Tom Clancy's The Division

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Hexaris

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa Hexaris »

quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa quicky »

ja pockam ked doexpim 30lvl a potom popremyslam,cena aka?:)
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13005
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa loleqboleq »

že year-one content :laugh:
chcú tým povedať, že potom príde DLC za rovnakú cenu ako aktuálne season passu :laugh: (viď. Crew a Wild Run)
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2509
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

na alze su taketo akcie
mimo s gk (ktoru teraz neplanujem menit, ale keyb mozno by som aj)
https://www.alza.sk/logitech-g910-orion ... 03.htm?o=9
https://www.alza.sk/logitech-g810-orion ... 9.htm?o=10

je to dobry deal?
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13005
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa loleqboleq »

nie je

btw, keby G810 mala opierku na štýl corsair klávesnic, tak...mein gott...to by som osobne bral
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
ANONYM_a7

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Prečo to nie je dobrý deal? Tie klávesnice sú skvelé :) Ta opierka je viac než dostatočná.

Tá G910 je bravúrne zvládnutá klávesnica. http://pc.zoznam.sk/logitech-g910-orion ... ez-ceresni
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Podla toho ako sa vam to vsetkym paci, mam pocit, ze hraci prestavaju byt kriticky ku hram
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
ANONYM_a7

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Tak to si teda netrafil :D Práveže herná kritika je momentálne tak silná, ako nikdy, strašne to pocitujem aj vo svojom okolí. aj v diskusiách. To že division baví zasa pochopí len ten, kto to hrá, má partu, atď.... Samozrejme hra má neddostatky, nie malé, ale:

1. je to "vanila" release pred patchom, balancom, čímkoľvek.... Tristo vecí sa do pol roka zmeniť môže a aj sa zmení.
2. Misie sú fakt zaujímavé a síce sa mi open world level dizajn až tak moc nepozdáva, vo veľkých misiách je brutálne zvládnutý.
3. Hra je aj bez zvyšovania obtiažnosti ťažká, akože skutočne tažké. Ak jeden z teamu nedodrží bezpečný postup strhne sa wipe ako to poznáme napr z wowka všakže :D

Aj ta dark zóna je presne spravená dobre. Ak si retard čo chce len znepríjemnovať život ostatným, moc sa neohreješ :D Na druhú stranu je skvelé že ak napr do niekoho omylom vypáliš gulku čo sa pri crossfire stáva dosť často, má to efekt z Day Z čakáš na reakciu a si v pohotovosti. Ten čo si ho zasiahol si 2x rozmyslí či spustí masaker alebo to opomenie a bude to brať ako nehodu. Je v tom veľa psychologických aspektov. Fakt je to sranda :D


Za mňa je to stále + pre hráča. A prečo? Vyšlo to ako platforma za dobre, hráči to hrajú a sú spoko. Toto sa napr o destiny nedalo povedať ktoré keď vyšlo bolo zlé, doslova zlé a zachránil to až taken king, ktorého keď si prešiel, opäť to bolo zlé....

Samozrejme nechcem nikomu uberať názor no tvrdiť, že hráči prestali pindať na hry je fikcia.
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Presne si to potvrdil, hra je vonku a ty ju obhajujes tym, ze "je to "vanila" release pred patchom, balancom, čímkoľvek.... Tristo vecí sa do pol roka zmeniť môže a aj sa zmení." Preco potom vypustali hru, ktora nie je dokoncena?

Ja nejdem tu hru hanit (aj ked to tak mozno vyzera), nakolko ju nehram, a ani neplanujem podla tej recenzie, len mam taky divny pocit, ze tych nedovarenych hier je coraz viac a namiesto toho aby im to ludia dali pocitit tak ju obhajuju lebo sa im paci jedna cast hry a pritom zabudnu, ze ta hra ma kopec chyb. Tymto idu hraci sami proti sebe, pretoze vydavatelstva nebudu tlacene do kvality.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
ANONYM_a7

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

vôbec si to asi nepochopil ja nic neobhajujem. Ja konštatujem fakty. Fakt tie hry dostávam zadarmo a fakt nepotrebujem sám pred sebou obhájiť kúpu 70erovej hry...

Vydat dokoncenu hru na 1. krat podobneho typu sa nepodarilo nikdy, nikomu, ani v historii, ani v buducnosti sa to nestane. Takéto hry sú závislé od patchovania, balancu a pridávania kontentu. Toto nie je witcher 3jka... táto hra nemá byť vydaná s final contentom, má byť vydaná ako platforma na ktorej sa bude dať pohodlne ďalej stavať a pracovať na nej čo sa podarilo. Toto sa o destiny nedá povedať. Fakt nedá. Majú tak na P systém že budú musieť pravdepodobne prekopať celú hru a vydať "pokračovanie" pretože si tú platformu spravili tak na P, že presunutie jedného itemu trvá hodinu (toto nemám overené, zachytil som to vo viacerých game podcastoch o destiny )

Aj som si myslel ze napíšeš že si to nehral a ani neplánuješ. Nehral si, nevieš, koniec bodka :) Videá môžes pozerať do nekonečna, tak osobnú skúsenosť nezískaš ;) A fakt nehaňme veci ktoré sme nehrali, je to somarina jak voda v koši .. :rolleyes: nerozumiem ako môžeš ty, z videa, zhonotiť čokoľvek či je to hra, auto, lopata... veď to je nezmysel. Samozrejme môžeš podľa videa konštatovať, toto sa mi nepáči toto sa mi páči, ale ty tu vydávaš súdy na vec, ktorú si v živote nehral :D toto robí polovica hernej komunity. Vôbec tomu nerozumiem ...

Samozrejme mier ;) pokojne diskutujme, len nech to má nejakú úroveň
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Ok fanboy. :facepalm:
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
ANONYM_a7

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

:hysterical: :Dˇ

Definícia fanboya: Človek ktorý sa vyzná do hernej problematiky, je hráčom desať ročie, a sleduje vývoj hier nielen z pohľadu laika ale aj zo zákulisia, developmentu, a skúma technické parametre a potreby hier,herné platformy, a ich vplyv na samotného hráča.

Ak toto platí som fanboy :D

Veď poď do mna diskutujme. Len si neviem predstaviť ako mám diskutovať s človekom o hre, ktorú nikdy nehral, hrať nechce a hrať nebude.

Fakt mám pocit že ak sa človek snaží priniesť do diskusie niečo viac ako len "pustý osobný pohľad na vec", nakoniec je za fanboya.. :rolleyes: treba sa asi fakt začať vyjadrovať vecne a od veci. Poďme na to. Táto hra je je blbosť hral som to 5 minút sám a vôbec ma to nebavilo. Hra má dlhé intro je zlá. Ubistoft je na P. Zas len peňáze peňáze peňáze.. veď ale keby nechceli gameri asi by ich neplatili či? Ja neviem jednoducho mi to nejde do gebule prečo je to všetko tak zlé a prečo to všetko tak funguje. Veď keď niečo nechcem si to nekúpim, či? :p
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Ach boze. Dobre, podme na to, prejdi si tie dva prispevky, ktore som napisal. Hadam si schopny precitat par viet, hej? Ok, mas precitane? Dobre, teraz mi napis ako som hru skritizoval?

Jedine co som napisal si potvrdil aj ty, ze hra je nedokoncena. Tak sa prestan do mna navazat za to, ze som napisal co si aj sam potvrdil. Presne v tomto si fanboy. Na akukolvek kritiku hry, ktora sa ti paci reagujes protiutokom na osobu, ktora to o hre napisala. Preco mas ten pocit hned utocit? Skus sa nad tym prosim zamysliet.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
ANONYM_a7

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

konstatoval si

"Podla toho ako sa vam to vsetkym paci, mam pocit, ze hraci prestavaju byt kriticky ku hram"
Cize ty sa navazas do celej komunity hracov ktorym sa to paci pretoze ich oznacujes za menej narocnych uplne bez toho aby si mal akukolvek osobnu skusenost a vedel to zhodnoti triezvo. Áno pozrem si populárne video na YT :D to ti dá pohľad jedinca znalého :D Hento čo si postol nie je recenzia, nie je video recenzia, je to populárne YT video. Má ťa pobaviť a to je asi tak všetko.

Ja na teba neútočím fakt to prosím neber osobne. Ak si si všimol aj v iných témach bojujem proti fenomenu ktorý zosobnuješ (opäť bez urážky) a teda nehral som, hodnotím. Teraz si nehodnotil hru (hodnotil ale nepriamo) ale komunitu hráčov ktorým sa hra páči. Dal si im nálepku. Nerob to. Je to somarina. Nepoznáš hru, nepoznáš komunitu, a z jedného YT videa vytlčeš citát hodný cicera :D

Taktiež som sa pokúsil vysvetliť prečo hra nie je kontentovo dokončená, očividne si to prehliadol. Je to štandard. Videl si už niekedy hru žánru online ARP ktorá by prišla hneď po release s final contentom? Veď to by bola najväčšia somarina na svete. Prejdeš a končíš môžeš zahodiť...žiaden end game. Nič.

Fakt to neber osobne, ani agresívne ani nič. Som ako herný jehovista ktorý chodí od hráča k hráčovi a snaží sa ho prebudiť z roku 2000 a povedať mu, že gaming sa zmenil deti moje, veľmi sa zmenil. A treba sa k tomu aj tak stavať nedá sa žiť z minulosti. Ak to niekto chce nech to robí, nech si spravia komunitu a nech sa bavia v roku pána 2000. "Back in my days ... :D "Ale dnes sa píše rok 2016. Všetko je inak a treba sa k tomu postaviť realisticky a triezvo.

Mier bratu :) Fakt nič proti :good:
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Ale ved pochop to, presne veci vypichnute vo videu by vadili aj mne. Naco potom budem tu hru hrat?

Ty mas tie hry zdarma, my ostatni musime vysolit nemale peniaze. Preco by som mal dat peniaze na hru, ktora by sa mi nepacila? Len aby si bral aj moj nazor na tu hru? To ozaj nepotrebujem.

Este raz, o hre som tvrdil len to co je pravda a to co si myslim o hracoch je hadam moja vec a nepotrebujem na to tu hru hrat, ci? Ci mam teraz osobne poznat kazdeho hraca aby som mohol vyslovit svoj nazor na neho?

A ten posledny prispevok mam pochopit tak, ze je teraz rok 2016 a mame byt spokojny s tym, ze sa hry robia ako nedorobky? To mozes robit ty, ale ja spokojny teda nebudem.

Ako moderator mozes cely ten tvoj flame mojho prveho prispevku zmazat, pekne sme si pokecali ale nemusime s tym obtazovat ostatnych. Poberiem sa z tohto vlakna. Adieu. :peace:
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD

Návrat na "Hry a problémy s nimi"