Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

ANONYM_a7

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Ten kto sa nepoučí z chýb minulosti je odsúdený ich opakovať. -George Santayana


M. Kotleba absolútne žiadnym spôsobom nemá ako zmeniť chod krajiny. Dokážu to len dobre vypracované a správne nasmerované reformy, kompletné prekopanie súdu, vymetenie chobotnice a odseknutie jej chápadiel činnou zložkou prokuratúry a polície. Nakoľko nemáme funkčné súdnictvo, prokuratúru, políciu, máme extrémne nevýhodné podmienky pre stredného podnikateľa, sme priamo a silno závislý na importe.... Slovensko je národ šikovný! Stimuláciou ekonomiky a zreformovaním podnikateľského prostredia môžeme vytvoriť príjemne podnikateľské prostredie a tak posilniť vnútro štátnu produkciu tovaru a služieb.

Taktiež je extrémne dôležité, aby začalo byť moderné rešpektovať zákon a riadiť sa ním. Politici MUSIA ísť príkladom. Niekto MUSÍ skončiť v base. Ako exemplárny príklad toho, že ak máš prachy nie si nedotknuteľný.. momentálna situácia je taká, že ak si ctíš a dodržiavaš zákon, si za idiota, debila, mantáka... šašo človek..

Jerguš rozumiem tvojmu znechuteniu ale netreba byť negatívny. Treba počkať, dať im šancu, nech to skúsia znova!

Tomuto by sa mala venovať vláda min 4 roky aj keď to určite nebude stačiť. Pokedy sa uprace, je možné že sa zasa pohádajú ale bacha! Už sa poučili ako som začal, tak aj skončím.

Ten kto sa nepoučí z chýb minulosti je odsúdený ich opakovať. -George Santayana
Používateľov profilový obrázok
Diablo1st
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3350
Dátum registrácie: Po 29. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: MY

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Diablo1st »

jergus napísal:
Odar napísal:Ked sa zletia supy, akekolvek argumenty su zbytocne :laugh: Ale tak clovek si aspon spravi nazor, z ktorej strany vietor fuka :D jergusove prispevky sledujem uz dlhsie a tam mi je to jasne . . . :rolleyes:
daj tie tvoje argumenty, asi je tu na ne viac ludi zvedavych

a ukaz mi ktora strana je na slovensku riesenie. vsetky co tam do teraz boli, neriesili nic, len nejako pretrvat 4 roky, rozkradnut co sa da a skusit nejako oblbnut volicov aby ich znova zvolili. dobre to zhrnul hellangel.
ja som volil kotlebu ako v zupnych volbach tak aj teraz v parlamentnych a budem ho znova. som nacionalista a nim aj zostanem. nemyslim si ze kotleba je dlhodobe riesenie pre slovensko, ale v momentalnom prehnitom state nevidim nikoho ineho komu ide viacej o beznych ludi.
Jerguš, prosím ťa ako je to s tým Kotlebom v BB kraji. Spravil tam poriadok či nie? Lebo zopár známych mi vraví, že konečne niekto, čo aj niečo robí a nekradne. Zasa druhí vravia, že je to ešte horšie. Jeden sa už z toho nevyzná. :facepalm:

Čo sa týka Kotlebu, nechápem prečo ho Kiska nepozval. Ako toto už kde sme, je legitímne demokraticky zvolený do parlamentu a prezident sa s ním odmietne baviť. Nemal by byť nadstranícky?
Lenovo E460: 14" FHD IPS, i5-6200U, 2x4GB RAM 1600MHz DDR3L, R7 M360, SSD 256GB Toshiba.
Ex. HP 2230s: T9600, 2x2GB RAM 800MHz DDR2, X4500MHD, SSD Toshiba 256GB.
Work: Lenovo E14 G5 AMD + Dell U2724DE + Dell U2724D.

FVE: 10,2 kWp + 13kWh batérie
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12482
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

broslo len kto ponuka tu buducnost? ja sobone verim ze sa to musi podarit, preto volim SAS, koli ekonomickycm reformam, ale viem, ze ich nepretlacia. Tu teba srpavit nejaku radikalnu zmenu, velmi radikalnu. Politika nie je o politikoch ale o financnych skupinach, je fuk ci je tam Fico ale niekto iny. POkial iste skupiny budu drzat moc nad politickou scenou, znema politickej strany nic nezmeni.
Mozno naozaj musi prist nieco radikalne (mozno az extremne) aby sa ta chobotnica, ktoru spomina Jergus, konecne odpojila a mohlo sa slovensko nadychnut a dat priestor presne tomu co pises. Myslim si ze nikto nechce tu fasizmus ani nackov na uliciach. Preco ak je Kotleba tak fasisticky (pokial viem je silno nacionalisticky a oslavuje prvy stat) beha na slobode, preco v mediach nebezalo ako hajluje, vyznava Hitlera. Ja som nic takehoto nezachytil, iba clanky, ziadny dokaz.
Cakam od politikov presne to co si napisal, ocakavam ze sa pozru dozadu a povedia OK, spravili sme chybu, treba na to ist inac. ALe toto sa nestane koli vyzsie pisanemu. POlitiku neriadia politici.
A ten Kiska je cisty falus, ma zastavat narod, nie svoje preferencie. Mohol ho kludne zavolat osobitne a vysvetlit mu, ze nech necaka od neho ziadnu spolupraci ani nic. To co spravil je ciste ignoranstvo
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2343
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Xeigen »

Keď to radikálne príde, chobotnica bude to posledné čo ťa bude trápiť :D
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12482
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

ale co urobia takeho radikalneho? este nikto to tu nenapisal. CO? chcete mi povedat ze z ludi spravia vojakov a budeme vojensky stat? OMG :facepalm: Tie hlasy co dostal este raz opakujem nedostal koli hajlovaniu alebo ze chcu fasizmus.
AJ taky Jobbik bol silno nacionalisticky a hla co sa stalo z jeho vodcu? Je tam snad fasizmus? Behaju tam vojaci po uliciach? A to porovnavam Jobbik co ma inu zakladnu ako nejaky Kotleba. Kotleba je opropti zahranicnym nacionalistickym stranam nic.
Pochopte preco je Kotleba v parlamente, prestante osocovat ludi ze mu dali hlas. Treba pochopit preco dostal ten hlas, citajte diskusie, nezavysle nazory. Nenajdete tam slovicko extremizmus alebo fasizmus.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12482
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

http://www.aktuality.sk/clanok/319807/v ... m-nepojde/

podme uz od toho kotlebu prec. Celkom zaujamva srpava, Bugar potvrdil ze so Smerom nepojde. Rysuje sa mi SAS+OLANO+Most+SNS+ Kollar. Otazka je, ci toto ma buducnost. Teoreticky to daju aj bez Kollara, ktory tvrdi, ze neche ist do vlady, ale bude robit to, co uzna za spravne.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Easa
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 828
Dátum registrácie: Po 25. Apr, 2011, 00:04
Bydlisko: LM

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Easa »

SAS+OLANO+Most+SNS+Sieť ;) Kollár je tichý spoločník
AMD Ryzen 7 7800X3D | TG Ryzen 7000 Direct Die Frame | MSI X670E Carbon WIFI | G.Skill TridentZ5 64GB 2x32 6000MHz CL30 | ASUS TUF RTX 3090 24GB OC | Intel Optane 905P M.2 22110 380GB | Kingston DC600M 1TB x2 | FSP Hydro TI PRO 1000W | CoolerMaster SL600M Black Edition Customized | AquaComputer Cuplex Kryos NEXT PVD/Ni | EK Vector TUF Plexi/Ni | Watercool Heatkiller Tube 100 D5 | WCP-D5 PWM | HWLabs SR2 360 + GTS 360 | EK-FLT120 | EK-PRO Barb | Bitspower 45/90° | Phanteks T30 x9 | ContiTech Unitrix 60 DN10 + Mikalor 8-16W2
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2343
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Xeigen »

Budú predčasné voľby, tí sa nedohodnú na ničom. A v predčasných to vidím na battle medzi Smerom, Sulíkom a Kotlebom.
Používateľov profilový obrázok
Easa
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 828
Dátum registrácie: Po 25. Apr, 2011, 00:04
Bydlisko: LM

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Easa »

Nestraš s predčasnými. Dohodnú sa , budú musieť, a oni si to uvedomujú pretože vedia čo nastane keď prídu predčasné
AMD Ryzen 7 7800X3D | TG Ryzen 7000 Direct Die Frame | MSI X670E Carbon WIFI | G.Skill TridentZ5 64GB 2x32 6000MHz CL30 | ASUS TUF RTX 3090 24GB OC | Intel Optane 905P M.2 22110 380GB | Kingston DC600M 1TB x2 | FSP Hydro TI PRO 1000W | CoolerMaster SL600M Black Edition Customized | AquaComputer Cuplex Kryos NEXT PVD/Ni | EK Vector TUF Plexi/Ni | Watercool Heatkiller Tube 100 D5 | WCP-D5 PWM | HWLabs SR2 360 + GTS 360 | EK-FLT120 | EK-PRO Barb | Bitspower 45/90° | Phanteks T30 x9 | ContiTech Unitrix 60 DN10 + Mikalor 8-16W2
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12482
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

tiez si myslim ze sa posnazia aby to klapalo. Hlavny rozvracac KDH tam nieje, takisto SDKU. Ale furt je tam vela ega a jesitnosti. Hadam toto dokazu odstavit nabok a spolupracovat. Som zvedavy ako sa prejavi SNS. Ak pojdu ku smeru, tak sa tam nic nezmenilo
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa jergus »

diablo: kym bola moja mama este v statnej sprave, par krat sa s kotlebom stretla. obaja sa zhodli v nazore, ze vzdy mozes vyskakovat len do vysky svojich prijmov. kedze mesta a zupy maju obmedzene prijmi vdaka miklosovi (znizil ich tusim o 20% a vlady po nom ich uz nezdvihli) vacsina penazi sa spotrebuje len na bezne fungovanie a vsetky dodatocne peniaze na investicie musis tahat z grantov. kotleba ako nepriatel strany smer cislo jedna mohol o grantoch len snivat, vzdy sa to stoplo koli "chybam a nedostatkom". kedze uvery nechce brat (co je chvalihodne), nema vela moznosti odkial zobrat peniaze, jedine co usetri. viem ze porusil zbytocne oddelenia a vyhadzal ludi co si tam dlhe roky valali gule, vyhadzal smerakov co si dohadzovali zakazky pre rodiny, nedal peniaze na pofiderne podujatia a pseudoumelcov, takze jasne ze kopa ludi prisla o lahko zarobene peniaze zo statneho rozpoctu. co sa tyka nejakych obmedzeni z bezneho zivota nepocitujem nic. na druhej strane v kremnici a detve chceli zahranicne firmy rozbehnut tazbu zlata. dobrych 12 rokov na nas srali vsetci politici, len poslubovali ale otocili sa chrbtom. jedina kto sa obcanov zastala bola kramplova a podaril sa presadit zakon proti kyanidovej tazbe. to vsak neriesilo problem. nakoniec az kotleba ako zupan a nesmeracki poslanci bbsk prijali uzemny plan v ktorom sa definitivne akakolvek tazba zlata zastavila.
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7871
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

sns nemoze ist ku smeru, lebo by to nemalo, pretoze nikto dalsi k nim nepojde
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12482
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

Jergus super, toto sa clovek len tak nedocita ;)
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
dargy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1587
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa dargy »

HellAngel napísal:ale co urobia takeho radikalneho? este nikto to tu nenapisal. CO? chcete mi povedat ze z ludi spravia vojakov a budeme vojensky stat? OMG :facepalm: Tie hlasy co dostal este raz opakujem nedostal koli hajlovaniu alebo ze chcu fasizmus.
AJ taky Jobbik bol silno nacionalisticky a hla co sa stalo z jeho vodcu? Je tam snad fasizmus? Behaju tam vojaci po uliciach? A to porovnavam Jobbik co ma inu zakladnu ako nejaky Kotleba. Kotleba je opropti zahranicnym nacionalistickym stranam nic.
Pochopte preco je Kotleba v parlamente, prestante osocovat ludi ze mu dali hlas. Treba pochopit preco dostal ten hlas, citajte diskusie, nezavysle nazory. Nenajdete tam slovicko extremizmus alebo fasizmus.
Vsetci co maju 10 pokope by take nieco nenapisali. Viem co su to za ludia okolo neho a je mi jedno co urobili pre bb kraj. Na to netreba ziadne dokazy typu ukaz ze kde hailoval, su absolutne nepotrebne. Staci ze si otvoria huby ludia typu magat. Mate kratku pamat. Ak si SNP ucti ciernou vlajkou na urade, ziadne ine dokazy netreba. A to co som pisal par stran dozadu, za tym si budem stat. Nic ma nepresvedci ze to nieje nacek a chory clovek. Len to nerobi tak okato. To je prvorade. Ziadne vysledky ma nezaujimaju lebo kotlebova strana a ludia na nej su fasisti. A moze urobit cokolvek pre stat, kraj, jednotlivcov. Je mi to jedno. A pekne ste nie pomohli statu ale pekne ste to pokakali. Znemoznili ste zostavit vladu a este sa z toho radujete a buchate sa do prs. Jdu blejt. xP Staci sa len rozpamätat kde co robil ten clovek coho sa zucastnoval a kto bol a je okolo neho. Ak ti ani to nestaci a nie je to pre teba dokaz, ste fasisti aj Vy. Koniec debaty. Take to je jednoduche. A vysledky ma v tomto pripade nezaujimaju, lebo to ze je to fasoun nic neospravedlni. A takto vidia vsetci normalni ludia ktori vedia kolko bije. Mna tie dristy co rozozprava nezaujimaju. Ten ak by mohol, zijete tu za plotom a kazda inakost co by sa mu nepacila by bola trestana gulkou do hlavy. Ale vy by ste boli spokojny lebo sa konecne nekradne.
Edit: Uz len kvoli tomu co napisal na fb predtym
http://www.hrebenar.eu/2013/11/vitez-vo ... vani-romu/
ZDROJ: Seasonic G Series 550W GOLD MB: ASUS TUF Gaming B550-PLUS WI-FI II CPU: Ryzen 5 5600@4,6 GHz cooled by NOCTUA NH-U12F RAM: 2x8 GB Crucial Ballistix Black 3600MHz cl16 VGA: Sapphire Pulse RX 5700 8 GB + 2x Noctua NF-A12x15 Chromax PWM HDD: Samsung SSD 860 EVO 500GB + Kingstone SSD Now 64GB + 1TB WD Caviar Blue WD10EALS SOUND: Asus Xonar DX MONITOR: 34" LG 34UM68 DRIVING WHEEL: Logitech G25 RECEIVER: KINO: Yamaha RX-V557 + CANTON set 5.0 GLE series + subwoofer VELODYNE VX-10 STEREO: ONKYO A-5VL + Tannoy M1 HEADPHONES: Superlux HD330, Focal Sphear, Soundmagic e50 + LG V30 TV: Plazma P50X60 R.I.P. now TX-P50UT50
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa quicky »

aj tak tu uplne zbytocne diskutujeme o faktoch,nikoho nepresvedcis o opaku,ked niecomu chce verit, tak ako ty ,tak aj ja :) fakt ma nezaujima co bolo, ale co je teraz... ked smer s vahostavom zlikvidovali xyz zivnostnikov to je v pohode? ze dlhodobo rozkradaju tento stat a vacsina ludi zije z ruky do huby, to je okej? neviidim absolutne ziadny rozdiel, vlastne ano, kotleba zatial nic taketo svinske nespravil,nech sa hlasa aj k ahmedovi je mi to u riti, pokial sa zaujima o beznych ludi a ich problemy kazdodenne.

kolko stran sa uz snazilo robit si propagandu na ciganoch a rieseni tejto otazky? kolko realne z toho aj niec ospravilo ? :) stale sa cigani smeju do huby,ze robit nepojdu ked maju luxusne davky:) tak si vsetci vylozme nohy spravme 4 deti a cakajme doma na 600eurovy prispevok ! jou to bude krasne slovensko,fakt sa tesim na to... staci si pozriet porodnost cigosov a uvedomit si kde budeme o 20-30rokov:) potom som zvedavy ako budete zit z dochodkov, jaj pockat ved cigosi nerobia,tak kto na ne bude robit? hmm... to su veci co mne vadia,je jedno ci je takyto asocial biely alebo cierny, proste je to prizivnik statu na ktoreho doplacame vsetci. tak isto mi prekazaju nonstop skorumpovane VO, kde vec A, ktora ma cenu B, stoji BBB, je to fakt skvele:) potom sa mozme cudovat ,ze na nic nie su peniaze, minister skolstva povie,co placete aj v zahranici maju ucitelia dve roboty?! ako fakt? skoda slov...

kym nezacne vesat ludi na haky,posielat vlakom niekam... tak nebude pre mna o nic horsi ako kazdy jeden politik :) vlastne o kusok lepsi,kedze zatial nic neukradol.

kto to lepsie povie ako cigos sam:
http://m.mojevideo.sk/3e7w

Návrat na "Debata o všetkom"