Tom Clancy's The Division

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
ANONYM_a7

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Nič mazať nebudem prečo by som to robil :rolleyes:

Ten posledný príspevok pojdnáva o tom že gaming sa za 16 rokov tak razantne zmenil, že sa vôbec nedá porovnávať s tým "gamingom" ktorý bol definovaný v rokoch minulých. (scéna z pulp fiction o foot masage by to asi najviac priblížila našej debate mám taký pocit :hysterical: )

Očividne sa stále nerozumieme ale veď to vôbec nevadí :) Pohoda jazz ;) A ešte raz. Neber to osobne, globalizujem. Ak som sa ťa akokoľvek dotkol, ospravedlňujem sa :bye:
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6676
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa M1ch4l »

Aj keby Division bola dobra hra, velmi dobre by som si rozmyslel kupu...Po tom, co som dal 90 EUR za sracku kalibru Fallout 4, uz som pri hrach asi o nieco opatrnejsi.

Division som iba videl videa a ani na jednom videu to nevyzeralo ako zaujimava hra. Plus ten zoznam problemov...och. No pravdou je, ze je to stale asi najlepsia hra, aku Ubisoft za poslednych x rokov vydal. Co je trochu smutne. Armored Warfare a World of Tanks mi ako onlinovky celkom stacia, plus su to tisickrat zaujimavejsie hry, hlavne vdaka podstatne bohatsej hernej mechanike.

To ze online hra potrebuje podporu po vydani nesmie byt pouzite ako vyhovorka k tomu, ze pri vydani je end-game paskvil (co je v pripade Division dost casty nazor, ak som to spravne zachytil).
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Razer Huntsman V2 (red linear), Razer Basilisk V3 Pro + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Hexaris

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa Hexaris »

Lenze ohladom kvality to plati pre kazdu novu hru ... Takze ak budem toto ignorovat tak je division vyborna hra. Proste doba je ina a o to je to smutnejsie. Nove technologie a výsledok je opacny :rolleyes:
satanicek666
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1926
Dátum registrácie: Ut 18. Mar, 2014, 12:47
Bydlisko: Sečovce

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa satanicek666 »

paranoid.asian napísal:na alze su taketo akcie
mimo s gk (ktoru teraz neplanujem menit, ale keyb mozno by som aj)
https://www.alza.sk/logitech-g910-orion ... 03.htm?o=9
https://www.alza.sk/logitech-g810-orion ... 9.htm?o=10

je to dobry deal?
pondelok mi pride g810 tak ti poviem...ale bral som g810 preto,lebo mne netreba milion programovatelnych klavesnic a neviem co.g810 neni velka jak roccat klavesi a je jednoducha na pohlad a v recenziach vedie...pekna,matna,multi.klavesy,mechanicka a perfektne podsvietena s top softom.moj nazor.a len sama klavesa stoji aj bez hry tak isto
Amd R7 5800x3d = Noctua d15 = Asus strix b550f = Kingston 64gb ram 3600mhz cl18 = Rtx 4090 Phantom = Ssd: M2 WD 850x 1tb win10 + M2 WD 850x 2tb + 850 evo 2tb = Lian Li 216 black = Fany: 2x Lian Li 160mm-in + 3x Noctua a12x25-out + 2x Noctua a12x25-bottom = Asus strix 1kw aura = LG C2 42" = Per: Log g915 tkl + Log g pro wire + g440 hard + Xbox Wire Controller = Audio: Topping dx3pro+ = Mackie mr524 = AudioTechnica-a550z
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa quicky »

hravate niekto multaak?do dz sa da ist sj skorej ako lvl 30?
Naposledy upravil/-a quicky v So 26. Mar, 2016, 10:16, upravené celkom 1 krát.
Hexaris

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa Hexaris »

Dalsie foto http://imgur.com/a/0nErq len tak pre zabavu ...
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa quicky »

12h played + 50% story :good:

dnes som prvykrat robil misie s nejakymi random ludmi cez to vyhladanie groupy:) celkom sranda,len skoda,ze nekomunikuju...

ak by tu bol niekto okolo lvl 15 co by zahral misie a podobne, tak moj nick quickyROG :)
ANONYM_a7

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

quicky napísal:hravate niekto multaak?do dz sa da ist sj skorej ako lvl 30?

DZ sa dá hrať myslím už od lvl 15. Je to odstupňované podľa lvl. Nemal by si sa dostat do instancie s ľudmi mimo určitého lvl range.
satanicek666
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1926
Dátum registrácie: Ut 18. Mar, 2014, 12:47
Bydlisko: Sečovce

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa satanicek666 »

satanicek666 napísal:
paranoid.asian napísal:na alze su taketo akcie
mimo s gk (ktoru teraz neplanujem menit, ale keyb mozno by som aj)
https://www.alza.sk/logitech-g910-orion ... 03.htm?o=9
https://www.alza.sk/logitech-g810-orion ... 9.htm?o=10

je to dobry deal?
pondelok mi pride g810 tak ti poviem...ale bral som g810 preto,lebo mne netreba milion programovatelnych klavesnic a neviem co.g810 neni velka jak roccat klavesi a je jednoducha na pohlad a v recenziach vedie...pekna,matna,multi.klavesy,mechanicka a perfektne podsvietena s top softom.moj nazor.a len sama klavesa stoji aj bez hry tak isto
co sa tyka hry,tak nic moc...ale klavesnica je masakeeer.odporucam.presiel som na tuto klv z geniusa kb.. toto je iny masakeer
Amd R7 5800x3d = Noctua d15 = Asus strix b550f = Kingston 64gb ram 3600mhz cl18 = Rtx 4090 Phantom = Ssd: M2 WD 850x 1tb win10 + M2 WD 850x 2tb + 850 evo 2tb = Lian Li 216 black = Fany: 2x Lian Li 160mm-in + 3x Noctua a12x25-out + 2x Noctua a12x25-bottom = Asus strix 1kw aura = LG C2 42" = Per: Log g915 tkl + Log g pro wire + g440 hard + Xbox Wire Controller = Audio: Topping dx3pro+ = Mackie mr524 = AudioTechnica-a550z
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13005
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa loleqboleq »

DZ ? DZ je od lvl 10
https://division.zone/zones/dark-zone/#subzones

či myslel si niečo iné ?
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa quicky »

skorej som to myslel,ze ci ma zmysel tam ist skorej... najnovsie som zistil,ze tam ani nema zmysel ist sam,kedze PKcka su na kazdom kroku (co ma hneva - slusne povedane, celkom dost!)...
:E
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13005
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa loleqboleq »

ja som bol, bolo to celkom v pohode, len si dávať pozor na roguny ale pri tom ako im svieti tá lebka z kilometra je to v pohode a väčšinou sú tam iní chalani, ktorí random pomôžu a väčšinou stále sú nejaké non-hostile partičky, ktoré čakajú na odvoz itemov, aj keď ja idem na sniperku, takže sa mi jednoduchšie hraje, keďže hrajem zdiaľky

btw, bol som tam už aj pred 10tkou (myslím, že na 8-9 lvl), je to skôr o šťastí
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa quicky »

neviem,ja som bol vcera cca 17lvl a teda zabijali ma random ludia,aj bez lebky...fakt na hlavu :)) ktovieee...inak ako to funguje nejake zgrupovanie ?

vojdem do DZ, pridem pri nejaku "lokaciu fialovu" a dam vyhladat partu alebo nieco podobne? tj ak oje najlepsie najst schopnu partiu na nejake lootovanie a pod.. zatial nikto cez chat nekomuniokovat ked som partu nasiel :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8697
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa shiro »

obecne ludia kecaju malo cez chat, vacsinou som videl normalne hlasom.
The Dark Zone itself is divided into 6 subzones, going from DZ01 (South) to DZ06 (North) of Midtown Manhattan, while number 06 is the most dangerous one and requires you to be DZ Rank 29-30 to join this particular player bracket.

As you hit player level 30, the zoning is gone and you are able to explore the whole zone again, but with tougher enemies and better loot. Each of these subzones can be entered by either the aforementioned checkpoints or walls.

DZ01: 10-12
DZ02: 13-15
DZ03: 16-18
DZ04: 22-24
DZ05: 27-29
DZ06: 29-30
Safe Rooms
Similar to Safe Houses in the PvE Zone, so called Safe Rooms are also located inside the Dark Zone and act as a safe place for you and your team if you need to take a rest or want to escape from NPCs or hostile agents. A small box in there allows you to restock your ammunition and consumables while a DZ Vendor is always available to trade with.
Bol som tam na lvl15 a bolo to o dost lahsie. Teraz na lvl30 tam mam samych tuhych exotov, ktorych je dobre mlatit v time. Samemu to trva prilis dlho, maju vela zivota. A ked sa ich na teba rozbehne viac ako jeden, mas seriozny problem, lebo nestihnes dat dole ani jedneho z nich. Dalsi dvaja ta umlatia palicami :-) .
Alebo viete dakto o nejakej lahsej oblasti, kde mozem byt ako lvl30 aj sam?

O PK ani nevravim, akonahle stretnes aj niekoho, kto je non-hostile, nemozes si byt isty nicim, ci nezmeni nazor za 10 minut. Su grupy, ktore su zamerane na PKckovanie ked clovek chce odviezt loot vrtulnikom, je to najlakavejsia korist. Minule som take zazil, docela masaker.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa quicky »

presne to mam v plane loleq len musim ten 30lvl dat :D idealne keby sa najdeme aspon dvaja traja na svinaciny :D skodoradost najvacsia radost :D

ked sme s kamosmi hravali aion tak po nazbieraju gearu sme len lovili v tlupe ludi :D so much fun!

Návrat na "Hry a problémy s nimi"