Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7871
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

hej 80% ucast, ked odovzdala len jedna dedina listky :D 34 z 44 ludi
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Leon »

všimol som si to potom :D,... ale keby to bolo takto celkovo zpriemerovane nebolo by zle :D
.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12482
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

quick, od neho mi to nepride nijak extra pokrytecke. Naraza sice ze sa tu nezije ludom lahko, ale skor presadzuje, aby ten kto makal mal sa lepsie ako ten, co sedi na zadku a nadava.
Ket to ukazuje Fico tak pichne aj v malicku, pretoze robi tu chudaka a ukazuje svoje silne socialne citenie, pritom je to nenazrate zvieratko :)

Povedzme si uprimne, kto tam nie je hajzlik? ak by sme volili podla tohto, tak neviem ci na tej kandidatke by bolo koho volit.

Ja som zvedavy aj na Matovica
NB: Asus ROG Strix G16
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

ja to beriem ako apriori mi neprekazaju jeho politicke nazory skorej mi vadi ako osoba a jeho vystupovanie,ak vas spravi konecne nieco pre ludi a nie len pre seba a jeho kamosov a kamosov kamosov,tak nemam problem ;) ja som jednoznacne zadtanca vysledkov,realny prinos meratelne cisla atd ,nie kecy a nazory ako kolar?volil ho tu niekto?celu kampan mi prislo ze len rozprava kecy napr taka strana tam podla mna nepatri lebo doteraz nespravil sni makke F a cele jeho zisky z firiem,zakazky su vec prva ktora mi sbsolutne prekaza(ale zas mi neprekaza sko verejne znama osoba)-holt niekto sa na to hodi,niekto nie...


najviac sa ale viete na co tesim??na povolebne srack.. reci fica o to ako si ludia zle zvolili a podobne.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12482
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

tak hadam zacne aj nieco realne robit. Jeho ekonomicke plany su stale jedni z najlepsich a aj realne zhotovitelnych. ako osoba je velmi kontroverzny a to je v podstate problem SAS
Kolar, no nacelnik velka huba. Hovori o tom co tu je zle a ze treba to napravit. Na tomto je postavena jeho strana. Nema co v politike robit

a na Roooberta a jeho hlasky som velmi zvedavy. ALe to bude v kratkej dobe druhy krat, co dostane od volicov cez hubu
NB: Asus ROG Strix G16
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

suhlasim s tvojim prispevkom program maju fajn a hlavne dufam,ze aj realne nieco spravi hlavne co sa tyka nejakej zasluhovosti danovych odvodov zivnostnikov a podobne :/ potom prekusnem aj tu jeho ulisnu povahu s historiou:)
fakt sa tesim na vysledne cislo... a velice ma tesi ze predbezne siet pohorela lebo co predvadzal peochadzka to nema obdoby (financovanie stran-na to to pohorel na 1000% a taktiez jeho vyjadrwnia k smeru cely je na pobavenie ako plastova figurka :)
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12482
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

tak hadam politicky kus dozrel, a to ze ak dostane druhu sancu, tak prije kus s pokorou. To iste Matovic.
Bol by som velmi rad, keby sa im podarilo srpavit nieco ohladne zvinostnikov, maleho a stredneho podniku.
Siet sa celkom smejem. Tak im treba, Prochadzka to pos*al, Este ma prekvapuje Kotleba. SNS ma ani neprekvapuje. Strana mala furt dost velku volicsku zakladnu, len musel odist Slota.
NB: Asus ROG Strix G16
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7871
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

dalsie volby do roka :D
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

akoze sns sa fakt velmi ocistila co viem z kuloarov tam slota nechal mega velku sekeru na ktoru sa skladali clenovia aby to pozliepali dokopy,preto sa aj tak seriozne snazili a na kampan vela nezostalo,teosku ma mezia rozpacite vyjadrenia smerom spojeniu so smerom ale co uz...

kotlebu som ocakaval ze sa dostane snad to tak bude, ludia ked bazia po zmene tak volia prave radikalne riesenia,lebo volit ibao nieco mensie zlo este nikdy nepomohlo, na druhejs trane sa zrejme do vlady nedostane co je skoda lebo od neho som prave ocakaval obmedzenie rozkradania statu-nevravim ze je lider ani fuhrer :D ale keby aspon ciastocne sa podarilo vymedzit smerackych kamosov co dostavaju zakazky ozivil by sa trh usetrilo kopec koruniek a zrazu by bolo aj na ine zálezisti:) ale ta siet ma tesiii,fakt :D
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12482
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

ved to hadam nie. Mali cas dozriet, Sulik aj Matovic. Musia pochopit ze v koalicii musia hrat aj pre ostatnych, nie si tvrdohlavo presadzovat svoje a na partnerov bobkovat.
Problem ale vidim v dalsom partnerovi. Je tam Kolar, ten mozno bude skakat ako sa mu piska, ale kto dalej. SNS si bude chciet riesit svoje, ale teoreticky by to mohl byt spojenec. Kotleba, toho isto nezoberu. Bugar mozno.
Hlavne nech tam nie je KDH, SIET
NB: Asus ROG Strix G16
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

kolar sas olano sns ---nepocital som ci to vyjde,sle toto je realne,teoreticky:)

lord a ty si koho volil??
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7871
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

ja som volil siet, ale nech sa aspon dostanu dnu nech mi to neprepadne :D

saska imho vela ziskala aj na tom, ze ju chceli zachranovat nech sa dostane dnu

kollar povedal, ze nebude v ziadnej koalici, on si chce hlasovat ako sa mu paci, resp. ze bude hlasovat snimi ak budu suhlasit s jeho podmienkami
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12482
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

kolar bude hlasovat tak, ako zaplatia. Je to novacik, nema ziadne konkretne riesenia. Staci si pozriet jeho videa, program. To nema ideu, je to len poukazovanie co je zle. Takych tu uz bolo. Je jasne ze si tam chce riesit svoje veci, ale chape, ze sam to nikde nedotiahne
Mne osobne by sa relativne pozdavalo SAS, OLANO, SNS, ale zrejme to nevyda hlasovo. Na druhu stranu SNS sa vyjadrilo ze nie su proti koalici so smerom. Myslim ze Smer ich ma ako potebnu zalohu
NB: Asus ROG Strix G16
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7871
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

SaS OLANO SNS, a si si snupol nieco? zabudni s SNS nepojdu
01:02
“So Smerom, s SNS ani s Kotlebom do vlády nepôjdeme,” hovorí Daniel Lipšic z OĽaNO. “Chcem dúfať, že Procházka aj KDH budú v parlamente. Bolo by škodou pre demokraciu, keby KDH v parlamente nebolo,” odkazuje Lipšic svojim bývalým straníckym kolegom.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

dakujem dochodcom! velmi pekne

00:40 (TV MARKÍZA) Podľa exitpollu Focusu volilo Smer-SD až 48,4 percent dôchodcov. Na druhom mieste skončilo s priepastným rozdielom KDH iba s jednociferným číslom.

Návrat na "Debata o všetkom"