Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2343
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Xeigen »

Natupujú teda Venove diagramy z ktorých zistíme, že sa zhodnú na jednom = Migrantov a Fica nechceme. Posledný nech tu zhasne.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

xeigen pekne napisane :laugh:
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4592
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa killswitch »

mna by zaujimalo co si myslite o predcasnych volbach? myslite, ze ludia by volili zasadne inak?
Používateľov profilový obrázok
pepkopav
Notebook expert
Notebook expert
Príspevky: 4101
Dátum registrácie: Ne 19. Feb, 2012, 19:05
Bydlisko: Lovinobaňa LC

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa pepkopav »

to zas bude mismas...som zvedavy na Kotlebu v parlamente a tych jeho "poslancov" :D :facepalm:
Dell XPS 15 9500 i5 10300H,16Gb RAM,1,5Tb SSD,GTX 1650Ti,IPS 1920X1200,Win 11 Pro
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7871
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

ad. kotlebovi poslanci
https://www.facebook.com/profile.php?id ... age_bubble
no nevyzera to na praveho intelektuala co vyriesi problemy statu? :D

ad. predcasne volby, smer nizsie, kotleba vyssie
Používateľov profilový obrázok
Zubesuch
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1045
Dátum registrácie: Ut 23. Okt, 2012, 18:32
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Zubesuch »

lezgy napísal:no kotleba zatial ukazal ze odkukal ako sa robi politika na svk
lezgy, on ani okukavat velmi nemusel. Kotleba je vytvor spravania jednak politickych stran, nezodpovednej politiky EU a hlavne medii. Kotleba skratka kracal po ulici a doslova pozbieral znechutenych ludi zo situacie v ktorej SR a EU nachadzala. (pozor ja nehovorim ze ju vyriesi!)

A preco medii? Pretoze take denniky a slnieckovi redaktori ako napr. SME robili denno denne z ludi, ktorym neni ukradnuta vonkajsia suverenita tohto statu (ked hlasujes proti zaujmom EU tak budes hlasovat dovtedy kym to proste neklapne, vsakovake nezmyselne nariadenia), nezmyselna podpora nezodpovednych krajin v unii (Grecka kriza), utecenecka politika a kriza (migracia blizkeho vychodu do Europy). A tieto media so svojimi redaktormi vo svojich skvelych komentaroch, clankoch a vyjadreniach politologov a "odbornikov na fungovanie celeho vesmiru" oznacia kazdeho cloveka, ktoreho nazor je v rozpore so zjavnym nazorom predstavitelov EU, ktory kritizuje hospodarenie EU, ktorý odsudzuje podporu člena EU porušujúceho svoje záväzky, ktory si dovoli oznacit pocinanie EU v migracnej krize ako velmi nestastne za xenofoba a extremistu. Ked budes ludom dostatocne dlho a casto hovorit ze su extremisti a xenofobi tak sa nimi zarucene niektori stanu.
Spoiler: ukázať
PC1=> MB: Asus X99-Deluxe/USB3.1 <|> CPU: Intel Core i7 5820K @ 4,6 GHz / 1.28V <|> Cooler: Cryorig R1 Ultimate <|> RAM: Kingston HyperX Fury Black 4x8GB DDR4 2666 MHz CL15 <|> GPU: furt sa meni <|> SSD1: Samsung 840 Pro 256GB <|> SSD2: Samsung 850 Pro 1TB <|> HDD1: Seagate SV35.5 1TB <|> ext.Storage: AXAGO EE35-XA3 ALINE + WD 1TB RE4 <|> PSU: SuperFlower Golden King 550W + Silverstone Black Singlesleeve Extensions <|> Case: Define R4 + Noiseblocker PK1 a PK2 fans <|> Mouse: Razer Deathadder BE <|> Mouse Pad: Razer Goliathus Alpha Speed <|> OS: W10 pro

PC2=> MB: MSI H87i <|> CPU: Intel i5 4590 <|> Cooler: be quiet! Shadow Rock TopFlow SR1 <|> RAM: Kingston 2x8GB 1600MHZ CL9 <|> GPU: Asus R9 270x 2GB <|> SSD: Samsung 830 128GB <|> HDD1: Hitachi DeskStar 320GB <|> HDD2: WD RED 3TB <|> PSU: be-quiet! Pure power L8 430W CM <|> Case: Define Nano S windowed + Venturi fans <|> OS: W10 pro
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7871
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

10:49
Béla Bugár povedal, že do vlády so Smerom nepôjde.
Používateľov profilový obrázok
dargy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1587
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa dargy »

Prajem vsetkym volicom kotlebu aby okusili kanadu na svojej gebuli, aby im to oni sami vysvetlili koho tam vlastne nasackovali. Uprimne som z quicky-ho dost sklamany, z nazoru na tuto stranu. Ako vzdelany mlady clovek moze takto klesnut? :facepalm: To ze tito ludia sa verejne zastavaju a oslavuju fasistov nezmaze absolutne nic, aj keby zariadili ze bude padat 24karatove zlato rovno mne na zahradu. Byval som na luniku9 17 rokov a bol som nacko. Ano pramenilo to z mojej nenavisti k tomuto etniku. Ano mal som 14-15 rokov ale casom som pochopil ze to bol omyl, pretoze to bola jedina vec co ma s nackami spajalo. NENAVIST. A nevyriesil som vobec nic skor naopak. Kotleba nieje riesenie a to vedia hadam vsetci normalny ludia. Ak vas bude ovladat nenavist a strach, a budete ho sirit, vrati sa vam to este v horsej podobe. Ten Nacko zablokoval moznost vytvorit normalne vladu. Z toho som sklamany najviac. Ale na druhej strane ma potesilo ako dopadol Sulik. Ale ako to dopadne cele nakoniec, nemam odvahu ani len tipovat.
ZDROJ: Seasonic G Series 550W GOLD MB: ASUS TUF Gaming B550-PLUS WI-FI II CPU: Ryzen 5 5600@4,6 GHz cooled by NOCTUA NH-U12F RAM: 2x8 GB Crucial Ballistix Black 3600MHz cl16 VGA: Sapphire Pulse RX 5700 8 GB + 2x Noctua NF-A12x15 Chromax PWM HDD: Samsung SSD 860 EVO 500GB + Kingstone SSD Now 64GB + 1TB WD Caviar Blue WD10EALS SOUND: Asus Xonar DX MONITOR: 34" LG 34UM68 DRIVING WHEEL: Logitech G25 RECEIVER: KINO: Yamaha RX-V557 + CANTON set 5.0 GLE series + subwoofer VELODYNE VX-10 STEREO: ONKYO A-5VL + Tannoy M1 HEADPHONES: Superlux HD330, Focal Sphear, Soundmagic e50 + LG V30 TV: Plazma P50X60 R.I.P. now TX-P50UT50
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7871
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

Bugar prave zahlasil, ze s SNS, OLANO, Kotlebom nepojde, takze si mozu vsetci ist tak piskat

http://hnonline.sk/slovensko/593399-sta ... y-moznosti

Smer+most+siet ma malo [70]
smer+sns ma malo [64]
sas+olano+most+kollar+siet ma malo [72]
sas+olano+kollar+siet+sns [76] :D
Naposledy upravil/-a LordKJ v Ne 06. Mar, 2016, 12:21, upravené celkom 1 krát.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

dargy uz som tu pisal par stran dozadu preco som ho volil :) a to neboli to dovody,ze by som potreboval ciganov nahanat po uliciach a podobne... poznam dost ludi inej pleti a vychadzam s nimi uplne v poriadku, nie je to o farbe pleti, je to o danom cloveku, o jeho prinose pre spolocnost a jeho integracii v spolocnosti:) tak isto opovrhujem bielymi, ktori stat len vyuzivaju a devastuju,ako ciernymi, je mi to uplne jedno:) takze nic spolocne s nackami to nema.

pravdu povedali aj kolegovia vyssie,ze kotlebu vytvorila tato politika ktora tu doteraz fungovala... keby smer hospodaril rozumne, nerozkradal tento stat tak extremne bezocivo,tak by tu ziadny kotleba nebol:) vzhladom na sucasne strany ktore sa uchadzali do volieb, za kazdou stranou je nejaka skareda politicky/obchodna minulost, jedine pozitivne vysledky hospodarenia mal kotleba a popritom akurat poukazal opat na aroganciu smeru /za co si moze smer sam/,menej predrazenych zakazok pre kamaratov a podobne- neni to fajn? neni to meratelny pozitivny vysledok?...a paci sa mi hlavne princip zasluhovosti - v sirokom ponimani.

ale taktiez som povedal,ze nemam problem s nikym z inych stran,ktori do buducna nieco spravia a nemaju len reci a potom ich kludne budem volit ked uvidim akykolvek pre mna meratelny vysledok :good:

p.s. hlavne nech sme zdravi:)
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa jergus »

Kotleba nie je dosledok fica, ale dosledok vsetkych politikov od 89teho.
A ake ma vysledky? Staci sa pozriet do bb kraja a hospodarenia. Ziadne nove uvery, splatene dlhy, znizenie vydavkov kraja. Porovnanie presovska zupa je najzadlzenejsia, zupan ma audi A8L za 116t a tusim 11 soferov. Kotleba ma sx4 a soferuje si sam. Zatial jediny co vodu kaze aj pije.

Co sa vlady tyka, smer potrebuje az troch partnerov. Po bugarovych vyhlaseniach jedina moznost smer sns kolar a siet.
Opozicia kedze lipsic zahlasil ze do vlady so sns za ziadnu cenu nepojdu, bez kotlebu vladu nespravia. Budu nove volby.
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
Používateľov profilový obrázok
dargy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1587
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa dargy »

Uprimne, aj Hitler mal dobre vysledky a mal zasluhy. A presne si to aj opisal ty ako to bolo. Dakujem. Zasluhy nie su vsetko. To ze je propagator fasizmu a na kandidatke ma ludi co popieraju holokaust nezakryje ziadna zasluha. Rozumieme si? Je to jedno co vyriesi. Ani v BB kraji nic nevyriesil. Inac nic proti tebe osobne, sa len vseobecne zamyslam. Pochopim ludi co su menej chapavy, ovplyvnitelny. Ale teba som za takeho nepovazoval.
ZDROJ: Seasonic G Series 550W GOLD MB: ASUS TUF Gaming B550-PLUS WI-FI II CPU: Ryzen 5 5600@4,6 GHz cooled by NOCTUA NH-U12F RAM: 2x8 GB Crucial Ballistix Black 3600MHz cl16 VGA: Sapphire Pulse RX 5700 8 GB + 2x Noctua NF-A12x15 Chromax PWM HDD: Samsung SSD 860 EVO 500GB + Kingstone SSD Now 64GB + 1TB WD Caviar Blue WD10EALS SOUND: Asus Xonar DX MONITOR: 34" LG 34UM68 DRIVING WHEEL: Logitech G25 RECEIVER: KINO: Yamaha RX-V557 + CANTON set 5.0 GLE series + subwoofer VELODYNE VX-10 STEREO: ONKYO A-5VL + Tannoy M1 HEADPHONES: Superlux HD330, Focal Sphear, Soundmagic e50 + LG V30 TV: Plazma P50X60 R.I.P. now TX-P50UT50
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7871
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

Ziadne nove uvery, splatene dlhy, znizenie vydavkov kraja.
to sa "lahko" robi ked sa tam nic nove nezjavilo
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

dargy to neni ovplyvnitelnost ale volba v case a priestore. keby boli volby pred pol rokom volil by som mozno inak, ked budu o pol roka budem mozno opat volit inak :) povodne som bol inak rozhodnuty,ale zhodnotil som si doterajsie posobenie jednotlivych stran/politikov, hlavne co sa tyka ich minulosti /korupcia,vykoristovanie vlasti atd/...

Inak, ja neviem preco kazdy hovori co bolo...spravil on holokaust?alebo konkretne jeho prava ruka? spravil ine podobne ciny? (teraz sa to netyka len jeho ale kazdej strany s historiou), skusme racionalne ludi posudzovat podla realneho konania resp. moznosti buduceho konania, nie podla minulosti,ktoru aj tak nikto nezmeni, v historii sa spravilo vela zverstiev, tak isto v mene cirkvi sa spachalo mnoho zlocinov este snad aj horsich ako vyssie uvedene, a vytahuje to niekto pri kazdych volbach proti KDH a podobnym stranam? snad chapes pointu, podstatne je hodnotit sucasnost a nie co bolo (zvlast ked dotycny s tym realne nemal ani nic spolocne - a to historicke konanie neospravedlnujem ani omylom!)
Používateľov profilový obrázok
Monster1
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4484
Dátum registrácie: Ut 20. Jan, 2009, 21:27
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Monster1 »

Lord lenze by si sa mal uvedomit ze v dnesnej dobe sa nieco zjavuje len preto aby bolo na com tunelovat, nie preto aby to tam bolo.
Ryzen 5900X @ 5,05 GHz + Asus Strix B550-A Gaming+ Team Group Vulcan 2x8 GB @ 3200 MHz CL16 + Asus TUF RTX 3080 OC @1845/19800MHz 0,85V + Samsung 970 EVO 500GB + Crucial MX200 512 GB + Enermax Platimax D.F. 600W + Fractal Define R4 + 2xPhobya Noisebuster insulating mats + Noctua NH-D15 Chromax Black + 3x Noiseblocker Eloop B14-ps
Master of Hertz
Samsung Odyssey G7 27'' 240

Návrat na "Debata o všetkom"