktore trvaju par rokov obsadia hned po skonceni toho obdobia svojim clovekom, nie odbornikom - netvrd prosim ta, ze tam daju odbornika... :D/
sranda, ako ludia sa ohanaju gorilou, a prakticky nevedia, za koho vlady tam boli stretavky, a este ide proti smeru.

ja smeru nefandim, nevolil som ani volit ich nebudem, ale gorila nieje ich maslo na hlave. a prave kvoli gorile si nikdy z ksichtov ako napr prochazka, figel, freso, beblavy a x dalsich nezasluzia jedine kreslo.
ano, podobne ako smer za svoje kauzy, ale tie kauzy maju vsetci okrem par malo stran...
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

http://50odtienov.obycajniludia.sk/

pekne spraveny prehlad
p.s. nepropagujem tu stranu len odkaz :D

http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/vi ... orsie.html

fico a jeho pagace, ja uz sa ani necudujem,ze okrem ludi co maju z neho zakazy a peniaze ho volia len dochodcovia ktorych taha na promo pagace a pitie
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7871
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

Používateľov profilový obrázok
SurrendeR
VIP
VIP
Príspevky: 2722
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Stará Turá - BA

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa SurrendeR »

prochazka bude len dalsi fico... :rolleyes:
divim sa ze ma take preferencie... teda nedivim.. ved fico ma este vacsie.. tento narod sa asi nikdy nepouci
Spoiler: ukázať
PC:Asus x99A-USB 3.1 || Intel i7 5820k 4.1GHz || Asus ROG Strux GTX 1080 8GB || 4x16 GB RAM 3200MHz CL14 G.SKILL || NVMe - 1000GB Samsung EVO 970 || RAID0 - 2x3TB WD RED || Cooler Master Centurion Silencio 452 || Seasonic Prime Ultra 750W Gold || 24" EIZO EV2436WFS3-BK EcoView ||
FOTO: Canon EOS 5D MKII || Canon 50mm F1.8II || Tamron 24-70/F2.8 VC || Canon 70-200/F4L IS || Canon EX580 MKII
Mobil: Samsung Galaxy S7
Car: BMW E36 328i Tour
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa jergus »

SurrendeR napísal:prochazka bude len dalsi fico
on uz je dalsi fico aj s jeho chlebodarcom hrnciarom
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

prochadzka mi bol pred par rokmi ked zacinal celkom sympaticky, horsie je ,ze za tak kratku dobu uz na neho ani pozerat nemozem ... ked jeden pravnik ide tvrdit ,ze ma zalozene auto a osobne veci za 2megovy uver a majetok, kde neni ani znamka o zaloznom prave,tak je to ozaj nanajvys mega trapne..

sulik to je jeden trapny pokrytec, jeden cas som sledoval jeho FB , akoze klobuk dole co tam obcas vytvoril...tiez skoda slov.

matovic si "kradne" po svojom a v tichucku, a prstom ukazuje na druhych co je sice celkom fajn,ze sa to ukazuje,ale bohuzial je maly panacik na to aby sa nieco zmenilo a nemyslim,ze on by bol prave tou osobou,ktora by nieco zmenila :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5780
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

a ostane nam tu jedina strana nakoniec.

ktora nepoviem.. ja som rozhodnuty uz koho volim, aj ked neviem ci robim dobre, ale kto to vie?

osobne, z minulosti sa mi pacil rusko a jeho strana.. lenze, polozili ho vlastny, ako inac, za peniaze.
historia ukazala ze kazdy politik, co vstupuje do politiky bez peniazy tam bude kradnut. ti s peniazmi tam je to otazne, a aspon je sanca, ze sa nieco zmeni.

ono sranda je ta, ze matovic ma svojich ludi, prochazka svojich. a proste kazdy ma 6-7% slepych oveciek, ak nie viac. vedia svojou retorikou nalakat ovce.

ale zasa, nad matovicom uplne palicu nelamem, on bol jeden z mala, co sa zdrahal byt vo vlade, kedze to, co slubil volicom chceli skrtnut. oni sa nad tym, co pred volbami slubili, a skym nasledne sli do vlady velmi nevzrusovali. ved take sas je nerealne, ze vladli s KDH kvoli totalne odlisnym zamerom. uplny nonsen a dokaz, ze sulikovi slo len o love a miesto.

co som pozeral v telke, zatial jediny politik sa vyhlasil velmi zaujimavo, a viacmenej kopiroval moje nazory.. ze on pojde s pravicou, ale len jedna kauzicka, a on prvy ich bude odvolavat. ziadne take, ze ty skryjes moje, ja tvoje. ja viem, mozu to byt keci, ale .... co ine volit?
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Bumpy_SK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2490
Dátum registrácie: Ne 14. Feb, 2010, 11:06
Bydlisko: Praha

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Bumpy_SK »

felipe25 napísal:a ostane nam tu jedina strana nakoniec.

ktora nepoviem.. ja som rozhodnuty uz koho volim, aj ked neviem ci robim dobre, ale kto to vie?
sns? odkial ma inac peniaze danko? biely konik?
osobne, z minulosti sa mi pacil rusko a jeho strana.. lenze, polozili ho vlastny, ako inac, za peniaze.
historia ukazala ze kazdy politik, co vstupuje do politiky bez peniazy tam bude kradnut. ti s peniazmi tam je to otazne, a aspon je sanca, ze sa nieco zmeni.
takze sulik?
ale zasa, nad matovicom uplne palicu nelamem, on bol jeden z mala, co sa zdrahal byt vo vlade, kedze to, co slubil volicom chceli skrtnut. oni sa nad tym, co pred volbami slubili, a skym nasledne sli do vlady velmi nevzrusovali. ved take sas je nerealne, ze vladli s KDH kvoli totalne odlisnym zamerom. uplny nonsen a dokaz, ze sulikovi slo len o love a miesto.
jeden z mala co isiel do politiky s peniazmi, ci uz nie? s tymi rozdielmi narazas na registrovane parternstva a oblubenu dekriminalizaciu? sulik nedavno spominal, ze su to vedlajsie veci, ktore podpori ale hlavnym cielom su ekonomicke reformy
co som pozeral v telke, zatial jediny politik sa vyhlasil velmi zaujimavo, a viacmenej kopiroval moje nazory.. ze on pojde s pravicou, ale len jedna kauzicka, a on prvy ich bude odvolavat. ziadne take, ze ty skryjes moje, ja tvoje. ja viem, mozu to byt keci, ale .... co ine volit?
matovic vs prochazka vs sulik vs bugar vs figel vs hocikto. sice sa nemaju radi, ale zas ked bude kauzicka tak aspon sa nepodrzia ako fickovci, ci?

https://youtu.be/RuPgB5hvAhg?t=127
https://youtu.be/u9aDoGoCDq8?t=795
https://youtu.be/aoDbBMXK86w?t=274
https://youtu.be/jnWMjrwPRGg?t=541
nevedia ani odpovedat ano/nie
| Intel Core i5-2500K @ 4,5GHz + NOCTUA NH-D14 | ASUS P8P67 | 2x4GB Kingston 1333 CL9 | ZOTAC 1060 6GB | Samsung 850 250GB | SeaSonic X-560 | Fractal Design Define R3 BlackPearl | BenQ BL2420PT | Lenovo Explorer | ZOWIE EC1-A | TAITO | SideWinder X4 | Playseat Challenge | Logitech DFGT |
MBP 13" A1502
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2300
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa materik »

@felipe25: Jedna na zamyslenie. Ak fico a smer nema nic s gorilou, preco sa za 4 roky, co je pri moci, nevysetrila? Na opoziciu hadze hnoj vzdy, ked sa da. Scientologia, Matovicove uctovnictvo, zlepence atd. Preco teda fico nevysetril spis Gorila, ktory vravis, ze sa netyka smeru, ked by to jednoznacne polozilo vsetkych opozicnych politikov, ktory sa tam spominaju???

Odpovedou je, ze preto, lebo by to polozilo aj jeho a jeho sponzorov... ;) :bye:
PC -> Topping DX7 Pro+ -> Meze 109 PRO / Microlab B77
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5780
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa felipe25 »

materik, ty si napisal citujem: "dolezite je odstrihnut SMER od vladnutia. "
to je taka, hejtovina voci smeru. dolezite je to urobit, ale ako? posadit tam opat ksichy ako figela, beblaveho, nebodaj fresa? mali malo casu na zmenu? kolko moznost mali? mne je jedno, ze neboli lidrami vo svojich stranach, ale sedeli tam a kludne mohli povedat, kde sa co robi. lenze dostavali percenta aj oni, preco cusali. a teraz ked uz niesu percenta, kolki z nich potopili vlastne exstrany? kym boli vo vlade, to neurobili. uz ked nevladnu, ale kreslo maju, potopili mnohe strany. cize, aj to je dokaz, ze ked vladli, mali peniaze za kazdu nadhodnotenu zakazku.


"Odpovedou je, ze preto, lebo by to polozilo aj jeho a jeho sponzorov.."

ved ja s tymto suhlasim, ale zabudas, ze v case, ked sa do toho bytu chodilo O ZAKAZKACH ROZHODOVALA PRAVICA, nie SMER :D

je jasne, ze za kazdou stranou je rovnaka megafirma, teda, take firmy ako penta, j&t aj ked sa to nezda, musia byt zadobre aj so smerom, aj s pravicou. je jasne, ze tam chodil aj fico (ako poistka, ked padne tamta vlada), ty si ale vytiahol gorilu a hodil si ju na SMER. Gorila je vec, ktora sa dotyka pravice, lebo v case, ked sa rozlievali peniaze vladla pravica, nie SMER.
takze slova je potrebne odsttrihnut SMER je taka s prepacenim "srac.a", ktora ale na kazdeho nezabera.
na volicov smeru vobec, a na znechutenych z pravice ma ako zabrat? opat ist volit mensie zlo?


SMER by odisiel po vysetreni tiez ako porazeny, ale on tam ziadne ksefty v tom byte nerobil, lebo NEVLADOL. On ich robi inde.. S tych odposuchov by sa zistili max. dohody a delenie pravice, nie SMERU... takze Gorila nieje problem SMERU, ale pravice. to ze ju odmietol vysetrit je preto, lebo tam Fico chodil, ale nemal co delit, kedze NEVLADOL. Tak nepis, ze Gorila je vec SMERU, lebo nieje :)
Kludne by som sa stavil, ze to bol napad nejakeho pravicoveho politika, aby sa tam stretavali.

A cele to je len dokaz, ze ci si zvolime smer, ci kdh, ci sdku, stale sa budu delit s rovnakymi "v pozadi" firmami, ako doteraz. je to uplne jedno. teda, az na par pripadov, ked ma politik pri vstupe do vlady taky majetok, ze nepotrebuje viac kradnut. a jeden tam taky je. ci sa mu da verit neviem, ale vela moznosti tam nieje...

btw: ty si pocitil ako obcan, nejake vyhody od 2006 do 2015? vtedy boli vo vlade smer, potom zlepenec, a potom opat smer. pocitil si pocas zlepenca nejaku zmenu? lebo ja nie. a bohuzial, mnoho soc. slabsich pocitilo zmenu prave od fica v 2012-2016 - vlaky zadarmo minimalne. dojdi na vychod, do mnohych rodin, kolko penazi setria vdaka vlakom zadarmo, co deti chodia do skol. bohuzial, fico sice rozdava nase peniaze, ale vie ako na to, a vie, ako si megalahko ziska hlasy. a pravica, ktora ma narovasi viac nez dost, len klepe nohami. ono, dovod, preco nemame jednu stranu ale 6 a viac je ten, ze kazdy chce hrabat. im vobec nejde o ludi, IM IDE O SEBA. my sme im ukradnuti, keby im zalezalo na tomto state, mame tu jednu pravicovu stranu ktora by superila so smerom a dovi dopo.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro

Návrat na "Debata o všetkom"